Kaya & Cal


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To sep 11, 2012 2:45 pm

Re: Kaya & Cal

Seveda se najdejo tudi take mačke ...

Samo se mora najprej človek prilagoditi mački :P
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To sep 11, 2012 9:54 pm

Re: Kaya & Cal

Icy je napisal/-a:Oaza, prosim, da si izjemno prijazna do mene in me potolažiš, da se tu in tam le najde mačka, ki se prilagodi človeku in ne obratno. :D


khm...zelo prijazno ti bom tole zdaj povedala, draga moja Icy:
noup, obratno ne obstaja spljoh.
:P

dej dej, ti to samo tko malo jamraš, da bi te tolažile pa bucibuc - v resnici bi te pa po moje direkt na rito vrglo, če bi krasotca kar naenkrat postala cela pridna, tko mislim - po tvojih kriterijih (ker pridna sta itak že, o tem ne sme bit nobenga dvoma! 8) )

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr sep 12, 2012 7:52 am

Re: Kaya & Cal

oaza88 je napisal/-a:
Icy je napisal/-a:. :D


khm...zelo prijazno ti bom tole zdaj povedala, draga moja Icy:
noup, obratno ne obstaja spljoh.
:P
dej dej, ti to samo tko malo jamraš, da bi te tolažile pa bucibuc - v resnici bi te pa po moje direkt na rito vrglo, če bi krasotca kar naenkrat postala cela pridna, tko mislim - po tvojih kriterijih (ker pridna sta itak že, o tem ne sme bit nobenga dvoma! 8) )


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Oaza, kaj ti govoriš??? Take mačke ne obstajajo?! :O
Ja, pa obstajajo. MOJE! 8)
OK, OK, sam delam se ubogo, jasno! :D Grrrrrrrrrrrrr :rolleyes:
Danes je bilo bolje, Cal je imel samo en napad praskanja in to šele ob 8ih. Pridkan :) sem morala itak vstat.
Ja, najbrž mi sploh ne bi pripeljalo, če bi kar naenkrat postala pridna in umirjena. Najbrž bi mislila, da sta zbolela.
In JAAAAAAAAAA! Obožujem svoja mačkona in ju imam neskončno rada, čeprav sta na trenutke živa hudička :devil:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor So jan 19, 2013 7:19 pm

Re: Kaya & Cal

Da se po dolgem času spet malo oglasimo. Smo super, tigra sta nekako odrasla (se mi zdi, da samo v višino, ker obnašata se kot pubertetnika) :D in sta ZELO pridna...predvsem pri uničevanju in divjanju. Kaya je še vedno vrtnarka, Cal pa vtakne svoj nos v čisto vsako stvar. Noro radoveden je. Divjata še vedno, kot obsedena in s to kilažo je topotanje zelo prijetno za spodnjo sosedo. :rolleyes:
Kaya je ostala ena minimucica, kar je obratnosorazmerno z njeno navihanostjo. Cal je puma, mrcina velika en mesnata na dolgih nogah, zgledata pa takole:
Slika
Cal nežno šepeta Kayi na ušeska :D

Drugače smo pa še vedno ljubezensko obarvani 8)
Slika

O prigodah in nezgodah je materiala za knjigo napisat! Ampak o tem drugič!

P.S. rože ostajajo...sicer z bojnimi ranami ampak se ne dajo! 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor So jan 19, 2013 7:34 pm

Re: Kaya & Cal

A veš da sem ravno danes premišljevala, da se nič ne javite?! :rolleyes: Prav res! :)

ps: YES za rože!!! :good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16145

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So jan 19, 2013 9:00 pm

Re: Kaya & Cal

Iiiii, kakšna prijateljčka sta. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne jan 20, 2013 9:48 am

Re: Kaya & Cal

ja pa iiiiiiiiiii noooooo.... :cupidboy: :cupidgirl:
Č-u-d-o-v-i-t-a sta! :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Ne jan 20, 2013 11:36 am

Re: Kaya & Cal

Vedno lepša, pa še vedno zaljubljena. Tudi jaz sem že razmišljala, kje se skrivate :)

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Ne jan 20, 2013 7:26 pm

Re: Kaya & Cal

Kmalu bo eno leto, kar smo skupaj, 17.februarja je prišla kraljevat Kaya, 7.marca se je kraljevini pridružil še Cal. Kaya bo dobila tortico iz oliv in graha, pa malce skute zraven (Kaya je totalni antitalent za meso), Cal pa dobi tortico in malo jetrc in tune (mesojedec do konca, zelenjave in mlečnih stvari se izogne na daleč).
Kaya obožuje olive, si morte mislit? :P Obere jih do kosti in pol je peška igračka tedna. :D
Fotk se je nabralo za en šlepar, moram si malo časa vzet, da jih pregledam.
Sta pa res super mačka, kaj naj rečem. Kaya se je sicer spremenila v totalno scrkljanko in se samo po naročjih vlači in jo je treba mečkat in mečkat! Pol leta se ni pustila prijet...potem je pa nekega dne, ko sem prišla s počitnic, priletela k meni v naročje in od takrat je čist zmečkana. :rolleyes: Ja, Kozmopoly, to moraš enkrat videt, ker vem, da ne verjameš. Evo, ti pripopam dve... 8)
Slika
Slika
Mimogrede...dmrečica je PREŽIVELA praznike brez kolateralne škode, čeprav je imela vlogo igrače meseca! :) Kaya je sicer pojedla vse zvezdica in imela posledično srebrne kakce, Cal se je pa seveda guncal, kot afna...Kaya pa je bila kar naprej pod njo in smo jo klicali darilo. :D
Slika
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Ne jan 20, 2013 7:27 pm

Re: Kaya & Cal

Kmalu bo eno leto, kar smo skupaj, 17.februarja je prišla kraljevat Kaya, 7.marca se je kraljevini pridružil še Cal. Kaya bo dobila tortico iz oliv in graha, pa malce skute zraven (Kaya je totalni antitalent za meso), Cal pa dobi tortico in malo jetrc in tune (mesojedec do konca, zelenjave in mlečnih stvari se izogne na daleč).
Kaya obožuje olive, si morte mislit? :P Obere jih do kosti in pol je peška igračka tedna. :D
Fotk se je nabralo za en šlepar, moram si malo časa vzet, da jih pregledam.
Sta pa res super mačka, kaj naj rečem. Kaya se je sicer spremenila v totalno scrkljanko in se samo po naročjih vlači in jo je treba mečkat in mečkat! Pol leta se ni pustila prijet...potem je pa nekega dne, ko sem prišla s počitnic, priletela k meni v naročje in od takrat je čist zmečkana. :rolleyes: Ja, Kozmopoly, to moraš enkrat videt, ker vem, da ne verjameš. Evo, ti pripopam dve... 8)
Slika
Slika
Mimogrede...smrečica je PREŽIVELA praznike brez kolateralne škode, čeprav je imela vlogo igrače meseca! :) Kaya je sicer pojedla vse zvezdica in imela posledično srebrne kakce, Cal se je pa seveda guncal, kot afna...Kaya pa je bila kar naprej pod njo in smo jo klicali darilo. :D
Slika

No, takle mamo! :D
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Ne jan 20, 2013 7:31 pm

Re: Kaya & Cal

OK, a lahko prosim nekdo izbriše predzadnji prispevek, ker ne vem po kakšnem ključu je objavljen 2x?! :O
In zanima me, zakaj ne dobivam opozoril o novih objavah po mailu? Že kar nekaj časa?
Help? :girlsad:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29971

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jan 20, 2013 7:42 pm

Re: Kaya & Cal

:good: Smo vas že precej pogrešali! Vesela, da sta še vedno velika prijatelja in da se Kaya rada crklja! :good: :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po feb 11, 2013 10:20 pm

Re: Kaya & Cal

V nedeljo ima Kayči rojstni dan...no, ne čist tapravega ampak bo eno leto, kar me je zasužnjila. 8)
Dobila bo tortico, zdaj pa prosim za kak dober recept za mačjo torto. :nyam:
Lepotička si jo namreč ZELO zasluži. Nekaj fotkic, danes (skoraj) samo Kayinih...

Slika
Kayči je desno...jo komaj kdaj ujamem samo...po navadi tičita skupaj s Calom 8)


Slika
Zviračica ena... :D


Slika
Tako se zdaj crklja...KAR NAPREJ!!! :rolleyes:


Slika
Čaka v zasedi, da napade Cala :D


Slika
Lepotička je res in rojena za poziranje :kiss:

Res prosim za recept za torto...Kayči obožuje grah, olive, jogurt in jetrca. :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po feb 11, 2013 10:24 pm

Re: Kaya & Cal

A že eno leto je okoli :O ? Čestitke :kiss: . Kayo sem ujela na isti lokaciji kot sedaj Misty, Ginger in Zippota. Sami plahi okroglobučneži :) .

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po feb 11, 2013 10:30 pm

Re: Kaya & Cal

Ja, Pola! 17.februarja bo eno leto, kar so izpod kavča kukale prestrašene učke. :) Cal se je pridružil 3 tedne kasneje in bo tudi dobil tortico. :nyam:
Lokacija, kjer si ujela Kayo, naj OSTANE za brezdome muce, ker tu se zbirajo NAJLEPŠE mačke. :yahoo: Sicer pa kolikor mi je znano, je bil Kayin očka kastriran...menda najlepši prostoživeč muc daleč naokoli. Najbrž so pa Misty, Ginger in Zippo mrzli bratranci od Kaye?! 8) Lepotkoti srčkani.
Pola...RECEPT??? :nyam:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po feb 11, 2013 10:35 pm

Re: Kaya & Cal

Sem mislila, da sem lani polovila vse do zadnjega, pa se mi je mama od teh zadnjih treh očitno izmuznila ali pa na lokacijo prišla kasneje. Še vedno jo lovimo in upam, da nam čimprej uspe.

Recept a 8)? . Nisem jest za ceremonije veš.... 8) mogoče Schesirjeva konzervica s svečko na vrhu :lol: ?

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po feb 11, 2013 10:39 pm

Re: Kaya & Cal

Ma morjo bit ceremonije! Pri nas je skoz žur. :lol: Ne morem ji kar neko konzervico dat...bo tortica pa še svečka gor. :good: In tudi fotke bodo pol...
Hmnja...muce so zvite kot preste in ni čudno, da se kakšna tu in tam izmuzne tudi Poli, ki je ekspert in diplomirana lovilka mačk! 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po feb 11, 2013 11:34 pm

Re: Kaya & Cal

oh kayči, ob vsakem okroglobučnem tigLu, ki pride k meni, se spomnim prav nate <3 za torto pa tud jst ne znam svetovat, žal nismo lih kuharske sorte...

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po feb 11, 2013 11:45 pm

Re: Kaya & Cal

KozmoPoly, vidiš ti "tvojo" vrtnarko, kakšna lepotička je. :kiss: Pocukrana in zmečkana. 8)
Ma nič ni z vami, punce, kar se slaščičarstva tiče! :S Bom morala improvizirat...najbrž bo tortica iz malo jetrc, treh oliv, malo briketov za konstrukcijo in malo paste, da bo skupaj stalo. :rolleyes: Mislim, da bo Kayči navdušena! :nyam:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor To feb 12, 2013 11:16 am

Re: Kaya & Cal

seveda, ampak hočemo slike :) :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.