V središču

Benjamin in Charlie


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To feb 14, 2012 2:49 pm

Re: Benjamin in Charlie

iiiiiiiiiiiiii..... :cupidboy: :cupidboy:
tole je pa čisto za današnji dan....
iiiiiiiiiiiii a deeeej no, lubeka lubekana.... :girlblush: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To feb 14, 2012 3:23 pm

Re: Benjamin in Charlie

nanainlev je napisal/-a:
Slika


Na prejšni strani sta fotki za Oazico rofl ...
na tej strani pa tale zame! <3

:P
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 10:15 am

Re: Benjamin in Charlie

Hihihihi...
No, gospodič Charlie je bil včeraj ne preveč navdušen nad obiskom veta ... pa vožnja pa take... mamina maza.

Malo (precej, če poslušate mojega možeka) smo se načakali - tačkica je pa super (boljše kot je bilo pričakovati), samo krastico si je zgrickal dol in smo dobili obvezico za kak dan - največ teden. Predlagal nam je sicer zvonec in izolacijo obeh mucov, pa nismo bili preveč za - ker sta nerazdružljiva in jočeta kot zmešana, če se slučajno ne najdeta, torej no go... V glavnem, najprej je mislil slikat, potem niti to ni - ker se je Charlie odločil, da bo zlezel kar v žep moje bunde in "jaz-se-ne-grem-tega".

Vet je res faca - mislim samo, da smo bili vsi trije fuč od vozit-čakat-tolažit-eno-gospo-v-čakalnici. Pred Charliejem je bil namreč en težek pacient, ki čaka operacijo treh (!!!) tačk - in kužkova lastnica se nam je fajn zasmilila, pa se ji je Charlie potem lepo pustil občudovat. Vet je pa po mojem tudi zaradi tega bil že mejčkeno utrujen.

No... še dobro, da je Charlieja spremljala Pixie-jina miška tako, da je malo zapredel... doma je pa takooooj šel zbutat Benjota, ker kaj-si-pa-ti-misliš ni šel z njim ;)
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 10:55 am

Re: Benjamin in Charlie

ah gospodič Charlie no.... : :kiss:

Vesela za tačko! :clap: :good:
Malo manj za zgrickano hrastico :girlsad:
se pa spomnim, ko sem bila še majhna, sem jaz tudi svoje dol praskala, po x-krat...tko da malemu mucu ni za zamerit ;)
in kakšno obvezico ste si izbrali? :girlblush: :lol:

Je pa lepo prebrat, da sta z Benjaminom nerazdružljiva in da je Charlie imel za moralno podporo s seboj Pixiejino miško... :angel: :kiss: no pa tudi to, da sta se prec malo nabutala "desca"... :lol:

Domnevam, da ste zdaj rešeni kontrol v LJ?
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 1:38 pm

Re: Benjamin in Charlie

Jap, načeloma smo kontrol rešeni :yahoo: razen po potrebi oz. če kaj čudnega opazimo.

Malo me je sicer prestrašil (tolko da bi bila kar bum padla) ko mi reče, veste tiste iglice, ki jo ima notri jaz ne pobiram ven, razen če bi muca motilo ampak to kasneje, sej boste vidla, bi držal tačko gor pa iglica zna pokukat ven.
Pa sem pomislila K-AJ? moj otrok že ne
Ampak je rekel, da to če muce živijo zunaj pa tako... pa sem razložila, da naš nišans-da-gre-ven.

Res zelo zelo so prijazni... ampak ta naš tukile je pa še tolko bolj ... tako, da vidim, da smo loto zadeli z vetom :D

Pa da povem še eno minianekdotico:
Bili smo v avtu - pri Postojni na črpalki ker sem bila dragi-moram-lulat tečna žena. In pridem v avto in naredi moj (mož), ma tale naš Benjo je pa super priden in panča.
Čaki, kaj si rekel? Benjo?!?!?! Pa sej nisem napačnega vzela a?!
Aja, ne. A si mogla dva črna vzet, če bi blo blek-en-wajt se ne bi zmotil...
Pa mi je skuril eno moje mačje življenje... :dash:
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 1:50 pm

Re: Benjamin in Charlie

nanainlev je napisal/-a:...... A si mogla dva črna vzet, če bi blo blek-en-wajt se ne bi zmotil...
....


a je sigurno rekel "en-wajt" - da ni slučajno rekel "en sivopikastočrtasto"? :O
;) :P :kiss:

Verjamem, ja, da ti je vroče ratalo....še bolj bi ti pa, če bi kje bolj gori od Postojne te prijelo! :lol: :P
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Sr feb 15, 2012 2:10 pm

Re: Benjamin in Charlie

Rekel rekel tako... sem pa vedela kaj misli ;)
Eh, se dela frajerja, pol je pa tak softič, da si niti na forum ne upa pokukat ... moj dvometraš softkan :D

Še dobro, da je bil maček pravi... samo pomnilnik se je zafuštral malo :D
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Pe feb 17, 2012 6:10 am

Re: Benjamin in Charlie

Pogled za dobro jutro - v smislu
"Ne, midva nič ne veva, kako je vse z mize popadalo, sva spala..." khm, pa jade.
Slika
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe feb 17, 2012 6:17 am

Re: Benjamin in Charlie

Dobro jutro, mušniska! :kiss: :kiss:
Za dolzmizepopadanje je pa burja kriva, no, nanainlev.... ;) :P
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Pe feb 17, 2012 12:15 pm

Re: Benjamin in Charlie

Sam... burja je ponehala... iz mize pa kr pada... zgleda, da je v naši hiši kak duh, ker tudi otroku vse "paaaa" - pada.

Da obrazložim jaz to - Charlie Charles je ta glavni pobudnik za lumparije... Benjo potem samo izvede, kar njemu ne rata. Včeraj sta muca copatarja vsa obuvala pospravla - na en velik kup :/

Pa še to - očke so ok pri obeh (sej se vidi ane) - Charlieju sem pa obvezico snela (bila je s štiriperesno deteljico) - in je tista hrastica oz koža čisto suha, tako, da ne bomo več povijali (razen če napravi kako superfantastiš lumparijo)...
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe feb 17, 2012 12:24 pm

Re: Benjamin in Charlie

ja no lej - včeraj je bila burja na Gorenjskem in ker sta mušnisa obadva (bila) Gorenjca, se je to tako čutilo, kot da je doli pri njima, pri vas na Primorskem....
;) :P
deeeeeeeeeeeeeeej no lej, hočem angelčka oprat vse krivde, si se pa prav trudiš, da mi ne bi ratalo...! :lol:
Sicer pa - Charlie je bil pa pri meni celi :angel: , tko da - ne vem, no, ne vem.... :lol:

ah kar naj špičita svoje male lumparije, aneda - samo, da sta zdrava in zadovoljna, srčka! :kiss: :kiss: Počasi bosta zrasla in odrasla in potem ne bo več takih otročjih lumparij (pazi - nisem rekla, da jih "ne bo", ampak sem napisala "ne bo več takih" - bojo pa drugačne! 8) :P ) in čez 15 let bosta pa že tako umirjena in lenobna strička mačja, da vam bo prav dolgcajt.... ;)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Pe feb 17, 2012 12:54 pm

Re: Benjamin in Charlie

Neee, sej meni je hudo kjut ga gledat malega črnega oblakavca dlakavca, ki skače okoli :D
Je še vedno roža mamina ;) samo ima pa svoje žuuuutissime minute :D
Ko sva obvezico snela - je pa preeeedel in zaspal na hrbtu na moji roki z jezičkom zunaj :) roža... ma kaj, ko rastejo mačji in drugačni otroci.
Šmrk. Kmalu bo tak "nabildan" žilavc kot Benjo, pa bom imela dve mačji uteži :lol:
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor So feb 18, 2012 3:28 pm

Re: Benjamin in Charlie

No, danes bo pa luštno :D Charlie mi je zlezel v šalico kafeta in se ga lotil pit :/
rezultat je tak, da se meni še vedno spi... ne vem pa kako bo s coffeine mačotom :D
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor To feb 21, 2012 8:48 am

Re: Benjamin in Charlie

katera je že temu rekla
"ooooo darileeee"
Slika

Opravičujemo se za ta lep blur, ki se nam zgodi na vseh fotkah, moje žavale nočejo bit statični predmeti, in potem maham jaz s telefonom one pa gledajo, kako bi jo asap mahnile fjuuu stran.
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor To mar 06, 2012 3:08 pm

Re: Benjamin in Charlie

Slika

Tako - takšna sta postala ta naša dva murzika :) mož že ne loči kateri je kateri - jaz pa prec, tudi ponoči samo po dlaki (in teži, ki mi leži v naročju) :lol:

Sicer je pa večjo ljubezen težko najti - ta dva sta se čisto poštekala in Charlie je gospod "kapo banda" kot se reče pri nas :D :D :D
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To mar 06, 2012 3:38 pm

Re: Benjamin in Charlie

IIIIIIII, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - cela raznežena!!!! :girlblush: <3

Joj, prekrasna sta!!! Prav res! :kiss:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor To mar 06, 2012 4:21 pm

Re: Benjamin in Charlie

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii srčka črnuščka kosmata ckrljiva <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To mar 06, 2012 8:55 pm

Re: Benjamin in Charlie

ajooooj, srčka res.... :cupidboy: :cupidboy:

Kako pa kaj Charliejeva tačkica, je vse OK?
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Sr mar 07, 2012 7:11 am

Re: Benjamin in Charlie

Charlie je prava in edinstvena formula ena :D

Pa še ravno toliko je velik, da se vsepovspod spešta.

Tista hrastica je odpadla in povoj sem po treh dneh odstranila - ker je bilo vse lepo suho, pa ga nisem matrala z novim, in je sedaj vse ko šus. no, trkam po lesu :D

Če bo šlo tako naprej, bo naučil Benjota vseh hudičarij, potem pa bo. Sem pa pozabila napisati še eno superpozitivno stvar tega sobivanja - Benjo je prej namreč včasih grdo ugriznil, tudi med božanjem, odkar imamo še Charlie-ja se pa najbrž skupaj znorita ravno toliko, da mu to grizenje rok ni več omiljen šport! Heureka :D :yahoo:
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Če mar 29, 2012 7:25 pm

Re: Benjamin in Charlie

noooo ... to sta moja mučenika :D
a jih še ločite? Mož se vsakič, ma vsakič ko se kaj razpištoli zmoti pri imenu :lol:


Slika
One cat just leads to another.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.