V središču

Benjamin in Charlie


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Pe feb 03, 2012 8:42 pm

Re: Benjamin in Charlie

No, takle mamo...
Charlie po mojem sočustvuje z bivšim cimrom - Albertom, in se je odločil, da se mu bo prehlad razširil na nosek iz očka v katerega smo že tako dajali Tobrex - tako, da greva jutri marš na burjo in do veta, da ga pokuka.

Benjamina je pa že uspešno ukrotil - da bi videli, kako lepo ga mahne ;) svaka mu čast... je pa Benjo spet tisti moj moj stari muc - ki se je pač prestrašil novega prišlega češ "ta mi bo pa ukradel kavč, hrano, sužnjo pa še ven me bodo najbrž dali spat" ... no, nič od tega se ni zgodilo in mi predemo dalje :cat:

Sta pa heckota, ta naša dva... in včasih se tako smotano mimetizirata tako kot Charlie na spodnji sliki ... da me najprej popade panika "dragi-a-si-pustil-odprta-vrata-in-je-maček-ušel-ker-če-si-te-fentam" in potem ko že čisto skočim iz kože, slišim kak "mrrrr" izpred mojega nosa.

THE Benjo-man - na gugalnem stolčku, tako, da ga malo ziba ... če je že premajhen, nej bo vsaj nobel.
Slika

In mimetiš Charlie na neki kao-art fotki... no, tuki šmrkeljčka nismo obrisali, tako, da se lepo sveti :dash:
Slika
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe feb 03, 2012 10:26 pm

Re: Benjamin in Charlie

nanainlev, če je Charlie sicer živahen in ješč in je vse ostalo OK, po moje ni potrebe vlačit ga na burjo in do veta kar takoj - vas še odpihne, kaj boste pa potem? :O ;)
Itak imasta v torek kontrolo na kliniki v LJ, pa naj še ostalo spotoma počekirajo. Tačas pa s fiziološko pa bo. Ampak učka ima videt čisto lepega! :good:

Krasna kosmatinčka imaš, krasna, prekrasna....in sem res vesela, da kičurite! :clap: Ker tole, kar tule piše - ej dragi moji, to ni nič v primerjavi s tistim, kar sem včeraj brala po SMSjih in jauuuuuu...učke so se mi vnele, evo, to je taka sezona, nič drugega ni... :girlblush:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor So feb 04, 2012 12:04 pm

Re: Benjamin in Charlie

Ja, res je ... tiste mačje pralnice v naročju še nismo uspeli poslikat. (tisto je un ahohuuuiiiiiii moment, ko se raznežujemo)

Charlie je pa danes zjutraj bil toliko bolje... da smo rekli, ok, ne gremo na burjo :) sej dovolj divjata vidva z Benjotom, da je že vse en ciklon :D
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor So feb 04, 2012 10:27 pm

Re: Benjamin in Charlie

Ta daaaa!
KIčiramo... na mehki podlagi bund pa takih stvari - princa na zrnu graha :)

Slika
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne feb 05, 2012 10:03 am

Re: Benjamin in Charlie

:cupidboy: :cupidboy:
kako sta pa krasen parček tole.... :girlblush: :kiss:

Se pa komaj razloči, kje se en konča in drugi začne - ka maš ti to Charjamina al pa Bencharja al kaj? ;)

ah ja....kar nadaljujte :clap: , kič je tule vedno nadvse lepo sprejet! :girlblush: :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Ne feb 05, 2012 11:25 am

Re: Benjamin in Charlie

:cat: :kiss: :cat: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Ne feb 05, 2012 9:33 pm

Re: Benjamin in Charlie

Tolko, da se vidi who's the boss:
Uuuuu, žogica, vijoooola... nobenmu ne dam.
Slika

Trpim, trpim... pa samo en povšter mi privoščijo... uh, pa tak trd kavč!
Slika

Bom kr mal okoli poklical, da prinese kdo še kak povšter...
Slika


Moja moja cukra :)
In jaaa... ko se zlimata skupi sploh ne veš čigav je kjer rep pa tace... samo učke se svetijo.
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Ne feb 05, 2012 10:00 pm

Re: Benjamin in Charlie

Pa še to - skoraj live stream delamo zdej ;)

Kaj pa, če bi ležala mal bližje skupaj?
Slika

Eh, dejva kar rite skupi!
Slika
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Po feb 06, 2012 3:37 am

Re: Benjamin in Charlie

lušna sta :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po feb 06, 2012 6:22 am

Re: Benjamin in Charlie

jupiiiiiii - rite skupaj! :clap: :yahoo: :clap:
cukrčka zlata... :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po feb 06, 2012 7:43 am

Re: Benjamin in Charlie

OOOOOO, kaj zamujam?!? :O
Sup'rrrrrrrrrrrrrrrrr! :yeey: :yeey:

(ps: čisto lahko se ju loči!) 8)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor So feb 11, 2012 5:11 pm

Re: Benjamin in Charlie

No, da malo updejtam (slike naložim takoj, ko možu ukradem telefon, ker je on slikat tiste zadnje ooooh pa ahhh) ...

Saj ne, da nisem vedela - ampak imam dve zelo občutljivi roži, ki sta na Obalo prišli najbrž "kao" na toplo... pa nam burja trese veje, hruško pa še kej (kot bi rekel Kosovel) - tako, da je bilo zadnji teden ne-morem-niti-dihat pestro.

V glavnem - gospodiča moja draga sta ze zmenila, da bo manjši, torej Charlie leader - logično ne! Praskalnik njegov, kavči njegovi, moje cote... ja niso več moje, ampak njegove :) Moj dragi Benjamin pa počasi počasi naokoli - maček okrog vrele kaše pač.

No, ker ga je Charlie že vzel za svojega, smo večkrat videli prizor "muca spita skupaj - in nihče ne ve kje se en konča in drug začne" - kar je bilo čisto fino, če a) ta prizor ne bi potekal ravno na kakem pragu kjer jima je pihalo v smrček in b) če si ne bi podala malo prehlada. Charlie je imel samo par zaspančkov in apčihov - Benjota je pa zvilo (ni pa udarilo po njegovem apetitu) in levo očko je dobilo gusarski izgled. Pa marš k veterinarju. Zadekani - kakopak.

No, da ni za zganjat panike, vidim šele sedaj - včeraj sem se počutila kot najslabšejša mačja mati... danes pa samo upam, da mi bo mačja gospoda odmerila to, da jima pač fiziološkam in mažem očke, ker zgleda, da njima stavek "dejta bosta lepa" nič ne pomaga :D

Eko, toliko za zdej z našega konca - fotke sledijo! :D Pa upam, da se je kej razumelo, tudi v moji glavi že pošteno piha ;)
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So feb 11, 2012 7:53 pm

Re: Benjamin in Charlie

nanainlev, ti si zelo, zelo dobra mačja mati :kiss: , si nimaš kaj očitat! Pa tudi ti bosta odmerila "matranje", saj ti ga že - a ne, vsakič, ko se pocartate potem.... :kiss:

In komaj čakam kičkastih fotk.... :girlblush: ...pa po tistem, kar si mi na mail pisala, je tanartabolš, da si tačas pripavim papirnate brisačke, ker jaz sem znana kot ena veeelka softička... :girlblush:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Po feb 13, 2012 6:19 pm

Re: Benjamin in Charlie

No tako - telefona še vedno nisem zaplenila možu - sem pa prišla sem malo pojokcat.
Charlie je nekam bogi - vročine ni, ampak se vlači, noče jesti in je po domače cel nikakav.
Veta smo poklicali - a čmo na burjo al ne, pa se je strinjal, da če mamo jutri kontrolo v Ljubljani nej pustimo stat za danes.. mi je pa grozno ga gledat in sem 100% zihr, da ga tačkica boli. šmrc :girlsad:
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po feb 13, 2012 8:34 pm

Re: Benjamin in Charlie

ajoj, mišek mali puhasti no, nehi sekirat svoje človeke... :girlsad:
Držim pesti, da bojo jutri kar se da dobre novice!
Medtem pa...cartajte se še bolj, kot sicer, pa hitro naj pride jutri popoldan! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po feb 13, 2012 8:44 pm

Re: Benjamin in Charlie

Stiskamo tačke, da bo jutri vse OK in da bo/je s Charlijevo tačko vse dobro.
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor To feb 14, 2012 7:19 am

Re: Benjamin in Charlie

draga moja Oaza88, tako - danes sem se pošteno nasmejala tvojemu komentarju - ker draga mala roža še kar sekira svoje človeke - ampak z razgrajanjem, fehtanjem priboljškov in predvsem grizenjem nekoč-belega-kavča...

Izgleda, da se je moral malo potožit, ker je on ta mali in je Benjo "grd" z njim pa take fore... sicer še vedno mislim, da ga je tačica res bolela... ampak glede na to, kakšne trike zdej izvaja... so bolečine šle z raketo v vesolje :D
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To feb 14, 2012 7:52 am

Re: Benjamin in Charlie

mulc mjhn! :devil: :kiss:
Če bi bil Charlie punčka, bi bil definitivno princeska.... :cupidgirl:
tko je pa očitno en nadrazvajen šmrkavc, cela roža mamina! :lol: :kiss:
No še dobro, kr tebi, nanailev, bi kar srce počilo, revi ubogi, če bi bil tudi danes celi revček.... :girlsad:

nisem verjela, da je to možno, ampak ja, drage moje, obstajajo še večje softičke, kot sem sama in ena od njih je definitivno nanainlev... :kiss: čimveč takih! :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor To feb 14, 2012 11:34 am

Re: Benjamin in Charlie

Ja, res je, če bi bil mačica, bi bil največja princeska... tako je pa tudi malo žabca ;), ne samo princ.

Je pa seveda tudi zelo funkcionalna živala, ki rada briše prah (potem, ko jaz že presesam in prebrišem vse in mi dokaže, da pač jaz ne znam :dash: )
Tako - dokazi:

Hmnja, tuki pa nisi brisala ne? Ufff uf kolko dela...
Slika

Bom jaz ne skrbi! ;)
Slika

Potem se gremo pa brisanje prahu z mačka... pa da ne bi kdo mislil, da ga nesem ven in stepem kot tepih ;) ... moja moja dva lepa čista pometača :)
Tako... da ne bom lih vedno samo jokala... ker ja, včasih res kerega od njiju v naročje vzamem in potočim kako solzico...
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor To feb 14, 2012 2:44 pm

Re: Benjamin in Charlie

Ti dve sta pa samooo za našo Oazico :D
no, ne samo za njo... ampak dokazni material, kako mučimo naša muca! :P

Prosimo poglejte, kako se na drugi fotki naš Charlie stiska k Benjotu :)

Slika

Slika
One cat just leads to another.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.