V središču

Benjamin in Charlie


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne jan 29, 2012 11:27 am

Benjamin in Charlie

Odpiram novo temo na jako mehkem kavču, s katerega se bosta občasno javila Benjamin in Charlie. Da bo vse na kupu, tule še link na njune prvotne teme:
:cat: Benjamin:
viewtopic.php?f=50&t=3965

:cat: Charlie:
viewtopic.php?f=49&t=4356

Če že sama ne bi bila dvestoposto sigurna, bi mi pa moje živalce danes povedale, da tule ni kaj dvomit in se česa bat. Z nami sta bili ves čas obiska Pixie in mala pasja opica Pika… sem brez besed, še posebej glede Pixie.... :angel:

Krasna sta, oba – takih se manjka! :kiss: :kiss:

Upam, da se bosta mačkončka fajn poštekala in da se bodo tule dogajale kičaste zgodbe…
:girlblush:

P.s.:
Alberto, zvani tudi čupavi, je pa celoten obisk nonšalantno prespal na svoji polički praskalnika
8)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 12:10 pm

Re: Benjamin in Charlie

No, pa da napišemo prvih nekaj vrstic.

Domov smo prišli včeraj, 29. januarja - tega baš ne bom pozabila, kdaj pa kako.

V avtu je Charlie že predel (dušica lepa... res je spešal softič)...
No tale naš je bolj bumbarski, oz "šturlo", ker zdej je pa že primorc, pa je najprej renčal, pa pihal - predvsem name!

Danes je slika precej drugačna - Charlie se nonšalantno giba po stanovanju, vsaketoliko, ko pride Benjamin čisto čisto blizu se mu vrže vznak (ja brate močnejši si, a boš zdej nehal?).
Benjamin... je pa še vedno tisti posebni Benjamin, malo mi zaprede, malo porenči (a to si ti misnla, ko si mi dala pliškota pa rekla "dokler ne dobiš družbe"), pa hodi gledat Charlieja od mal dlje kot češ " A ta je res
živ?" "No mal ga bom napihal pa nabunkal" - potem ko se Charlie skrije, ga pa kliče, itak!

Zdej sta dobila eno šumečo vrečo za muce - pa nista zihr a bi se igrala skupi al ne - kakorkoli za dva, posvojena v par mesecih razlike, jima gre super danes in mi je odleglo :)

Charlie! Srček si - ti si ta nežna stran moje duše, ker je Benjo ratal v nekaj mesecih moj nori mačji zdravilc ;), tak roker pač... kaj pa čakate od enga, ki se obleče v tako šmensi črno!

Se še javimo, naslednjič v slikah :)
One cat just leads to another.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Po jan 30, 2012 12:58 pm

Re: Benjamin in Charlie

Fajn poročilo, slike pa itak zmeraj hočemo in zahtevamo :P :D :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jan 30, 2012 1:11 pm

Re: Benjamin in Charlie

Slike, slike, slike! :cat:
Ker to mora biti pa naravnost prečudovito, imeti kar dve takile lepoti na kupu!

Ma, Benji mora pa itak malo pokazat, kdo je šef, in kdo new kid on the block ;) Še malo pa bo sladkorna ;) (ampak potem pa res hočem fotke! ;) )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 2:52 pm

Re: Benjamin in Charlie

eeeeee zdaj boš pa ti videla, nanainlev, kako je, ko se nate spravi kup voayerk! :lol:
malo heca... ma je res luškano gledat, kako "deteta" rastejo... :girlblush:
ma kaj luškano - pa to je nuja, kot enim kufe zjutraj in drugim (ali pa tudi istlim) čips pred TV! :lol:
pa saj razumeš aneda :)

Luštno poročilce!
:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16498

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 3:02 pm

Re: Benjamin in Charlie

Čist sem se stopila :cupidgirl:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 3:06 pm

Re: Benjamin in Charlie

N-Č nisem sfalila!!!! Sem "vedela", da gre k Levu!!! :lol: :clap:

:offtopic: če nisem preveč firbčna (itak da sem :girlblush: ); od kje pa nick nanainlev? :blush:

Pa super vesela za vse vas! :yahoo:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 3:33 pm

Re: Benjamin in Charlie

:lol:
Vaw, ja no zdej pa vem kako je bit PR-ovec slavnim ;) fjuuu to pa je en job. Pol če si še butler in vsesplošni servant.

nana so mene klicali, ko sem bila mlajša - ker, no, ker sem bila zvezdica zaspanka pa nana pa vse sopomensko, lev pa ker ima sinko podobno ime :) pa sem si nano in leva naumila med nosečnostjo, ju narisala in vsesplošno kičirala z njima :D

Dobite fotografiš material... samo, da kej napozirata v pripravljenosti mojega objektivčka.
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 4:41 pm

Re: Benjamin in Charlie

No, eko ... obljuba dela dolg in dolžnika.

Evo, tole sem pa jaz, fletn mačo v pozni puberteti, a sm lep punce, ane?
Slika

K-AJ? A samo tole si kupla? Neee, se hecaš? Ja, kaj bom pa jst jedu? Sej veš, da mi bo un zihr danes čez noč vse pohrustal!!!
Slika

Du? Jes? Neee, jaz sem mala roža, roža mamina... (lep sem, lep sem, lep sem ... in če boš pihal... te bom nazaj, da veš)
Slika

No, tuki mi bo mir dal...
Slika

Al pa ne ... važno, da se pozira
Slika
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 5:20 pm

Re: Benjamin in Charlie

lubice mamine.... :girlblush: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 7:45 pm

Re: Benjamin in Charlie

Ha! Updejt - kratek:

Igra se je pa zdej malo obrnila - Benjo bi se igral, Charlie ga pa napiha in mrš prežene ;) - pobereš, kar seješ dragi Benjo ;) sej bo jutri bolje... :)

Če se ne opazi sem čisto super čez glavo in ob pamet hepi s tema dvema ;)
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20925

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 8:10 pm

Re: Benjamin in Charlie

Alexx je napisal/-a:N-Č nisem sfalila!!!! Sem "vedela", da gre k Levu!!! :lol: :clap:

Jaz sem tudi potegnila podobne oz. enake zaključke glede na napotke - Charliejev dvojnik v avatarju, sem ga brez problemov poiskala in tudi brez pomislekov sklepala, da je mucu ime Lev :girlblush: . Sorry, Benjamin, pa fajn ga žurajta s Charliejem <3 :kitty: :kitty:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 8:35 pm

Re: Benjamin in Charlie

:kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 9:28 pm

Re: Benjamin in Charlie

Pa dejte se v v kožo starih nonic, ki jim razlagam, da moji Leo, Benjamin pa Charlie super grupo nardijo - sej boge ne vejo kjeri od teh, je sine ... za zadnji udarc, pa potem sina na koncu kličemo Bruno, ker je to njegovo drugo ime.

Tako, da se opravičujem tistim, ki sem jih z nickom zavedla ;)

updejt nr. 3 danes - druščina je izmučena in spi ;)
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 9:40 pm

Re: Benjamin in Charlie

Jest mam pa s temi slikami eno mičkeno težavo. A drugi ločite tedva krasna mačkončka? :girlblush:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 9:40 pm

Re: Benjamin in Charlie

Jest mam pa s temi slikami eno mičkeno težavo. A drugi ločite tedva krasna mačkončka? :girlblush:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po jan 30, 2012 9:45 pm

Re: Benjamin in Charlie

jaaaaaa, nisva si več tolko podobna, kot ko je bil Benjamin še mali muc. Na zgornjih dveh je Benjamin mladenič, na zadnjih dveh je Charlie bejbi softič, no na tazadnji sta pa skuja, Charlie v ozadju, Bejnamin spredaj. Če pa pogledaš Benjaminovo arhivsko temo, tam, kjer je slikan z dvema brckotoma pa neki rozne je vmes, pa Charlijeve fotke - sta si pa res ful podobna.
tko da - ej Charlie, lahko nehaš šepat, nista si več tolk podobna, da bi vaju samo še to ločilo! :lol:

nanainlev - kako je s tačko, pa kako z levim učkom? Če bo Benjamin pihal nanj in veter delal, al pa burjo - se mu bo spet vnel! :lol:

srčka zlata oba :girlblush: :kiss: :kiss: .... luštna pubeca maš, nanainlev! :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 76

Pridružen: Sr jan 11, 2012 9:19 pm

Odgovor To jan 31, 2012 7:55 am

Re: Benjamin in Charlie

No, tako je - tačkica ... Charlieja nič ne ovira pri "letenju" po hiši. Samo še Benjota moram malo okarat - ta igra, te počim-te kličem se samo stopnjuje - ne znata bit vsak v svojem prostoru, brez, da bi se brezupno iskala, ampak Benjo pa zna bit pacek - lih zdej se je charlie lepo zleknil na puhast praskalnik (ja, pride slika) - pa ga gre Benjo "kao umit" pol ga pa malo ugrizne ... no na to malo pazim, ker ima ugriz od bulldoga...

Sicer pa ocko - smo včeraj pridno umili s fiziološko - sej veste Benjo-burja pa take ... danes pa ni grdega zaspancka, kakorkoli fizioloske nam ne zmanjka zlahka v tej hiši.

Pridna sta ... malo se še cufata (se moram vsake toliko opomniti ... dej dihi, day 2 je to pa je že super in kar mi je najbolj pomembno, Charlie se ne da! on bo tudi cel cel gospod mačon)

:girlblush: :kiss:
One cat just leads to another.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor To jan 31, 2012 8:58 am

Re: Benjamin in Charlie

wiiiiii kjuuuut

Dva :cat: :cat: - :good: neprecenljivo!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr feb 01, 2012 3:37 am

Re: Benjamin in Charlie

aaaah, lušni ste :good:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.