V središču

Ziggy, Marley in Aja


Moderator: jernejch

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Sr apr 11, 2012 3:58 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

oboje :blush: Ziggy je manekenka, tak šlank, vendar tudi skriva malo špehca pod bušijem, Marley je velik, tudi glavo ima večjo, da o bušiju ne govorim :lol: poje hrano Aji. En vikend je bila Aja z tamalo pri babici in ni bilo pasje hrane, je cel dan hodil za mano in mjavkav, jaz trot pa nisem pogruntala za kaj gre :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr apr 11, 2012 3:59 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

:lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 11, 2012 4:01 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

ooooo kakšni so to mački :O oooogromni :good: :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr apr 11, 2012 4:04 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Aja je psička :) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 11, 2012 4:16 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

potem pa še bolj! maček težji od psičke :O ;)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Sr apr 11, 2012 6:38 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Fotke, hočemo foootke !!!!
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Po apr 30, 2012 1:13 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Boste dobili fotke :)

Razbojnika sta se preselila na balkon, sta pač želela in zdaj se ne premakneta iz drevesa, gledata srake, lovita muhe, ko se zvečeri pa dobita neke čudne fleše in ju meče 1m v zrak, takrat ju probam ulovit in noter, jaz grda pol in se z mano ne pogovarjata :fool: grem zdaj šoping po ograjo vsaj 30cm visoko da ne bosta mogla na rob ograje čičat, da se ne zgodi kakšna neumnost ponoči, čez dan itak ne upata ker je spodaj buldog in hrope in zalaja vsake tolko, se ga ful bojita.

sva sicer hotla pleksi dat 1,5 višine, samo je cena da se ti zvrti, ker mam ogomen balkon, pa avto bom v četrtek kupila in je blagajna prazna :O

če katera ve kje v Lj. bi dobila kaj primernega za ograjo, se priporočam, ker mogoče tu ne bom dobila.

Ko gremo pa na morje sem pa dobila varstvo za razbojnika na vsojem domu :yahoo: , tako da ju ne bo treba šokirat z vožnjo k moji mami. Le brez Aje in pasje hrane bosta :O
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po apr 30, 2012 2:40 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Malo zmedeno pišeš in te komaj zastopim :rolleyes: .

Čimprej naštimajta mrežo na balkon, dobita jo v vseh vrstnih centrih ;) .
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Ne maj 06, 2012 12:56 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

http://www.*****.co.uk/shop/cats/cat_ ... s/cat_nets

Sem brala na enem forumu da je fajn. Jaz je sicer še nimam, ampak razmišljam o njej... Imam k sreči dva balkona in je en zasteklen in tam na veliko domuje in "čivka" ker je na gornjem robu kar nekaj vrabčjih gnezd, ki ji ne dajo miru...
Te mreže, ki se dobijo pri nas so samo debele, kovinske, po možnosti zelene...

Naša Zoya podnevi sicer noče na odprt balkon, a ponoči, ko se počuti varno v temi, bi šla zagotovo ven...

Jaz imam za poleti za 10 dni še totalen problem (vsi 3 sinovi gredo na dopust istočasno), sicer pa bo na gostovanju pri tastatrejših 2 sinovih kot je bila zdajle 8 dni - brez problemov. Pri fantih se je hitro udomačila in crkljala, a ko je včeraj prišla nazaj domov, sem imela občutek, da je zelo zadovoljna. Tajkoj je prečekirala vse svoje "place" in šla na balkon gledat vrabce :)))
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Ne maj 06, 2012 3:43 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Na balkonu imam problem ker so pri strani okrasne plošče in ne držijo nič. Sice sta pa pridna, ju moram pohvalit, čez dan je itak buldog spodaj, se ga ful bojita :D , razgledno točko imata na drevesu in tudi naveličala sta se raziskovat, sta že našla kar sta hotela, ko je pa noč, ju prime tadivja in takrat ju not spokam, in skačeta po omarah. Moj jih je krsil za škodljivce, sicer ne vem zakaj, uničla sta samo...hmm mali akvarij, 10 kozarcev,3 rože, vsak dan prevrneta smeti :D Aja jih pa razvleče :bad:.... in Aja je uničla kabel od fena, računalnila, nove čevlje, stare čevlje :devil:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Ne maj 06, 2012 3:49 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

A je tale stran že posredovala kolegu iz anglije in pride na počitnice, da mi bo prinesel par stvari :D in prišparam na poštnini 8)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor To maj 08, 2012 11:56 am

Re: Ziggy, Marley in Aja

http://www.*****.si/shop/macke/macje_m ... nske_mreze

Evo so tudi v Sloveniji, ni potrebe po naročanju iz Anglije, sem jih ravnokar našla in grem zdele kar naročit po internetu.... :yahoo: :good:
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Sr maj 09, 2012 6:02 am

Re: Ziggy, Marley in Aja

:yahoo: super sem, bom naročila mrežo tu, da ne čakam, samo tega se pa ne dobi pri nashttp://www.*****.co.uk/shop/cats/c ... nets/53130, sem gledala po tv šepetalec mačkov ali nekaj podobnega in je imel nekaj takega, če želiš muci nekaj prepovedati, namreč Marley se je odločil, da ga zanima kaj je za vhodnimi vrati, sosedje pa dostikrat puščajo spodaj vrata odprta, da ne bo ven na cesto šel, sicer pazimo ko gremo ven,samo se hitro zgodi neumna.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Sr maj 09, 2012 7:02 am

Re: Ziggy, Marley in Aja

No zdaj sta mi jo pa pošteno ušpičla, 200litrški akvarij mi deli kuhinjo in dnevno, je na veliki omari in v tej omari imam vedno na zalogi 20-40l mleka(imam za vse ogromne zaloge) zadaj pa omara ni čisto zaprta in do zdaj ju to mleko ni motilo, no ponoči sta pa pokrizla več kot 10 tetrapakov :devil: v vsakega nekaj malih lukenj, da je še huje akvarij je na tepihu, če tole ne očistim dobro :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 09, 2012 7:28 am

Re: Ziggy, Marley in Aja

:O tolovaja ...
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Po maj 14, 2012 5:52 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Danes sem imela spet šoping igrač, ki v čudežno izginejo v manj kot enem mesecu. Sem jima nabavila brckote z mačjo meto in še spraj z mačjo meto. Že več kot eno uro se valjata po svoji postli :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 54

Pridružen: Sr nov 09, 2011 6:33 pm

Kraj: Postojna

Odgovor Sr jul 18, 2012 11:15 am

Re: Ziggy, Marley in Aja

Še pozdrav pred dopustom, mačja banda je dopolnila 1 leto, pasja pa bo v avgustu. Marley večni razbojnik, rad uide v omaro in mi cunje pomeče iz obešalnika in podobne. Ziggy je pa naša princenska, fin da je kaj. Aja pa poletje preživlja z otroki pri babici in se vrača konec avgusta ko bo vročina popustila.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr jul 18, 2012 1:03 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

Iz malega in kičastega <3 .....

Slika

....zraste veliko in še bolj kičasto <3

Slika

Vse najboljše lupčka :kiss: :kiss:!!!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr jul 18, 2012 1:32 pm

Re: Ziggy, Marley in Aja

iiii <3
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Če jul 19, 2012 11:13 am

Re: Ziggy, Marley in Aja

S*U*P*E*R !!! :good:
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.