V središču

Tigrica Zoya (prej Moni)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po dec 05, 2011 2:53 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Marjetica je napisal/-a:.....Je pa prvi dan čist znrela, zdaj pa bolj občasno.. ponavadi ga zjutraj najdem čisto na drugem koncu stanovanja :)


nasvetek: skrij ji ga za kakšen teden. Dobro ga posuši, potem pa zapri v "neprebojno" vrečko (zadihtaj, po domače povedano). Pred naslednjo uporabo ga že ti ornk premikasti (premečkaj, pregneti,....no tko, saj si predstavljaš, aneda), da mačja meta spet malo "dušco spusti" in ji ga daj, Pa bo spet zanimiv za nekaj časa. In tko naprej.

In ko se bo(š) naveličala vzorca - ji naroči novega brckota, pa je! 8) ;) :P
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Po dec 05, 2011 2:58 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Ja, ful je fajn :)))
Si videla video o mačji meti na FB ? He,he... me ima, da bi jo nasadila v lonček (pa je ne bom :) )
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po dec 05, 2011 6:37 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

ammmm...a ti to mene sprašuješ o videu o mačji meti? Jaz mam takle (no - indoor varianto pač 8) ) praktično pred vsako našo stojnico, ko šivam svežo zalogo brckotov in tutk - pa bože nedaj, da kdo naroči baldrijanove, to je šele nornhaus! :lol: :yahoo: :crazy:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Po dec 26, 2011 6:26 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Smrekca stoji na zaprtem balkonu, na Zoyini razgledni točki št.1 (pravzaprav zdaj št.2, ker je Zoya sedaj veliko raje na prejšnji dvojki, je višja in malo bolj skrita...)
Na smrekci letos visijo iz varnostnih razlogov same plastične kugle, da ne bi bilo kake katastrofe.. pa lučke in "ketna" ...
Zaenkrat sploh nič panike, ni zanimivo, pod smrekco se da očitno celo malo skriti, da se lažje naskrivaj gleda z balkona :)

Izgleda da plezalnika ne pogrešamo, koristno plezalo je hladilnik... pa še kaj se najde.
Slika
Razni zvočniki... Slika

Sicer pa je ležišč ogromno, poleg okenske police v dnevni še v spalnici pod posteljo kibla s prti, ki čakajo za peglat, pa seveda v Mihatovi sobi stol in fotelj, pa še ena postelja, pa v dnevni kup reči, ful fajn so stoli v kuhinji, zakriti s prtom... Pa na novo odkrito (beri: narejeno posebej za Zoyo) skrivališče med omarico in radiatorjem - ozek tunelček z mini ležiščem, idealen za trenutke kadar je preveč obiskov...
Sicer pa se Zoya ne skriva več,k le občasno se umakne, da ima mir :)

Ful fajn moja moja mačkonka :kiss: :good:
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po dec 26, 2011 6:31 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Odrasle posvojene mačke imajo dodano vrednost, povem iz prve roke ;) :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Po dec 26, 2011 6:43 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Ja, res, zaenkrat sploh nobenih problemov. Le da se še ne crklja veliko v naročju - sicer ostane nekaj časa, dokler jo čoham, a potem gre. Kvečjemu uleže se zraven mene na kavču.. Pa še to se raje vrže pri meni ob kavču na tla..
Sploh se pa takoj vrže na tla pred mene, se raztegne in prede... In to pogosto, kjerkoli - tudi če grem v kopalnico... Dobesedno valja se po tleh in razteguje.. Tako da imamo parket kar dobro zbiksan :D Še čudež, da se nisem še nikoli spotaknila obnjo :)
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Po jan 02, 2012 12:10 am

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Mesarska muha je imela smolo da je zasla ravno v mojo spalnico. Sklatila sem jo s cunjo na. tla direkt pred Zoyine kremplje.. Kake 5 minut se je igrala z njo, ker je se lezla... Potem jo je kao hotla pojest, po jo je spljunila.. Ziva zabava :) :)
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Pe jan 13, 2012 8:04 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Varno od spredaj...
Slika

Malo manj varno od zadaj :))))
Slika

Novoletno spanje..
Slika

Moja lepotička
Slika

Deka... fajn :)))
Slika

Ko deka zgrmi mano vred na tla... postane še boljše skrivališče..
Slika
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Ne maj 06, 2012 1:01 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Takole uživamo na balkonu. Vrabci seveda nimajo pojma, da je za cvetličnimi lonci mačkon..... :lol: :lol:


Slika
Slika
Slika
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Ne maj 06, 2012 1:05 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

No, ja, moti me, da ne morem popravljati SVOJIH prispevkov... sem dala po pomoti dve enaki sliki in ne morem zamenjat.. pa nič...
Hotla sem dati še tole:


Slika
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne maj 06, 2012 1:09 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

lepa muca :kiss: , pa rože mate in žive so :O :D
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 40

Pridružen: Ne nov 06, 2011 6:57 pm

Odgovor Ne maj 06, 2012 1:18 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Hmm. fotka ni najnovejša, marjetica je že kar poskubljena, ker ko začne Zoya skakat za vrabci (po šipi) letijo cele veje stran, tko da imam vedno še šopek (odlomljenih) vej v vazi.... Pa privezana je za steblo k balkonu... :good: V kotu pa je mini vrtnica, ki je ne zanima razen kot skrivališče..

Zdaj se je vse posušilo ko me ni bilo in po tanovem je v tabelem lončku mačja trava (jo kar rada je)...

icer pa mi je v spalnici zrofkala iz večjega treglca ven kak liter zemlje in se nanj polulala :devil: Zdaj ni več noter brez nadzora, verjetno pa bom dala preko zemlje neko mrežo ali kaj podobnega, da mi ne bo treba vedno pazit ...
ZOYA = alive (GR), God's gift (ARAB), Shining (IND), Twilight (IRAN), Loving. (MUSL).... Mojamoja (SLO) :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne maj 06, 2012 1:55 pm

Re: Tigrica Zoya (prej Moni)

Baraba mačja :lol: :lol:

Pri nas so pomagali kamni, ki sem jih naložila v lončke ;) .
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.