V središču

Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 28

Pridružen: To sep 27, 2011 1:42 pm

Odgovor Če jan 19, 2012 10:44 pm

Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Smo ena od družin, ki dolga leta ni mogla imet srčkanih malih bitij, ki spadajo v družino mačk, ker smo imeli kar hudo alergijo. Smo pa hkrati tudi dokaz, da je vse mogoče, tudi premagat alergijo, če si to res močno želiš.
Dokler nismo imeli mačk, smo seveda to nadomestili s psi, ki so - mimogrede - nekateri še vedno z nami, nekaj pa se jih je žal poslovilo zaradi bolezni oziroma starosti. (Ampak pozabili jih pa ne bomo, naših dveh srčic Kike in Malči, ki sta nas žal zapustili).
No, zdaj pa zgodba o mucah, oziroma o tem, kako v štirih mesecih pridelaš tri mačke.... ko smo se znebili alergije in dobili potrdilo, da lahko poskusimo bivanje z mačkami, smo izvedeli, da v naši bližini ponujajo najdene mačje mladičke, pa smo šli seveda takoj pogledat. In glej ga šmenta... eno malo bitje je splezalo v hčerino naročje še preden se je uspela usest na tla. Pa smo rekli "ta gre z nami".
Ker so ji že tam dali ime Meda zaradi tako čupavega kožuščka, je Meda tudi ostala. Na začetku je izgledala takole:
Slika
seveda je bila prehlajena in bolana, da ni za povedat, ampak po nešteto dozah antibiotika, hranjenju na silo, zalivanju s fiziološko in "kuhanju nad čajčki iz samih zdravilnih rožic smo se nekako izvlekli iz najhujšega :yahoo:
To pa seveda pomeni, da smo bili vsi človeški predstavniki družine spraskani, ker smo se tako divje igrali. Kaj čmo... Medi je bilo pač dolgčas :O . Pa smo poklicali na pomoč za ideje, kaj lahko naredimo in dobili najboljši nasvet vseh časov! Umislite si še enega mačka, ki se bo igral z Medo 8)
Aja???? A tu ni premega sorazmerja? Ena mačka nešteto prask, dve mački dvakrat nešteto prask? No, izkazalo se je, da velja obratno sorazmerje :D
Pa lepo počasi... kje pa naj zdaj dobimo še enega mačka? Seveda je moja nečakinja polna informacij o tem in smo se mi lepo dogovorili za ogled črnuščka. Moram priznat, da se je bilo težko odločit, katerega naj vzamem, ko so bili vsi tako srčkani, ampak sem se vseeno odločila za Maxa. Ker sem bila tako neučakana, je prišel domov takoj po k. in se mi je v dno duše zasmilil, ker ga je Meda štiri ure podila po stanovanju in mu ni dala miru. Revček se je umikal kamor se je le mogel, pa ga je vedno našla :( No, pa se ni dal, kmalu je poleg skrivališč pod posteljo osvojil še tista na vrhu omar kamor Meda še danes ne zna :clap:
Tole je Max na svojem prvem ležišču, ki ga je sam izbral
Slika
Počasi sta postala največja prijatelja, pa je Max dovolil tudi Medi na svoje ležišče.
Slika
No, ker mačk ni nikoli dovolj, je v naše kraljestvo pripotovala tudi čarovnička Lučka, ki je res prava čarovniška mačka, najdena takoj po našem prazniku (mislim nas čarovnice 8) ) in se je po krajšem začasnem bivanju pri nas kar nekako zataknila tu in bo tu tudi ostala.
Slika
Lučka je danes odlična vzgojiteljica. Malo distancirana, ampak v resnici nas je pa vse lepo vzgojila. Medo in Maxa tolerira in jima nič noče, ker sta vendarle še otroka, zato pa vsi ostali zelo pridno ubogamo. Najbolj jo uboga moj dragi, ki ga Lučka vztrajno sprehaja po stopnicah gor in dol, ker imata nekakšne skrivnosti v kleti :lol:
Skratka, pri nas smo navdušeni nad našimi mucki in nikoli nam ni dolgčas. Občasno se bomo pa oglasili, da povemo kako smo.
Zdaj pa še nekaj dodatnih slikic
Meda, ko je že malo prišla k sebi in osvajala vrt, pa seveda potem posledice osvajanja :D
SlikaSlika
Max v najljubših položajih
SlikaSlika
SlikaSlika
Lučka
SlikaSlika
Takole bom rekla: MUC PRI HIŠI NI NIKOLI PREVEČ!
Drugič pa dodam še kakšno sliko in povem kaj smo ušpičili. Dogodivščin nikoli ne zmanjka
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Če jan 19, 2012 10:56 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

M&M&M je napisal/-a:Slika


Ufa kakšen maček in kakšen pogled! <3 Poza pa tudi... :lol:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 6:39 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

ja, tale slika je za iiiiiii-jat, fletne šapice :kiss: , luštni vsi po vrsti :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 6:44 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Končno :clap:

Lupčka vsem trem, enega posebej pa Maxiju, ker ima pravi družinski nasmešek :kiss: in prave družinske poze :lol:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe jan 20, 2012 6:52 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

:O :O :O Mačke ste mi pokradli!!!! :O
(ne morem verjeti - izbor kot pri nas, samo še ena črno-bela mačja kraljica vam manjka!) :lol:

Super za premagano alergijo! Prekrasno mačjo družinico imate! :kiss:

(a kakšna pasja fotka bo po pomoti tudi v to temo padla?!?) :rolleyes:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 8:40 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

:clap: Super, prav vesela sem za vas, da vam je uspelo in lahko uživate s kosmatinčki. :good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 42

Pridružen: Po okt 24, 2011 10:27 pm

Odgovor Pe jan 20, 2012 10:23 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Zlaaati...Lux (prej Midi) pošiljan en pozdravček s Primorske bratcu Maxiju...in tudi pri njemu je videti, da sta iz iste familije...iste poze in pogledi :lol: :D :P
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 28

Pridružen: To sep 27, 2011 1:42 pm

Odgovor Pe jan 20, 2012 11:04 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Ja, tole sem pa tud jaz ugotavljala, ko sem gledala Luxove fotke. Samo tiste fotke z Maxom na zavesi še nisem uspela naredit. Pa ne zato, ker tega ne bi počel, ampak zato, ker se začnem vedno smejat, pa pozabim it po fotkič. Ko mi pa to že uspe, mi pa pobegne kam pod strop :lol:
Aja, tud fotke kužkov se bojo pojavle, brez skrbi :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe jan 20, 2012 6:41 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

No končno, zdej pa samo še Micro manjka :rolleyes: . Lepotci Hopini :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor So jan 21, 2012 1:39 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

vau, sami temnopolti 8) :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Ne jan 29, 2012 2:52 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

U, dva ki si želita bit črna in ena čistčrnočrna majo končno svojo temo! :D
Zelo lepo! :clap:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 28

Pridružen: To sep 27, 2011 1:42 pm

Odgovor Če feb 09, 2012 8:38 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Po dolgem času se bomo spet malo pokazali, samo toliko, da veste da smo še tu :D
Najprej malo razgibavanja fitnesu
SlikaSlika
Nekateri si razgibavanje predstavljajo malo drugače
Slika
Mimogrede... naša "sužnja" nam je kupila že nov tunel, ker smo tega uspešno preveč utrudili, novega pa ne uspe fotografirat, ker je pri miru samo takrat ko imamo mi kakšno drugo zaposlitev. Recimo takšno...
Slika
Ampak na tejle sliki nekaj ni v redu... Le kaj bi to bilo??? :negative: Mogoče pa barno nismo usklajeni :yahoo:
Slika
Jap... to je bilo. Zdaj lahko mirno spimo. Lahko noč :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Pe feb 10, 2012 11:39 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

A bo "sužnja" kupila tudi nov praskalnik? Mogoče naj razmišlja o kakšnem iz železa, da ga ne boste uničili v neverjetno hitrem času... :P
Sicer js mislim, da je treba zadeve uničit do koca, tko da dokler vas drži...ga kr mejte!
Psssst, "sunžnja": Ko bojo mal večji bojo imeli manj veselja pri uničevanju, bojo stvari zdržale dalj časa. To so pač sladkosti mladičev. ;)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 28

Pridružen: To sep 27, 2011 1:42 pm

Odgovor Če maj 03, 2012 1:52 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Mi smo pa praznovali in pihali svečke :clap: :clap:
Ker se spodobi, da se malo pokažemo, bomo to tudi naredili. Za rojstni dan smo smeli malo na sonce. S seboj smo vzeli ježa, ki je super imenitna igrača
Slika
Ampak tale imenitna igrača na vrtu ni bila najbolj zanimiva, ker je tam vse preveč zanimivosti, zato se mi je kar malo mudilo.
Slika
Sploh ne veste kaj vse se tam skriva. Muhe, metulji, rožice in cel kup zelenja, kamor se lahko skrijem. :P
Slika
Ko se utrudim, je tam tudi prijetno malo poležati in si odpočiti, če me le Mateja ne bi kar naprej motila z nekimi trapastimi igračami, ki so v hiši še kar zabavne, zunaj pa nimajo smisla.
Slika.
No, seveda sem na izlet povabila tudi bratca Maxa in sestrico Lučko. Max je izgleda še premajhen, pa noče raziskovat vrta, ker se je tako ustrašil zunanjosti, da je pobegnil nazaj v hišo in z varne razdalje in skrbno pospravljen za mrežo čakal, da se z Lučko naveličava in se mu pridruživa spet pri igri v hiši. Zato tule ne bo njegovih novih fotografij, ker je fotografinja Suzana pač ostala z nama z Lučko :D
Lučka pa je malo raziskovala, tako da imamo nekaj njenih fotk...
SlikaSlika
Slika
No, ker pa sem bila jaz slavljenka, so se seveda največ ukvarjali z menoj, kar je tudi prav. Na koncu fotoshootinga sem še malo zapozirala, zato da boste vsi videli, da sem jaz pač najlepša :cupidgirl:
Slika
Slavljenka Meda

No, še malo, pa bo slavil Max, ki bo tudi upihnil prvo svečko in Lučka, ki bo imela dve svečki, pa se takrat spet oglasimo :*
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Če maj 03, 2012 3:03 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Lepi vsi trije (tudi Max, čeprav ga na zadnjih fotografijah ni), ampak Lučka v podobi sfinge pa poseka vse, kot čisto taprava boginja. <3
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če maj 03, 2012 5:23 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Vse najboljše, slavljenka :kiss: :rose: - itak, da najlepša! :clap:
Veliko zdravja in še naprej kar se da ponižno sužnjo in vse njene ti želim... 8)

In fotografu čestitke za krasne slike .... :good: ... kar pa seveda ni tako težko, če ima človek na razpolago takele krasne modele! 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če maj 03, 2012 5:29 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Srčki, veliko srečo imate, da ste si našli tako super družino :kiss: .

ps: Maxi manjka na slikcah.. :devil: :girlcry:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če maj 03, 2012 5:50 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Vse najboljše, slavljenka! Naj ti bo postelja mehka in šnicl XL! :good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 496

Pridružen: Če sep 09, 2010 11:12 am

Kraj: Maribor

Odgovor Če maj 03, 2012 9:37 pm

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Vse najboljše lepotica :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe maj 04, 2012 7:31 am

Re: Meda, Max in Lučka - od nič do tri v hipu

Prekrasna Meda, vse najboljše! :birthday:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.