V središču

Pupa (prej Paste), Lev in Lenna in še Pinka (prej Za)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne okt 16, 2011 6:27 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Pri nas se zaenkrat kar uspešno borimo z drisko. Od petka smo ukinili brikete in konzervice in smo na kuhanih piščančjih prsih z rižem brez začimb. Vsakemu dodajam pol kapsule Linex-a v prvi jutranji obrok. Obroke sem razdelila na 5x na dan in od včeraj od šestih popoldan se je driska umirila. Je blo pa res grozno ker so imeli čist tekoče blato in sem morala na vsaki dve uri popolnoma zamenjat pesek. Glede na to da sva imele iste težave najprej od srede mami od petka pa še jaz, obstaja verjetnost da smo imeli vsi virozo. No kakorkoli že važno je da se je stvar umirila. Pa hvala Pola, ker me vedno tolažiš in pomiriš, ter mi pametno svetuješ :kiss: . Ker sem bla res hudo obupana ko so revčki moji kosmati kar jokal ko so šli na blato. Zdaj bomo na tejle dieti še ene tri dni, potem pa bomo počasi začeli en obrok po obrok menjati z briketki.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če nov 03, 2011 11:25 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jupiiiiiiiiiiii jiiiiiiiiiiii, jupiiiiiiiiiiiiii jaaaaaaaaaaaaaaa naši Lenni so se začele tretje vekice končno vračati nazaj v normalno stanje (ko se je začela driska jih je imela čez polovico učka :O ) in so komaj še opazne :yahoo: , tudi nedoumljivo dober apetit ima tale moja suha mačja rit zadnje dni :good: . Hvala bogu me je resno skrbelo zanjo tako da sem jo že nameravala peljat na diagnostiko, da ni kaj resnega narobe z njo. Sploh ne morem povedat kolk sem srečna ker se je njeno stanje tako zelo izboljšalo :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne nov 06, 2011 9:02 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

No pri nas malih čudežev očitno še ni konec :) , danes se je na moje veliko presenečenje Lev stlačil k Pupi na klop, se ulegel in naslonil nanjo :O , ampak najbolj presenetljivo je bilo to, da Pupa ki ga če je le mogoče nažene od povsod, sploh ni reagiral, kljub temu da sem tudi jaz sedela zraven :yahoo: . Samo pogledala ga je in nadaljevala spanje :girlblush:
Slika
Slika
pa še ena cukrasta z Lenno
Slika
in pa malo za zabavo Lev aka Božiček (treniramo za božične čestitke ;) )
Slika
tudi Pupa uporablja mačji praskalnik
Slika
No toliko zaenkrat od nas pa lahko noč vsem :nyam:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po nov 07, 2011 11:46 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Hihi, a si v Kiku kupila kostum? Sem vidla reklamo grem za Izzy-ja kupit samo se še odločam, a bo jelenček ali božiček :lol:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po nov 07, 2011 2:49 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jah že lan sem kupla, sam se je upiral ko taprav lev :D , no letos pa kar nekak sodelujejo, tko da dva bosta jelenčka eden pa Božiček po moje bo kar lev Božiček ker je res ful hud :nyam:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po nov 07, 2011 9:13 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

:girlcry: :girlcry: :girlcry: a se to ne bo nikol nehal :dash: :dash: :dash: zdaj mam pa Leva čist konc, sva bla dons pri vetki, dobil infuzijo, pa injekcijo ranitala, pa antibiotik mislim da je Efloren (ne znam prečitat, je tko grdo na vrečko napisala) za osem dni, pa Organew prah in dietno prehrano, no tole zadnje dvoje velja tudi za Lenno. Če se mu do srede stanje ne izboljša greva nazaj na infuzijo. Diagnoza bakterijsko vnetje črevesja. Baje ga je trenutno zelo veliko, zato bodite pozorni na svoje smrčke. Bogi moj lupček, še dobr da se je šla zdaj Lenna k njemu v transporter stisnt. Je prav čudno ko je ves miren in priden. Upam da ne bo hujšega :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po nov 07, 2011 9:44 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Kako se je pa obnašal, da si videla, da nekaj ni ok? Driska? Bogi muc želim hitro okrevanje :kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po nov 07, 2011 9:48 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Ja taka penasta driska se je začela včeraj, danes je pa dobil take motno rdečkate okice, pa kot bi hotel bruhat, pa ćist se je umiril :( . Ja res je tolk bogi, ga nisem navajena takega, ker je on naš mali Rambo, ponavadi je Lenna bolj nagnjena k raznim boleznim :( . Hvala za dobre želje :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po nov 07, 2011 9:50 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

pri lani je pomagala šele i/d dietna hrana (konzervice, ne briketi), pa na efloranu smo. upam da boste čimprej rešili zadevo :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po nov 07, 2011 9:59 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

kozmopolitanka je napisal/-a:pri lani je pomagala šele i/d dietna hrana (konzervice, ne briketi), pa na efloranu smo. upam da boste čimprej rešili zadevo :)

Ja saj pri nas imamo isto. s tem da imamo še probiotični in vitaminski prašek Organew. Kako hitro si je pa Lana opomogla?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po nov 07, 2011 10:08 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

je trajalo neki cajta. s tem da ona ni hotla piščančka z rižem jest. konzervice smo kupil šele kakšen 4. dan driskanja. najprej sem seveda probla s piščancem, potem briketi, v soboto je še zmeri mela tekočo, vodeno drisko, sem panična klicala na veterino, pa je rekla, da načeloma konzervice bolj zaležejo. ampak po začetku te diete se je pa kar hitro umirilo, ampak sej pravim, še vedno je driska, ampak samo enkrat na dan, pa ni več vodena.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po nov 07, 2011 10:16 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Hvala. Upam da se mu kmalu zboljša, in da mi ne bo spet Lenna zbolela :( . Sicer je rekla vetka, da če bi slučajno tudi ona začela driskat, naj jo samo zvagam in pridem brez nje tja da mi da še zanjo antibiotik, preventivno pa sta oba na dieti :( . Pri Lenni je trajalo kar nekaj časa mislim da skoraj tri tedne, s tem da so se ji tretje vekice potegnile čez polovico okic, sam drugač pa ni bla tolk slaba kot je zdaj Lev, ona je bla ves čas živahna.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po nov 07, 2011 10:18 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

ma ja jaz upam da se še kater od mojih ne bo nalezel od Lane, pa tud jaz ne bi rada česa fasala :) držim pesti za vas in za nas :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po nov 07, 2011 10:23 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Hvala Kozmopolitanka, tudi jaz držim pesti za vse vas in nas <3 , naj se čim prej pozdravijo tile naši smrčki
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To nov 08, 2011 6:25 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

ja dddddd - sem ravno hotela začet cvilit nad kičem, potem pa lop po glavi tole o driski :girlsad:
Ja no - sem ful vesela za kosmati kič :yahoo: - tega ni nikoli preveč.... :girlblush: - pozdravili se boste pa tudi, zdaj, ko veste, kaj je in lepo papate, kar pač morate. Držimo pesti in tačke! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To nov 08, 2011 8:21 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

:kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To nov 08, 2011 3:18 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jah no da povem kar tkole na direkt, res je da je Levči bolan in bogi, ampak dejstvo pa je, da je čist po moško še bolj bogi kot je v resnici :dash: . Lenna je čist bolj pogumno in z veliko več volje prenašala tole kot pa tale dobesedno podriskana mačja rit Lev :) . Ker on je zdaj najbolj bogi in najbolj bolan in oh in sploh in ni da ni. Piščančka je treba čist na droben naseckat in ga prosit da pride jest, ker on pač ne more če je pa bolan in napol mrtev. Sem pa škatlo od škornjev prinesla v dnevno sobo je bil pa takoj ves poskočen in se valjal po njej :devil: . Presnet desc kosmat mu bom jaz že dala tkole potencirat bolezen :fool: , men je pa kar slabo ratval od skrbi, ker je zgledal res na pol mrtev mulc :bad: Tko da stanje se počasi zboljšuje, predvsem takrat ko pozabi kol je on bolan in bogi in se za par minut neha smilit sam sebi. Saj ne morem verjet, da zmorejo tud živalce tkole glumit :negative:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To nov 08, 2011 3:18 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jah no da povem kar tkole na direkt, res je da je Levči bolan in bogi, ampak dejstvo pa je, da je čist po moško še bolj bogi kot je v resnici :dash: . Lenna je čist bolj pogumno in z veliko več volje prenašala tole kot pa tale dobesedno podriskana mačja rit Lev :) . Ker on je zdaj najbolj bogi in najbolj bolan in oh in sploh in ni da ni. Piščančka je treba čist na droben naseckat in ga prosit da pride jest, ker on pač ne more če je pa bolan in napol mrtev. Sem pa škatlo od škornjev prinesla v dnevno sobo je bil pa takoj ves poskočen in se valjal po njej :devil: . Presnet desc kosmat mu bom jaz že dala tkole potencirat bolezen :fool: , men je pa kar slabo ratval od skrbi, ker je zgledal res na pol mrtev mulc :bad: Tko da stanje se počasi zboljšuje, predvsem takrat ko pozabi kol je on bolan in bogi in se za par minut neha smilit sam sebi. Saj ne morem verjet, da zmorejo tud živalce tkole glumit :negative:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To nov 08, 2011 3:44 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

A ti jest povem koliko znajo glumit :rolleyes: ? Našo princesko je naš houdre Timi parkrat podrl po tleh in je revčka šepala, Timi je bil pa kregan. In si je modelka to zapomnila in je vsakič, ko je Timi prišel v njeno bližino (tud dotaknil se jo ni :rolleyes: ) začela zadnjo nogo za seboj vlečt in gledat s tistimi učki "lej kako me je, boga sem....
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To nov 08, 2011 4:18 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

He he Pola :D , sem vidla ja da obvladajo, sam do zdaj je Lenna veljala za glumico, pa zgleda da mata oba to že v genih :D .
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 71 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.