V središču

Pupa (prej Paste), Lev in Lenna in še Pinka (prej Za)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To sep 13, 2011 8:42 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

:D :D
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če sep 15, 2011 7:01 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

:yahoo: :yahoo: končno mi je uspelo pripravit Baja do tega da gre v avto :clap: :clap: , mal je tud Pupa pomagala :girlblush: ful zadovoljna
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne sep 18, 2011 6:17 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Evo pa še malo slikic naših "ušesk" ups naše Pupe :angel:
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 18, 2011 7:33 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Batman :D OK, batdog :lol:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Ne sep 18, 2011 8:04 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Kak lep slon-čivava mix! :lol: Me prav zanima kdo je bil oče in kdo mama pri tej paritveni kombinaciji ... :lol:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne sep 18, 2011 8:13 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

dr.Miška to pa tud mene zanima ja , ampak je nad srčkana s temi velikimi uheljčki, lubica moja :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po sep 19, 2011 10:42 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Jao meni :O , kako naj ima človek tole malo pasjo rit na dieti obenem pa naj jo še šola :( . Pupa bi za priboljšek naredila vse samo da dojame kaj hočem od nje in potem je pripravljena to ponavljat in ponavljat in ponavljat samo da dobi priboljšek, vetka je pa rekla da mora vsaj 30 dkg zgubit ker je že skoraj malo predebela ( v enem mesecu spet pridobila 40 dkg) ma že 4,2 kg. Ampak men ni jasno kako ji to rata ko je pa skoz v gibanju :dash: . Vsak dan vsaj eno uro aktivnega sprehoda z Bajem, pa najman eno uro vsega skupaj ji mečem žogico, pa vsaj pol ure se vlečeva s cufo, pa z Levom mata vsak dan dirke, mal po tleh, mal po kavču in še kje. Vso mačjo hrano sem zdaj postavla na višave, konzervica je ena za tri dni, briketki strogo odmerjeni, pa bomo videli kaj bo zdaj. Bom poskusla še mal več gibanja pa da vidmo če bo kaj uspeha. A ma kdo še kakšno idejo :girlsad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To sep 20, 2011 8:22 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

S čim jo pa hraniš? Morda bi bilo dobro iti na lažje brikete. Odmerjaš jih pa tok, kot piše, da mora imeti približno 3,8kg težek pes (če praviš, da mora tok shujšat). Priboljškov raje nič, namesto priboljškov ji daj brikete, ko jo kaj učiš in potem odštej od obroka. Če je tako požrešna, ti bo tudi za brikete odlično delala ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor To sep 20, 2011 8:42 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Brikete mam zdaj Flatazor dietne z manj kalorijami (mam za vse zverine Flatazorjev program in se mi je do zdaj dobr obnesu ), pa Schesier konzervice ( tud za vse razen za ta velko zverino, zanjga so premajhne ), sam na brikete ne pada pri učenju :( . Saj kar dobr napredujeva ,danes ima že 4,085 kg :) . Sem prov namerno kupla elktronsko tehtnico do 5kg, da jo bom kontrolirala. Sam obnaša se pa zdaj ko najbolj sestradan pes :blush: , sam gleda kje bo kaj dobila. Pa zdaj če se le da gremo dvakrat na dan za vsaj eno uro na sprehod, pa čim več ji probam žogico metat in podobne igrice se igrat z njo. Sam bo treba res pazt. Najtežje to dopovem mami, ker njej se ful smil ko je pa tko lačnaaaaaaa :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To sep 20, 2011 9:10 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Ja, mame znajo bit problem pri temu ja :P Naš prejšnji je bil na zelo strogi dieti, ona mu je pa na vsake toliko smetano dala, ko jo ima pa takooo rad.
No potem pa kar tako naprej :good:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr sep 21, 2011 10:36 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

No in potem se naša Pupa odloči, da bo sama poskrbela za svojo prehrano
http://youtu.be/ylSCFVazJPA

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 109

Pridružen: Sr maj 25, 2011 3:43 pm

Odgovor Sr sep 21, 2011 12:03 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Hehe, kaj pa naj, revica uboga prestradana, mora poskrbet, da ne umre od lakote :lol: . Sem vesela, da sem tole malo bitjece spoznala tudi v živo - tak mini mini (res si človek težko predstavlja koliko mini je lahko mini, dokler ne vidi v živo) kompaktni tankec - že po sami konstrukciji, nič ne namigujem na tistih par dekc viška ;) .
Drugače bi pa res morali narediti eno srečanje kranjskih mini (uhatih) cuckov....se mi zdi, da bi se nas kar nabralo :) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr sep 21, 2011 12:05 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

To imamo me tako zelo uspešno podjetje z malimi ušatki 8) .
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr sep 21, 2011 9:40 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

he he Pola z malimi ušatimi in črnimi s sivimi čopki za ušesi :kiss:
riry tudi jaz sem vesela, da sem spoznala vaju z Lexi. res je čudovita ušeskasta tigrica :nyam: Pupa je pa res take bolj tankec konstrukcije se strinjam, ne glede na to če ima par dek manj ali več :blush:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če sep 22, 2011 10:12 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Če naredim takole kosmato bilanco je stanje takole:
Lenna (po domače Čenča, ker ima vedno toliko za povedat), je ena nad pridna mačja gospodična, na dolgih nogah, ki skrbi za svojo linijo :D . Ne mara obiskov, najraje vidi da smo sami. Pri fehtanju za hrano je ona taglavna. Ni ravno naročna muca, se papride pocrkljat. Zelo rada je v naši bližini in ne mara biti sama.
Lev (po domače Crni) je en tak taprav mačji frajer ki hoče biti taglaven. Včasih se odloči, da bi bilo dobro nabutat svojo sestrico Lenno, ampak mu zdaj to Pupa ne pusti :D . Je čisto naročni maček, ki se rad crklja in glasno prede. Vse ga zanima. Še vedno se poskuša zrangirat s Pupo.
Pupa (po domače Čiček) je pa ena razvajena pasja frajla. Spi dokler se le da, ne mara dežja in mraza. Rada pa preganja Leva, tudi ona bi bila rada glavna. Je en mali požerušček,kar se ji že pozna-
Baj je ena taka velka nadprijazna 9 let stara pasja mrcina in obožuje Pupo. Je hiperaktiven in ga je težko utrudit.
Mura je šestletna mačja tečnoba, ki ne prenaša drugih mačk sploh razen Kitty s katero je živela od malega. Drugače je pa izredno prijazna do ljudi in rada tala buce.
Kitty je pa stara dolgodlaka mačja dama, ki se tudi po pomoti ne pusti česat, tako da je to cel projekt.
Evo tole je takale kratka predstavitev naših kosmatih in repatih :D
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor So sep 24, 2011 12:50 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Evo nas iz šole :) . Zaenkrat je Pupa še pridna rumena rutka, upam da bo tako tudi ostalo. Malo sem se posvetovala s tršico o njenem odnosu z Levom. No zaključek je tak, da bo treba delat nekaj več tudi na Levovi vzgoji :blush: , ker jo tale mačkon črni definitivno namerno izziva in ji poskuša dokazat da je tukaj on taglavni :devil: . Ker so jutranje temperature že precej nizke, sva šle po pouku s Pupo še mal počekirat če imajo že kje kake primerne plaščke zanjo. Ja rezultat je pa tak, da imamo zdaj dve take kičaste bundice :girlblush: , samo za šolo in za na lepš. Dve bo dobila pa še po plači, za vsak dan in sprehode z Bajem, do takrat bodo pa jutranji sprehodi malo krajši pa popoldanski zato daljši :nyam:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So sep 24, 2011 1:18 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

slikice v plaščkih so seveda nujne, ne pozabit :devil: :P
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor So sep 24, 2011 1:27 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

se razume normalno 8)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor So sep 24, 2011 2:03 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Evo naše manekenke, ki je bila med pomerjanjem najnovejše zimske kolekcije v trgovini deležna navdušenih oh in ah :rolleyes:
Mala princeska v roza :angel:
Slika
Slika
in prava pasja dama v rdečem :girlblush:
Slika
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So sep 24, 2011 2:32 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Uh, saj to so prave bunde :O . V tem pa mične gospodične sigurno ne bo
zeblo :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.