V središču

Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe jun 27, 2014 7:04 pm

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Oaza, hvalo za pojasnilo, sedaj sem pa potolažena, ker sta očitno samo še "star izvenzakonski par" :D (mi je tole nekako zelo znano ;) ), a ni škoda, pa tako sta se imela rada.... khm... :P :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr jul 09, 2014 6:10 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Mala pasja opica je včeraj prav herojsko (khm..... :girlblush: ) prenesla dve špikici - cepljenje smo imeli. Tehta 10,3 kg :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr jul 09, 2014 6:29 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Saj sem prav prebrala, da je "mama" herojsko prenesla, kajne?! ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr jul 09, 2014 6:45 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

:girlblush: ah ne ne...."mama" je poslala "ata" na to misijo! :girlblush:
:lol:
Ja no leeeej - tko je prišlo, da smo dobili termin dopoldan, tko da "mama" res ni mogla it zraven 8) . Drgač je "mama" ratala tozadevno ful pogumna - vse od takrat, ko je mali Jani nujno potreboval podkožno infuzijo in sem jo prvič (in potem še pa še) dala sama :good:

Pikačujka ima pa zdajle še dodatno slabe dneve, ima prav smolo s temle vremenom in z njim povezanim grmenjem... :girlsad: Danes je še Dentastix ostal nedotaknjen, pa je to sicer njen naaaaajlepši začetek dneva ever že zelo dolgo. Zdaj se skriva pod mizo že, ko samo nedolžno dežuje, ker je dež povezala z grmenjem. Revčka je :girlsad:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 202

Pridružen: Pe okt 25, 2013 7:06 pm

Odgovor Po jul 21, 2014 11:17 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Uhh, sama lepota na kupu.... :kiss: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne avg 31, 2014 9:06 pm

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Naš Srečko, s sončkom obsijan.... <3

Slika

Tale muc bo čez kakšnih 5 let postal totalno cartast - če upoštevam, da je do trenutne mere scartanosti potreboval 7 let. Faca od mačka. Tak, malo poseben. Eni ga imajo vsaj občasno malo težko radi, jaz ga pa imam. Verjetno sem tudi sama malo posebna, a kaj... :lol:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po sep 01, 2014 11:55 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

:kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor Po sep 01, 2014 12:08 pm

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

:O
Tole mačjo lepoto sem pa jest zgrešila... :girlblush:
Č-u-d-o-v-i-t. :kiss: :kiss:

PS: A zaradi tele lepote Tilko ne sme biti Srečko, a kako? :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po sep 01, 2014 1:35 pm

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Lepi, lepi 8) mene je mal na Ulo spomnil :girlblush: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr sep 03, 2014 9:42 pm

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Zgleda pa že zdej en tak scrkljanček :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če sep 18, 2014 10:07 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Puhi <3
Tale muc mi malo dela sive lase, pa ne vem, kako, če sploh, naj ukrepam.... :girlsad:
Totalno koščen je, pod tem svojim lepim in mehkim in košatim kožuščkom. Njegovo obnašanje je sicer....khm...no...normalno, v smislu, da ni apatičen in nima kakšnih bolezenskih znakov - no v tem smislu je vseskozi isti. Vročine, glede na otip ušes nima (ker da bi mu merila temperaturo, mi še na misel ne pride, no way :O :O ), ampak njegove oči so strašno pogosto videt vročične in take....mokre, z ogromnimi črnimi zenicami. Kot pri od droge zadetem mačku, če veste, kaj mislim. Kar se hrane tiče - prav Puhi je razlog, da so briketi stalno na razpolago, da mu ja ne bi nehote odtegnila kakšnih treh briketov, ki bi jih mogoče želel pojesti, pa jih ne bi bilo. Konzervice - ah, cel bataljon sem jih že ponudila, kakšnega strašnega navdušenja ne pokaže za nobeno, še tisto, ki jo ima najraje (tuno), poje eno žlico.
Kar na horuk ga ipak ne bi vlačila na kakšne preiskave, ker mu box in vožnja in vse skupaj povzročijo strašen stres.
V bistvu....če bi mi ga uspelo poredit, bi bila nekako potolažena, tudi, če bi še naprej imel tiste svoje "vročične" učke.
Poskusila bom z intenzivnim dodajanjem vitaminov in rednim tehtanjem (zdaj ga ne tehtam, ker mu je vse takle velik stres), pa bom videla, če bo kaj bolje.

Evo ga, princa... <3

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če sep 18, 2014 10:15 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Uf, je lep <3

Nasveta pa žal nimam prav nobenega :( Upam, da ni nič narobe. A zobke mu lahko pogledaš? Naš Yodi je takrat, kadar je imel vnete dlesni, po navadi kar precej shujšal, jedel je manj pa siten je bil kot sama strela ...
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če sep 18, 2014 10:25 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Zobki lepi, dlesni tudi :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če sep 18, 2014 9:58 pm

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

"Puhi je še vedno potiho zaljubljen v Trisho (kdo pa ne bi bil... :girlblush: ) in ker ve, da bo prej ali slej odšla, že sedaj žaluje za njo, potiho seveda..." meni pač ta parček ne gre iz glave, ;)pa reči ti kar koli, Oaza ( :P npr. da sta sedaj kot star zakonski par), bila sta enkraten parček... :angel:
<3 Upam, da se bo fant spravil skupaj, si ga kar predstavljam s kakšno kilco več, pa že zdaj je čudovit mačkon, kraljevski primerek. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe sep 19, 2014 6:08 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Danes je bila težka noč pri nas doma :girlsad: Naša mala pasja opica je, sicer po letu in pol, spet imela epileptičen napad...... :girlsad: Začelo se je sredi noči enkrat, ure ne vem, ker je ne nosim, s strašnim razbijanjem pod posteljo in potem ob njej. Posteljo imava namreč precej visoko in je spodaj fajn prostor za ležišča in tudi Pika že kar dolgo raje panča tam, kot gor pri nama (očitno ji je vroče), ali na svoji postelji na koncu najine, na tleh. Ko sem po približno pol minute uspela prižgat luč, je bila že sredi spalnice, z izbuljenimi očmi, tresla se je po celem telesu, čeljust ji je šklepetala, sprednje tačke pa, kot bi bile iznakažene, polomljene.... Stisnila sem jo k sebi in jo mirila, se pogovarjala z njo, jo božala, jo zadrževala na miru, čeprav je na trenutke hotela kar nekam it, a je sprednje tačke nisi držale... Večino časa pa se je stiskala močno k meni, z glavo navzdol in dihala s frekvenco, da je nisem mogla izmerit. Sledilo je še nekontrolirano klatenje s sprednjimi tačkami po glavi in potem se je začela počasi umirjat.
Tokrat je, če realno pomislim, trajalo 5 minut in tudi polulala se je.
Opazovala sem tudi reakcijo Minimuca in Srečkota, s katerima si delimo spalnico. V času, ko je Pikačujka razbijala, sta seveda tudi onadva zapaničarila, ko prišla do nje, sta jo opazovala s krajše razdalje, oba strašno vznemirjena - ko sem jo začela mirit, pa sta oba odšla iz spalnice in se nista vrnila do par ur kasneje, ko je bilo seveda že vse mimo in je bila Pika spet dobra stara mala pasja opica.

Prvo, kar bom naredila, bom ali zaprla dostop pod posteljo ali pa posteljno dno oblekla v nekaj mehkega, da če se še kdaj ponovi takole, kot je bilo danes, Pikačujka ne bi dobila kakšne poškodbe na glavi. Tokrat jo je, kot sem jo pretipala, očitno odnesla brez kakšnih bušk. In nadaljujemo z B kompleksom, očitno doživljenjsko.

Srčica moja, saj sem se delala mirno, ker je bilo to tisto, kar si najbolj potrebovala v tistih dolgih minutah, ampak verjemi, da me je bilo na smrt strah :O :girlsad: .... Bodi zdrava, zlata naša! :angel: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe sep 19, 2014 6:08 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Danes je bila težka noč pri nas doma :girlsad: Naša mala pasja opica je, sicer po letu in pol, spet imela epileptičen napad...... :girlsad: Začelo se je sredi noči enkrat, ure ne vem, ker je ne nosim, s strašnim razbijanjem pod posteljo in potem ob njej. Posteljo imava namreč precej visoko in je spodaj fajn prostor za ležišča in tudi Pika že kar dolgo raje panča tam, kot gor pri nama (očitno ji je vroče), ali na svoji postelji na koncu najine, na tleh. Ko sem po približno pol minute uspela prižgat luč, je bila že sredi spalnice, z izbuljenimi očmi, tresla se je po celem telesu, čeljust ji je šklepetala, sprednje tačke pa, kot bi bile iznakažene, polomljene.... Stisnila sem jo k sebi in jo mirila, se pogovarjala z njo, jo božala, jo zadrževala na miru, čeprav je na trenutke hotela kar nekam it, a je sprednje tačke nisi držale... Večino časa pa se je stiskala močno k meni, z glavo navzdol in dihala s frekvenco, da je nisem mogla izmerit. Sledilo je še nekontrolirano klatenje s sprednjimi tačkami po glavi in potem se je začela počasi umirjat.
Tokrat je, če realno pomislim, trajalo 5 minut in tudi polulala se je.
Opazovala sem tudi reakcijo Minimuca in Srečkota, s katerima si delimo spalnico. V času, ko je Pikačujka razbijala, sta seveda tudi onadva zapaničarila, ko prišla do nje, sta jo opazovala s krajše razdalje, oba strašno vznemirjena - ko sem jo začela mirit, pa sta oba odšla iz spalnice in se nista vrnila do par ur kasneje, ko je bilo seveda že vse mimo in je bila Pika spet dobra stara mala pasja opica.

Prvo, kar bom naredila, bom ali zaprla dostop pod posteljo ali pa posteljno dno oblekla v nekaj mehkega, da če se še kdaj ponovi takole, kot je bilo danes, Pikačujka ne bi dobila kakšne poškodbe na glavi. Tokrat jo je, kot sem jo pretipala, očitno odnesla brez kakšnih bušk. In nadaljujemo z B kompleksom, očitno doživljenjsko.

Srčica moja, saj sem se delala mirno, ker je bilo to tisto, kar si najbolj potrebovala v tistih dolgih minutah, ampak verjemi, da me je bilo na smrt strah :O :girlsad: .... Bodi zdrava, zlata naša! :angel: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe sep 19, 2014 6:24 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

*objem*
Sočustvujem z bogim malim revšetom... vem iz prve roke kako je to. Sej ona se verjetno ne spomni nč kej dosti, ampak prijetno pa vseeno ni...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe sep 19, 2014 7:16 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Sem samo enkrat doživela nekaj kot epiletični napad (pri Piki) in te zelo razumem, kakšen strah doživiš ob tem. Želim vam, da bi bilo tega čim manj. :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor Pe sep 19, 2014 7:42 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Naj se tole nikoli več ne ponovi. :angel:
:*
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe sep 19, 2014 8:01 am

Re: Moji (ostali) gospodarji in mala pasja opica ;)

Sploh ne vem kaj naj napišem... :(
Velik objem na daljavo, Donovi ljubici pa en velik velik poljubček... :kiss:
(upam na čimmanj ponovitev)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.