V središču

Sparki in njegova živalska druščina


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 8:03 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Hvalanevemkomu :good: no, zdaj pa PAZIT nanj.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po maj 16, 2011 8:20 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Problem je bil, da je bils v blizini sprehoda neka avtomobilska tekma ( sredi nicesar), fant ni vedel, psi se manj, kar naenkrat je bil kaos s sirenami in cvilecimi gumami in so se psi razbezali, fantove so prisle nazaj domov (niso bili dalec), sparki pa se je ocitno tako prestrasil, da naju kljub klicom ni slisal.. Aja, pa se dezevati je zacelo, tako da jupi! Skratka, sparki je na varnem :yahoo: , jaz pa s srcnim infarktom tudi :girlsad: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 8:34 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

A, ti si bila varuška :D Kaj se strgal s povodca?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po maj 16, 2011 9:16 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Fant je bil varuska.. Ne ni se snel s povodca, ker je to bogu za hrbtom v gozdovih, milijonkrat smo hodili in jahali tam z njim, ko se ni bil oddan, ampak ocitno se je tako prestrasil, da je samo tekel :(. Saj smo naredili vse, da smo ga dobili nazaj.. Vec srece kot pameti, ampak vazno, da je na varnem :).
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po maj 16, 2011 10:02 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Saj vem, da sem firbec... :blush: in mirno me lahko ignorirate... :girlblush:
Ampak kje je bil pa najden?
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 7:44 am

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Da se še tukaj malo oglasim ;) Sem bila presrečna, ko se je srečno končala njegova pobegla pustolovščina :yahoo: Na srečo so še dobri ljudje in veliko srečo je imel, da je imel gor ovratnico. Če je ne bi imel, ga njegov rešitelj ne bi spravil na njegovo dvorišče in potem pač ukrepal dalje. Ko sva ga v ponedlejek po šihtu šli z kolegico iskati, sem dobila dva klica, prvi,kje je bil viden v nedeljo popoldan in zbegano letal sem ter tja. Zato sva s kolegico šli iz Pleš proti onemu koncu, a prej dobila nov klic, da naj grem preveriti ali gre res za pravega (še bolj vesel), ker naj bi en gospodd ujel oz. ga zadržal ravno tega psa in res bil je pravi :yahoo: Prvi klic je bil posledica objave na lokalnem radiju (Zeleni val), ker kmalu po objavi je poklical. Še dobro da kljub pisni obliki v nedeljo,da objavijo oglas, sem jih v ponedeljek še klicala in se zmenila za ure objave. Sprva, ko me je videl je bil malo zmeden, a hitro me prepoznal in bil ful vesel me.Res najlepša hvala temu prijaznemu gospodu, ki ga je zadržal :yahoo: Bil je izredno shiran, sicer mu je ta, ki ga je zadržal dal dvakrat tisti dan že za jesti. Je pa fino, da je ješč pes in bi pojedel vse kar bi mu dala :) V glavnem sedaj počasi pridobiva nazaj in je spet skoraj tak kot prej. Kako kilco gor ali dve mu še ne bi škodovali, da ju pridobi. Je bil pa ful vesel, da je spet pri meni, Aska se ga je tudi zelo razveselila, da ga je po dobrem tednu dni, ko je bil Sparki v varstvuje spet videla :). Drugače pa se skoz kaj dogaja. Rabil bo pa še ogromno socializacije. Ker do jeseni in do novega tečaja azilaške šole je še dolgo, bo šel drugam v malo šolo, ki sedaj samo še čakam, da se skupina napolne in me obvestijo o pričetku. Upam, da bo to čimprej. Se pa počasi seznanja z agilityjem in mu gre vedno bolje :) Spoznal je poleg mosta tudi že palisado. Slalom mu še ne gre kaj prida. Toliko za tokrat.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne maj 29, 2011 7:58 am

Re: Sparki in njegova živalska druščina

:good:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Ne maj 29, 2011 8:18 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Hm, jaz sem imela pri Sparkiju občutek, da je najbolj socializiran pes na svetu?!? :rolleyes:

Prosim, počohaj ga še v mojem imenu. Ga še kar malce pogrešam/o... :blush:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 11:30 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Sparky me je danes s svojo šefico obiskal v službi :yahoo: Res potrebuje še nekaj socializacije, a šefica aktivno dela na tem. Hvala za obisk pa še pridita ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor Če jun 02, 2011 8:56 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

zalarjeva, veš, da še kdaj prideva na obisk ;) :) Kar se socializacije tiče, je čisto res, da jo še kar nekaj potrebuje. Odševava pa že dneve, ko se mu začne mala šola in bo počasi postal še bolj priden pesko :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če sep 15, 2011 9:29 am

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Sparky je Izzy-jev sošolec :) Se vidmo v soboto!
Sta pa približno istega kova, živahna, prijazna in igriva, to bo še veselo :D
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor Po okt 24, 2011 4:31 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Da malo pobrišem prah tukajj :blush: :blush:

Sparki je super, konec poletja je uspešno zaključil malo šolo, sedaj pridno hodi v azilaško šolo. Res tam manjkala včasih, a brez razloga nikoli ne. Agility mu je zelo všeč, sploh skokci, še slalom mora osvojiti ter cone :yahoo: Je en velik živček in poln energije :good: :yahoo: . Ma super pesko je res. Je tudi velik frizbi manijak, res obožuje tako fribije kot žogice. No tudi ostale igrače, samo to dvoje pa najbolj :yahoo: :good:

za konec še par slikc ;) :D
Slika

Slika

Slika

Slika

lp

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor Po okt 24, 2011 4:34 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

zalarjeva, kdaj boš kaj na onem pasjem igrišču v štepanjcu, da z Sparkijem tja prideva, da Ozzy in Sparki se mal nadivjata, ko se v šoli nimata časa :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor Po okt 24, 2011 4:37 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

aska je napisal/-a:Ozzy

Ups sorči :blush: :blush: Izzy
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po okt 24, 2011 9:40 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Sej se komot tudi takoj po šoli, tam je precej travnikov, Izzy-je imam komot spuščenega, uboga na klic. Kaj pa Sparky? A si v 1. al 2. skupini? Naslednjič je šele čez 14 dni.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor To okt 25, 2011 10:04 am

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Sva v 1. skupini kot vidva z Izzijem ;) Spuščenega nisem imela nikdar izven poligona. Res sva pa to soboto manjkala, ker je bilo prestavljeno na meni neustrezno uro :( Ok edino na frizbi treningih v Tivoliju, kjer je bil dejansko fokusiran samo na frizbi in nič drugega kot so mimoidoči ljudje, psi,... Tako, da raje kjer je zagrajeno :) Ziher je ziher ;) :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To okt 25, 2011 10:38 am

Re: Sparki in njegova živalska druščina

To se bomo pa malo težje zmenili, mogoče kaj čez vikend, čez teden delam vsak dan popoldne.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor To okt 25, 2011 9:02 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Sej tudi čez vikend lahko ;) :D
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Sr okt 26, 2011 10:20 am

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Počakajte na lepo vreme in da se od naše Olaye tačka dobro zaceli in gremo skupaj v Štepanjca dirkat! :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 71

Pridružen: Sr apr 13, 2011 10:05 pm

Odgovor Če okt 27, 2011 3:13 pm

Re: Sparki in njegova živalska druščina

Dr.Miška, velja :yahoo: :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.