V središču

VITA


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor To jun 21, 2011 6:04 pm

Re: VITA

lepa Vita :kiss:
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po dec 26, 2011 9:51 pm

Re: VITA

Prejšnji teden sem na nekem službenem usposabljanju srečala posvojiteljico srečke Vite. Vse je ok z njo, je zelo razvajena in predvsem kar je najbolj pomembno, je zdrava :yahoo: :clap: . Verjetno vsi ne veste zakaj tako veselje.....Vita je sestra (ali sorodstvo) treh že na žalost pokojnih levkozic Jackpota, Malecke in Hercula :girlsad: . Edina je bila na testih negativna, tudi večina ostalih na lokaciji je bilo pozitivnih. Vita je en mali čudež :kiss: :kiss: .

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 154

Pridružen: Sr dec 29, 2010 11:46 am

Odgovor To dec 27, 2011 11:20 am

Re: VITA

ja, naša Vitka je res čudež. Še posebej, ko mi je Pola povedala, kaj se je zgodilo z vsemi ostalimi mucki... :girlsad: ....

je pa tak lenuhec, cele dneve bi poležavala, kot da je ni, kako uro na dan pa ima dirke po stanovanju, da komaj lovi ovinke. Sta jo pa starša pred časom vsa prestrašena peljala k veterinarju, ker ji je baje bula rastla na trebuščku med nogami, in je kar rastla, pa nič je ni bolelo al pa kaj (njune besede). Dr. Matko se je samo smejal, ko jo je zagledal. Je rekel, da naj jo malo manj fotramo, ker je tale bula en čist navaden špehec.

Ko smo jo prvič peljali k njemu, je bil navdušen nad njenim širokim progastim vzorce, češ, da že dolgo ni videl kaj tako lepega. Imamo pa probleme s hrano. Pri briketih ni problema, vso kakovostno hrano pa je po vrsti zavračala, od Schesirja naprej. Poskusili smo vse, kar se dobi pri Čombetu, pa se ni nazadnje ničesar več dotaknila. Da ja ne bi shirala ( :angel: ) sta ji starša poskusno kupila en Whiskas, in se je skoraj zadavila, tako hitro je jedla. Od takrat naprej goljufata - med dobro hrano zamešata malo Whiskasa, da ji zadiši, potem pa je. Smo se bali, da se bo poznalo na dlaki, pa je še vedno sijoča.

slikice sledijo...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To dec 27, 2011 12:48 pm

Re: VITA

Joj, ne ji dajat W....., probajte z vsemi vrstami kvalitetne hrane, drugače naj pa malo strada, bo že začela jest. Po W. se ji lahko pojavijo okvare ledvičk in bo sranje.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 154

Pridružen: Sr dec 29, 2010 11:46 am

Odgovor To dec 27, 2011 3:08 pm

Re: VITA

saj to je bilo le za probo!

po moje tudi poje zadosti briketov, in ji je mokra hrana pač višek, ki ji ne paše zmeraj, od tod potem vihanje nosu. :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To dec 27, 2011 3:11 pm

Re: VITA

Potem pa napiši, da je zavračala kvalitetno mokro hrano :P . Jest sem te zastopila, da tudi briketke noče jest kvalitetne.

To pa res ni panike, kvalitetni briketki so dovolj in vsebujejo vse kar rabi. Mokra hrana (ali je ali pa je ni) je kot dodatek :) .

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 154

Pridružen: Sr dec 29, 2010 11:46 am

Odgovor To dec 27, 2011 7:04 pm

Re: VITA

hehe, se preveč bojim Pole, da bi mačko fotrala z nesnago!!!! :truce:

jo pa ful pogrešam, ker smo mi sedaj že nekaj časa preseljeni 100 km stran....naš boxer pa na mrtvo sovraži mačke, ga nismo mogli navadit nanje...in prav zaradi tega se izogibam forumu, ker me potem daje tako hudo hrepenenje po mačjem parčku, da se mi meša. Ne vem, kako bi se navadil nanju. Sicer se naš pes vozi v varstvo k tašči, ko smo v službah, in bi bil z mucami le, ko bi bili mi poleg, a ne morem dve mucki na smrt prestrašit, potem ko bi bile navajene cartljivih Polinih psov. A ima kdo kak recept al je vse skupaj NO GO? :(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To dec 27, 2011 7:07 pm

Re: VITA

Pokliči me en dan pa se bova malo pogovorili :D .
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.