V središču

črna srebrnčica Tasha


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 20, 2011 7:52 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

A mi, prosim, poveš, s čim češeš tole srebrnčico, da ima tako lepo dlako - sem videla v temi od Tie in Tina, ko družno jedo travo. Doma imam eno hudo košato zadevo (Zarjo), ki ima kožuh kot da bi šla na podaljševanje las (dlak). Češem jo vsak dan s tistim kovinskim glavnikom, ki ima na eni strani redkejše, na drugi pa gostejše zobe, ampak ker dobim vedno ven cel kup dlake, najbrž to ni prava reč zanjo. Vozlov nima.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne mar 20, 2011 9:14 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

gipsy, srebrnčico mojo zlato češem večinoma samo s prsti :girlblush: , ker glavnika ne mara - no, česanja nasploh ne. Občasno, res samo sem pa tja kdaj, jo začopatim :girlsad: in počešem s čisto navadnim, plastičnim glavnikom za ljude ;) ampak potem je surla, princesk pa res ne gre v surlo spravljat prav preveč, saj veš...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 20, 2011 9:32 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

Pol pa blagor tebi, ker moja bi bila kot punk princesa, če je ne bi česala. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po mar 21, 2011 6:26 am

Re: črna srebrnčica Tasha

no ampak, ko si me ravno spomnila na česanje... :girlblush: sem jo včeraj zvečer začopatila in počesala in je bila še ful lepša kot že sicer. :kiss: Ima pa tako res fajno dlako, se ji ne delajo vozlički pa nč (no, OK - ene tri tamale na leto pocufam dol z nje). Tudi - jooooooj, trkam na les! :girlblush: - okoli rite nimava hujših problemov s Tarzančki; prav tako ene trikrat na leto se obesi kakšen Tarzanček tam spodaj. To je potem sicer večji problem, ker - alooooo! - do Tashe naši čutijo kar eno strahospoštovanje 8) , tko da imam hude težave najt kandidata, da jo fajn močno prime, da ji lepo odstrižem - ampak ej, trikrat letno ni panike spljoh. Tazadnji Tarzančki so si pa sploh izbrali fajn tajming :lol: - ravno, ko sva se šle cepit in sem prosila veta, če lahko spotoma še to mi pomaga, pa jo je tehnica začopatila, on pobril z mašinco okoli rite :O , jst pa sam čakala na x-to svetovno vojno, ampak je bla Tasha ful pridna in je bilo vse kul :good:

Najlepša in najbolj mojamoja mačkica na svetu je tale princeska!
:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po mar 21, 2011 6:39 am

Re: črna srebrnčica Tasha

no, bom pa še semle dala fotko, ki je po moje povod za gipsyino vprašanje - konec koncev Tasha sestavlja tretjino tegale tria in se spodobi, da je tudi v njeni temi, aneda ;)

Slika

In spomnila sem se še zmagičine pripombe na tole malo, kmalu po prihodu v moje začasno skbrništvo, ko je bila še ful, ampak res ful divja: tale je pa tko lepa, da jo bo še divjo kdo posvojil, je rekla. Res sem prav ponosna in ganjena, kakšen zaklad se je skrival v krasni, prečudoviti, a na ful divji mačkici... :kiss: In njena sestrica je ista; dobila je posvojiteljico, ki me je u nulo nadomestila in zdaj je Tara njej vse to, kar je Tasha meni. Bom napopala kakšno fotko semle noter, saj Tasha ne bo nič zamerila :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po mar 21, 2011 6:58 am

Re: črna srebrnčica Tasha

Evo, tadruga princeska, Tashina sestrica Tara:

Slika

Slika

Slika

Rada bi dodala še en Tarin filmček, v mp4 je narejen, pa ga ne znam... :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Po mar 21, 2011 7:48 am

Re: črna srebrnčica Tasha

dve princeski v eni temi...to je pa že čist preveč za pondelkovo jutro :girlblush: :kiss: . lepotički na kvadrat 8)
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če mar 24, 2011 6:20 am

Re: črna srebrnčica Tasha

Dobili smo nov lonček travce. No pa poskusimo, če je ta tudi tako dobra kot prejšnja:

Slika


Bo, bo! :clap:

Slika

Tasha velikanka :lol:

Slika

Tasha bajsa :lol:

Slika

Trio Veseli Adijo:

Slika

Takle mamo! :kiss:

P.s.:
a se še komu zdi, da se Tasha nekam na oranžno farba?
:girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Če mar 24, 2011 7:03 am

Re: črna srebrnčica Tasha

oaza88 je napisal/-a:
P.s.:
a se še komu zdi, da se Tasha nekam na oranžno farba?
:girlblush:


Za mamico vse... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če mar 24, 2011 8:21 am

Re: črna srebrnčica Tasha

:D :lol:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če mar 24, 2011 8:31 am

Re: črna srebrnčica Tasha

se malo norca delate, punce :devil:
;) :lol:

No pa da ne bojo fotke koga zavedle - Tasha ni niti velika niti bajsasta. Je eno tako majceno, peresno lahko mačje bitjece. Grem danes kupit primerno tehtnico (malodane lekarniško :lol: ) pa jo bom poskusila stehtat. Tkole na uč nima kaj dosti več kot 2 kg. Tko da sem hudo bogata; 2 kg zlata nima vsak doma! 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So mar 26, 2011 6:05 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

malo se moramo pobahat še tule :girlblush:
naš mizar bo po Tashi imenoval naš model kuhinje. Itak, da je spešl, posebna, drugačna, meni na dušo narejena - prav tako kot mačica, po kateri je imenovana :good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor Ne mar 27, 2011 1:36 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

Iii, Tara se je javila, lepotička :kiss:

Tasha je pa res lepa, ampak ima še vedno ''Aj kil ju'' pogled :P :lol: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne mar 27, 2011 1:37 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

joj Zala_, bom jst tebe enkrat Aj kil ju :devil: - Tasha je najnežnejša mucica na svetu! Pa ne govorim tega zato, ker sem njena "mami", ampak zato, ker je res. :)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor Ne mar 27, 2011 1:52 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

Ja sam ti nisi 100% objektivna :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne apr 17, 2011 8:14 am

Re: črna srebrnčica Tasha

Včeraj zvečer. Familija ob TVju (jao kašn triler....brrrrrrr :O ) Živčki (izključno moji - ostali so bili čisto skulirani :girlblush: ) napeeeeeeti do konca....kar naenkrat iz kuhinje neki čudni, kao vesoljski zvoki. Čisto potiho, ampak brez prestanka. Minuto, dve, tri.... Gledam, gledam, že skoraj potne srage fašem od adrenalina - pa neha za par sekund, pol minute - pa spet isti zvok, minuto, dve tri... od kje za vraga ta zvok?!

Evo krivca. Tasha - geek ! :lol:
Ena od njenih lahkih koščic je bila očitno naslonjena na neko tipko in to je bilo to :lol:

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne apr 17, 2011 11:49 am

Re: črna srebrnčica Tasha

Sorry Oaza, ampak tok grdega prta pa pomojem v življenju še nisem videla. :lol:
Tashka brihta :kiss: se mora naučit na skrivaj topkat. Ziher ti je hotla kakšne sramotne slike na FB objavit. :lol: :lol: :lol:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne apr 17, 2011 4:47 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

Taperverčki, za tkole, kot zdajle živimo, v sili razmer, kukr eni cgani, kot se reče, je tale prt pika na i! Al pa jagodka na smetanci! :lol:
Drgač pa, resnici na ljubo, izgleda precej bolje, kot na tejle fotki. Prt IN Tasha! :lol:

Počakaj ti še par tednov, da preživimo tele izredne razmere in se preselimo, pa da vidiš ti potem fotke Tashe v kuhinji model Tasha - pol boš pa...kje-za-vraga-je-oni-smejko-ki-ima-usta-s-fršlusom-zapečatena? 8)
:P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr maj 04, 2011 11:54 am

Re: črna srebrnčica Tasha

joj sori, punce, ampak tale fotka mi je tko pri srcu, da jo bom nalimala še v Tashino temo (in se opravičujem vsem, ki se jim zdi, da se malo ponavljam... :girlblush: )

Tasha pa Tia pa Tin:

Slika

Vsi po vrsti so najboljši mački/mačke na svetu!
:kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr maj 04, 2011 12:48 pm

Re: črna srebrnčica Tasha

men se že počas dozdeva da bi bil grozen greh tale trio ločevat :dance:...
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.