V središču

Ice, Silver, Boo in Izzy


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Po apr 21, 2014 11:06 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Vse najboljše Izzy :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So jun 21, 2014 8:30 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Nekaj časa se že nismo javili, zato par fotk ;)

takole ima Ice rad Izzyja, skoraj vsak dan ga malo zbuca, teli so bili za dobro jutro <3
Slika

teli pa za dober dan
Slika

Izzy ima novo posteljo, zato jo je bilo potrebno deliti
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne jun 22, 2014 8:14 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Idila <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Po jun 23, 2014 6:25 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Super parčki <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jun 23, 2014 8:33 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Od kdaj je pa Ice tako "zaljubljen"? :O
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To jul 01, 2014 6:28 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Bi rekla, da zadnjih par mesecev. :) Ta maček je ratal tak mečkljivec, da ne mores verjet. Eni res rabijo nekaj časa, da pokažejo svoj pravi značaj, izgleda da preteklost ni bila najlepša. Zdaj je včasih z željo po crkljanju skoraj že nadležen, sploh pa ima rad Izzyja <3
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To jul 01, 2014 7:14 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr okt 15, 2014 6:28 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Uff, kako dolgo se že nismo javili! :O Ponavadi napišejo, da je vse po starem in nič novega, no pri nas tokrat ni tako. Pričakujemo namreč novega družinskega člana in sicer na dveh nogah :) Se mi zdi, da se samo Boo-ju in Izzy-ju dozdeva, da se nekaj dogaja z mojim telesom :P Boo se še bolj stiska, Izzy je pa ratal prav nadležna senca. Kamorkoli grem po stanovanju mi sledi in prav bulji, ne tko normalno gleda, ampak prav bulji :lol: Ko se vsedem na kavč, se hitro vrže zraven na tla, ko vstanem, vstane še on in mi sledi kamor pač že grem. Mi gre kar malo na živce, ker nisem navajena. Ne vem a me čuva al kaj?
Silver in Ice se zadnje čase še malo bolj klofata kot ponavadi pa ne vem, a je kaj povezano to z mojo nosečnostjo ali ne. Ice zasleduje Silver in jo v potuhnjenem stanju čaka, da gre mimo, potem jo napade, ona oddrvi, zamjavka, zapiha in ko ima šanso, ga fejst iz hlač strese, da ima kako rano že kar ornk. Jaz to preprečujem kolikor se pač da, samo me zaradi službe pač ni skos doma.
Izzy ima spet vnetje oči zaradi trave pa razmišljam o koloidnem srebru. Kakšne izkušnje imate s tem?
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Sr okt 15, 2014 6:58 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Iiii, čestitke :clap: to bo en srečen otrok v živalski družbi :) no ja, pa v družbi svojih staršev ofkors :D

Držim tačke, da bo vnetje oči čimprej šlo šc šc.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr okt 15, 2014 10:28 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

:clap: :good: še en potencialni mačji suženj....no, ne le potencialni, ne uide mu ;) <3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če okt 16, 2014 1:36 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Čestitke za novega družinskega člana :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če okt 16, 2014 9:12 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Čestitke! :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če okt 16, 2014 9:50 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

ah, takele novice, pa od takele punce, pa mene čist razmažejo, res.... :girlblush: <3
:yahoo: :yahoo:

Glede koloidnega - nimaš kaj falit, poskusi. Jaz ga vedno uporabljam, če gre za kaj manjšega ali začetek česa, kot edino "zdravilo", če je potrebno kaj več, pa kot dodatno.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če okt 16, 2014 10:19 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Hohoho, čestitke! :clap:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če okt 16, 2014 10:29 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

:good: Lepo, lepo, čestitam za novega živaloljubca. :welcome:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če okt 16, 2014 10:30 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

še glede pretepov en nasvetek - na tistem, ki izziva (če prav razumem, je to Ice in brez njegovega izzivanja tudi stresanja iz hlač s strani Silver ne bi bilo?), začni uporabljat Rescue Remedy, Bachove kapljice. Jaz jih dajem Puhiju za vrat, par kapljic, vsak dan, na začetku 3x dnevno, ker je začel bit agresiven do Tashe in povečano agresiven do Srečkota. Moram rečt, da se je stanje zelo izboljšalo in bom nadaljevala po presoji z 1 dnevno dozico še naprej. Dodatno k temu na balkon na par različnih mest potresem par zrnc posušenih baldrijanovih koreninic, da se skupaj, pa vendarle vsak zase, zadevajo. To naredim vsake par dni, ne stalno. Večina njih kakšen zrnček tudi popapa in to jih še dodatno pomiri. Ne bom rekla, da smo all in peace, a stanje je neprimerno boljše, kot je bilo, pravzaprav že skoraj normalno.

Pa še enkrat wiiiiiiiiii nooooooo! :girlblush: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če okt 16, 2014 11:01 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Oooo, čestitke. :) :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če okt 16, 2014 4:11 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Hvala :girlblush:
Glede pretepanja: vedno se najbolj stepeta (začne ponavadi Ice ja) preden dobijo za jest, če jim čisto takoj prec tisto sekundo ne postrežeš. Ne smeš zjutraj niti na WC pa vode za kavo pristavit, ker sta si že v laseh. So tako živčni, kot da stradajo in pol se kar sklofata. Sva jim malo povečala dozo hrane pa se mi zdi, da je malo bolje. Tole oaza, bom pa res poskusila, če ne bo nič bolje.
Najraje bi videla, da bi bilo možno, da imajo hrano non-stop na voljo, samo bi se Boo in Ice kotalila okol, Silver bi bila pa še naprej normalna mačka :lol:
Za koloidno bom pa tudi zrihtala pa ma da gre na bolje. Pri veterinarju dobi 2 injekciji, eno za alergijo eno pa za srbečico, a alergija nič ne zgine, praska se potem kake 3 dni ne, da greva nazaj še po eno injekcijo za srbečico, jaz sem pa za dober dan ob kar lep denar :S
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 430

Pridružen: Ne sep 12, 2010 11:54 am

Odgovor Če okt 16, 2014 5:26 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Vprašaj točno kaj je v injekcijah, mi vedno dobimo le eno - kortizon, ki nekako zavira imunski odziv, dobiš tudi v tabletah. Na kaj je pa alergičen?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če okt 16, 2014 8:20 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

ja cviiiiiiiiiii, al kaj se spodobi :yahoo: :good: :clap: :kiss: . čestitke! sem te pa že res pogrešala.
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.