V središču

Ice, Silver, Boo in Izzy


Moderator: jernejch

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr okt 09, 2013 9:39 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

A Boo sploh želi ležat na tleh?
Drugače pa - držimo pesti in upamo, da ga bomo videli! :good:
Kako je pa sedaj Izzy?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr okt 09, 2013 6:12 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Boo zdele na kavču leži zraven mene :P Mogoče bodo pa njemu v čast spremenili sceno in se bo lahko gužval v naročju, medtem, ko bo ona brala e-knjigo (meni bi bilo to full boljša reklama, kot da je maček na tleh, ampak kukr hočjo). kok bo kaj hotel na tleh ležat in se ne vrtet okol vseh ljudi, da ga mečkajo, bomo pa jutri videli :D
Izzyju je pa vsa dlaka nazaj zrastla, je bila izgleda res hrana kriva in je bil alergičen. Tako da je super!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr okt 09, 2013 6:15 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Tele so avgustovske, zdaj je sploh super:

Slika
Slika
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr okt 09, 2013 6:21 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Septemberske
Slika
Slika
Slika
Slika

Da slučajno kdo ne bo komentiral postave!! :devil: To je namreč mogoče bodoča zvezda :P :lol:
Slika
Slika


Kam se spravijo :rolleyes:
Slika
Slika
Slika

Lepi
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr okt 09, 2013 6:54 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

:good: Super za Izzya, za Booja bom pa tudi držala pesti. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Sr okt 09, 2013 7:24 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Ja, Boo se je kot pravi profesionalec pripravil na vlogo ane :P če so zahteval debelega mačka, bojo dobil debelga mačka :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr okt 09, 2013 7:39 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

On bi bil zelo rad še bolj debel :D :P
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr okt 09, 2013 9:54 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

:lol: sorry...ampak :lol: ....gledam Izzyja kok je lep pa oh in to....pol me pa una hruška od mačka vrže :D prav barbapapa je :P ma ni hudič, da ne bo dobil vloge, ker je res markanten maček :girlblush: :kiss: Pa ne drugi mačkoni zamert, ker ste tudi vi zelooo lepi, a prou <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če okt 10, 2013 12:46 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

o madoniš, Boo je res primeren za vlogo :good: Izzy pa še vedno poka take frise :lol: :lol: :lol:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če okt 10, 2013 5:23 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Žal je bil Boo za snemanje preveč prestrašen: ljudje, okolje, naprave (predvsem una za dim, da je boljša slika potem in šumi, ko se dim spušča). Ta drugi maček je pa mladič še, na oko ene pol leta star in nič debel in ga je brigalo za cel svet. So se odločili, da bo v naročju v reklami in je spal v vseh mogočih pozah :D Luštna reklama bo. :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če okt 10, 2013 5:28 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Nič hudega, ne bit žalostna. Booja čisto razumem, da je tako odreagiral. Jaz bi še paniko naredila, če bi bila na njegovem mestu. :praising:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če okt 10, 2013 6:01 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Boo je tok nekaj skuliranega, zato sem mislila, da ne bo panike, pa sem se uštela. Nič hudega, kaj čmo. Se mi pa smili tisti mucek, ki bo v reklami, mi je lastnik pravil, da jih imajo ene 15, nobene s/k, ker to ni naravno, tudi mali ni bil K. Po moje je bil prvič takole notri, na kavču in je tako užival, da je kar zaspal...
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe okt 11, 2013 3:19 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Škoda za Booja :S ga bomo pač mi občudovali ;) ....samo za unga malega mucka je pa tudi meni zelooo žal, pa za njegove prjateljčke seveda :negative: :fool: ni naravno S/K :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe okt 25, 2013 7:54 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Visoko pod oblaki :P
Slika

A vidite uro?
Slika

Žuuurkaaa
Slika
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe okt 25, 2013 7:55 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Zakon :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe okt 25, 2013 11:42 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

:O wau :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne nov 03, 2013 8:45 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

In kje so mački potem, ko se matraš in jim narediš tole:
Slika

Tukajle
Slika

In tukajle
Slika

Ne, sej se hecam, Boo in Silver sta skos gor, Silver v vrečki, Boo pa na tutki zraven, Ice pa ne upa gor :P Ne vem kako bi ga pripravila do tega, da bi upal. Ko ga sama dam gor pa ne upa dol.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 9:33 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Kaj pa če ga skušaš gor zvabiti s perotom, morda se opogumi? :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 9:46 am

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Noro dobro sta tole zrihtala!!! :clap: :good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 6:21 pm

Re: Ice, Silver, Boo in Izzy

Skuiki sva poskusila s perotom in laserjem, tudi z njegovimi najljubšimi priboljški pa na prvo ta mehko polico gre, celo sprednje tačke da na štengico, skoči pa ne. Je precej prestrašen muc tole. Pa po moje bi on tam najbolj kraljeval. Sem ravno nanj najbolj mislila, ko sva tole delala, da bi gor šel, ko kdo pride, ne da se skrije v spodnjo luknjo v praskalniku. Še danes večinoma izgine, ko pride kdo na obisk, ampak se vedno hitreje pojavi iz skrivališča, potem pa po možnosti gosta okupira s tem, da mu skoči v naročje in mu z glavo sili v brado. :P Kdo bi ga razumel :D
Alexx hvala :) Meni je tudi noro všeč :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.