V središču

chow chow PERO


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor To dec 14, 2010 8:27 am

chow chow PERO

Nekako predvidevam, da se vas vsaj večina spomni tega psa. Dolgo smo ga spremljali, saj je skoraj eno leto pohajkoval po Gorenjski, pa ga nikomur ni uspelo ujeti, niti pristojnim. :( No, potem je nekega dne končno uspelo in sprejet je bil v Zavetišče Perun. Ni se torej oddajal preko DZZŽ Kranj, ampak smo bili nekateri prostovoljci vseeno aktivni pri tej zgodbi, pomagali smo z iskanjem novega doma za psa, zato sem se odločila, da tema vseeno najde svoj prostor v tej rubriki :) Spodnje pismo namreč enostavno moram deliti z vami!

Živjo Martina,

Malo se vam oglašam, saj se bliža 1. obletnica odkar smo s Perotom skupaj. Ne bom vas nadlegovala, a se mi je zdelo, da bi vas morda zanimalo kako je s Perom.
Pero je sedaj v odličnem stanju, poredil se je na 22,5 kg in to je kar njegova idealna teža. Težave okoli driske so se nehale-najbrž so bile bolj psihične narave, vendar smo vseeno bolj ali manj na Hills briketih za občutljiv želodec.
Sedaj ko greva na sprehod ga lahko v gozdičku tudi spustim in ko ga pokličem, pride k meni. Moram ga res pohvaliti, zelo je priden in prilagodljiv pes, tudi laja bolj malo, kar je sploh super, ker smo v bloku. Dopoldan je sam doma in sosedje so mi povedali, da ga sploh ne slišijo. Laja le na zvonec, ampak to pa že skoraj mora :)! Prijateljev ima tudi kar nekaj, predvsem prijateljice s katerimi se podi po travnikih.
Velikokrat greva v Beograd, saj je moje življenje nekako razpeto med Ljubljano in Beogradom. Naj vam povem, da Pero zaspi že ko sva pri Grosupljem in potem spi vse do cilja, razen na mejah vstane in se pokaže. V Beogradu je pa sploh zvezda in ima tudi nekaj pasjih prijateljev, med njimi tudi chow-chowico.
Pišem vam, ker se velikokrat spomnim na vas in na vse punce, ki ste se tako zelo odrezale pri Perovi zgodbi. Še enkrat hvala-moram reči, da imam čudovitega psa!!!

Lep pozdrav in še veliko uspeha pri vašem delu.


:clap:

Slika

Res sem vesela tega razpleta in tole javljanje mi je včeraj hudo polepšalo dan :) :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To dec 14, 2010 8:30 am

Re: chow chow PERO

omg...res lepo! :good:
Čudovit pesko je. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To dec 14, 2010 8:42 am

Re: chow chow PERO

Se ga dobro spomnim. Vesela. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To dec 14, 2010 9:46 am

Re: chow chow PERO

Čudovita novica!! Lep je!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To dec 14, 2010 10:18 am

Re: chow chow PERO

No, po vseh sr* danes zjutraj me dočaka taka lepa novica :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 14, 2010 10:19 am

Re: chow chow PERO

Mah, dej... cmeram k ena.... :'( :girlblush:

Perota se ful dobro spomnim.
In sem takooooo vesela zanj, da sploh ne morem povedat! :yahoo:
Prekrasen je! Pa posvojiteljica tudi! :kiss:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To dec 14, 2010 10:56 am

Re: chow chow PERO

Alexx je napisal/-a:Mah, dej... cmeram k ena.... :'( :girlblush:

.......

preverjeno drži - sem alexx lih zmotila sredi krajing sešna... 8)
Mah sej ob tejle zgodbi pa res ne moreš, da ne bi cmizil pa :yahoo: :clap: :yahoo: vse obenem!
:kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To dec 14, 2010 1:10 pm

Re: chow chow PERO

Ane kako ti vsako javljanje iz novega doma polepša dan :kiss: . Vesela sem zate Pero, vsi ki smo te kdaj poskusili loviti vemo, da si bil res trd oreh :) .
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor To dec 14, 2010 1:41 pm

Re: chow chow PERO

Iiiii, kako je lep 8) Čist drugačen kot takrat ko sem ga po Bohinju preganjala :rolleyes: :O :D

Srček, ful sem vesela da je našel tako dobro družino :kiss:

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.