V središču

Softy se oglaša!


Moderator: jernejch

S&M

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 13

Pridružen: Ne dec 14, 2014 11:53 pm

Odgovor Pe mar 17, 2017 10:19 am

Softy se oglaša!

Zdravo vsem skupaj!

Po dolgem dolgem času se spet oglašam, sorry imel sem veliko dela. :) Pridno sem se redil in redil, kodral živce mojim lastnikom in vzgajal pobalinskega bratca Cosmota. 8)
Kot se še spomnite (link), sem imel težke začetke, ampak lahko povem, da sem to že skoraj čisto pozabil in da se imam super! Samo zaradi vas! Hvala. :cat: :kiss:

Slika

Jap, to sem bil jaz. Majhen kupček. Kakor koli, past is the past. Sedaj hrane in pijače nikoli ne zmanjka, igral in igrač nimam več kam pospraviti (heh, kot da jih kdaj :) ), praskalniki so vsako leto boljši. :yahoo:
Z bratcem Cosmotom se imava super. Konstantno se podiva po stanovanju, izvajava vrgolije in kujeva plan proti sovražni roži na omari. Ali pade roža ali pa cela omara! :devil: Vsa okna so zaprta s kovinsko mrežo, zato lahko cele dneve preleživa na toplem sončku in svežem zraku, brez bojazni, da bi se kje izgubila ali da naju povozi kak hitrovozeči sosed. Ker sem že od malega stradal imam žal (ali pa ne :nyam: ) velik apetit in sem se temu primerno poredil. Sej veste. Once you go full belly, u never go back :kiss:

Slika

Ponoči sem aktiven stražar na stražarnem stolpu "Pri Nogah" v spalnici. Nobody goes near! :rolleyes: No kakor koli, če koga zanima več, znam skuhat super kavo. Malce polijem mleka, stresem mal kave, s Cosmotom dobro potacava in woila. Kofe iz made. Pleace out.

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika Slika

S&M

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 13

Pridružen: Ne dec 14, 2014 11:53 pm

Odgovor Pe mar 17, 2017 10:25 am

Re: Softy se oglaša!

Aja pa HVALA vsem pri DZZŽ Kranj v mojem in Cosmotovem imenu. Resno. :cat: :cat:

- Softy
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe mar 17, 2017 7:55 pm

Re: Softy se oglaša!

:kiss: :kiss:

Pravi faconar si Softy! No, vsi v familiji. :clap:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po mar 20, 2017 11:55 pm

Re: Softy se oglaša!

Softy :kiss:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

S&M

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 13

Pridružen: Ne dec 14, 2014 11:53 pm

Odgovor Po sep 18, 2023 10:40 pm

Re: Softy se oglaša!

*Tap* *Tap* Meooow. A tole dela? Meou? ;) Ok. Vem, da naju že neki cajta ni bilo. :S Sorry. Prej ni zmanjkal briketov ali pa nisva imela časa. :fool: Evo naju. :cat: Kaj naj rečem. Rože so padle, kavč je najin, hrane ne zmanjka (kot vidte. Probava hujšat ampak ubistvu ne, sam najina mislita tako) :devil: 8) Nič. Grem ganjat Cosmota. Peace out.

- Softy

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To sep 19, 2023 7:12 am

Re: Softy se oglaša!

:lol: :yahoo: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To sep 19, 2023 9:57 am

Re: Softy se oglaša!

Buhtla lepa, dobro vama gre. :kiss: :kiss:

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.