Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jan 12, 2011 8:53 am

Re: Lepotica in zver

Tutka je ponavadi na postelji, Mila pa na njej. On si jo, tutko namreč, lahko sposodi le občasno in za kratek rok, ni tako hudo, kot s tisto rdečo Žverca blazinico, ki jo Mila ima od začetka - tiste se nihče ne sme dotakniti, še jaz komaj dobim dovoljenje, da dlake dol poberem. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jan 13, 2011 1:16 pm

Re: Lepotica in zver

Js sm pa zdej cela važna, ker sem lepotico vidla, zver pa čohala :)
Tale Meli je res družaben - se je takoj pofočkal :) Sva se mal pocrkljala, po minutki, dveh čohanja me je pa še mal probal :)
Krasen je v glavnem, bučko mali :)

Mila je pa mal preveč vzvišena za moj ok - me sploh šmerglala ni :) Sicer pa so take mične gospodične dostkrat vzvižene, tko da me nič ne preseneča :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So jan 15, 2011 9:12 pm

Re: Lepotica in zver

Slika

Brez besed. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So jan 15, 2011 10:36 pm

Re: Lepotica in zver

:yahoo: :yahoo: :clap: :kiss: :kiss: :kiss:
(evo, jst tud brez besed 8) )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 10:01 am

Re: Lepotica in zver

OMG! :O
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 10:34 am

Re: Lepotica in zver

:yahoo: :yahoo: :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Ne jan 16, 2011 10:52 am

Re: Lepotica in zver

ne vem zakaj mi odmeva po glavi najn und najnciht luftbalons... :lol:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 11:10 am

Re: Lepotica in zver

Pa se vi sploh zavedate, čemu ploskate? Kakšna življenjska drama tiči za tem posnetkom? :O :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 11:18 am

Re: Lepotica in zver

Ker dejansko je bilo takole...


V vsesplošnem pomanjkanju terjerjev sem se mogla lotit dizajna interjerjev :fool:

Prvo sem malo gledala naokoli. Pišuka, kero sračje gnezdo je klele :rolleyes: Tale Moja pa nima okusa ene pinkice ne - že dejstvo, da je domov privlekla TR jasno kaže na to, da ji poleg zdravega razuma manjka še kaj pomembnega :rolleyes: In kako naj Jaz živim v takem zanikrnem okolišu? Jasno da moje apele na humanitarno kulturno umetniško pomoč nihče ne sliši, ker Ona poskrbi, da ne pridem v stik z razumevajočimi dušami, kot je bila Una Nazadnje, ki jo je TR že na vratih okupiral in prežveču, preden je kakšna Kulturna Mačka imela priložnost, da bi jo povprašala o pomembnih zadevah 8) 8) No, ker je bilo jasno, da mi pomagal ne bo nihče, se je bilo treba lotiti dela. In zgodnje sobotnje jutro, v katerem se je Moja premetavala po postelji, je bilo k nalašč za Art.

Prvo sem polepšala praskalnik. Bil je grd k satan in dolgočasen. Pa ne morš praskat in gledat v nč, no :rolleyes: Zato sem ga dekorirala v zlatem rezu in je na idealni višini dobil nekaj plastičnih in razživljenih detajlov, ki govorijo o težkem življenju v hribih (sej ste brali Hajdi, a ne) kot tudi o tem, da se v višinah rado zvrti. Kr namatrala sem se, da je stvar dobila taprav izgled, ampak splačalo se je, ker je rezultat nadkrasen.

Pol sem v podnožje umetnine prinesla in umetelno razporedila nekaj artefaktov, ki govorijo o plehki votlosti današnjega sveta, ki drvi v samouničenje, pa tudi o Njeni malomarnosti, da pušča smeti in davno crknjene miši po tleh ležat:

Slika Slika

Pol sem še ustrezno prilagodila škatlo, ki mi jo je za Božič podaril Čohalnik :kiss: :kiss: ker stilsko ni več sodila v koncept - njene ravne linije so prišle v konflikt z novo razposajenostjo, ki jo je po prenovi doživel praskalnik, in sem jo zato predelala. Z majhnimi posegi je spremenila videz v shabby šik 8) 8) :

Slika

Pol sem pa šla in se sprehodila čez posteljo, v kateri se še vedno kobacala Moja. Ona je skočila, me zabodeno gledala nekaj časa in potem rekla "Mila moja lubica, življenje si mi rešila, da veš, kakšne moraste sanje sem imela, pa to ni za žvet". Jaz sem se takoj narihtala v polprofil, da Ji bo jasno, kako sem od lakote že napol hrtkasta, toda Ona je bila še čist zadeta od nevemčesarže, in se ni zmenila za energetske dodatke k zajtrku. Plus da je rabila skoraj eno uro, da je sploh opazila umetnine in dala kaj glasu od sebe na to temo. Pa da ne bi mislili, da me je pohvalila :fool: Prej bo pekel zmrznu kot bo Ona rekla eno lepo o mojem talentu :dash: NE, raje je TRja nadrla, da kaj je za en svinjak v dnevni naredil :dash: :dash: Svinjak, japajade, sej Moja ne bi spoznala konceptualno umetnost, če bi Jo taista umetnost napadla iz omare in ene trikrat opalila po betici z aufingerjem :dash: :dash: :dash: Unim tadebelim za plašče :crazy:

Kot da to ni bilo dovolj gorja za eno dopoldne, se je mora nadaljevala. Cel ta umetniški proces je namreč bil jako utrujajoč in sem se, ko je sonček veselo obsijal našo cvetno livado (jea, rajt, še ta kič mi je treba prenašat :bad: ), so se za mojim hrbtom dogajali hororji:

Slika :O Slika :O :O Slika :O :O :O

No, zdaj veste, zakaj uni eni psi nimajo repov - ker so si jih dali stran dat, ker jih je kakšna smrdeča slina onečedila, eto zakaj :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Iz tega legla pritlehnosti, primitivizma in totalne ignorance vas pozdravlja nerazumljena in zaničevana, toda z dušo in telesom posvečena prefinjeni umetnosti, vaša
Mila :kiss: :kiss:
[/quote]
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 16, 2011 11:24 am

Re: Lepotica in zver

Uau, za takle si mora človek pa cajt vzet...da razume... ;)
Amapk razultat je pa fenomenalen! :yahoo: :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Ne jan 16, 2011 11:36 am

Re: Lepotica in zver

:lol: jest sm iz stola skor dol padla...
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 12:10 pm

Re: Lepotica in zver

:O potem je pa ploskanje še toliko bolj na mestu! :clap: :clap: :clap:
Kako naj se drugače uboga raja, naveličana fastfood kulture reality šovov znamke Whiskas ali slabše, odzove na Visoko Umetnost Njihove PrevzvišenostiPrekrasnostiInVisokosti, kot z brezpogojnim občudovanjem in čaščenjem? Kako drugače izraziti vso to navdušenje, kot z umivanjem Repa in ovohavanjem Riti?!
Hvala, Prečudovita, da smemo v vsesplošni temi vsakdana v senci Vašega Repa užiti žarek ali dva upanja. :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jan 16, 2011 12:32 pm

Re: Lepotica in zver

Se podpišem... :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 3:48 pm

Re: Lepotica in zver

Mila...o Mila...
:lol: :clap: :yahoo: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Ne jan 16, 2011 10:11 pm

Re: Lepotica in zver

:lol: :lol: :good: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 15331

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:11 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jan 17, 2011 1:04 am

Re: Lepotica in zver

Mila, ti si moja nova najljubša umetnica. Ne vem, kam sem gledala do zdaj. Mogoče uspeš še kakšnega osebka :mocking: na tem forumu prepričat, da so tudi zadeve po impresionizmu vredne ogleda 8)

shabby šik :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jan 17, 2011 10:46 am

Re: Lepotica in zver

Mila, Meli ti RIT OVOHAVA!!!! :O
Konec je... konec sveta! :dash:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po jan 17, 2011 10:48 am

Re: Lepotica in zver

Alexx, špegle si kup, pa ne tačrne, ni ji rit vohal ampak rep lizal, kar je gromozanska razlika :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po jan 17, 2011 11:01 am

Re: Lepotica in zver

Cats je napisal/-a:Alexx, špegle si kup, pa ne tačrne, ni ji rit vohal ampak rep lizal, kar je gromozanska razlika :P


To je ŠE HUJŠE! :O :bad:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po jan 17, 2011 11:42 am

Re: Lepotica in zver

Včeraj sva z Melijem gledala Botra. No, gledala sem jaz, on se je pa delal, da drnjoha. Pol sem šla spat, se je prestavil k meni v spalnico in vse kul.

... do pol šeste zjutraj, ko je pod kovtrom preigraval nekaj videnih scen in poskusil uprizorit tisto s konjsko glavo - le da primerne glave očitno ni bilo pri roki, in se je mojster lotil odgrizavanja moje noge :O :O Matr in ti gangsterski filmi, sam kvarijo mladino, škandal :fool:


P.S. Admini, tukaj ni enega samega spodobnega :mad: smajliča. Nekateri jih močno pogrešamo :mad: :mad: :mad:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.