V središču

5 prijateljev


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor To jun 16, 2015 6:04 am

Re: 5 prijateljev

Iskreno sožalje. :(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To jun 16, 2015 8:13 am

Re: 5 prijateljev

Iskreno sožalje sem, ki ste imeli radi Zuzuja :praising:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr jun 17, 2015 12:05 am

Re: 5 prijateljev

:girlsad: iskreno sožalje :'(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor Sr jun 17, 2015 6:45 am

Re: 5 prijateljev

Sožalje, Nyke :praising:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če jun 18, 2015 10:43 pm

Re: 5 prijateljev

Moje sožalje

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Sr jul 29, 2015 3:06 pm

Re: 5 prijateljev

Verjetno je čas, da se tudi v naši temi zapiše kaj bolj pozitivnega. Rii se stanje po vseh zapletih končno obrača v pozitivno smer. Ker nam je arganovo olje zelo pomagalo pri manjšanju vnetja njenih dlesni, sva seveda morali dobiti novo poleno pod noge, da ne bi bilo prelepo in so se ji začele pojavljati razjede po celotni ustnici, tako da sva morali s tem prekinit. Punca je ves ta čas bila na groznih injekcijah in jo je (sedaj že lahko to rečem, prej je bilo le predvidevanje) to špikanje tako zelo motilo, da si je več kot mesec in pol nonstop pulila dlako iz svojega prečudovitega kožuščka :( Po enem mesecu lovljenja signala s satelitom sva obupali, ker je bila tako znervirana, da je bežala pred mano, samo da me je zagledala. In to ona, ki ne more brez mene, ki mi ne dovoli dve minuti sedeti, brez da ne bi bila ob/na meni in prosila za cartanje. In ni nam preostalo drugega, kot da je bila pod budnim očesom in Bachovimi kapljicami. Pri zadnjem pregledu pa sta naju veterinarski razveselili, da je stanje tako dobro, da prekinjamo zdravljenje vsaj za 2 meseca, saj se punca nič več ne slini, gnoja ni več in tudi vnetje je vsaj za 50% manjše. In glej ga zlomka, od dneva ko sva prišle z veterine brez injekcije si punca ni spulila niti ene dlakice več, niti nima več želje po neprestanem umivanju. Jaz pa upam, da bo tako tudi ostalo :angel:
O Chillkotu pa nimam povedati nič kaj drugega, kot da je postal prekrasen maček tudi karakterno. Iz malega torpeda aka vrageca se je prelevil v veliko mazico, ki bi se veliko cartal in cele noči prespal tesno ob tebi ;) Tujcev se boji, nič ni navdušen nad zunanjimi sprehodi, še manj pa nad pomanjkanjem mokre hrane, ampak pri nas za enkrat te bojazni še ni :D
Petra se ju je končno usmilila in dala mrežo na okna, tako da lahko uživata v 3d kinu, ki se odvija na najbližjem drevesu :)
Slika
In še tattoo, ki si ga je najlepša mačja princeska naredila sama :S (par dlakic pokrije območja, ki so popolnoma brez dlake, tako da v živo zgleda še "hujše")
Slika
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr jul 29, 2015 6:26 pm

Re: 5 prijateljev

Ria :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Po avg 03, 2015 3:54 pm

Re: 5 prijateljev

Dan, jaz sem Luna. Zgaga, kričač, nagajivček, občasno pa tudi zelo pridna mucka :)
Slika
Slika
Moji dve pravita, da sem tukaj ostala, ker sem bila zelo bošček, jaz sem na to sicer že pozabila in uživam vsako sekundo. Pravita pa tudi, da sem edina mala zverinica, ki jo je Ria sprejela, jo ne tepe, nanjo piha, ampak se z njo celo igra. Ma kaj igra, midve imava prave tekaške dirke, najraje jih prakticirava zvečer, ko se tečnobi spravita spat, še raje pa sredi noči (takrat dirjava čez njuni glavi tako hitro, da naju ne moreta ujeti). Sicer ne vem, kaj to pomeni, ampak pravita, da je zaradi mene Ria spet dobra stara Ria. No kakorkoli, meni je super sestrica :kiss:
Slika
Slika
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe avg 07, 2015 9:21 am

Re: 5 prijateljev

O, kako lepa nova sestrica, a ne Ria :clap: čestitke vsem :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Ne okt 11, 2015 6:59 pm

Re: 5 prijateljev

Tisti pogled, ki pomiri še največjo stopnjo jeze nanj :)
Slika
In še naša najmanjša, ki se je po enem mesecu KONČNO začela rediti (čisto malo me je skrbelo kako bo z njenim razvojem, zgleda da bo šlo bolj počasi, ampak bo :)) Je pa takšna smota, da ji ni para. Malo ima vneto učke in ko je ne gledaš, gleda čisto normalno, samo da opazi da je pozornost na njej pa nanj miži, kot da ji bo zdaj zdaj odpadlo :rolleyes:
Slika
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne okt 11, 2015 7:39 pm

Re: 5 prijateljev

Če pa to ni "jaz nič kriv" pogled, potem pa nič več ne vem. :D Tudi Luna ni videti od muh, tole bo še pravi demolišn par (če že ni). :kiss: :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Ne okt 11, 2015 9:14 pm

Re: 5 prijateljev

Sta popolni demolišn par ko je čas za hrano. En na pultu, druga pa kriči pod njem ali pa pleza po moji nogi do krožnika. Pač, lepo vzgojene mucke mam, kaj naj :D Se imata pa zelo rada, Chillko ji je točno to, kar je njemu bil Zuzu <3
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20803

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne okt 18, 2015 6:09 pm

Re: 5 prijateljev

Slika
Slika

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Ne nov 22, 2015 1:40 pm

Re: 5 prijateljev

Naše najmlajše že dolgo nismo nič pokazali in v tem času je punca že malo zrasla. Bo ena takšna mini mucka, z določenimi posledicami težav iz prvih mesecev, ampak ji na videz čisto nič ne "fali". Naša punca ima namreč občasno težave z zadnjimi tačkami. Velikokrat se zgodi, da ji pri skoku ne uspe pristati na tačkah, ampak kar pade na bok pa tudi če na veliko dirjajo, ji kdaj pa kdaj ne uspe izdelati ovinka in se kar drsa za ostalimi. Ampak njo to čisto nič ne moti, nas pa tudi ne. Njena uradna mama jo ima pa itak najraje na svetu <3
Slika
Slika
Slika
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr dec 02, 2015 5:15 pm

Re: 5 prijateljev

Obražček kot angelček <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20803

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne jan 31, 2016 1:38 pm

Re: 5 prijateljev

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 31, 2016 5:22 pm

Re: 5 prijateljev

Pri tej hiši so še stene tako pofarbali, da pridejo mačkonu oči bolj do izraza. :)

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Po feb 01, 2016 10:48 pm

Re: 5 prijateljev

Gipsy, daj priznaj da imaš (čisto malo) še vedno rada tega lepotca :P
Ko naju ni doma in Šapica pazi naše zverine, se pri nas dogajajo čudne zadeve. Chillkota je čisto osvojil praskalnik :D
https://www.youtube.com/watch?v=HBND_UE ... e=youtu.be
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To feb 02, 2016 8:33 am

Re: 5 prijateljev

Gipsy, daj priznaj da imaš (čisto malo) še vedno rada tega lepotca


Ja valjda, ko je pa tak pikec "mali" smotani. :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Po mar 14, 2016 10:53 pm

Re: 5 prijateljev

Speedy je danes težila, da moramo narediti slikice, ker sedaj tudi ona spada v našo temo. Ker sta tisti na dveh nogah ena večji softič kot druga, se ta naša mačja banda samo še veča. Situacija z Riinim zdravjem se je h sreči umirila, dlesni je ne mučijo več in postala je temu primerno razigrana in prijazna muca (no, razen do Chilly-ja, tu še vedno ni ljubezni). Naša najmlajša se pa trenutno še vedno drži, pridno je, se redi in celo majčkeno raste. Tu ne morem reči drugega, kot samo naj traja :angel:
Slika
Slika
S sestrico Luno
Slika
bratcem Chillkotom s katerim se obožujeta
Slika
in skoraj celotni del naše mačje bande
Slika
Qui comando io :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.