V središču

Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 107

Pridružen: Sr okt 09, 2013 12:27 pm

Odgovor Ne feb 23, 2014 7:00 pm

Re: Forest in Coco <3

:lol: Ja ime je čist tapravo.
Včeraj smo imeli akcijo...umikali pralni stroj, da smo ga ven dobili. Skrije se v transporter; ga nekaj časa pustimo...potem pa ga ven vzamemo in se cartamo, bucamo, predemo....Zdaj spi na okenski polici.
Coco je čist skulirana..ona bi se igrala, Zumiju pa še ni. Raje piha nanjo. :D
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 643

Pridružen: Sr nov 13, 2013 4:06 pm

Odgovor Po feb 24, 2014 1:58 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Ne moreš verjet, Zumi, aneda, h kakšni lepotički si prišel. Kar korajžen bodi, tu kjer si te čakajo same lepe stvari in s Coco se vama obeta prelepo skupno življenje. :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 224

Pridružen: To apr 30, 2013 8:32 am

Kraj: Šempeter

Odgovor Po feb 24, 2014 3:02 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Fant, ne pusti se prostiti taki lepotički.
:kiss: :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po feb 24, 2014 7:35 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

:O Coco kar tkole skulirana :good: bravo punca, zdaj pa še Zumiju pomagaj, ker še ni dorasel takim prekrasnim puncam :rolleyes: :kiss: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor To feb 25, 2014 8:07 am

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Kakšna lepotica, pa da te mora čakat, da se boš izvolil igrati :O , Zumi, ne ga biksat :kiss: , saj ti je padla sekirca v med

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 107

Pridružen: Sr okt 09, 2013 12:27 pm

Odgovor To feb 25, 2014 7:15 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Ooo ta naš Zumi ga pošteno biksa. Še vedno se skriva. Zgleda da uživa, ko mi vsi trije švicamo in ga iščemo po celem stanovanju. Tud Coco pomaga, samo ona ne švica :P
Včeraj se je skril v zvočnik ( subwoofer ). Moj pravi...saj tja ne more. A da ne...nima pojma. Posvetim z baterijo v tisto luknjo in glej dva reflektorja :O
Danes prideva z malim domov...moj spet celi švicn :lol: ...že eno uro išče Zumija. Baterijo v roke in smo spet vsi v akciji. Kaj bi brez mame...ga najdem v omari s čevlji, čisto zadaj...brez baterije ni šans, da ga najdeš.
O ne to še ni konec za danes :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To feb 25, 2014 8:15 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

A nisi ti rekla, da si zamašila vse luknje ( no, razen tiste za pralnim strojem) :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To feb 25, 2014 8:21 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Dajte ga omejit na en prostor, skrivača malega. :devil: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 107

Pridružen: Sr okt 09, 2013 12:27 pm

Odgovor To feb 25, 2014 9:01 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

:lol: Mi je Zumi danes popoldan pokazal, da še nisem vseh odkrila...on jih je.
Smo imeli danes popoldan nočno moro. Iskali smo ga več kot dve uri. Obrnili celo stanovanje na glavo prvič ( še dobro, da ni veliko)...njega nikjer. Kje je? V kuhinji odprto okno na kip.??? Pregledala sem celo okno od zunaj in noter ( so leseni okvirji in bi moral res čisto do vrha, če bi hotel ven)...roleta je bila spuščena preko polovice...ni šans, da bi prišel ven. Moj celi paničen se obleče in ven...jaz v tistem času spet čez celo stanovanje drugič....črnuha malega ni. Je že mene panika grabla in sem šla še jaz ven. Pretaknem vso grmovje, moj govori s sosedi, če so kje malega črnega mačkona vidli....gledam okno od zunaj...pa ni šans, da bi prišel ven. Sva se že z mojim tečno gledala....kje pa je pol :devil: mali????
Spet v stanovanje..še enkrat vse od začetka - tretjič. Kopalnica nič, dnevna nič, otroška nič ( postelje, omare, v omarah vse smo premikali in pregledali ). Kuhinja??? Na elementih nič, zložila sem iz vsakega elementa stvari ven, gledala zadaj, če je kje kakšna luknja...nič :dash: . Mali odpira hladilnik, pečico..nič. Sedela sem v kuhinji na tleh, pa mi nekaj reče naj grem z roko pod element kjer je pečica :fool: Luknja!!! Ampak majhna, da nisem dobila pesti noter...posvetim z baterijo - nič ne vidim. No pa gremo še to razmontirat...pa smo ga našli. In pol te gleda s tistimi nedolžnimi okami :rolleyes:
Tako Helena mislim, da sem po današnjem popoldnevu pa res vse luknje zamašila, pa okna se iz preventive pri nas več ne odpirajo :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To feb 25, 2014 9:10 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

:D smrkolin mali! Saj vem, da ni smešno, sem tudi jaz iskala Ulo kot trapasta in sem jo našla zadaj ZA štedilnikom, kjer res ni NČ placa....ampak za enga mačka se zmeri plac najde, a ne :devil: :D Toliko v poduk tistim, ki pravijo, da nimajo prostora za še enega mačka :D res ne rabijo veliko.

Upam, da se mali kmalu odtaja in začne uživat :good: Ko mu bo kliknilo, bo vse nadoknadil ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To feb 25, 2014 9:53 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Temu se pa reče aktivne počitnice. ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor To feb 25, 2014 9:59 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Jaz bi tudi predlagala, da ga za začetek omejite na en prostor, kjer ima vse, kar potrebuje (Wc, hrana, voda, skrivališče
v npr. škatli, igračke ...)
Bo prilagajanje dosti hitrejše, kot če ga pustite, da je po celem stanovanju in se skriva.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To feb 25, 2014 10:08 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Zumi je mal poseben, kar se socializacije tiče, bi bilo pa fajn, da ga omejite na eno sobo, že zaradi tega, da se ne boste preveč sekirali, kadar ga ne najdete.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 107

Pridružen: Sr okt 09, 2013 12:27 pm

Odgovor Če feb 27, 2014 9:06 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Spet mi :)
Tukaj se vidi luknja...zdaj je ni več :P
Slika

Pa še nekaj manekenskih ;)
SlikaSlika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če feb 27, 2014 9:11 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

<3 kako gre skrivanje? ne več tako dobro, upam. :)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 107

Pridružen: Sr okt 09, 2013 12:27 pm

Odgovor Če feb 27, 2014 9:24 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Ni odkril novih lukenj..no upam, da jih ni več. Omejili ga nismo, ker bi bila edina možnost kopalnica. Saj mu kar gre. S Coco se podita že zjutraj ob petih, ravsanja ni, pihanja tudi ne več. Ko hoče Zumi mir, se umakne v transporter in spi :) . Ima eno posebnost...včasih pozabi jeziček pospravit :P . Tudi ko trdno zaspi, ga ima zunaj. Je priletel včeraj moj, da naj grem Zumija pogledat, če je še živ :D. Ne mara božanja po tačkah...useka kot strela :devil:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 535

Pridružen: Sr nov 20, 2013 8:30 pm

Odgovor Če feb 27, 2014 9:52 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Še eni paničarji tu ;) mamo tudi črno punčko, ki trdno spi, se ne oglasi in ne pride na obupane klice in zaradi katere smo že kar nekajkrat razmontirali vse živo, ko smo jo iskali. 8)

Odprta okna na kip so za mačke izredno nevarna. Precej muckov se je zadavilo, vet pa pravi, da je imel že kar nekaj primerov usodne poškodbe hrbtenice. Ni se za hecat.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21706

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če feb 27, 2014 10:11 pm

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

ja, jeziček <3 ta strah pri tačkah zna bit zaradi hude poškode zadnjih tačk, ki jo je revež izgleda nekje zavlečen preživel.
Okno na kip je nevarno, ja.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 107

Pridružen: Sr okt 09, 2013 12:27 pm

Odgovor Pe feb 28, 2014 5:20 am

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Ura je pet...akcija. Imamo mačjo budilko po novem :wacko:
Vem jaz kako so okna nevarna..na to opozarjam mojega odkar so mucki pri nas. Očitno je bilo treba moškega člana familije enkrat fajn prestrašit ( iskanje Zumija dve uri), da je skapiral. Pa so sedaj zaprta :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16130

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe feb 28, 2014 8:01 am

Re: Repek Forest, Turbo Coco & Elektro Zumi

Rana ura, zlata ura. :D Za okna na kip se pa tudi dobi zaščita, saj to verjetno že tako veš. :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.