V središču

Svilene tačke


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To sep 13, 2016 9:33 pm

Re: Svilene tačke

na srečo sem imela možnost preselit ga :good: .....ta spodnji štuk nobenemu mucku do Tomija ni bil všeč, pred leti sem imela Murija in Zlatkota tudi v tej sobi in sta konstantno lulala kjer koli, kavč je bil sploh zanimiv :bad: ...zato sem ju pa preselila in kot bi odrezal, na mansardi ni bilo več lulanja :clap: ....lahko pa si predstavljate, koliko in kakšno čiščenje sem imela za njima, da sem sobo spet spravila v red....mučno je bilo, ampak za mucke se vse naredi.... ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Sr sep 14, 2016 6:58 am

Re: Svilene tačke

Miši... :good: :kiss:
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr sep 14, 2016 9:49 pm

Re: Svilene tačke

No, mislim, da ti gre fotkanje vseh kar dobro od rok :good: Zelooo lepo mačkovje <3 vsi po vrsti :kiss:

Miši, ti si pa zmagovalec, veš :good: samo tako naprej :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To sep 27, 2016 9:50 pm

Re: Svilene tačke

:kiss: štejemo ure do Miškovega zobnega posega, ob osmih zjutraj smo naročeni :scare: upam, da bo vse OK. Moram ga pohvaliti, muc je nor na mokro hrano, najboljši briketki so še vedno Hill's-ovi, pije normalno, lula pa itak samo še v WC, z ostalimi mačkoni se smrčka skozi mrežo na vratih, punčk ne mara, ker tudi onidve nekaj protestirata....da poenostavim, Mišek je krasen mucek in končno lahko rečem, da me je posvojil...<3 <3 <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To sep 27, 2016 9:58 pm

Re: Svilene tačke

Tudi mi odštevamo in že držimo pesti :good: (bomo kmalu potrebovali protiuslugo :P ) seveda bo vse uredu, še veliko bolje bo, ko bo srček kmalu brez bolečin :angel:
Priden Miši <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Sr sep 28, 2016 7:58 pm

Re: Svilene tačke

Mislim, da slike povedo vse.....Mišek je tako moj, da nikakor nisem mogla naredit kakšne fotke od blizu, je bil takoj z bučko pri moji roki... nič mi ni zameril, nobenega stresa od vožnje ali puljenja zobkov ( - 4 ) <3 <3

Slika

Slika

Slika

Slika

Zlatko ga je kar naprej hodil gledat, pa noskala sta se skozi mrežo... <3
Slika

I'll kill you pogled, namenjen punčkama, ki jih še ne mara, no, saj ga tudi oni dve napihata tako za malo malco, mimogrede... :fool:
Slika

Žal mi je, ker nisem imela s seboj fotoaparata, ko sem mu prinesla zvečer njegovo vrečko RC mokre hrane :yahoo: ....preden sem ostalim pripravila večerjo, je že vse zmazal...:hungry: :hungry: :hungry: laaaaačeeeenn, ker od včeraj zvečer ni smel jest... (je dobil repete... :girlblush: )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr sep 28, 2016 8:09 pm

Re: Svilene tačke

Super, da je to za vama in, da je vse šlo k po maslu :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr sep 28, 2016 11:09 pm

Re: Svilene tačke

:clap: Miši, zdej bosta pa mogoče še punci padli na tvoj bleščeč nasmeh ;) :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr sep 28, 2016 11:29 pm

Re: Svilene tačke

Miši, taglaven si :good: zdaj boš pa še zdrav <3

Na drugi slikci je pa tko luštkan..."moj pero!" :rolleyes: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Sr nov 30, 2016 6:00 pm

Re: Svilene tačke

Mišek je pri meni tri mesece in 8 dni....izredno zadovoljen z izborom mokre papice, niso vse dobre, poskusil jih je že veliko in so mu še vedno najbolj všeč RC urinary....to ima za večerjo, dopoldan je dobil pa miamor, ki pa je :bad: .... iams bomo poskusili jutri, animondo pojutrišnjem, taste of the wilde, feringa itd...sploh ne vem več, kaj naj mu še ponudim, kvalitetnejša kot je hrana, manj mu tekne, sploh je tuna pri vseh naših nekaj najslabšega, kar jim lahko ponudim....

:kiss: <3 Mišek baje buce vsemu, kar mu pride pred bučko, tudi bušija nastavi za čohanje, sicer se to zgodi bolj poredko, ker ga motijo ostali prebivalci apartmaja in ima preveč dela z opazovanjem, je pa takrat zato slajše.... <3 najljubša igra - očupani pero, ki mu nagaja izpod preproge....

preden sem pritisnila na sprožilec, mi je že repka pokazal, pa naj bo repek... ;) :)
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

še tri današnje Tomijeve slikice <3
SlikaSlikaSlika

še Zlatko, Muri in Pupka (Šemi in Smrko sta bila pa na obisku pri Tomiju...) ;)
moj lupčkar Zlatko <3
Slika

črna žvau gricko Muri <3
Slika
in Pupka čupka - naša šefica
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr nov 30, 2016 6:58 pm

Re: Svilene tačke

Fantje <3 Šefinja <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 30, 2016 9:46 pm

Re: Svilene tačke

Krasni mucki. <3
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če dec 08, 2016 3:15 pm

Re: Svilene tačke

Lepotkoti mamini <3 pa menda tako zelo scrkljani in natančni, da mama niti pol ure ne sme zamuditi, če se ravno potepa :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če jan 05, 2017 11:10 pm

Re: Svilene tačke

Loti Pupa je napisal/-a:Lepotkoti mamini <3 pa menda tako zelo scrkljani in natančni, da mama niti pol ure ne sme zamuditi, če se ravno potepa :P


ko si že omenila natančnost....ta dva dneva, ko je bilo pri nas na mansardi izredno stanje zaradi polaganja parketa (ja,končno bodo dobili eno krasno 60 m² veliko stanovanjce), so bili vsi mucki izseljeni, mama Šemi in njena dva otročka v kmečki sobi, trije mušketirji pa v dnevni sobi, kamor sem dala tudi pokrit Mišijev WC....cel dan Muri in Zlatko nista šla ne lulat ne kakat, ker WC ni bil njun, takoj, ko so fantje končali z delom in sem jih spustila nazaj na mansardo, sta se zapodila vsak v svoj WC in lulala v nedogled.....;) :rolleyes:
Ker so mi bili moji fantje na dosegu roke, sem naredila nekaj posnetkov, a kaj, ko Miši vedno, ko zagleda fotoaparat v moji roki, prileti k meni in začne dajat buce, pa ne meni, fototu... :S
Miškova značilna poza, pri nas nihče drug ne leži tako stegnjenih tačk... <3
SlikaSlika

tisto črno črno, čisto levo, je Muri, samo tački sta jasno vidni, tu je Zlatko pobucal Mišija in ko sem slikala, je bil že namenjen pobucat Murija...tale naš Zlatko ima zlat srček, vse mucke obožuje, no pa mene tudi, vseh ostalih se pa zelo, zelo boji....največji revež med prazničnimi kanonadami, včeraj, ko so brusili estrih, sem pa mislila, da mi bo kar umrl, tako zelo se je bal, pol ure je trajalo, da se je v mojem naročju toliko sprostil, da mi je dal lupčka in me objel okrog vratu (tako mi on izkazuje svojo ljubezen... :cupidboy: )
Slika

Muri, Murči, Murkulo...moj kihavček (klamidija) je nehal kihati, ko sem mu dajala zdravila, sem ga seveda morala še več čohat in crkljat kot običajno...in prišlo mu je v navado, po enem tednu bi se mi samo še po naročju valjal....
Slika
Miši se je odločil, da bo združil prijetno s koristnim in mi je šel na omaro prah pobrisat pa en par pajkov pregnat... :P
Slika

delo ga je zeeelooo utrudilo, še dobro, da so tla vsaj topla, če že niso mehka ;)
Slika

Največje veselje danes <3 ....ko sem jim postavila vse njihove posteljice, praskalnike, stranišča, igračke, posodice z vodo in krožničke (polne) nazaj na svoje mesto in so bili spet Doma.... bučke moje zlate <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe jan 06, 2017 9:34 am

Re: Svilene tačke

Ja, kako fajn je, da je vse spet na svojem mestu :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So jan 14, 2017 12:59 pm

Re: Svilene tačke

Rite lepe mamine <3 še dobro, da se doma kdaj kaj takega dela, da vas Vaši uspe celo pokazat :clap:
Saj jih še precej fali, ampak ne bomo malenkostni ;) Lepo počasi...

Krasni so, Miši se mi zdi, da je čisto drug maček od prihoda k tebi <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor So jan 14, 2017 7:16 pm

Re: Svilene tačke

Mateja, Maxija v snegu si danes videla na FB ;) :) tu sem objavila samo "svete tri kralje", ki so začasno domovali v dnevni. Miši je ful dominanten muc, ampak se bodo že porangirali tako, kot je prav, zdaj so skoz skupaj. Včeraj ob polnoči so imeli orgije in me je skoraj kap :scare: .... podboji, ki jih je treba še vgradit, so bili naslonjeni na steno (moška logika) in kar naenkrat je zabobnelo kot da se bajta podira :O ....mi je takoj potegnilo, kaj se dogaja. Najtežji in največji podboj je bil na tleh, parket seveda ranjen, mačkoni vsak v svojem kotu s slabo vestjo in prestrašeni, podboju pa manjka ene 2 dm² vogala. Pa mam stroške, ker se stvari niso zložile na tla, ampak jih je bilo treba razstavit ob vrata, kamor se jih bo vgradilo :S. Se je pa Mišek odločil izsiljevat in hodi pred vrata v vetrolovu mijavkat (če bi bil to Tomi, bi rekla da hodi tulit, Miši ima pa nežen glasek, zato tega ne morem rečt ;) ), na vsak način hoče v dnevno, kamor ga pa ne spustim, ker bi se s Tomijem pojedla, se absolutno ne prebavljata! Takle mamo :) :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne jan 15, 2017 12:43 am

Re: Svilene tačke

Videla Maxija, seveda <3 Rit zmrznjena :P

:O joj, samo teli majstri so pa po principu "a je to" :S Zdaj naj pa oni škodo popravljajo in krijejo in naj bodo srečni, da ni na kakšnega od mačkov padlo :O :negative:

Mišiju pa samo enkrat odpri vrata, pa se bo za vedno premislil, verjetno :D Smotke mačje <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če feb 16, 2017 6:11 pm

Re: Svilene tačke

Mišek....nežna dušica, ki hoče človeka zase, ljubosumen na vse druge, ki se pri meni crkljajo, "kaznuje" me z lulanjem po stenah, stolih, ležiščih (zato so spet aktualne plenične podloge, da je vse zaščiteno pred morebitno kaznijo ;) ).... Odkar so na mansardi razni mojstri, ki jo urejajo, preživlja Miši dneve in noči, ko nisem prisotna, v svoji sobi, brez drugih muckov in spet je prijazen, buckast muc, ki ne lula več, tudi če je čez dan z ostalimi in sem jaz z njim... nadvse ljubeč muc, sicer sem dolgo rabila, da sem ga prebrala, a mislim, da sem ga še pravočasno <3 <3 <3

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Tole pa zamujam vsak dan, ko nisem z njimi... Zlatko in Muri se imata nadvse rada... <3 <3 <3

SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če feb 16, 2017 8:41 pm

Re: Svilene tačke

Miši, nežko zlati <3
Pri vas imate dva šefa: Tomi je šef spodnjega dela hiše, Miši pa zgornjega ;) oba sta pa tvoja šefa. Čisto tvoja <3
Mišek, lepo boš imel :clap:

O Zlatku in Muriju pa ne bom izgubljala besed :girlblush: kičkota ena lepa zaljubljena :kiss: <3 <3 :*
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.