V središču

B&B


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Sr jan 08, 2014 7:12 pm

Re: B&B

5.59
Bertica: 3, 2, 1, 0 - odpreš oči in mi daš hrano.
Božek (sekundo za njo z žogico v gobčku): Daj, vrzi, vrzi, zdajle, takoj, prec, akcijaaaaaaaaaaaaaaa.
Guvernanta: Božek, Bertici morava dati jesti, celo noč ni jedla, umrla bo od lakote ;)
Božek: Pa saj imaš dve zdravi roki, kaj bi rada? Meči žogico in štej briketke. Alo, gremo, jutro jeeeeeeeeeeeeeeeee. :yahoo:
Guvernanta: :blush: :rolleyes:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 8:39 pm

Re: B&B

Alo alo, zis is B&B kolin :D

Moramo vam sporočiti pomembno novico - TADA (tuš): Bertessa I. Stiška in Božo Edini Ivančnogoriški sta popolnoma prostovoljno in brez vsakakršne prisile skupaj nekaj trenutkov ležala na isti odejici. In to toliko, da je njuna blond guvernanta usposobila fotoaparat in ju slikala. Tudi čudeži se dogajajo :yahoo: Seveda je slikica takoj romala do njunih prejšnjih guvernant, ki sta pohvalili lepoto črne bande (prepričana sem, da sta si morali nadeti sončna očala, da ju njun blišč ni oslepil 8) ).

Sicer pa nič novega - še vedno me zbujata ob 5.59, ubijata prdimiša, napadata perota, imata žuteminute, tepeta kavč, kadar je ta preveč poreden :devil: , kar se dogaja kar pogosto. Dolgčas nam ni. Priznati pa moram, da sta me že dodobra natrenirala :D.

Vse dobro vam želimo B&B&N.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Po mar 17, 2014 8:48 pm

Re: B&B

:D Red pač mora bit, pa če je to ob 5.59 uri, pa takrat :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 10:38 pm

Re: B&B

Prdimiša :lol:
Tablont guvernanta bi se pa že lahko malo pomujala in dokazne gradive o čudežnem skupnem poličkanju tudi tukaj objavila. :)
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor To mar 18, 2014 8:51 am

Re: B&B

Ja, red mora biti, pa tudi če je slab. Nekdo mora prevzet komando :D. Guvernanta osramočeno zre v svoj popel in obljublja, da bo pripela slikico tudi sem :D. Nekaj se je sicer hvalila z njo po facebooku, ampak to ne velja :angel:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor So apr 12, 2014 9:40 am

Re: B&B

Zgodilo se je na današnji dan ... 12. 4. 2013 se je Bela pripeljala na Bernekerjevo 43, kjer je čakala neko čudakinjo, ki jo bo prevzela. Ta je res prišla, s transporterjem, in jo vzela. Preimenovala jo je v Berto. Doma so jo čakale miške, žogice in papica :). Solidno, torej. Ko se je pošteno udomačila, ji je 31. 7. 2013 njena guvernanta podtaknila Bacija oz. Božota, kot mu pravi. Po hudem boju, več frontah in manjših pretepih je 14. 8. 2013 ustanovila stranko B&B, katere lastnica, promotorka, idejna vodja in duhovni guru je postala dan kasneje. Božo je, zaradi svoje fotogeničnosti, postal PR. In maskota. Število nesoglasij se je tekom leta manjšalo, skupne piz****rije ups. dobro premišljene akcije s smotrom, ki ga guvernanta ne pozna, pa čedalje pogostejše. Berta si je, nekega neznanega dne v septembru, nadela naziv Berta I. Stiška. Zasluži si ga :). Stay you, sweet Berty :D.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So apr 12, 2014 9:53 am

Re: B&B

Čestitke za obletnico Plemeniti Gospe in služabnikom :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So apr 12, 2014 3:37 pm

Re: B&B

V enem letu od Bele, preko Berte, do Berte I. Stiška :clap: Bravo, vaša mačja plemenitost. :kiss: In še na mnoge skupne akcije. :martini:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So apr 12, 2014 4:56 pm

Re: B&B

O, čestitke! Še na mnoga leta!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So apr 12, 2014 6:19 pm

Re: B&B

Čestitke :martini: :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So apr 12, 2014 7:01 pm

Re: B&B

Danes pa same obletnice, in, glej ga zlomka, praznujejo sami hudo trpeči muci. :) Lupčke od nas. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor So apr 12, 2014 11:21 pm

Re: B&B

Čestitke plemenita Berta I. Stiška :rose: :kiss: .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor Ne apr 13, 2014 9:41 am

Re: B&B

Bertica, čestitke za obletnico :kiss: , pa brez strankarskih razprtij, prosim ;)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Ne apr 13, 2014 11:31 am

Re: B&B

Madam se zahvaljuje za lepe želje. Močno upa, da je guvernanta dobila kakšne konkretne nasvete, kako skrbeti za ubogo zlorabljano mačjo dušo. Čeprav včeraj, šapko na srčka, se je hotela kar potruditi. Ponudila ji je svežo travico, ta dobro konzervico, čohljala jo je pod bradico in, kar je še posebej hvalevredno, ni je česala :clap: Mogoče pa še kaj bo iz nje (čeprav mootzi niso optimisti, hehe).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne apr 13, 2014 2:00 pm

Re: B&B

Bertica, smo ti fajn mamo zrihtal, anede? :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Ne apr 13, 2014 3:12 pm

Re: B&B

To pomembno obletnico smo pa kar spregledali. Vse dobro druzba :clap:
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Pe apr 18, 2014 12:01 pm

Re: B&B

Helena, a lahko zamenjamo to mamo z eno, ki ne češe in daje večje porcije papice? Prosim? A bi šlo? Gotovo imate kako tako na zalogi. Lupčka od Bertice :D.

Fiorina, hvala :D.

Bertica se je v zadnjem času začela ukvarjati s športom. V bertščini to pomeni, da naredi 3,5 krogov hitre hoje po stanovanju in poskok pa pol. Jesti mora briketke Nutro - večje ogabe še ni videla, zato jih je po malem. Posledica - -300 g. Zdaj jih imamo samo 5600 :D. Šefica pravi, da je to preveč, Berti pa meni, da pretirava. Kot vedno.

Božek je pa osel. Ko je v stanovanju, bi šel v predprostor. Ko je pa v predprostoru, bi bil pa v stanovanju. In tako 23x na uro. Ko guvernanta končno pošizi, se skrega za 3,67 minut in jovo na novo :P. Skrbi za mojo fizično pripravljenost in dobre živce. Vitamin B :D.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Po maj 12, 2014 7:06 pm

Re: B&B

Danes sem se kar opogumila in se popoldne odpravila na veterino MH cepit B&B. Celo pot do Ljubljane (25 min) sta vpila ko jesiharja, se ju ni dalo pomirit za vraga milega ne. Ko smo prišli na Veterino, smo bili koj na vrsti. Najprej sem ven vzela Bertyja, ki je suvereno izkorakala iz boksa in šnjofala po mizi. Sekirala se ni ama ništa. Tehtanje je prestala mirno (je pa mene skorajda kap sunila). Pregled je prestala še kar (pri merjenju temperature je skoraj ponorela, odpeljalo se ji je pa pri cepljenju). Vpila je, tačkala proti Heleni, jo je bilo treba kar orenk prijet, da jo je lahko cepila. Božek ni hotel ven, je bil čisto trd, potem se ni odlepil iz mojega naročja. Komaj sva ga spravili na mizo, ga stehtali. Potem se je parkiral v kot in komaj dihal. Merjenje temperature in cepljenje je stoično prestal, potem sem ga dala v box, kamor je kar skočil. Po poti nazaj je bruhal. Seveda sta vpila kot jesiharja. Zdaj sta popapala konzervico, se umila, zdaj pa dasta mir. Cel podvig. Huh. Oba sta pa na dieti (Berty na strogi, Božek pa na malo manj strogi). Howgh.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Če jul 31, 2014 12:44 pm

Re: B&B

Danes je Božo I. Ivančnogoriški, zvani Blesavi, že eno leto pri meni. V tem času je osvojil črni pas v crkljanju in natančnostnem mijavkanju izza škatle. Božek, bodi še naprej tako zlato bitje, ubogaj Bertico in ostani z nama še naslednjih 100 let . Hvala, Janja, da si mi zaupala tega žametnega lepotca.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Če jul 31, 2014 2:00 pm

Re: B&B

Čestitamo za obletnico! :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.