V središču

B&B


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 7:50 pm

B&B

No, pa sem končno tudi jaz tu in informacije s prve roke o Beli (zdaj Berti) in Bačiju (zdaj Božotu). Bertica je moj prvi muc sploh - se zelo in nadvse zahvaljujem Heleni za tako pridno, skromno in neproblematično punco. Res - muc za začetniške telebane, kot sem jaz. Pri meni je štiri mesece. Božo je pri meni dobrih štirinajst dni. Hvala Janji, da ga je 'prišparala' zame in me spodbujala, ko sem dvomila, da bo šlo.

Po prvem pihanju in renčanju (resnično nisem si mogla mislit, da se muc lahko spremeni v rotvajlerja) se zdaj ignorirata, sem in tja se želita še malo oklofutat in napihat, sicer je pa druženje z obema črnuhcema nadvse zabavno. Vsak dan komaj čakam, da pridem iz službe domov, da lahko gledam v živo risanke, ki mi jih pripravita moja črnuhca.

O prigodah pa več v naslednjih dneh, zaenkrat samo toliko, da se pofočkamo in pozdravimo vse mačjehišarje :cat:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 7:51 pm

Re: B&B

Pozdravljeni! Čakamo še fotke! ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 7:57 pm

Re: B&B

Čau B&B&N. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 7:59 pm

Re: B&B

O, pozdravljeni talepi tačrni. :greeting:
A s svojim blogom se pa ne boste nič považili?
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 8:07 pm

Re: B&B

Hvala za dobrodošlico. Slikice imam na facebooku, ampak jih moram dati še kam drugam, da jih lahko objavim tule (milo gledam Heleno in Janjo in ju prosim za pomoč). Ja, renata, res je, nekaj sem že napisala na blog: http://nezekbezek.blogspot.com/2013/08/ ... -bozo.html (tem je več, tako da vabljeni še k brskanju). Zadnje poročilo se pa glasi takole:

Božo dela kroge po stanovanju. Zaleti se v steno in jo napiha in hoče pretepst. To se mu zgodi večkrat na dan. Očitno imam hudo nesramno steno. Če se bo to ponavljalo, bom razmišljala, da bom dala steno v zavetišče . Bertec pa samo leži na svoji posteljici, me občasno pogleda in reče: Maaaa!

Če ima kdo kak prostor odveč za mojo steno, ki hodi v napoto Božotu, mu jo z veseljem odstopim :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 8:14 pm

Re: B&B

renata obvlada fotke, bo ona pomagala. :D
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Sr avg 21, 2013 8:35 pm

Re: B&B

Ojla živio, dobrodošli :D.
Se veselimo vaših zgodbic.
Če imate slikce na FB jih ne rabite kopirat kam drugam pač pa samo kliknete na img tu na forumu in nato na fb kliknete z desno tipko miške in izberete kopiraj url slike in enostavno prilepite med oklepaje povezavo. Tako jaz delam.
Bo pa Renata zagotovo z veseljem pomagala.
Se beremo:).
lp Metka
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če avg 22, 2013 7:42 am

Re: B&B

Metka, to deluje samo pri javnih slikah in verjetno samo za uporabnike, ki so prijavljeni v fb. Če objavljate tako, da so slike vidne samo prijateljem, se na forumu ne bo smelo videti.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če avg 22, 2013 7:46 am

Re: B&B

Slike se vidijo tudi, ce so sicer skrite za javnost, vendar pa FB obcasno spreminja vse mogoce in se slik scasoma ne vidi vec.
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če avg 22, 2013 7:46 am

Re: B&B

OOOOOO, adijo pamet... :dance: končno sem vse skupaj povezala!!! :O :yahoo:

Čao "ta-mala" :D me veseli, da sva spet v isti "družini" (včasih je bila kinotečna, zdaj je pa mačja in to še najbolj posebna ČRNA!) :yahoo:
Pa da mi takoj pogruntaš kako fotke kle gor pašejo, da vidim Bači-Božota (no, pa Belo-Berto tudi)... ;)
Na, če bo kaj pomagalo: http://www.pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=12&t=3276

Pa dobrodošla! :welcome:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Če avg 22, 2013 6:54 pm

Re: B&B

Hvala vsem za navodila glede slik, upam, da mi bo uspelo. Alexx, živijo, sem te vesela :). Upam, da se srečava kmalu in rečeva kakšno o črnih mucah in še čem :). Bova dež naredili ;)

Slika
Bertec počiva

Slika
Bertec počiva aka od počivanja se je treba spočit

Od obeh pa več fotk, ko bom bolj obvladala Picasso. Lep večer vsem!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če avg 22, 2013 7:24 pm

Re: B&B

Zelene oči, na zeleni dekci, so prav čarobno lepe! :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če avg 22, 2013 7:41 pm

Re: B&B

O, kakšna lepota :girlblush: :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Ne avg 25, 2013 7:07 pm

Re: B&B

Slika

Ena od redkih fotografij, kjer je Božoman pri miru

Slika

Bertica je zavzela strateški položaj in opazuje okolico

Sicer sta pa izumila novo igro: z vso hitrostjo se poženeta na odejico in se dričata vsak na svoji dekici. Složno in v miru :truce: . Pihata samo takrat, ko se zgodi karambol. Pa še to se Božo potrudi, da Bertico preskoči.

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 640

Pridružen: To jan 15, 2013 12:53 pm

Odgovor Ne avg 25, 2013 7:52 pm

Re: B&B

Kako ste lepi! Naj vam stena čim manj nagaja, če pa se vseeno ne bo obnašala, lahko menjamo za lončnico, ki gre na živce našemu črnuhcu :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Ne avg 25, 2013 8:29 pm

Re: B&B

Nezekbezek je napisal/-a:Božo dela kroge po stanovanju. Zaleti se v steno in jo napiha in hoče pretepst. To se mu zgodi večkrat na dan. Očitno imam hudo nesramno steno. Če se bo to ponavljalo, bom razmišljala, da bom dala steno v zavetišče . Bertec pa samo leži na svoji posteljici, me občasno pogleda in reče: Maaaa!


Lej tole, no!!! Par dni me ni, pa takšne komedije zamudim!!! :lol: :lol: :lol:
Dobrodošli na forumu pa čim več takšnih!! V teh dneh človek rabi malo razvedrila! :)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Ne avg 25, 2013 8:40 pm

Re: B&B

Hvala vsem za dobrodošlico ;) . Res ste prijazni. Bučmanska Banda aka Bertec in Božo vsakodnevno skrbita za mojo dobro voljo na več načinov. Škoda, da ne znam tako dobro opisovati, kot znata onadva to dobro izvajati. Ampak se bom potrudila, da boste na tekočem. Res sta posrečena (da ne omenjam, da sta zame najboljša muca na svetu in da ju ne zamenjam spljoh) in sem vesela, da mi delata družbo. Dolgčas z njima res ne more biti.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Ne avg 25, 2013 9:25 pm

Re: B&B

Krasna črnuhca <3

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Po avg 26, 2013 8:34 pm

Re: B&B

Hvala, metina.

Slika

Božo počiva. Saj najde tudi kak manjši kraj, kjer se lahko spočije, tole je samo začasno, da se razgleda.

Slika

Bertec je popolnoma posvojil posteljico, razen kadar teka z Božotom po stanovanju, je takole lepo pospravljena.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor Po avg 26, 2013 8:39 pm

Re: B&B

<3 Ma, kar stopila se bom ob tej koncentraciji bleščeče črne lepote!
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.