V središču

Bibi


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Če jul 25, 2013 9:42 am

Re: Bibi

Bibi lubica moja navihana,
danes mineva 6 mesecev kar si član našega človeškega krdela. :kiss:
Ne da se opisat z besedami, kako zelo te imava rada, kako nama s svojim navihanim in igrivim značajem lepšaš vsak dan posebej. Tako čudovito je biti s tabo, te opazovati ko se igraš s svojim najboljšim prijateljem, ga cufaš za brke ... <3
Slika
Slika je meglena, ker sta dva ravserja na kupu, pa še v mraku s telefonom posneto. :blush: Jing-jang <3 črno-bela harmonija :girlblush: Tako sem vesela, ker se razumeš praktično z vsemi kužki. :)

Tako posrečena si, ko čakaš pred vrati da te odpeljeva ven in sediš kot en kupček nesreče, ko ti pripenjava ovratnico. :D
Spravljaš naju v smeh že s tem, da si ti ob naju. Ti lumpa moja mala. :kiss:
Rada te imava, ker si enostavno najina. Miška mala črna <3

Izjava 5 letnega fantka (sorodnik): "teta zakaj pa vi psa lupčkate?" (ko sem Bibi čmoknila na bučko)
Jah, fant moj dragi, ker jo mam rada <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jul 25, 2013 11:12 am

Re: Bibi

No, stara mačka je kar solze potočila od vsega lepega. :girlblush: :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Če jul 25, 2013 9:32 pm

Re: Bibi

<3 <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če jul 25, 2013 9:47 pm

Re: Bibi

Čist en majčken je tudi moja <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če jul 25, 2013 11:11 pm

Re: Bibi

Bibi, še enega od mene :kiss: , pa veliko tistih, tapravih, na bučko ti želim :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe jul 26, 2013 12:44 am

Re: Bibi

sem rabila tole prebrat, hvala :girlblush: da bi bili še nešteto mesecev skupaj in da bi se imeli za vedno neskončno radi :clap: <3 Lepotička :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe jul 26, 2013 10:53 pm

Re: Bibi

Hvala vam vsem skupaj. :kiss: Helena seveda je Bibi tud mičken od tebe. ;)

Sicer pa vas Bibi vse lepo renčeče pozdravlja. :D

Voluharka nama dela mal štale, ker je ugotovila, da je ful fino če nalaja in narenči vse, ki po njenem ne spadajo v neko določeno okolico. :lol:
Itak noče nobenmu nč, samo lumpa je glasna in se dela da je travnik njen in če pride tja kdo brez pasjega spremljevalca je alarm, danes je očitno ugotovila, da človek ne spada v vodo, samo ona in morda kakšna riba, ter seveda palica, ki jo gre iskat ... :fool: :lol:

Hja, kaj čmo. Lumpa ima glas in mahajoč rep. :girlblush:

Ampak na labode pa ne renči. Je zgleda pogruntala, da te zverine zmorejo nazaj pihat. So nevarno velike in spuščajo čudne glasove. Je bolj varno za mojo ritjo stat. :truce:

Lep pozdrav od Bibi in njene bande. Je omagala in čaka novega dne, nove akcije. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Po jul 29, 2013 7:30 pm

Re: Bibi

Mnjah pa mamo... Smo sam čakal, kdaj se bo še njej to nardil ... boga revica si je porezala blazinico na tački. :( Najbrž na kakšnem ostrem kamnu.
Itak sem jst tista ki zganja paniko, moj dragi pa me je miril, da bo vse ok. Ampak pišuka v soboto je zgledal kr mal grdo, včeraj pa se je mal zagnojilo, vendar se je do danes (ko smo šli na veterino pokazat) že začelo lepo celit. :good:
Buča kosmata je dobila eno kremico z medom za hitrejše celjenje, sicer pa pustimo na zraku, da se samo celi. Jo pa na srečo toliko boli, da ne stopi na njo, kar je super, ker se bo tako mal hitreje celilo.

eh Bibi cukr moj kosmati, samo pridna mi bodi pa čuvaj tačko, da bo se hitro zacelilo. Da bo spet akcija. :dog:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Po jul 29, 2013 7:35 pm

Re: Bibi

<3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po jul 29, 2013 7:41 pm

Re: Bibi

ljooooj uboga Bibi :O, drži se pikica lepa :kiss:
Čuvaj tačko, veliko cartanja in lenarjenja, pa bo hitro bolje :). <3 in :kiss: vsem :).
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Po jul 29, 2013 7:50 pm

Re: Bibi

Sej to bo še hec. Držat jo mirno. :D Cartanje je pa na polno že zdej.
Hvala! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po jul 29, 2013 9:24 pm

Re: Bibi

Uboga Bibi :girlsad: upam, da se ti tačka čimprej zaceli in da boš lahko spet skakljala naokoli in nalajala vse živo kar leze in gre :D Ne mami sivih las delat, a veš kako so barve za lase drage ;)
Uživaj v hladu dokler se ne pozdraviš :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe avg 02, 2013 8:00 pm

Re: Bibi

Evo, da poročam. Bibi se ranica lepo celi. Se od znotraj lepo zapira, na zunaj pa zgleda kot da se je med zarezo zapolnilo z novim tkivom. Šepat je nehala že par dni nazaj, malo se liže po tački, ampak samo če jo kaj žnaram okoli blazinice. Divja ko pri norcih, briga njo, ko jst travmiram, da se ji ne bo ranica odprla nazaj. :D :lol: :fool:
Zdej smo omejeni na travnik pri nas in stanovanje, kar je seveda ne ustavi pri divjanju. :D Lumpa kosmata :girlblush: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So avg 03, 2013 4:18 pm

Re: Bibi

korajžna punca, ni kaj :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe avg 09, 2013 2:02 pm

Re: Bibi

Tale naša pasja opica je včeraj na polno plavala v jezeru. Sem tolk ponosna na njo, ker je bila pridna pridna pridna in to v gneči. :) Sicer mi je enkrat na eno tujo prazno brisačo se šla otrest, ko je prisla ven iz vode ... sem sam upala, da me lastniki brisače niso vidl ... :blush: Vmes je sicer bilo nekaj lajanja in godrnjanja, ko je kak kuža prišel mimo, sicer pa vse ok. Še "sosedje" na brisačah so bili ok. :) Je imela eno angleško pasjo damo poleg sebe in ji ni bilo hudega. :good:

Najbolj je bla hecna ko je od obale plavala do mene, ki sem stala v vodi do vratu in splezala name. :sesmejem: Bila tako pol minute in potem gasa nazaj do obale.
Da ne omenjam, da je bila glavna atrakcija tam, ko je pridno plavala do palice in jo nosila nazaj. :sesmejem: Pa seveda lajala, če nisem palice vrgla nazaj v vodo v istem trenutku ko jo je prinesla ... :fool: :D

Danes si celim mal sončnih opeklin s pridihom pasjih krepljev na dekolteju in hrbtu ... :blush:

Vesela sem še toliko bolj za Bibi, ker sva bili prvič takole, da se je kopala/plavala v vodi, kjer je veliko ljudi v vodi in zunaj nje. Pa da je bila pridna. :kiss: Miška mala črna. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe avg 09, 2013 3:04 pm

Re: Bibi

pridna punca <3 ampak kje je pa fotomaterial :scratch: :S :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe avg 09, 2013 3:38 pm

Re: Bibi

:blush: :girlblush:
Žal imam samo tri slikce ko je ležala na brisaci poleg mene. Pa še to slikano s telefonom. :girlblush: Pozabila fotoaparat, pa če lahko izbiram - čofotanje z Bibi ali skakanje s fotkičem okol in zamujanje prvih tapravih skupnih čofatalnih trenutkov ... ;)

Jo sicer ful rada slikam, samo tokrat pa žal... Se odkupim naslednjič ko bo še "ati" poleg, da bom lažje skakala okol. ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So avg 10, 2013 11:22 am

Re: Bibi

:D čisto razumem ;) saj lahko fotomaterial od doma ali s sprehoda, ne bomo vztrajali pri vodnih aktivnostih :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Po avg 12, 2013 9:31 am

Re: Bibi

Evo nekaj fotomateriala. Bibi aka jezerska muza. :D

Tole je slikano 2 vikenda nazaj (tisti dan ko je reva staknila ureznino blazinice)
Palica, vrži palico, palica, vrži palico - to je Bibina najljubša igra - ni važno na suhem, v vodi ...
Slika

Druga najljubša igra - plezaj po nogah, najboljše takrat ko je blata na tačkah največ. :fool: :lol:
Slika

Evo boge boge rite (dobr da se panične mame ne vidi) :blush: To je slikano tisti dan, ko si je porezala blazinico. Moram priznat, da se ji prav lepo celi. Ni še čist 100% zaceljena, je pa ranica zaprta in čista. :good:
Slika

Ona ne rabi gledat komedije, da se ji smeje. :D Afne guncamo. :crazy:
Slika

Afne guncamo vol.2
Slika

Najlepši pogled :girlblush: :kiss: <3
Slika

Bibi a gremo spet plavat? :) Opica afnasta :D
Slika

mokra miška včeraj na šmartinskem jezeru <3
Slika

Moja moja miška mala <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po avg 12, 2013 12:21 pm

Re: Bibi

:D kako se luštno afna :D res je lepa kosmatinka :girlblush:
Kar se pa blata na tvojih nogah tiče, pa se mi zdi, da ne razumeš popolnoma, kakšno dobro delo Bibi opravlja...a sploh veš kako zdrave so blatne obloge?!?! :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.