V središču

Moje zlate mačje punčke in gentleman


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če apr 18, 2013 2:30 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Max Mara, ne?! TI?! Soft spot za tigre? Neeee, nemogoče. :O ;)

Loti Pupa ... kot ena, ki ima doma same mačje babe, ti moram čestitat za super odločitev ;) No, ok, tudi samčki so fajn, nč ne rečem, ampak čez babe jih ni 8) (hec; ne bi imela nič proti kakšnemu samčku, če bi tako naneslo)
Pa tud Matejki in Uli moram čestitat, ker sta dobili KRASEN dom. Uživajte še naprej :kiss: pa javljajte se, ker je tako fajn brat o taki idili <3
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Če apr 18, 2013 3:06 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Ja joj, kakšno zehanje :D :kiss: Krasni muci sta <3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Če apr 18, 2013 5:19 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Loti Pupa je napisal/-a:Ijooooj :girlblush: kakšna majhna pikica je bila :kiss: Kje je bila pa najdena? ...


V Sevnici. Pravzaprav je ona našla nas. :) Avgusta 2011 je nekega večera prišla na naše dvorišče. Takrat sem bila ravno na dopustu, pa so ji moji starši nastavljali hrano. Pojedla jo je le zvečer, ko se je vse umirilo, a drugače je cele dneve in noči mijavkala. Glas je bil grozno predirljiv.... :( Ko je že nekaj dni tako bivakirala v grmovju sem se tudi jaz vrnila, pa sva začeli počasi "terapijo zbliževanja". Kar vidiš na fotografiji. :) Dogovorila sem se s Heleno, da jo prevzame MH, ker je takrat bilo za naš konec pooblaščeno zavetišče Meli, mi pa smo imeli doma hudo bolano muco + še dva druga in na splošno ni bil dober trenutek, da bi nameščali še kakšni muco. Ko sem jo uspela prijeti, smo jo naselili za par dni v pisarno, nato pa je šla k Heleni in kasneje še k Trixi... ostalo si pa lahko spremljala.

Jaz sem zelo, zelo vesela, da lahko spremljam Ulo (btw ime ji je dala moja mami) tudi zdaj, ko ima čisto svoj dom. :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20966

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če apr 18, 2013 7:16 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Lepotički :cupidgirl: :cupidgirl: . Pa še ovčko in sovico imata :girlblush: .
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Če apr 18, 2013 7:24 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

ooo lepotici!! kok sta luštni! :kiss: pa isti tunelček mate kot naša dva lumpa :D sam da je naš že zlo bogi in ves preluknjan od krempeljčkov :) res sta čudoviti muci! :kiss:
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če apr 18, 2013 7:27 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Hvala vsem za lepe besede :girlblush: mislim, da smo vse tri zrasle za kakšen centimeter... :D Ula mogoče celo za dva :D (Moksa ne jo preveč hvalit, bom mela kmalu ogromno mačketino :S ) :D

Čombetka, hvala za Ulino zgodovino, revček mali, bog ve kaj je morala že vse čez dat, da je še vedno tak plašna buča :girlsad: ampak zdaj je tega konec, bom poskrbela da ji bo lepo...no, obema seveda :P
Tudi če bi ostalo tako kot je , je kar uredu, glavno da se ima Ula fajn. Jaz mam Matejko za po naročju valjat, je kot mala opica in visi na meni :lol: jaz pa čist srečna :girlblush:
Hvala vsem, ki ste do sedaj tako lepo skrbeli za nežno Ulo, pa lepotko Matejko :kiss: :praising: :punk: :thanks:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če apr 18, 2013 7:46 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Loti Pupa je napisal/-a: Jaz mam Matejko za po naročju valjat, je kot mala opica in visi na meni :lol: jaz pa čist srečna :girlblush:

To sem si res želela, da bi bil nekdo z njo ne samo zadovoljen, ampak srečen, saj te ves čas zasipa s svojo ljubeznijo, na tak ali drugačen način, da se še opisat ne da, kako lepo to pokaže. <3
Pri meni je čakala na stalni dom skoraj 7 mesecev, kljub ekstremni prijaznosti in res nisem razumela, zakaj je bila spregledana.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe apr 19, 2013 5:04 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Brez skrbi, jaz sem srečna z njo :cupidgirl: pravzaprav z obema :girlblush: ...pa mislim, da tudi onidve z mano :D :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne apr 21, 2013 12:06 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Sobota z dveh različnih vidikov:
Matejka in Ula:
Zdaj smo skupaj 1 teden in poskušamo uživat vsak dan posebej. No, vsaj najina "mačeha" misli, da je delo užitek, trapa :S In tako smo imele včeraj delovno soboto, da smo preizkusile najino toleranco na sesalec in podobne zadeve. Ni bilo prav hudo, a končno nama je po enem tednu jasno, zakaj sva tu - poceni delovna sila - malo briketov, pest trave in samo ljubo garanje :dash:
Slika
Medtem, ko je Ula brisala prah
Slika
in pomivala okna
Slika
sem morala jaz narediti še 100 sklec, ker sem jezikala
Slika
za kazen pa sva se morali še na pamet naučiti pravila obnašanja - mačji bonton po mamino :dash:
Slika
Lahko si mislite, kako sva bili utrujeni :(
Slika
Slika
Še ležišče imava luknjasto :S :( in samo poglejte moj shirani trebušček
Slika
Prav ponosna sem bila na sestrico Ulo, ko je "mačeho" nazjala, da čisto narobe razume sužnjelastniški odnos in da ne bova več delali, niti za ribice :negative:
Slika
Teta Trixi, a lahko prideva nazaj v mačja nebesa?!?! :girlblush:

Mamina perspektiva:
Hierarhija je v enem tednu popolnoma vzpostavljena in medtem, ko princeski počivata na udobnem fotelju, mora mati sedeti na stolu, podpirati kosmate buče in čakati, da gospodični odspita eno kitico :P
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Moram pa še pohvaliti Ulo, včeraj je prvič sama prišla na božanje <3 :punk:
Pa sveže preoblečeno posteljo je ena pobruhala, da je bilo treba oprati vse, s kovtri vred :dash: :D itak, nobena kriva ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 21, 2013 12:56 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

:) Lubici, lepo vama je! Kar uživajta. :kiss:
Fotke so pa res domiselne! :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne apr 21, 2013 1:33 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

:) :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne apr 21, 2013 3:47 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Sem se morala kar še enkrat javiti, ker sem čist šokirana :O :O :O omg Ula se je danes odločila, da se bo odtajala do konca in se prišla crkljat v naročje :O :O se je ljubica tako metala po meni pa jamrala, pa predla :girlblush: ...sva se dooolgo božali, pa potem še enkrat, ko se je s svojim prevračanjem na glavo dobesedno postavila v vodo, da smo imeli poplavo rofl :lol: V glavnem, od sedaj naprej bi se ona ves čas samo crkljala :yahoo:
Ne vem, a sem imela jaz čudna pričakovanja ali kaj, ampak res sem mislila da naju od tega ločijo še meseci, kakšno leto...ali pa ob svetem Nikoli :D
Čestitke Uli :kiss: <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 21, 2013 6:25 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

:angel: Čudovito, zares! Sem kar malo fovš + zelooo vama privoščim to doživetje! :cupidgirl: :kiss:
:) Še dobro, da se je vse tako izteklo, da si prišla, videla, se takoj odločila in sedaj že tako na veliko skupaj uživate! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20966

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne apr 21, 2013 7:42 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Kakšno izkoriščanje! Jasen primer sodobnega sužnjelastništva :S . Podpiranje glavic med spanjem, pivnanje poplav, strežba spred in zad, igranje čohalnika in drevesa ... Loti Pupa, gotova si, ampak saj zato si pa pristala na to, kajne ;) ? Ampak tistih sto sklec za jezikanje :lol: . Čestitke Uli, ker si je dovolila popolno sprostitev :kiss: in Matejki za zagret študij :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne apr 21, 2013 7:48 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Bela šapa je napisal/-a:Kakšno izkoriščanje! Jasen primer sodobnega sužnjelastništva :S . Podpiranje glavic med spanjem, pivnanje poplav, strežba spred in zad, igranje čohalnika in drevesa ... Loti Pupa, gotova si, ampak saj zato si pa pristala na to, kajne ;) ? Ampak tistih sto sklec za jezikanje :lol: . Čestitke Uli, ker si je dovolila popolno sprostitev :kiss: in Matejki za zagret študij :kiss: .



:D :lol: brez besed, takle mamo :D sem podpisala, zdaj pa moram sužnjiti :girlblush:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Po apr 22, 2013 7:20 am

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

kok ste dobre!! :) :clap: za Ulo!! pa lupčke obema lepotičkama :kiss: :kiss:
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Po apr 22, 2013 11:26 am

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Loti Pupa je napisal/-a:Sem se morala kar še enkrat javiti, ker sem čist šokirana :O :O :O omg Ula se je danes odločila, da se bo odtajala do konca in se prišla crkljat v naročje :O :O se je ljubica tako metala po meni pa jamrala, pa predla :girlblush: ...sva se dooolgo božali, pa potem še enkrat, ko se je s svojim prevračanjem na glavo dobesedno postavila v vodo, da smo imeli poplavo rofl :lol: V glavnem, od sedaj naprej bi se ona ves čas samo crkljala :yahoo:
Ne vem, a sem imela jaz čudna pričakovanja ali kaj, ampak res sem mislila da naju od tega ločijo še meseci, kakšno leto...ali pa ob svetem Nikoli :D
Čestitke Uli :kiss: <3


Uliiiii! :kiss: Bravo!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 22

Pridružen: Po apr 15, 2013 11:49 am

Odgovor Po apr 22, 2013 8:11 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

Bravo, Ula in Matejka! zgleda, da res uživata. :good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če apr 25, 2013 6:14 pm

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

ooooo Matejka je pa zelo podobna moji Miši. Res lepa tigrica:). Tudi Ula je prava mala princeska. :angel: :kiss:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Pe apr 26, 2013 6:11 am

Re: Matejka in Ula skupaj na postelji

:kiss: :kiss: :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 56 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.