V središču

Tom Tomove dogodivščine


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To jun 13, 2017 5:08 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Pri nas tud jemo na treh koncih, ta glavna požeruha skupaj z mano. Nimata sicer časa krast drug drugemu, se pa vedno zapodita v moj krožnik na posladek ( ne glede, kaj je na njem) :nyam: .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe nov 10, 2017 9:38 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:) TomTom ima zopet :dog: prijatelja Pina (izšolan kuža vodič) in je Srečen! <3
Pino se je pa od TomToma naučil tudi mačjega crkljanja oz., ko bi se rad crkljal, se gre podrgnit ob Metko. :good:
Tudi Miša je Pinota lepo sprejela.
Ko bo Metka utegnila, bo pa sama kaj več napisala in nam privoščila še kakšno fotko. :angel:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po dec 25, 2017 6:49 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Hoj hoj hoj draga družba :cat: :cat: :dog: tako je dragi prijatelji pri nas doma smo spet štirje in se imamo noro radi <3 <3 <3 <3,

Ja naša mama je dobila šolanega psa vodiča slepih in na začetku ko je Pino prišel ju skoraj ni bilo doma :(, saj sta morala ogromno treniratit za izpit, da je Pino ostal lahko ostal pri nas ;) in da zdaj pomaga naši mami ;).
Evo predstavljam vam Pinota :)
Slika

Slika je sicer nova, slikana danes, toda tako smo se slikali tudi že prvi dan, ko je Pino počival pri nas in čakal na drugi del treninga, ki sta ga z mamo imela dvakrat na dan.


S Pinotom sva se takoj ujela, ko sva se videla, Miša pa je potrebovala dva do tri dni, da se je nehala skrivat pred njim in zdaj tudi ona skupaj z mano čaka na vratih, ko slišiva, da Pino pripelje mamo domov ;). Takoj ko vstopita, se midva z Mišo pozdraviva s pinotom, da se mama sleče bundo in pinota pošlje vtuš, da mu opere tačke.

Moram povedati, da je Pino zeloooo priden in zelo marljiv kuža :dog:, ne samo, da vodi mamo okrog, tudi pomaga ji pobirati stvari, ki ji večkrat padejo po tleh, ali pa ji jaz včasih kaj vržem po tleh, ko podim Mišo ;). Na začetku, ko je Pino prišel sem enkrat tako podil Mišo, da sva mami pometala po tleh mobi, uro :8 in potem je mama prosila Pinota, da ji pomaga iskati in glej ga no takoj je vedel kaj hoče in kaj rabi :O :O :O. Še jaz se bil začuden, mama pa neverjetno ponosna nanj in mu je rekla, da je najboljši kuža in da bo za vedno pri nas, da ga ne pustimo več oditi ;).

Večkrat na dan se crkljamo, uživamo in se imamo radi, fotke bodo vse povedale :),
Slika
Slika
Slika

Za konec pa še ena novička, zadnje čase postajam naročni muc, ker neizmerno uživam takole na maminih kolenih, ko gleda televizijo in me zravne boža, crklja in me lupčka <3 <3 <3.
Slika

Vesele božične in novoletne praznike vsem in vsakemu posebej :). V novem letu pa obilo zdravja, veselja, razigranosti in obilo crkljanja vsaj toliko kot ga imamo mi <3 <3 <3 <3.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po dec 25, 2017 7:15 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:hatsoff: Metka, super ste in lepa hvala za to lepo sporočilo, v sliki in besedi! <3
Vse dobro tudi vam in bodite zdravi in še naprej tako zelo uživajte. :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To dec 26, 2017 1:01 am

Re: Tom Tomove dogodivščine

Krasna družba ste, Pino pa super :dog: , se vidi, da se imate radi <3 . Lepe praznike vsem :kiss: .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne feb 18, 2018 5:28 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Metka nam je poslala fotke TomToma in Pinota. Sta zelo velika prijatelja! :good:
Slika Slika Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So okt 06, 2018 2:10 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

TomTom in njegov Pino. Še vedno velika ljubezen do prijaznih kužkov, kar Pino zagotovo je. <3
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Miša se je pa nekje skrila na varno.
Srčki, bodite zdravi. :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So okt 06, 2018 2:29 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Prav lepo se družita <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor So okt 06, 2018 9:37 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Lej ju no, srčka, tadva se imata pa res rada <3 .
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Ne okt 07, 2018 7:09 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

TomTom je tak sonček, da sprejme vsakega kužka :). Tudi eno Pinovo prijateljico psičko Zaro, ki je tudi vodička slepih, je posvojil in se zelo igra z njo.

Pri nas se vsi kužki fanj počutijo ravno zaradi TomToma. Pinota je tudi Miša zelo lepo sprejela in ga vedno z veseljem pozdravi, ko prideva s terena domov :) <3 <3 <3 moji <3 <3 <3.
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Če dec 13, 2018 7:36 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Čaoo družba mijav mijav :cat:
Pa se oglašam po dolgem času. Pri nas je pa letos neko čudno obdobje, saj smo praktično kr naprej nekaj poškodovani ali bolni :( :S :girlsad:

No poleti je mama padla in imela zlomljeno nogo. Potem, ko je Pino končno prišel nazaj in bi morali uživati, saj smo komaj čakali, da skupaj. Pa glej ga zlomka komaj po nekaj tednih odkar je bil Pino doma je zbolel in je oktobra moral na strogo dietozaradi ledvic :O :O :O No s časoma se je pozdravil, a je še vedno na dieti, ker njegova zdravnica pravi, da ga bo še enkrat pregledala in to drug teden. Potem bodo pa videli ali bo še na dieti ali ne. Kljub temu, da je Pino zdrav in naj bi bilo ok, je mama vsakih nekaj dni našla lužico urina :( kar jo spravlja v stres in nonstop je naju spraševala ali sem jo naredil jaz ali Pino ;)? Pa ji midva nisva hotela povedati :S.
Zato se je mama razjezila in me pred dvema dnevoma skupaj z Ledo spravila v nek tuj boks, no od Ledinega mačka je bil boks a to še nič ne šteje, ker ga ne maram :devil: Tako sem tulil, da je kar odmevalo in nato sem se full polulal in pokakal. Vetka me je morala najprej umiti, umiti boks, nato pa me je pregledala. A s pregledom ni prišla daleč, ker sem bil full nemiren in nisem pustil, da mi naredijo UZ trebuha :devil: zato mi je vetka vzela kri in naročila, da moram priti nazaj, ko bo Pinova zdravnica v službi. Ja pa zdravila sem dobil. No rekli so, da zato ker imam povišane jetrne encime. No včeraj sem bil pri veterinarju in sicer pri pri Pinovi zdravnici, ki je dala injekcijo za spanje in me prisilila, da sem zaspal in bil potem priden, da me je pregledala. Hm zdravnica je ugotovila, da imam vnetje žolčnih vodov in žolča, zato imam kar naprej drisko. Zdaj je tudi mene doletela stroga dieta in zdaj smo vsi na dieti: Pino, jaz in Miša.
Miša ne rabi diete, a jo bo imela, da bo meni v podporo :). Zdravnica vetka pravi, da sem predebel in moram shujšati, zato moram zdaj imeti dieto. Hm no ja bom že, saj bi bil rad čimprej zdrav ;).

Mama in Pino sta ok, le pogosto uhajata od doma, ker mama hodi v neko šolo ki je tam blizu Trixi. Kakšna je to šola, nimam pojma, ker je to prekomplicirano za mojo mačjo glavico. Pino pravi, da ga tam v šoli zelo razvajajo, čohajo, božajo in full sprašujejo, če je priden. Mama pa vse te gospe in gospode kliče "gospod profesor" ali "gospa profesorica" :D :D :D. Kakorkoli že, z Mišo v glavnem čutiva, da Pina in mame ni doma in to nama manjka :negative:

No zdaj smo že decembra in kmalu bo novo leto. Upamo, da bo drugo leto malo boljše in ne bomo imeli toliko smole kot letos, ko smo praktično vsi fasali kakšno zdravstveno tegobo :(.
Bomo že, bodite fanj in se vam javimo s kakšn fotko, ko bomo bolj razpoloženi :truce:
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če dec 13, 2018 8:10 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:) Hvala za javljanje. Držim pesti, da bo drugo leto za vse vas bolje in nič zdravstvenih težav. :angel:
P.S.: Metko moram pohvalit, je zelo skrbna, lepo skrbi za svoje 4nožne otroke. Mene pa tudi redno obvešča o vsem.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Pe dec 14, 2018 9:34 am

Re: Tom Tomove dogodivščine

Hvala Trixi. Mama je res zelo pridna. Še nov lepi boks mi je kupila, da bi jaz bil manj v stresu ;).
Imam pa eno super novico, danes že drugi dan lepo kakam mačje svaljke in imam čisto ritko jupppiiii :D
Se oglasimo med prazniki <3 <3 <3 <3
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe dec 14, 2018 12:44 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:clap: Bravo za lepe drekce! :good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Ne dec 16, 2018 4:06 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Medtem, ko mi danes nedeljsko lenarimo, mama pridno fotka in evo nas malo :).
Slika

Slika
Slika
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne dec 16, 2018 7:15 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

:good: Srčkoti!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Po dec 24, 2018 5:16 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Dragi naši mačko kosmatinčki in vaši/naši pasji zavezniki ter dvonogi prijatelji :)
Vesele božične in novoletne praznike, vrhan koš zdravja ljubezni, igrivosti in čimveč nasmejanih dni <3 <3 <3 <3.
TomTom, Miša, Metka in Pino :)
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To dec 25, 2018 1:12 am

Re: Tom Tomove dogodivščine

Tudi vam vsem lepe praznike, bodite zdravi in uživajte :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 25, 2018 9:15 am

Re: Tom Tomove dogodivščine

Dobrim željam se pridružujemo tudi mi. :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 889

Pridružen: Pe okt 05, 2012 6:33 pm

Odgovor Sr mar 06, 2019 12:51 pm

Re: Tom Tomove dogodivščine

Čaoo družba :cat:
Slika

No pa se spet oglašamo s poročilom in tremi fotkami ;). Zadnje mesece je bilo pri nas obsedeno stanje. Ko že misliš, da smo nehali zbolevati, pa evo ti ga na spet :( :( :( Ko se je Pino izlizal in jaz tudi, saj sem zdaj z dietno hrano čisto fensy in zdrav mucek, da se kitim v vsej svoji lepo in igrivosti, glej slikco :D, je spet zbolela mama :(. Ma prav boga je bila. Tako, da smo jo morali izdatno cartati in delati družbo. Imela je virusni bronhitis, tako da je bila skoraj privezana na dom, ker ni smela imeti stika z drugimi ljudmi in ni smela na faks. No mi smo bili zadovoljni, ker smo bili tako več skupaj kot ena prijetna kosmata družina :D.

No v tem času je mama opazila, da imam baje ogromno potenciala :O, no kakšna ti je to beseda :O jo vprašam? Pa se zasmeje in pravi, ja no, si pravi pasji maček, zato bova zdaj malo vadila :). In res naučila me je, da ko mi prinese hrano na balkon, drži skodelico v roki in mi reče *sedi*. No in jaz sem to hitro razumel, čeprav sem jo prvi dan čukasto gledal, kaj je zdaj tooo :O :O :O. No, razumeti sedi, pa res ni težko, če pa Pino to že od vsega začetka razume in ga sam samo posnemam :) :) :). Potem pa sem nagrajen s papico, ki jo obožujem :D.

No in še nad nečem je bila mama prav očarana, ko sem hotel, da me skrtači s Pinovo krtačo :). Najprej ni hotela, ker se bala, da me bo bolelo, ker za Pina rabi bolj grob strižnik, ker ima tršo dlako. A jaz sem tečnaril in ji na hlače pritisnil svoje sprednje tačke kot Pino, ko kaj hoče od nje. Pa je popustila, no pa naj ti bo. Samo če boš jokal, si si sam kriv. No pa dajmo sem si rekel in neskončno užival ob nežnem krtačenju kot ga zna le naša mama <3. Ona je bila tolk navdušena, da je rekla, da bo odslej še kdaj to poskusila, ker mi dlake ne letijo tako na okoli kot če me krtači z gumijasto rokavico, ki praktično bolj boža kot pa krtači.

Ja in Pino si je zapomnil, da mora mamo začeti glasno opozarjati, tako, da glasno gode in s tem sporoča, da jo pomni, da sem jaz na balkonu, če me pozabi, ko mi da hrano :( :( :(. Tako, da se s Pinom zadnje čase odlično dopolnjujeva. No edino kar nama še ni uspelo, je da bi mamo vsakič zbudila ob 5:00 zjutraj, ko se midva hočeva igrati. No v resnici, se jaz hočem igrati, Pino bi še spal. Zato vsakič, ko jo Pino zbudi, pride nama dat hrano (Miši in meni) in gre nazaj spat. Pol pa jaz spet mijavkam, da bi se družil s Pinom, pa je mama huda in se zadere "Ajde, ajat gremo, dajta mir :(" To pa hitro razumeva in ji res dava mir do 7:00 ali pa vsaj do 6:30 nooooo. Da ni sitna potem.
V vsakem primeru gre nazaj spat ;). Ko Pina pelje ven, mu da hrano in pusti mene zraven v dnevno. Potem pa vsi lepo zadrnjohamo v dolg bel dan. Mama pravi, da se naj ne veselimo preveč, ker tako lenarjenje bo z njene strani na vidiku samo še ta teden, drug teden bo pa že normalno hodila okrog in je ne bo več toliko doma. Pinota pa tudi ne :O. No ja, takrat bo pa treba kaj novega pogruntat. V tem sva pa midva glavna :).

No še slikce od Pina in Miše, ki je tudi delala družbo mami. Sam ona je bolj damska in ni zadovoljna s krtačenjem kot jaz, tako da ona pa hoče in potrebuje nežno božanje. Ženske pač :).
Slika
Slika
pa pa :cat: :cat: :dog: <3 <3 <3
:cat: :cat: :angel: se imamo radi <3 :rose:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.