V središču

Vitka


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Če sep 22, 2011 7:49 am

Vitka

Dobro jutro.

Sem se res trudila, da bi slikala tole malo žverco, pa ni bilo uspeha .... ni in ni pri miru :)

Noč smo preživeli mirno ... jaz z Vitko Ritko Guzico Džuli ( :blush: ) na sebi, pri Alešu se je stiskala Lina (psička), ta največji problem, madam Lili, pa je hladila svojo jezo nad našo odločitvijo o novem članu na hladni sedežni garnituri v dnevni sobi :P

Na wc je šla šele zjutraj, tudi jedla je prvič takrat, zvečer ni bilo časa, je bilo treba raziskovat in preizkušat nove igrače, plezalno steno, potrpljenje druge mačke, itd ... 8)

Bom upam danes naredila kako zgledno fotko, ker včeraj so vse izgledale tako, kot bi slikala duhove .... packasto.

Pozdrav od nas petih :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če sep 22, 2011 8:13 am

Re: Prijazna Vitka

:)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če sep 22, 2011 9:09 am

Re: Prijazna Vitka

:D Uuu, hudo dobro in posebno ime ima - Vitka Ritka Guzica Džuli! Poljubček tej lubici! :kiss:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Če sep 22, 2011 9:13 am

Re: Prijazna Vitka

Eh, saj to je samo "rodovniško" ime ... drugače jo kličemo kar Viti Guzi :D

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Če sep 22, 2011 8:24 pm

Re: Prijazna Vitka

Mi smo še vedno pretty much ok :)

Da ne bom limala vseh slik, je tukaj link do albuma.
http://www.mojalbum.com/pikapoka/viti-djuli

Slike niso bogvekaj, ampak tole je maksimum pri tem živem srebru ... kadar spi, je edina varianta, da poslikam.

Lahko noč.
Vitka & co
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če sep 22, 2011 8:38 pm

Re: Prijazna Vitka

Ja, kako je pa simpatična tista, kjer ste vse 3 skupaj :girlblush: <3 .

Bravo, Vitka, le tako naprej :yahoo: :yahoo: :clap: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če sep 22, 2011 9:14 pm

Re: Prijazna Vitka

iii. srčica :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe sep 23, 2011 6:54 am

Re: Prijazna Vitka

Ajoj, kako sta (ste) luštni. :) Manjka samo še madam Lili, če pa je iz podobnega testa kot moja Gipsy, bomo to trojko bolj težko skupaj videli. :rolleyes: Predvidevam, da je mala poleg hrbtne poze spustila že tudi njen elitni mijav (božaj me). Kužika je pa manjša kot sem mislila, pa saj vemo, v majhnih flaškah je strup :D , čeprav na slikcah je videti hudo prijazna. :kiss:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Pe sep 23, 2011 7:37 am

Re: Prijazna Vitka

Madam Lili je vsaj nehala pihat, to je že kar uspeh.
Je pa Viti tud pri hrani dosti manj borbena kot je bila ... danes zjutraj je prav mirno počakala, da sta tastari dve dobili svojo porcijo, potem še ona - brez tresenja in mijavkanja :)

Rože ... mmmmmm .... moja šibka točka, hehe. Ampak rečem Lini, naj da glas, pa se mala ustraši in gre stran. Očitno ne bom jaz tista, ki jo bom vzgajala :)
Aja, pa seveda jedilna miza :D Ko mi2 jeva, je obvezno nekje ob krožniku - jo že odvajamo, ni pa ravno srečna, ko že 100ič leti dol z mize.

Ko so same, ni problemov, se očitno vse zmenijo.
Sem pa včeraj pomotoma zaprla loputko od wcja in je naredila lužico v pasjo blazinico. Moja krivda, seveda. Smo popravili napako ;)

Je pa smešno, ker vsako noč spi nekje na meni - še najraje nekje ob glavi. In je to zame, ki sem alergična na mačjo dlako, kar precejšen podvig zjutraj odpreti oči in ne 20x kihniti :lol: :P

Lep dan vsem :)

Viti
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe sep 23, 2011 7:52 am

Re: Prijazna Vitka

PikaPoka, ne daj se zmesti vsem telim babnicam :P , ki trdijo, da mačke in rože no go!
Čisto lepo se (mačke, ne rože) navadijo sobivanja! 8)

(pri nas je stanovanje polno rož, okenske police so polovično zasedene z rožami, druga polovica pa z mačkami... samo paziti je treba, da so rože mačko-friendly - za vsak slučaj :rolleyes: pa mački imajo seveda na voljo svoje "rože", travo, ciperus...)

Krasna familija ste! Pa upam, da alergija izpuhti! :angel:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Pe sep 23, 2011 8:03 am

Re: Prijazna Vitka

Hehe, imam borbe med mačkami in rožami (oz. mačk z rožami) že vsaj 10 let, pa se ne dam :)
Sem malce preuredila dnevni prostor, saj je bilo že potrebno :P

Alergija je pa tudi prisotna že vseh 10 let, pa se pogosto umivamo, pa razkužujemo, pa financiramo Palomo in ostale "robčki fabrike", pa nekak sfuramo dneve, tedne, mesece, leta,... Nič bat, nobena mačka ne bo šla nikamor zaradi moje alergije ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe sep 23, 2011 8:12 am

Re: Prijazna Vitka

Menda da bioresonanca zelo pomaga proti alergiji.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor So sep 24, 2011 11:24 am

Re: Prijazna Vitka

Res sem najmanjša...pa tudi najmlajša ... ampak visoko letam :D

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So sep 24, 2011 7:22 pm

Re: Prijazna Vitka

In vse to čisto zase. :O Uau, kot kraljična je, pa ne na zrnu graha ampak na čisto novem praskalniku. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 25, 2011 9:07 am

Re: Prijazna Vitka

Greste na kavč. :)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Ne sep 25, 2011 9:14 am

Re: Prijazna Vitka

Hehe, mi pa ni bilo čisto jasno tole o kavču zdaj, ker ... hmm ... mi smo že ves čas na kavču. Pa na plezalu. Pa na postelji. Pa na kuhinjski mizi :P

Tisto o crkljivi Vitki pa pride v poštev samo, ko v želodčku kruli, drugače v bistvu sploh nima časa za crkljanje ... a bi lahko to reklamirala :P :D

Trenutno smrči na plezalu, ker je pojedla svoj zajtrk in potem nasilno vlomila še v pasjo skledo s piščančkom in rižem - sem jo ujela, a vseeno s par rižki v gobčku, ki jih ni uspela dovolj hitro pogoltniti :)

Lepo nedeljo vsem :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne sep 25, 2011 9:17 am

Re: Prijazna Vitka

Kolk sem vesela za tole babo. :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 25, 2011 10:53 am

Re: Vitka

Glede na to, da tej mali v želodčku ves čas kruli, bi rekla, da je crkljanja dovolj. Torej nič od reklamacije. :D

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Po sep 26, 2011 7:57 am

Re: Vitka

Hehe. Saj ne morem verjeti, spravlja se nad grisine, pa piškote (jaffa so oh in sploh najboljši), jogurt je najboljši zvečer (sploh, ko ga je treba vržt z mize, da pride do njega) ... da niti ne začnem o jabolkih, sirovem bureku in smokijih!! Kaj takega pa še nisem imela, v vsej svoji mačkonarski karieri :P
Je pa postavila stvari na svoje mesto v naši bajti - odkar je prišla, je jedilna miza prazna, kuhinjski pult pospravljen, vsa hrana lično zložena v kuhinjske predale :truce:

Vitka je carica :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po sep 26, 2011 8:34 am

Re: Vitka

Ja ja vem, pa arašide ima tudi rada, pa kruh, sladoleda videti ne sme... Vse detajle sem ob posvojitvi za vsak slučaj zamolčala, ampak si pa izvedela, da je norc na hrano. :D Imamo pa še Riso, ki rada meče čike iz pepelnika, kar res najeda. :rolleyes:
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.