V središču

Vitka


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 652

Pridružen: Pe maj 27, 2011 11:36 am

Odgovor To dec 20, 2011 3:30 pm

Re: Vitka

Ojej, domišljija mačic res ne pozna meja :lol:
Cats are my favorite people.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 20, 2011 4:30 pm

Re: Vitka

Meni se zdi, da si naše mačke nekje na skrivaj ideje izmenjujejo?!? :O :girlcry:

Ampak Lili je pa :angel: , ane?
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 20, 2011 4:54 pm

Re: Vitka

:lol: Brihta mačja terminatorska. :kiss: Lončnice preč (saj so verjetno že tako fuč), pa vrata zapret in za vsak slučaj še zaklenit. Če vrat ni, pa zamenjat luč s klasično, odmaknit praskalnik stran od postelje, spat pri dvignjenih roletah, sušit čez dan. Še kaj? Aja, mokre tace, khm, saj to pa menda ni vsak dan. V glavnem, pri jutranje naspidiranih mačkah se je treba za miren spanec "malo" znajti, postaviti kakšno barikado. Pri nas je že tako. :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To dec 20, 2011 5:33 pm

Re: Vitka

Jaz sem pa ubrala drugo varianto - odkar večkrat po noči vstajam, kolovratim naokoli in hrup delam, nekaterim motečim elementom več na misel ne pride, da bi me zjutraj metali iz postelje ob petih - enostavno ne utegne, ker jaz njega razrukam pol ure prej :lol:

Pa rože so mim, itak, sploh pa niso za v spalnico :D

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor To dec 20, 2011 5:42 pm

Re: Vitka

Lončnice so šle iz spalnice že ... aammm .....gipsy, kdaj sem vzela Viti? septembra? ...no, takoj naslednji dan :D
Če zaprem katerakoli vrata, je tak jok in stok pred njimi, praskanje, cviljenje, mjavkanje ... ne vem kaj je potem boljše, hehe.

Saj se ne pritožujem, daleč stran od tega no. Jo imam tok rada, da ji oprostim še kakšno neumnost, ki jo Lili ne :)

Sem jo pa itak sama navadila na tole vstajanje. Med tednom, ko sem v službi, je budilka naštimana za 5.50. Po enem mesecu sem ugotovila, da budilke ne rabim, ker si je Viti uredila bioritem povsem po mojem urniku ;) Zdaj vem, da ko začne s svojim pohodom, da je ura nekje med 5.40 in 5.50 :P
Edino med vikendi mi gre na jok :lol:

Drugače je pa en moj terminatorski angelček ... a obstaja kaj takega :angel:


in P.S. Lili je tok pridna, da včasih kar pozabim, da jo imam :) odkar je Viti pri nas, je še toliko bolj izrazita ta njena pridnost.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To dec 20, 2011 6:03 pm

Re: Vitka

PikaPoka je napisal/-a:
Drugače je pa en moj terminatorski angelček ... a obstaja kaj takega :angel:



ehm..ja, obstajajo :rolleyes: :D ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če dec 22, 2011 7:37 pm

Re: Vitka

Jo imam tok rada,
Ko bi ti vedela, koliko mi to pomeni... :kiss:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Sr feb 01, 2012 9:40 am

Re: Vitka

Bi rekla dobro jutro, ampak pri nas se jutro prične ob cca 5.00 AM, torej ... dober dan :)

Najprej seveda srečno novo leto vsem ... varovancem želimo, da bi čimprej našli svoje prave pravcate domove, šefom in šeficam pa, da bi bilo takih varovancev čim manj ...

Viti Termit Terminator je naša lubica ... baje ji je vse oproščeno, se ji daje potuha, seveda se jo ima tudi raje od vseh ostalih ... ampak vse to ni res. Priznam edino, da ima nekaj privilegijev zaradi majajoče se ritke, ki ne uspe dovolj hitro zbežati, kadar zatulim ... obe tastari se razbežita kot strela, naša Pitka pa mora najprej uravnotežit zadnji del s sprednjim in preden vžge še motorčke, sem jaz seveda že pri njej :devil: :D

Pridno se redimo, smo na lepih 4 kilcah, ampak ne predebeli ... res nonstop divja, zato mislim, da bi imela drugače še kak kg več ... tako pa je plezalo 1A ... pa omare seveda, ni lepšega, sploh zdaj, ko se svetijo od čistoče (seveda je morala boga trpinka pred tem pometat vse dol, da sem končno le dojela, da je vse, kar hoče, malo čistoče :blush: ) ...

Sladkamo se s topljenimi sirčki, kdaj pa kdaj z malce skutke, sicer nas je pa že navadila, da pospravljamo vse z mize in kuhinjskega pulta, le še v pasjo skledo ji včasih uspe pošnofljati, preden jo opazim.

Zaključujemo tole javljanje in vam želimo lepe dni, da mraz čimprej mine in začne cveteti zelenje okoli nas - takrat bo tukaj šele prava zabava, saj bo otvoritev atrija-prvič za našo Piti. Že gledam, kako bi namontirala visoko ograjo čez cel atrij, saj je tale z 1.50cm mala malca za našo atletičarko ;)

Do naslednjič,
vaša Vitka Pitka Termit Terminator the :cat: :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 01, 2012 10:57 am

Re: Vitka

Oooo ljubica, kakšna krepka muca je postala :kiss:. Iz oči ji pa švigajo sami hudički, ampak meni so takšne muce najljubše in k sreči tudi pri vas več kot očitno nimate nič proti. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr feb 01, 2012 12:18 pm

Re: Vitka

:kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 142

Pridružen: To jan 11, 2011 8:30 am

Odgovor Sr feb 01, 2012 1:00 pm

Re: Vitka

:kiss: super ste!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Sr feb 01, 2012 1:02 pm

Re: Vitka

iz tiste majave majhne ritke je tole zraslo :O
prelepa mucka je, pogled je pa res nabrit :D :kiss:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Če feb 02, 2012 9:21 am

Re: Vitka

slavica je napisal/-a:iz tiste majave majhne ritke je tole zraslo :O
prelepa mucka je, pogled je pa res nabrit :D :kiss:


Včasih jo z Alešem opazujeva, kako se naju loti buditi ... gleda te v oči in če ne mrdneš v roku 20 sekund, te (še zmeraj gleda v oči) in s tačko pomeče z nočne omarice vse, kar se trenutno nahaja tam - tudi če je to radio, namizna lučka ... piece of cake za našega Termitka :)

Jo pa zdaj načrtno zbujava preko dneva ... izraz na njenem obrazu naju sicer pošlje v tri krasne, ampak se ne dava ...

Aja, saj drugače je pa čist pridna pupika :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če feb 02, 2012 9:32 am

Re: Vitka

Pa radi jo imate tako fejst kakor se le da, se vam to čuti iz vsake napisane besede. <3
Vesela za tegale terminatorja. :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 02, 2012 9:44 am

Re: Vitka

Res je. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če feb 02, 2012 9:56 am

Re: Vitka

[quote="PikaPoka..........opazujeva, kako se naju loti buditi ... gleda te v oči in če ne mrdneš v roku 20 sekund, te (še zmeraj gleda v oči) in s tačko pomeče z nočne omarice vse, ..............[/quote]

đi - neverjetno potrpežljivo mačko imata -aloooo, 20 sekund vaju čaka, duši nehvaležni! :devil: :dash:

:lol: :P :P

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Če feb 02, 2012 10:04 am

Re: Vitka

Hehe, če takole gledaš na situacijo, potem sva verjetno res sama kriva za vse :lol:

Kdo bi se lahko uprl tem učkam mojim malim lepim zelenim <3
Slika

Takole smo počivali včeraj popoldne
Slika

in tole je trenutna situacija
Slika

Je verjetno jasno, kje so se stkale še posebej sestrske vezi :)
Je pa tudi Lili srečna, ker ima končno malo miru :blush:

papa

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Če mar 01, 2012 3:10 pm

Re: Vitka

Mi se javljamo iz sončnih Kalc, temperatura zunaj 18 stopinj, močno sonce, situacija pa sledeča:

Vitka Termit Terminator je danes .. ta dam ta daaaaaaam ... prvič pokukala v svet :clap:
p.s. prosim ignorirajte tiste vrečke smeti ob strani :girlblush:

Slika

Čisto je navdušena, zdaj mi že pol ure mijavka pred vrati atrija, ker je toooook muh .... pa toooooook zemlje .... pa veliiiiiiik trave .... pa bi tooook rada šla ven. Mami pa neizprosna.

Tkolele smo se imele babe

aha, pravš, da mam nov praskalnik .... čist sem šik :)
(se bom v nadaljevanju izognila vsem oblačkom nad Lilijino glavo, ker njej je pa tole, da si mora zdaj atrij deliti z Vitko, čist preveč)
Slika

muuhaaaaaa
Slika

kje kje ???
Slika
Slika

najdla. dober tek. hvala.
Slika

mogoče kje še kaka miš? Krt? podgana? Karkoli??
Slika

Bilo je fajn, mislim, da ji bo kar všeč ;)

Till next time.

Bodite v sončku ;)

Viti Piti TT
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 01, 2012 3:44 pm

Re: Vitka

Ta maca je pa ista ko moja Šapte :kiss: cukr, itak! :cupidgirl: ;)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če mar 01, 2012 6:56 pm

Re: Vitka

Naši mački so ravnokar postali pristno "zeleni"! :girlcry: Joj, kolk smo vam fovš... :blush:
(ampak vam -seveda- tudi privoščimo) :good:

ps: kako so meni poznani takeli pogledi od Lili! :D
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.