V središču

Vitka


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če nov 15, 2012 9:00 pm

Re: Vitka

Vitki pa njeno ime nekako ne paše več :D , ampak tamladi bučo, kaj takega pa še ne. :O Predvidevam, da bo kaj upočasnil, ker sicer se boste lahko vpisali v Guinnessa. :rolleyes:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor Sr apr 30, 2014 12:55 pm

Re: Vitka

Dan :)

Mi smo vsi še živi in zdravi.
Vmes smo se razširili za eno članico, Ino, ki je pred kratkim upihnila prvo svečko.

Že med nosečnostjo, še posebej pa v prvih tednih, ko sem rodila, sem prejemala takšne in drugačne "dobronamerne" nasvete o tem, kako žival ne sodi k dojenčku ... od tega, da se bo otrok zadušil z dlakami ... zadušil med spanjem, ker bo maček ležal na pljučih ... izpraskali ji bodo oči ...skratka, ne moreš verjeti, kaj vse slišiš.

No, pri nas se ni nič spremenilo. Še zmeraj smo trije dvonožci (no, Ina zaenkrat še štirinožec) in štirje štirinožci.

Vitka je posvojila tega otroka, vzela jo je za svojo. Toliko nežnosti, empatije, toliko pozornosti Ina ne dobi nikjer, razen od naše Viti :kiss:

Slika

Sledi ji na vsakem koraku, igrata se z žogicami, našli smo ju tudi v postelji skupaj spati - se je Viti ulegla k nogam in dve uri sta spali kot ubiti.

Lili je naša staroselka, ki ji nov član ne pomeni nič :) Jo ovohava, beži pred njo, ampak neke hude navezanosti zaenkrat še ni :)

Slika

Kan ... ah ja ... so me punce iz MH Vet prosile, da jim javim, v kaj bo zrastlo tole naše tele. :O
Ne upamo ga tehtati, ampak Kan je ogromen. Resno mislimo, da je mešan s kako gozdno mačko ali tigrom :D
Je pa do male precej nežen, krade ji kocke in pliškote, predvsem pa je navdušen, ko hranimo Ino, saj mu zmeče s stolčka precej hrane in preden to opazimo, je Kan sit.

Slika

Slika

Slika

In še ena naša skupna

Slika

Skratka - nosečnice - ob pravem pristopu, ignoriranju "pametnih" nasvetov in zdravi pameti dojenčki in živali gredo skupaj.
Naša mala je bila za rojstni dan bolna in se ni hotela pri nikomer crkljati, ko je videla živali, je bilo edinokrat tisti dan, da smo videli nasmešek.

Lep pozdravček vsem.

Vitka in vsi njeni
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 30, 2014 1:44 pm

Re: Vitka

Sem se že spraševala, kako ste kaj, zdaj pa ni nobenega dvoma več (no, saj ga tudi ni bilo čisto zares). Še ena familija, ob kateri mimogrede fašeš sladkorno, pa čudovit spoj malega otroka in muca. Sem vesela za vas, zelo! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr apr 30, 2014 5:35 pm

Re: Vitka

Tole vašo reportažo sem prebrala z zanimanjem in veseljem - prav užitek je brati te vrstice :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr apr 30, 2014 9:32 pm

Re: Vitka

Krasna družinica <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr apr 30, 2014 9:58 pm

Re: Vitka

Sem vesela, da ne poslušajo vsi "dobronamernih" nasvetov :clap: in potem nastane takale krasna družina <3

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 278

Pridružen: Ne okt 17, 2010 5:48 pm

Odgovor So jul 28, 2018 3:00 pm

Re: Vitka

Naša Vitka od 10.aprila letos ni več na našem kavču :( Praktično čez noč smo se morali posloviti od nje, saj je imela tumorje po večjem delu trebušne votline. En dan ni jedla in je bolj kot ne ležala, naslednji dan sva šli k veterinarju in se isti večer tudi poslovili.
Naša Ina je bila neutolažljiva, še zdaj se včasih zjoka, ko gleda slike. Petletnica, ki je odraščala ob najbolj prijaznem in nežnem bitju, kar sem jih imela čast spoznati.

Hvala, da smo jo smeli imeti za svojo in hvala vsem, ki se takrat zaradi njene hibe niso odločili zanjo. Za nas je bila vedno najlepša :(

Pika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So jul 28, 2018 5:15 pm

Re: Vitka

Sožalje <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jul 29, 2018 9:56 am

Re: Vitka

Vitka, tvoje življenje je bilo sicer mnogo prekratko, ampak lepo, kar ni dano vsem mucam. Še tu sožalje tvojim zlatim človekom, ki so te imeli neizmerno radi. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jul 29, 2018 8:45 pm

Re: Vitka

Sožalje. :(
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.