V središču

ČUKI in RISA


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 9

Pridružen: So jul 23, 2011 2:42 pm

Odgovor Sr nov 16, 2011 1:33 pm

Re: ČUKI in RISA

Kolk pa šele jaz! <3

Vsem skupaj čimveč sladkih trenutkov, Mačji hiši pa srčen pozdrav!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 29, 2012 8:59 am

Re: ČUKI in RISA

Dobila sem nove slikce teh dveh lepotcev. <3

Slika

Slika

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jan 29, 2012 11:20 am

Re: ČUKI in RISA

:good: Res sta lepotca in lepo se imata! :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 9

Pridružen: So jul 23, 2011 2:42 pm

Odgovor Pe feb 03, 2012 9:19 am

Re: ČUKI in RISA

Oh!...kako se jima godi! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 15, 2012 7:35 am

Re: ČUKI in RISA

Tule se je te dni odvijala prava drama. Malo je manjkalo, pa bi Čuki in Risa prišla nazaj. Na kratko: njihov sin je zaradi alergije pristal v bolnici, kjer bo ostal vsaj še 1 teden. Je imel hude težave že pred leti, potem 4 leta mir, v ponedeljek pa to - očitno je bila kombinacija prvega cvetenja (leska) in mačje dlake preveč zanj. Za razliko od nekaterih posvojiteljev, ki samo obrnejo telefon skrbnice in muca vrnejo, se je gospa aktivno lotila reševanja problema. :good: Variant je bilo več, dokončna pa je ta, da bosta muca do pozne jeseni pri njenih starših, potem prideta nazaj in jima bodo uredili posebno mačjo sobo z izhodom v zunanji mačjak. Pravi, da bo poskusila na ta način izvajati imunoterapijo (sina izpostavljati le majhnim količinam alergena) in ni hudič, da bo ščasoma ok. Če ne, pa bosta muca ostala pri starših, kjer ju bodo seveda redno obiskovali, pa tudi sicer bosta imela tam ves komfort, ki sta ga vajena. Imajo ju zelo radi in so bili čisto fuč, da ju ne bi več videli.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če mar 15, 2012 7:52 am

Re: ČUKI in RISA

tole se mi pa zdi ena največjih krivic, da ljudje, ki imajo radi živali in skrbijo za njih kot za člane družine,
fašejo tako močno alergijo :dash: .
Vsaka čast družini, da se tako trudi :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če mar 15, 2012 8:13 am

Re: ČUKI in RISA

kapo dol družini res...si predstavljam kako se počutijo. upam, da malemu rata čimprej prebrodit težave :good:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če mar 15, 2012 8:19 am

Re: ČUKI in RISA

bravo, posvojiteljica - tko se dela, bravoooooo! :clap: :yahoo:
Vašemu otroku bo tole ogromen blagoslov in neprecenljiva popotnica za življenje! :good:

joj saj ne, da sem cela solzna.... :girlblush:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 25

Pridružen: Sr okt 05, 2011 4:59 pm

Odgovor To jun 04, 2013 6:51 pm

Re: ČUKI in RISA

No Helena mi je po pomoti poslala zs in me spodbodla, da se javim. Čuki in Risa sta super, še vedno imata topel dom in uživata maksimalno. Dobila sta čisto pravo mačjo sabo, v katero smo pred zimo namestili še dodaten radiator, da jih slučajno ne bi v ritko zeblo in sta celo zimo predremuckala. Risa je še vedno samosvoja in vzvišena, prava mačja kraljica, Čuki pa je pravi Čuk, tako zabodeno-čukasto zna samo on gledati, včasih se mu do solz nasmejem. Nima prav nič mačjega karakterja, obnaša se kot pes in je tudi velik prijatelj prijateljičine zlate prinašalke. Uživa ko mu dovoli, da se igra z njenim repom in pleza po njej, Risa pa se preventivno raje skrije na varno mesto. Tudi sicer ima Risa nešteto skritih in nedostopnih kotičkov, tako da jo včasih komaj najdem, v nasprotju s Čukom, ki je izredno zaupljiv in vesel vsakega, je Risa še vedno izredno nezaupljiva in se vedno skrije, dokler ni prepričana da je zrak čist... Čuki pa navali na vsakega obiskovalca in ne da miru, dokler ni počohan in dokler ni uspel pustiti dobrodošlice. Najraje se vsakemu vrže na hrbet pred noge in ga ne spusti mimo, dokler ga ne počoha po trebuščku (obilnem) on pa nežno navali s krempeljčki in zobki, pa z zadnjimi nogami istočasno brca kot nor. Nor maček res. In naučili smo se mijavkati, Risa mijavka kot nora ko zasliši ptiče, res čisto ponori, Čuki pa zna reči Mau (sam mau me počohaj pa mau za jest mau....). No toliko iz našega kavča...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor To jun 04, 2013 7:49 pm

Re: ČUKI in RISA

zojamai je napisal/-a:No toliko iz našega kavča...

Ne, ne, ne, tako se pa ne gremo.. Javljanje brez slik ni javljanje. :S
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.