V središču

YUKI/prej KATIE


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po avg 15, 2011 6:51 pm

Re: KATIE

Super novice. :good:

ps. vas bom prestavila v rubriko Na svojem kavču, ki je namenjena sporočilom posvojiteljev

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Če avg 25, 2011 6:47 pm

Odgovor Ne sep 04, 2011 7:25 pm

Re: KATIE

Hei hei,

se morem še jaz javit ("mama"), da malo povem kako napreduje naša mala Yuki.

Največje veselje je, da se z Yorijem že super razumeta, spita skupi, jesta, tečeta naokoli, se ližeta en druzga, objemata.. tako da ijee !!! ;)

Mala Yuki pa je prava navihanka... zdaj smo se kar naucili skrivat pred njo manjše kable haha.. šla sta dva polnica za telefon in en za računalnik... ampak po mojem še kakšen mesec, pa jo bova tudi to odvadila ;) Malček nas jezi, ker se igra z drekci in kr sama "počisti" wc, ko jih ven povleče... Enostavno se igra z vsem kar ji pride pod tačko ;))) Ampak midva vidiva tio tako, da posebna mucka pač posebne stvari počne hehe..

Predvsem rada sotji na nemogočih stvareh, skoraj najljubše ji je spat na sušilu za perilo (neverjetno) :)))

Že vse miške (igračke) v stanovanju so njene, Yori skorajda ne pride več do igračk, ker seveda prva prišiba Yuki, ampak je pa dobil Yori eno malo večjo igračko Yuki. Malček se čuti razlika v letih, ker čeprav je yori zelo igriv, je tamala res ENERGIČNA bomba... ampak ko se razdivjata po stanovanju jima je super.. seveda potem spita ko ubita ;))

Yuki še vedno (njej značilno) rine nosek v pozdrav, prede ko traktor in naju zjutraj zbudi s polupčkavanjem po celem obrazu. Tako, da je cel cukrček. Poleg tega, postaja vedno lepša. Na bradici smo ugotovili, da ima narisan en mini srček, po glavi pa bi lahko človek rekel, da ima frizuro mačje bundeslige :D

Počasi jo navajamo tudi travico jest, no zaenkrat jo bolj grizlja in igra, ampak bo počasi.

Edino učke, ji še vedno redno solzijo - midva ji seveda pridno z vatico in vodo oucava tako učki kot nosek, upam, da bomo kmalu odpravili tudi to. Ali mislite, da če ne bo potreben kakšen pregled?

No na kratko, bi bilo to to... zaenkrat... sem morala še jaz prispevati majhen report ;) Kmalu dodamo še kakšne slikice...

ps.: sem si pa teden nazaj prebrala celotno zgodbo naše male mucke... in morem rečt, da sem vesela, da je postala nov član naše družinice, še ena mačja borka !

lp
ml
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To sep 06, 2011 7:03 pm

Re: KATIE

Pišuka, šele zdaj sem opazila, da ste se oglasili, pa tolikokrat pomislim na malo. Zdaj vam je tudi že jasno, zakaj jo pogrešamo, samozavestno podganco, simpatično lupčkarco na kvadrat. Je kar prazno brez nje, čeprav sta bratec in sestrici še v sobici. Ob omenjanju igranja z drekcem sem se spomnila, da v mačji sobi res že dlje časa nisem našla pridelkov izven wc-ja. A ona je bila :lol: Sem vama rekla, da je mala nekaj posebnega in nekako se mi je zdelo, da bo znala očarati "vse po spisku". Vse tako kaže, da ji je uspelo, kar me seveda zelo veseli :)
Ja, Katie je borka, če ne bi bila, ji mogoče ne bi uspelo, tako kot ni njeni mali cimri Vicky, in tudi zato sem še toliko bolj vesela, da je dobila dom prav pri vas, ki jo imate radi. :kiss:
Glede učk je ni treba peljati nikamor. Po prebolelem herpes virusu so pri nekaterih mucah rahla vnetja oči pogostejša. Pridejo in minejo. Hujše oblike ni pričakovati, ker je bila proti temu virusu cepljena. Če bi se kljub temu stanje kdaj poslabšalo (močno vneto in pordelo oko, ki se zapira, ali pa gnojni izcedek), me kar pokličite.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 8

Pridružen: So avg 13, 2011 2:16 pm

Kraj: El Jay

Odgovor So okt 08, 2011 10:54 pm

Re: KATIE

čau mjau!

od zadnjega javljanja smo posneli že kar nekaj fotk (bomo čim prej objavili), ampak tole je pa treba enostavno takoj delit z ostalimi!!

Slika

:)


p.s.: ob sestavljanju tega posta sta se že oba zbudila zavoljo neke žuželke (muha al neki?) ki se je is stropa spustila na kavč - Yuki jo je seveda napadla in popapcala. Quick nap snack, hehe :D
music non stop

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 8

Pridružen: So avg 13, 2011 2:16 pm

Kraj: El Jay

Odgovor So okt 08, 2011 11:04 pm

Re: KATIE

če se čudn vidi slika z desno miško kliknite nanjo -> view image.
music non stop
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 140

Pridružen: Sr jul 27, 2011 6:32 am

Odgovor Ne okt 09, 2011 7:27 am

Re: KATIE

Kakšna ljubčka luškana sta na slikci, kako lepo pančkata skupaj :) . Hehe, quick nap snack, mogoče bi moral biti napis na kavču smrtno nevarno :D.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne okt 09, 2011 8:45 am

Re: YUKI/prej KATIE

Hehe, spet se je posrečilo, mislim na izbiro pravega kandidata (kandidatke) za združevanje s staroselcem, ki je bil videti (vsaj na sliki) kar trd oreh, pa je v resnici ena mehka dušica. :kiss: Res prelep prizor. :) Glede muh in ostalega mrčesa pa sodijo pri mucah v sam vrh delikatesne hrane. Mojim se čisto zmeša, če kakšen neprevidni leteči predmet zaide v stanovanje. :rolleyes:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 8

Pridružen: So avg 13, 2011 2:16 pm

Kraj: El Jay

Odgovor Sr okt 12, 2011 7:14 pm

Re: YUKI/prej KATIE

Moja mačka je lahko kalorifer:

Slika
(by mlorange)
music non stop
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr okt 12, 2011 10:24 pm

Re: YUKI/prej KATIE

Pa fluorescira tudi, prišparate na elektriki. :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Če avg 25, 2011 6:47 pm

Odgovor Ne dec 11, 2011 2:40 pm

Re: YUKI/prej KATIE

..že nekaj časa se nismo oglasili na forumu.....
ampak, nikakor ni zneslo.... dejmo fotko/filmcek gor... potem pa je že dan/teden/mesec naokoli... shame on us :)
hehe


Javljamo, da se je situacija v domeku čisto uštimala, vsi se razumemo, Yuki in Yori se enostavno obožujeta in karakterno dopolnjujeta u nulo.
Sicer je Yori vseeno prevzel malo bolj odraslo in protektivno vlogo - to se vidi predvsem v tem, da se malo manj igra, saj mu je dovolj, da opazuje Yuki hehe... :)

Skratka nimamo kaj se pridoževat, vsak dan imamo smešne/srečne pripetljaje in druženja. Yuki pridno raste, ampak mislim, da bo vseeno bolj drobne rasti, kar mi je super... še vedno je navihana do višav in obdržala je vse lastnosti - lupčkanje, noskanje, plezanje... ubistvu je pravi malo cirkusant, saj lahko stoji na zadnjih dveh tačkah več kot 20 sekund. Pa z njo sploh ne rabimo psa, saj prinaša bilokaj ji vržemo nazaj v roke praktično. Naj bo to miška, žogica, papirček - ona pridno teče za stvar in jo prnese nazaj in seveda to želi ponoviti do onemoglosti :)

Fotke moramo še naložit iz fotoparata... v tem času pa prilepim 2 videa, ki dokazujeta kako sta se spletla v simbiozo tale naša dva mačkončiča :))

http://www.youtube.com/watch?v=9yAuABV_ ... ture=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=lEVW7zG9 ... ture=g-upl

Lep pozdrav
Mojca
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne dec 11, 2011 3:19 pm

Re: YUKI/prej KATIE

<3 Ljubčka zlata. :kiss: :kiss: Kako sem vesela, da se tako dobro razumeta, da lahko vsi uživate. :good: Pa saj sem vama rekla, da je šekica "the super mačka" ta prava za vas (tu bi bil lahko smeško "petelin na kupu gnoja", pa ga nimam :D).

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Če avg 25, 2011 6:47 pm

Odgovor Pe jan 27, 2012 11:19 am

Re: YUKI/prej KATIE

... za vikend... bova koncno nalozila vec fotk.. do takrat pa pripenjam eno slikco, kjer je Yuki v enemu od svojih elementov - "izvajanje trikov na dveh tackah" ... pa se .. se vidi kako se je princeska lepo "raztegnila" pogled in srcek pa ima se vedno ko najbolj sladka mini mucka ... mislim, da bo njen sonckast karatker kr ostal del nje.. ja.. se vedno daje vsem po vrsti lupcke ...

hehe

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jan 27, 2012 12:05 pm

Re: YUKI/prej KATIE

:) Iiii, srčica zlata! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jan 27, 2012 12:08 pm

Re: YUKI/prej KATIE

Ljubica, pogrešamo njene lupčke. :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Če avg 25, 2011 6:47 pm

Odgovor Ne jan 29, 2012 5:13 pm

Re: YUKI/prej KATIE

se par fotk "mačje ljubezni"

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 29, 2012 7:24 pm

Re: YUKI/prej KATIE

Ježeš sta srčkana, pa še barvno tako lepo pašeta skupaj. :kiss: :kiss: Yuki se na prvi sliki vidi, da je še ista afna, kot je bila, pa zdi se mi, da vidim en trebušček. :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Če avg 25, 2011 6:47 pm

Odgovor Pe avg 17, 2012 11:32 pm

Re: YUKI/prej KATIE

... Pozdravljeni vsi motorcki macje hise !!! :)

Smo rekli, da moramo obvezno te dni se kej javit, pa kaksno novo fotko nase Yukice pokazat. Namrec je ze leto naokoli, odkar smo to srce macje posvojili....
Zdaj je ze prava mala damica - njen srcek pa je se vedno tak kot je bil na zacetku, lupcke daja vsepovprek ! Misko se vedno prnese nazaj, vsakic ko jo vrzemo, kot priden kuza. Mucka je zdrava ko riba !!! :) Edino ji se tu pa tam moremo ucke spucat pa nosek popihat... Z nasim Yorijem sta postala best frenda ITAK ! Skratka vsak dan, naj bo dober, slab, vesel, težek, deloven ali zaspan, nam ga YY (YurkiYori) napolnijo z njihovo ljubeznijo, iskrenostjo in zivljensko energijo... Yuki in Yori sta najin ZEN <3 :)

Z Yuki vsak dan opazujemo sončni zahod !!!
Slika

Vsakič ko Yuki pogleda navzgor, nam pokaže bradico s srčkom in nam pove, da nas ima rada !
Slika

Srečni konci le obstajajo ....

!!! Happy End !!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16134

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe avg 17, 2012 11:51 pm

Re: YUKI/prej KATIE

Ljubica <3 , srček mačji, kako lepo, da te imajo tvoji tako radi. :) Ta muca je bila vedno nekaj posebnega, tudi nam se je trajno vtisnila v spomin z njenim prelepim značajem, pa neuničljivo voljo, ki ji je pomagala preživeti, ko je bila bolna. Lepo jo je gledati veliko, krepko in zdravo, res lepo. :)

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So avg 18, 2012 12:39 am

Re: YUKI/prej KATIE

Joj, je lepa. Prav z veseljem njene fotke pogledam. :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 8

Pridružen: So avg 13, 2011 2:16 pm

Kraj: El Jay

Odgovor To jun 04, 2013 8:11 pm

Re: YUKI/prej KATIE

hej hej!
je že nekaj časa minilo, od kar nismo nič fotk dali gor.
yuki je ful ful pridna, res najsrečnejša muca, še vedno daje lupčke, prinaša miško ko jo vržeš (tud 100x če je treba, hehe), rada je na visokem - na mizi, stolu, če je šansa tud na hrbet oz. ramena.
res eno veliko mačje srce!
z yorijem sta pa itak največja frenda, od spanja do igranja, in ob gledanju golobov skozi okno (in obvezno "meketanje").

mjav mjav!! :)

Slika

Slika

Slika
music non stop
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.