Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16521

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če jan 25, 2024 12:59 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Ja, oranžni fantki so zakon :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16250

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jan 25, 2024 2:24 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Sodeč po odboru za sprejem bi mački radi večkrat doživeli, da bi šel tati bolj zgodaj spat. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30107

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jan 25, 2024 10:19 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:good: Top fotka!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 53

Pridružen: Če jul 19, 2018 9:52 am

Odgovor Po jan 29, 2024 1:16 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

gipsy je napisal/-a:Sodeč po odboru za sprejem bi mački radi večkrat doživeli, da bi šel tati bolj zgodaj spat. :)

Praviloma grem ob enaki uri spat, za vikend je seveda izjema. Ampak kateri bo šel z mano gor je pa odvisno od dneva, lune in še česa. Dejstvo pa je, da morava z ženo kupit večjo posteljo, Kimmy se me ponavadi tišči pri nogah, posledično seveda nisem na svoji strani in ima žena manj prostora. Jaz pa se vsaj za vikend zbujam polomljen :D Ampak ob tej luštni družbi me ne gane.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16250

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jan 29, 2024 1:41 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 53

Pridružen: Če jul 19, 2018 9:52 am

Odgovor Če apr 04, 2024 12:49 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Včeraj, 3. aprila 2024 je svoj 6 rojstni dan praznovala Kimmy. Sicer ni bil čisto nič poseben dan za nikogar od nas, mački se zmenijo lih za rojstne dneve ampak ja, Kimmy je zrasla v čisto krasno punco, ki pa se še vedno nekoliko bori s svojimi strahovi. Meni se pusti cartat, česat, celo za par sekund jo lahko vzamem v naročje, da ne govorim, da se najraje crklja ravno ob meni. Za vikende, ko smo dalj časa v postelji, mi pa redno greje noge :)
Jutri, v petek 5.4.2024 bo svoj 3 rojstni dan praznoval Jurček. Pri njemu sploh nimam občutka, da se je kaj postaral. Navihanec prve lige, vsake toliko nas s čem preseneti (govorim o vedenju), zadnja moda je skakanje na omare v kuhinji in "bežanje" pred nami - seveda v igri. To pomeni, da ko prideš k njemu ali pa ga pogledaš, če je prave volje seveda, reče "mrrr" in potem oddirka z dvignjenim repom in upognjenim hrbtom v slogu poskočne srnice iz enega konca hiše v drugega. Ponavadi se mački v njegovi starosti že lepo umirijo, pri Jurčku pa ne... Aja pa še to, tudi on se je lepo poredil, trenutno je težak nekaj malega čez 5 kg. Pa sploh ne zgleda, razlog pa je v pomanjkanju puha in kratki dlaki. Je pa vitalen in močan mucek, ki pa se še vedno neskončno rad stisne, pride pocrkljat v naročje.
Jack bo pa praznoval čez slaba 2 tedna (6 let), on je pa pravi mačji gospod, s prekrasno dlako in je zato dobil vzdevek "medvedek". Tu pa tam ima še dirkaške ideje ampak za kratek čas, najraje spi na drevesu v dnevni sobi ali pa pri komu na kavču ali postelji.

V glavnem vsi trije so dobro, se lepo počutijo, z izjemo Kimmy pa gredo tudi na strogo nadzorovan izlet v bližnjo naravo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30107

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 14, 2024 9:44 am

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:) Smo veseli, da ste super, hvala za info. :good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 53

Pridružen: Če jul 19, 2018 9:52 am

Odgovor Sr jul 03, 2024 1:13 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Danes zjutraj, ko sem se zbudil za službo...
Slika

K sreči z ženo planirava kmalu nabaviti večjo posteljo. Lahko se zgodi, da se bo potem na postelji drenjal še Jack, ki je danes spal na tleh ob oknu blizu postelje...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30107

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 03, 2024 6:46 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:good: Super, držim pesti za večjo posteljo in kompletno ekipo na postelji. :girlyes:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 53

Pridružen: Če jul 19, 2018 9:52 am

Odgovor Po avg 12, 2024 12:20 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Vročina in mački...
Slika
Nedelja 4. avgust 2024. Zunaj je bilo prijetno toplo, notri pa klima na 25°C. Jacku se ni dalo nikamor, Jurček pa je vseeno bil živahen.

Slika
Nedelja, 11. avgust 2024. Zunaj je bilo dobrih 30°. V senci pa je bilo zgleda dvolj ugodno, da se je Jack razkomotil na stolu zunaj in užival po mačje :) Jurčku je bilo že dovolj zunanje vročine pa je šel raje notri pol ure prej. Po večerji pa sta oba šla ven, gledat kobilice, ptiče in pa prigriznit kako travco.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 30107

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr avg 14, 2024 9:11 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:kiss:
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.