V središču

cleo


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 15

Pridružen: Če avg 03, 2017 6:37 pm

Odgovor So nov 11, 2017 9:48 am

cleo

Po dolgem času se vam spet oglašam z novicami o Cleo. Gospa so postali prava mačja dama,umirjena,cartljiva,pa tudi lumpasta,sploh ko dobi obisk Husky. Takrat se prav pošteno razmiga in zdivja.To jo zelo poživi,tako da se ukvarjam z mislijo o kaki družbi za njo.Pa še to,po novem se pusti nositi v naročju,občasno celo sama zleze vanj
Lep pozdra od naju.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So nov 11, 2017 9:53 am

Re: cleo

oooo, zdravo vidve <3 kako fotkico, lepo prosim. :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 15

Pridružen: Če avg 03, 2017 6:37 pm

Odgovor To nov 14, 2017 10:26 am

Re: cleo

Bomo prilepili še kako slikico,ko me to naučijo. Aja pa nekam Huskyast ukus je dobila od kar se druži z njo. :P Naenkrat niso vse konzervice dobre.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 15

Pridružen: Če avg 03, 2017 6:37 pm

Odgovor Če dec 28, 2017 9:05 pm

Re: cleo

Dober večer!
Pri nas se dogajajo spremembe. Cleo se je pridružila njena hčerka Caroline,ki jo kličem kar Karolina :yahoo:

Združevanje poteka dobro.Ko smo prišli domovje Cleo povohala transporter in Karolina.Vse je potekalo v tišini,Potem smo transporter odprli in Karolina je nekaj časa ostala v njem,Cleo pa se je sprehajala mimo sproščeno. :kiss: Potem se je Karolina nekam skrila in enkrat ponoči prišla ven.Malo je preuredila stole( blazine na tleh :clap: ),zjutraj kopala po pesku in upam,da tudi jedla, ker sem jo našla v kuhinji blizu posodic z hrano in vodo,Seveda je takoj pobegnila ko sem prišla blizu,na glas z daljave pa se je odzvala.Ko je pobegnila v sobo jo je Cleo radovedno gledala,
Skratka gre nam za začetek super,brez pihanja,Cleo se obnaša isto,Karolina pa rabi čas.

Malo raporta:
Karolina dan preživela pod mojo posteljo,kjer ima trenutno nastavljeno vodo in brikete. Zvečer zmazala konzervico tune in prišla ven ter se sprehaja po vseh sobah,Cleo pa jo non šalantno prenaša. :D Sploh ne piha,le radovedno gleda.Pa Clein wc uporablja,onega v kopalnici pa ne.Sedaj korajžno krade hrano Cleo in si me ogleduje,ko se z njo pogovarjam z njo.Sicer pa zbeži,če se ji hočem približati.Danes imeli obiske,prišla Jasna z familijo ( praznovali moj rojstni dan) in je bilo živahno,pa je enkrat prišla pogledat.Imajo pa oni pestro z Jonom.Sedaj se z Zojo pogovarjata.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 15

Pridružen: Če avg 03, 2017 6:37 pm

Odgovor Če dec 28, 2017 9:22 pm

Re: cleo

Karolina vedno več časa preživi zunaj. Radovedno raziskuje stanovanje in pleza.Uspela priti na vrh omare in plezat po vratih. :girlblush: Njen pristanek na tleh pa bil eleganten,
Z Cleo se počasi zbližujeta in vedno več časa preživita skupaj na praskalniku. Tudi igrata se skupaj,ko jima maham z perkotom :yahoo:
Še zmeraj pa me opazuje od daleč in se zaenkrat ne pusti pobožati,razen bežno ko maham z perkotom :kiss:
Imata pa novo navado.uporabljata en wc,nato se preselita uporabit drugega.Zdi se da se Cleo trudi markirat wc.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če dec 28, 2017 9:40 pm

Re: cleo

<3 <3

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.