V središču

Cleo in Caroline


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To sep 27, 2016 12:13 pm

Re: Cleo

:good: Super, res lepe novice. In, prava lepotička je! :girlyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor To sep 27, 2016 5:43 pm

Re: Cleo

Srečka Cleo, ti samo uživaj :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor To okt 04, 2016 8:26 am

Re: Cleo

Cleo je v soboto praznovala 3. rojstni dan! :birthday:

Dobila je obiske (3 dvonožce in 1 kosmato štirinožno lumpo) in jih po damsko prenašala ... bolj kot obiski ji je bilo všeč dejstvo, da so bile 2 dni na meniju vrečke z okusom tunine, ki jih ima zelooo rada in priboljški v večji količini kot običajno! :nyam:
Evo jo:

Slika

Slika

Slika

P. S. Prvo srečanje s Husky je potekalo zadovoljivo dobro - Cleo jo samo radovedno in prijazno gleda, mala lumpa pa piha na njo (izpod kavča ali z vrha knjižnega regala :D ). Sta bili večino časa obe v dnevni, vsaka na svojem koncu in se pretvarjali, da druge ni. Zvečer smo potem malo lumpo poslali spat domov, da ne bi bilo preveč za prvič.

Cleo je bila potem čisto vredu, je že zelo sproščena tudi v naši družbi, zanimajo jo lego kocke in najmlajšemu dvonožcu se je pustila pobožati :yahoo: (je bil presrečen!), tudi mene je prišla prevohat, ko sva bili sami in se nato odločila, da nisem nevarna - sva se božali in je kar lezla vame, delala zvezdice in nastavljala trebušček ... :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To okt 04, 2016 8:28 am

Re: Cleo

ej, Cleo, ti si pa že mal bajska :D :clap: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To okt 04, 2016 8:34 am

Re: Cleo

Vse najboljše lepa mačja gospodična :martini: :kiss: .

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor To okt 04, 2016 8:37 am

Re: Cleo

helena je napisal/-a:ej, Cleo, ti si pa že mal bajska :D :clap: <3

helena, dobim 2x dnevno konzervico in še celo posodico briketkov pospravim - imam mir, veš - ni nobenih malih mulcov, ki bi mi po glavi skakali ... ;)
Ampak bajska pa nisem :S , mačja dama res ne more biti brez oblin!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To okt 04, 2016 8:50 am

Re: Cleo

si, si, mal pa si :yahoo:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor To okt 04, 2016 8:58 am

Re: Cleo

Zdaj sem pa užaljena! Moja in moji so tako veseli, da sem se "popravila", potem pa takšne kritike tukaj ... :O
Bom rekla ZoFe, da nič več slikic ne objavi! :P

helena je napisal/-a:si, si, mal pa si :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor To okt 04, 2016 4:01 pm

Re: Cleo

Cleo nič grozit s prepovedjo objave slik, saj veš da Heleno dioptrija matra 8) .
Krasna si, pa vsa tvoja družina tudi. Vse najboljše, princeska :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če okt 13, 2016 6:42 pm

Re: Cleo

Vse najboljše, lepotička <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor So okt 29, 2016 8:09 pm

Re: Cleo

Sem dobila dovoljenje od Cleo, da prilepim slikice ... pod pogojem, da helena NE BO komentirala trebuščka! :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Drugače pa se je mačja dama v 2 mesecih na svojem kavču že čisto sprostila - je zelo velika carta, tudi nas je že posvojila in se sploh ne skriva več! :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So okt 29, 2016 8:41 pm

Re: Cleo

:clap: za carto in za njeno prav zgledno postavco. :) (Helena si mora nabavit očala :D )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So okt 29, 2016 8:43 pm

Re: Cleo

ZoFe je napisal/-a:Drugače pa se je mačja dama v 2 mesecih na svojem kavču že čisto sprostila - je zelo velika carta, tudi nas je že posvojila in se sploh ne skriva več! :yahoo:


:yahoo: in :martini:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So okt 29, 2016 9:11 pm

Re: Cleo

Ne bo <3 Krasna je (ste) <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor So feb 25, 2017 10:18 pm

Re: Cleo

Da se še Cleo malo pokaže ...
Slika

Slika

Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor So feb 25, 2017 10:32 pm

Re: Cleo

Drugače pa je Cleo velika cartika, vse nas je sprejela za svoje, se sploh ne umakne več, ko pridemo, ampak nas pride pozdravit. Tudi Husky prijazno prenaša, ko je pa lumpa preveč lumpasta, ji pa tudi odločno pokaže, kje so meje ...

Ob mami je čisto sproščena, ko je doma, je prilepljena na njo in se kar ne more naužiti cartanja. Tudi noči že prespi v postelji.
Še vedno je igriva, obožuje kulice! (najde eno, jo ukrade, potem pa veselo meče v zrak) ... in je po damsko izbirčna (dovolj dobre so samo Applaws in Schesir vrečke z okusom ribe).
Tudi otroka je lepo sprejela, je prav vesela, ko jo obiščemo in radovedno spremlja dogajanje, sploh, če je na vrsti igra z lego kockami ali risanje (poskuša tudi ona priti do kakšne kocke ali odnesti barvico).

V tega pol leta v svojem domu je res zelo napredovala, vsak dan nam bolj zaupa in vedno redkeje jo prestraši prehiter/nenaden gib ... edino, kar si še želimo za letos je, da svoje kavče dočakajo še njeni trije otroci.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne feb 26, 2017 7:55 am

Re: Cleo

<3 Zlata srečka Cleo, lepo se imaš. Polovica tvojih mulčkov, ki je še z nami, bi pa res že lahko odrepkala domov. Saj se trudijo in mi z njimi, pa očitno še niso prišli pravi ljudje za tvoje razigrane velikane.

P.s. kolikor se spomnim je pa že kmalu po sprejemu, ko je bila še pri Nyke, začela prisegat na ribo :nyam:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 15

Pridružen: Če avg 03, 2017 6:37 pm

Odgovor Če avg 03, 2017 6:52 pm

Re: Cleo

Po dolgem času se vama z Cleo oglašava,saj se bliža prva obletnica najinega sobivanja.
Gre nama zelo dobro.Cleo je postala čisto sproščena mačja dama,ki rada papa( ji malo omejujem papico)
Je taka umirjena carta,ki zna ležati v eno na hrbtu in se pustiti božat po trebušku.Če bi slučajno s tem predčastno prenehala, zna pograbiti roko z obema tačkama in še z zobki.To naredi zelo nežno.Nositi v naročju ji ni ravno ljubo.Tako ,da to počneva bolj poredko in komaj da prideva do priboljška.
Zelo se je sprostila tudi ob mojih dvonožnih mladičih,tako ta velikih, kot tudi tamalih.Obiskov se razveseli in predvsem Jasni se pusti cartat v eno.Malo drugačna pesem je z njihovo lumpasto Husky.Se sicer prenašata,le Husky tako rada piha,Cleo pa se ne da.Se pa malo divje,vendar veselo preganjata in lovita.Še najraje druga drugi kradeta hrano.
Od sobote naprej bo po moje pestro,saj pride Husky k meni v varstvo( dopust)
Ali se bosta dokončno sprejeli v tem tednu,ali bomo pač morali sprejeti,da se bosta zgolj prenašali.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Če avg 03, 2017 10:05 pm

Re: Cleo

Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Če avg 03, 2017 10:18 pm

Re: Cleo

Slika


Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.