V središču

Naše mačje kraljestvo se predstavi


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So maj 28, 2016 11:11 am

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Braco Ichi, si si le priboril svojo posteljico. :clap: On vrtavka, ki se dela šefico, je pa tako povsod, vidim. :) Lep vikend želimo iz našega tudi v vaš brlog. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor So maj 28, 2016 11:30 am

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Posteljica ti krasno pristoji, Ichi :good: , imam pa na sumu Šefico, da ti je ne bo tako zlahka prepustila ;) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne maj 29, 2016 5:45 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Tale posteljica prav vsem kosmatim zelo pristoji :cupidgirl:

M&M

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 50

Pridružen: Ne jan 24, 2016 3:09 pm

Odgovor Ne maj 29, 2016 7:41 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Čudovita zgodbica in čudovite mice mace in micko macko.

:)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor To maj 31, 2016 3:33 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Ker sem ravno odprla temo, zdaj seveda veselo pišem vanjo, ampak saj me bo minilo vsak drug dan objavljat fotke, dokler pa se mi da, imam občutek, da nikomur ne bodo odveč. ;) Nekaj prav lepih je nastalo v zadnjih dneh in jih bom kar podelila. :)

Uživaček Ichi :) <3
Slika

Slika

Slika

Slika

Priprave na skok :)
Slika

Tigri so zakon!!
Slika

Slika

Slika

Galina strateška stopniščna pozicija :D
Slika

Logično - počiva se pač med opranimi oblekami na pralnem stroju, kje pa??
Slika

Tudi Ronja obožuje novo posteljico :)
Slika

Slika

Še malo Ronkice :)
Slika

Slika
Revica mora počivat kar na goli polički, ker sužnji niso zrihtali okenskih blazin!! Ampak so obljubili, da pridejo ob naslednjem spletnem naročilu. Bolje za njih! :threaten:

Še ena popolnoma logična - Galin počitek na random mestu na tleh v dnevni sobi :D
Slika


Ronjo smo včeraj peljali k veterinarju (MH), ker se nam je zdelo, da nekaj hujša, noče jest in tako. Smo bili že kar zaskrbljeni, ampak veterinarkama se ni zdela pretirano zaskrbljujoča situacija, smo pa seveda hoteli vzeti kri za pregled, ampak ni hotela teči. Tako da imamo v ponedeljek drugi poskus. :) Se pa vsi, z Ronkico na čelu, najlepše zahvaljujemo vsem prijaznim tetam na Veterini!

Tako, bodi dovolj za danes, se javimo še kaj! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To maj 31, 2016 3:52 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Logično - počiva se pač med opranimi oblekami na pralnem stroju, kje pa??


Temu se reče profesionalno likanje, roni :rolleyes: :P Menda boš ja nagradila tako pomoč :nyam:

Vsi krasni, Galin počitek pa zmaga :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To maj 31, 2016 5:57 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Loti Pupa je napisal/-a:Temu se reče profesionalno likanje, roni :rolleyes:


Temu se reče angorno plemenitenje oblek :P

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor To maj 31, 2016 6:01 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Cat hair on everything is the new black!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To maj 31, 2016 7:14 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Ja imam tudi "new black", nove hlače, ki so bile baje črne. :D Mace so pa :cupidboy: :cupidgirl:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor Če jun 02, 2016 10:40 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Ravno sem ponovno naletela na pismo, ki so ga lani nase mucke poslale Bozicku. Ker sem se mu nasmejala (sama sebi, samovsecnica, hehe), bi ga rada podelila, zato ker pac nekako opise macjo naravo. :D Poslano je bilo babici in dedku, torej mojim starsem. :D Takole je slo:


Dragi Bozicek!

Najbolj bi bile vesele kakrsnekoli (in v poljubnih kolicinah) mokre hrane Schesir, Porta 21, Cosma Nature. Lahko je piscancek, tuna, losos, w/e. Samo da ni pastetka. Lahko je tudi Applaws.

***/shop/katzen/katzenfutter_dose/schesir
***/shop/katzen/katzenfutter_dose/porta_21
***/shop/katzen/katzenfutter_dose/cosma_nature

***/shop/katzen/katzenfutter_dose/applaws_katzenfutter


Nic ne bi imele niti proti kakemu über kul praskalniku, npr:

***/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_klein/kratzstamm/252012
***/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_klein/kratzstamm/448957
(mami: tak, kot ga je imela skrbnica iz Macje hise).

Ali pa kako veri kul igracko, kot npr.:

***/shop/katzen/katzenspielzeug/katzenspielzeug_alle_produkte/beschaeftigungsspielzeug/451723
***/shop/katzen/katzenspielzeug/katzenspielzeug_alle_produkte/beschaeftigungsspielzeug/118641
***/shop/katzen/katzenspielzeug/katzenspielzeug_alle_produkte/beschaeftigungsspielzeug/318096

Mislimo, da si zasluzimo lepo darilo, ker smo bile celo leto zelo pridne mucke ... ... ...

... ... ...

mwahahahahahaha ... aaaahahahahahahahahha ... AAAHAHAHAHAHHAHAHAH ..... pridne ... aaaahahahahahahahaha LOL

Vseeno zahtevamo, kar nam pripada.

Ronja, Gala, Kimi, Tori
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So jun 04, 2016 8:43 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

roni je napisal/-a:mwahahahahahaha ... aaaahahahahahahahahha ... AAAHAHAHAHAHHAHAHAH ..... pridne ... aaaahahahahahahahaha LOL

Vseeno zahtevamo, kar nam pripada.


No, TO je poanta sužnjenja kosmatim princeskam in princem ;) Vedno in v vsakem primeru :P

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor To jun 07, 2016 11:41 am

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Dragi spremljevalci naše teme, kaj pravite: se je Ichi pri nas že kaj sprostil?

Iiiiin, pravilen odgovor jeeeee:
Slika

:yahoo: :yahoo: :yahoo: Ichi se pri nas vsak dan počuti bolj domače. Še zmeraj je nekoliko plašen - če kdo hodi proti njemu ali mimo njega, hoče pobegniti - ampak je tega vedno manj in tudi mi se, če vidimo, da bi rad stekel, malo ustavimo, ga povabimo k sebi in takrat navadno pride in se pocartamo. :) Ko zdaj gledam spremembe, bi rekla, da je ta njegova "plašnost" bila bolj občutek nepripadnosti. Očitno so bile vse te selitve zanj res velik šok. Po hiši je hodil previdno; saj je bil radoveden, ampak se je bolj bal, vedno pozoren na kakršenkoli morebitni dražljaj. Rekla bi, da se je počutil kot gost in "outsider", zdaj pa vedno bolj dojema, da je tu doma. To se vidi po obnašanju, po celi hiši pogumno hodi in tudi čisto drugače kot prej - dovoli si, da radovednost pride na plano, raziskuje, potem se pa na random mestu poči na tla - ker se pač lahko, ker je hiša njegova! Dokaz je gornja slika - mirno leži na sredini ogromne dnevne sobe. :) Tudi z mucami se vedno več druži (problemov z združevanjem tokrat sploh ni bilo, edino niso si (še) prav blizu. Strašno sem vesela, da se vedno bolje počuti, malo pa mu po mojem mnenju vseeno še manjka do dokončnega sprejetja, da je to zdaj to in ga ne mislimo nikamor več peljati ali komu pustiti odnesti. :)

Še nekaj fotkic našega brloga. :)

Ževlice in Ichi :)
Slika

Suki pozira (dobesedno, v trenutku ko sem umaknila mobi, je šla dirkat naprej :rolleyes: :D )
Slika
Zelo mi je žal za tako slabo kvaliteto slike sicer.

Naši "beli" dve lovita ptičke :D
Slika
Slika

Ichi <3
Slika

Šefica ima takole nekaj za povedat s počivališča na najvišji omari
Slika

"To je moja wc, ti pejdi kar na svojo wc!"
Slika

Še dokaz, da je bil sproščen več kot enkrat :D :D
Slika

Najlepejša najlepotička <3
Slika

Naša zlata Galčka v novi posteljici :) <3
Slika

En večji frajer kot tadrug :D
Slika

Izjemno resne muce
Slika

Gala je bila (in do manjše mere ostaja, se pa izboljšuje iz dneva v dan) najmanj odprtega srca do Ichija (pač domača dežurna ljubosumnica :D ), zato mi je ta slikica še posebej lepa. :)
Slika


Takole, mi se imamo fino, dolgčas nam definitivno ni, to je to. :) Tudi vsem ostalim želimo lep sončen dan. :) :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jun 07, 2016 5:29 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Bravo Ichi :clap: in bravo punce, da ste ga tako po damsko sprejele. :clap:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor Če jun 09, 2016 6:25 am

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Naša japončka. <3 <3

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če jun 09, 2016 10:52 am

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

:kiss:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 592

Pridružen: Če jul 23, 2015 5:45 pm

Odgovor Ne jun 12, 2016 8:57 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Ok, gremo kar brez ovinkarjenja. Imamo novo druzinsko clanico. Ime ji je Ruby.

Slika
Slika
Slika
Slika

Lahko bi sama kaj vec napisala, ampak bom raje zapisala narek nasih staroselk/cev, ker so jo kar fino pogruntali. Torej:

V petek je k nam prisla ena zelo cudna muca. Prvic, za muco je zelo velika. Drugic, kako je storasta! Se po dveh stopnicah se komaj skobaca, ce pa zeli menjati nadstropje, jo morajo nosit kar cloveki. :dash: Tudi zelo cudno mijavka, slisi se bolj kot "vuf". Zaenkrat je precej binarna - ali divja ali je pa koma. Ocitno so njo posvojili pod drugacnimi pogoji, saj ima redne izpuste ven, pa se z njo hodijo! Potem pa pazi to! Gre ven, pa je pticki in metuljcki, ki jih mi cele dneve pozeljivo gledamo skozi okno, niti malo ne zanimajo. Tam se preganja za zogico ali pa s cloveki. Pa se ful je nekaj fensi in se vedno hoce cartat, ces, lej, jaz se pa ful pustim cartat, vi pa ne vedno :P :P . Mi smo zaenkrat se malo skepticni in se opazujemo bolj z razdalje, ampak vidimo, da so cloveki naravnost nori nanjo, zato se trudimo jo tudi mi sprejeti. Moramo celo priznati, da smo jim morda malenkost celo ... khm ... hmm ...hval ....khmkhm ... hvalezni. :blush: Ampak moramo jim priznati, da si se zmeraj enako zelijo nase druzbe in nam dajo enako fino papico, zato jim se naprej pustimo, da nas malo pocartajo, se z njimi igramo, da jim ni dolgcas in ponoci spimo pri njih, ker vemo, da ne vidijo tako dobro v temi, in ne zelimo, da bi jih bilo strah. Poleg tega ji ne pustijo, da bi nas preganjala ali prevec "vufala" na nas, tako da jih gre kar pohvaliti. Upamo samo, da je to njena koncna velikost, ker je ze tako prava bombica. Ampak cloveke vcasih slisimo govoriti nekaj takega kot "avstralska ovcarka", "labradorec", "kaksne sape!", "ogromna", "dva meseca pa tako velika", tako da ne vemo, no. V vsakem primeru pa verjamemo, da bo ostala storasta in da bodo nasi priljubljeni prostorcki ostali varni.

Tako, mucke so povedale svoje, jaz nimam nic kaj dodat. Razen tega, da smo tudi mi vsem zivalcam hvalezni, da so tako sprejemajoce druga do druge. Eno krasno druzinico imamo. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20803

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne jun 12, 2016 9:14 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Mucki nič se sekirat, tale posteljica ne bo več dolgo dovolj velika za Rubyjino ritko in boste imeli poleg nove prijateljice še ležišče več ;).

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jun 12, 2016 9:18 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

:) Ti prizori so pa videti zelo idilično. Kot da je muce sploh ne zanimajo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jun 12, 2016 9:34 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Sodeč po šapah bo tale srčkana Ruby kmalu pol dnevne zasedla. Bodo takrat mace povedale, kaj in kako. :D Čestitke za novo pridobitev in se že veselim fotk, ko se bo prva maca opogumila in se stisnila k njej. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Po jun 13, 2016 2:26 pm

Re: Naše mačje kraljestvo se predstavi

Tole bo pa res ena velika luštna muca :kiss: .
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.