V središču

Husky in Jon


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Če jan 28, 2016 10:11 pm

Re: Husky

28. 12. 2015 je Husky ob prihodu domov pogumno odkorakala iz transporterja, a nas je prve ure vseeno raje opazovala izpod mize ...
Slika
... 28. 1. 2016 mačja gospodična kraljuje na vrhu pograda in pošilja pozdrave! Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne mar 27, 2016 9:10 am

Re: Husky

Pomladna kraljična se je javila :kiss:
Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Po mar 28, 2016 5:43 pm

Re: Husky

Bela šapa, hvala za objavo slikice. :)
Kraljična Husky je z nami že 3 mesece. Iz male petardice se je prelevila v nabrito najstnico, ki ima še vedno svoj prestol na zgornjem pogradu in je še zmeraj izbirčna pri hrani kot se za kraljično spodobi ... ;)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Po mar 28, 2016 6:03 pm

Re: Husky

Husky in prijatelji ... :D
Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Po mar 28, 2016 6:22 pm

Re: Husky

Sončenje ...
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če mar 31, 2016 6:37 pm

Re: Husky

Lepotička se je na slikci iz prejšnje objave zlila v eno z metuljčki (lej ta ušeska :rolleyes: ), na naslednji s pliškoti :girlblush: na zadnji pa kar z dekco :D
Cmokica :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor To apr 26, 2016 7:15 pm

Re: Husky

Naša kraljična je že dopolnila 9 mesecev in je še vedno velika carta ...

Slika

... ki obožuje postelje ...

Slika

... in spanje ...

Slika

Včasih se vprašamo, če smo res posvojili mačko ali smo dobili polha? :D
No, potem pa se začnejo mačje dirke in postane očitno, da imamo v stanovanju tigra! (Dokazov nimamo, ker je nemogoče posneti jasno sliko ...)
Sicer pa ima Husky očitno nekaj :dog: genov - prinaša namreč žogice, prejšnji teden mi jih je vztrajno prinašala v posteljo celo uro in čakala, da ji jih vržem! :rolleyes:

... in čeprav so postelje še vedno zakon, po novem uporablja tudi kavč ...

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To apr 26, 2016 7:26 pm

Re: Husky

:good: Super, srečkica! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 27, 2016 6:20 am

Re: Husky

Tule je pa vsa familija s tigrastim polhom na čelu videti hudo zadovoljna. :) :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če apr 28, 2016 2:54 pm

Re: Husky

:goodpost: lepo vam je :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Ne jun 05, 2016 8:01 pm

Re: Husky

Slika Halo, halo MAHERJI, :cat: Husky tu!
Glede na to, da sem z vami preživela 5 mesecev, sedaj pa sem že 5 mesecev na svojem kavču, sem se odločila, da se vam javim. So mi moji povedali, da imam svojo temo in je skrajni čas, da še sama kaj povem, ker bogvedi kaj pišejo o meni ...
Saj načeloma so vsi moji vredu - veliko me cartajo, se z mano igrajo, me spet cartajo in se še malo igrajo ... vmes malo spim (mi dovolijo na postelje) in če je slabo vreme zlezem tudi v posteljo pod odejo ...
Slika
ali na/v praskalnik ...
Slika
Nad postrežbo tudi nimam pripomb, sem jih naučila, da taki mačji dami briketi ne gredo v slast in samo ob njih ne bi preživela. Mi jih sicer vedno nasujejo, a jih imam samo za hude čase, le včasih jim naredim veselje in jih pojem. Glavno je, da konzervico dobim dvakrat dnevno in vsakič jim v zahvalo pojem pesmice, ko jo pripravljajo.
Ker sem že velika punca sem dobila tudi velik praskalnik - kaj pravite na moje kraljestvo?
Slika
Meni je najbolj všeč na vrhu ...
Slika

No, nekaj pripomb vseeno imam ... A veste, da mi včasih rečejo Lumpa?! :O
Vi me seveda poznate in veste, da sem pridna mačja princeska. Ne razumem, zakaj mi ne dovolijo, da se sprehajam po mizi (sploh takrat, ko migajo z usti), kuhinjskem pultu in televiziji. Saj jih ubogam, ampak ponoči pa vseeno vse pregledam! :D

Še manj pa razumem, zakaj niso navdušeni, ko jih ob 5h zjutraj veselo zbudim?! Saj še mačke vemo, da ne moreš samo spati ... In če sem preveč vztrajna pri bujenju (beri: jim skačem na glavo :girlblush: ), me odnesejo v dnevno sobo in zaprejo vrata. In potem čakam celo uro, da se zbudijo!!! :girlsad:

Imajo tudi neko neko čudno stvar, ki se ji reče oprsnica in mi ni všeč ... ampak, takrat, ko jo dobim, me odnesejo na vrt in se tam lahko sprehajam, to pa imam rada. Lahko lovim žuželke, vse prevoham, se skrivam v travi in se sončim. Poglejte me:
Slika
Slika

No, dovolj za danes, grem počasi spat.
Lepo bodite vsi skupaj, pozdravite Heleno in Anjo in seveda naj se čimprej najde dober kavč za vsakega od vas! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne jun 05, 2016 8:40 pm

Re: Husky

Hej princeska nelumpasta, sem te že malo pogrešala :kiss: . Super se imaš in prav je tako (plezaj pa kar po nobl praskalniku in pusti pulte pri miru ;)).

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Če jun 09, 2016 7:24 am

Re: Husky

Bela šapa je napisal/-a:Hej princeska nelumpasta, sem te že malo pogrešala :kiss: . Super se imaš in prav je tako (plezaj pa kar po nobl praskalniku in pusti pulte pri miru ;)).

Husky pošilja en :kiss: Beli šapi, mi pa sporočamo, da povabilo na obisk še vedno velja ... :)

Smo res hvaležni Mačji hiši, da je ta mačja srčica dobila priložnost, da iz zapuščenega dudarčka zraste v mačjo princesko in postane del naše družine, čudovita mucka je!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jun 09, 2016 9:17 am

Re: Husky

:) Husky, ti si ena uživačka! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 09, 2016 10:00 am

Re: Husky

Ker sem že velika punca sem dobila tudi velik praskalnik - kaj pravite na moje kraljestvo?


Tu v Šiški se nam zdi, da je krasen in čudovit, ampak čisto prevelik za eno samo muco. :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Če jun 09, 2016 10:09 am

Re: Husky

gipsy je napisal/-a:
Ker sem že velika punca sem dobila tudi velik praskalnik - kaj pravite na moje kraljestvo?


Tu v Šiški se nam zdi, da je krasen in čudovit, ampak čisto prevelik za eno samo muco. :D


Ha ha ha, saj bo verjetno na njem v bližnji prihodnosti užival še kdo (če mu bo seveda kraljična dovolila), samo da se nekatere stvari poklopijo, kot je treba ... ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 09, 2016 10:34 am

Re: Husky

O tem sploh nisem dvomila, da je želja še po kakšnem, saj berem vaša luštna sporočila. :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: To jan 12, 2016 11:18 am

Odgovor Sr jul 06, 2016 7:47 pm

Re: Husky

Slika
Lumpa Husky je z nami že 6 mesecev in bo kmalu praznovala 1. rojstni dan. Je še vedno živahna carta, ki obožuje prinašanje žogic in večerne sprehode po vrtu na oprsnici ... torej je čisto prav, da je v MH dobila "pasje" ime.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jul 06, 2016 7:51 pm

Re: Husky

Kako je lepa <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr jul 06, 2016 9:33 pm

Re: Husky

Husky v kakšno lepo muco si zrasla iz tistega micenega kosovirčka :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.