Non in Safy na kavcu


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne dec 08, 2013 9:23 pm

Re: Non in Safy na kavcu

kako lep zapis <3 kot vedno :rolleyes: Super krasni ste vsi. Tudi nežna Mimica se bo sigurno sprostila, ko bo začutila, da bo vsa ta ljubezen in pozornost ostala, da je doma.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne dec 08, 2013 9:25 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Toliko lepote na kupu <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26233

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Ne dec 08, 2013 11:46 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Gaya tebe pa sigurno ne zebe pri tehle kosmatih termoforčkih ;) :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Sr dec 11, 2013 10:59 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Nonov monolog: "...same babe v bajti, ena bolj sitna kot druga, MATR SM ZMATRAN!!!!...."

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26233

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr dec 11, 2013 11:22 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Non, Tinko pravi, da te popolnoma razume in sočustvuje s tabo ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če dec 12, 2013 11:35 pm

Re: Non in Safy na kavcu

:D o hudiča, bogi Non :S , kaj vse mora pošten maček prenašat :fool: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor So dec 14, 2013 2:04 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Loti Pupa, a misliš pošten kastriran maček ;) , če ne bi bil, bi mu bile same babe zelo všeč... :*
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So dec 14, 2013 2:39 pm

Re: Non in Safy na kavcu

:D saj dvonogi tudi niso kastrirani, pa jim gremo večno časa na živce :D

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Ne dec 15, 2013 2:00 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Imam problem. Imam samo dve roki. Stanujem v 5. nadstropju. Lahko se zgodi, da moram vse 4 mačke čisto sama odpeljati k vetu. Ali pa kam drugam, kaj pa vem. Dva velika transporterja zlahka preneseta 4 mačke. A se morata potovalna parčka dobro prenašati.

Uh, še sreča, da se počasi tvorijo ALIANSE. Ha.

Dve tečki počasi lezeta skupaj: Liya in Cicimici

Slika

Dva flegmatika itak da se marata: Nikolina in Non

Slika

Bomo zmagali. Peace on earth!!!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne dec 15, 2013 6:59 pm

Re: Non in Safy na kavcu

pa saj ste že zmagal :clap: :good: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Ne dec 15, 2013 10:46 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Gaya, vsaj takega prizora kot pri Liyi in Cicimici jaz pri mojih 10+ kosmatincih ne vidim nikdar, imam same individualiste... :fool: , si že zelo daleč pri parčkanju, še malo, pa jih ne boš mogla več ločiti :good: ... :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Ne dec 15, 2013 11:34 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Loti Pupa in Sonja, do zmage manjka še precej, morda do tja niti ne bomo prišli.

V preteklosti je bilo tako, da sta se občasno stiskala (pogosteje pa bratsko ravsala) Liya in moj Fifty. Nikolina je Fiftyeva mama, ne vem, če sta se prepoznala, ko sem čez kako leto pripeljala še njo v našo hišo, a vsekakor sta se pogosto crkljala. Pupa, ki je prišla zadnja, se je imela rada z Nikolino, Liya pa jo je vsa leta srčno sovražila.

Vsa nevoščljiva opazujem stiskanje muckov po tem forumu. Take idile pri nas nikoli nismo poznali, a bilo je mirno. Tudi zdaj postaja mirno.

Sonja, toliko muckov imaš, pa nobene sorodne duše? No, tebe pa crkljajo, a ne. To je tako fino, to predenje, božanje s tačko, stiskanje pod brado.... Mucki so zakon.

Loti Pupa se lahko osebno nagleda ljubečih in složnih odnosov. Mucke, ki se grejejo v objemu... to je najlepši prizor.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po dec 16, 2013 12:00 am

Re: Non in Safy na kavcu

:girlblush: To, da ste zmagali je bilo bolj mišljeno v smislu, da se ne ravsajo in se lepo prenašajo ;) Mogoče se bodo pa ti štirje kaj lepše ujeli, ko se vzpostavi red in bodo točno vedeli vsi, kje jim je mesto. Bi vam privoščila, ker je res lepo gledat mucke, ki se imajo rade :rolleyes:
Če ne drugega, pa jih imamo radi mi....ma ne, obožujemo jih :girltruce:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če dec 19, 2013 9:27 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Gaya, malo sem brskala po spletu - *****.uk in našla tole krasno mačkico, seveda sem se spomnila nate in tu je ....
Slika

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Če dec 19, 2013 10:15 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Sonja, pa kje si našla to harlekinsko mačico? Misliš, da je zares taka, da ni bila pri frizerju? Odlična je, hvala.

Ti pa pokažem v zahvalo svojo Pupo, ki je od lani žal na drugi strani mavrice in jo pogrešam prav vsak trenutek. Ona je moja četrta mačka, k nam je prišla nekaj let kasneje kot Nikolinčka.

Slika Slika Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če dec 19, 2013 10:43 pm

Re: Non in Safy na kavcu

joj, kako je tvoja Pupka lepa, kakšni učki <3 ,... tole kosmato mačje bitjece ti je bilo pa zvesto in ful te je morala imeti rada, vsaj tako jo jaz vidim na fotki. Poznam take izgube, mojih dveh najljubših ni več z menoj od leta 2010, pa ju, kljub toliko mucam, ki jih imava, zelo, zelo pogrešam. Noben drug mucek ju ne more nadomestiti, pri njima smo bili tudi pri nas deležni cukra, zato ga sedaj tudi pogrešam.

tole sta moji zvezdici, kosmatinček Miško, moja največja ljubezen in njegov ata Bučko....več bom tudi o njima napisala v naši temi
Slika

A ja, še to, čisto prva fotka v naši temi - moja Pupa, jo kličem Pupka, samosvoja, dolgodlaka lepotička...s samo dvema fotografijama, beži pred fototom kot zmešana. :dash:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor To dec 31, 2013 4:05 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Sonja, Miško in Bučko imata super imeni in sta srčkana mačkona. Pa še ljubeča, zelo očitno. :kiss:

Pri nas je zares vsak dan malo boljše. Vse pogosteje poležavajo vsi štirje v dnevni sobi hkrati, občasno se celo zvalijo precej blizu skupaj. Kakega medsebojnega umivanja seveda ni, niti v sanjah. Zaenkrat.

Ugotavljam, da sta Cicimici in Liya še v stresu, obe imata prhljaj in obema teče iz oči (no, Liya običajno nima takih težav), Nonu pa je itak treba sproti pucat solzice, kaj hočemo. Cicimici že malo raziskuje naokoli in občasno celo vzdigne repek, a še ni čisto prava. Mene besno objema in sem precej okrempljana okoli vratu, saj se prisesa s kremlji name, klopek krempljasti.

Namesto Belega Božiča imamo Cicimici v belem. Koškov ne mara, tale nobel zadevica, ki sem ji jo danes ponudila, pa ji očitno odgovarja, saj sploh noče ven.
Slika

Hiško, ki sem jo obilno napolnila z mačjo meto, je zasedla Liya, ki je popolnoma padla ven. No, do nje je prišla šele, ko se je poležavanja v njej naveličala šefica Nikolina, ki je pri vseh novotarijah običajno prva.
Slika

Nikolinčica, ki je že tako suhcena, da se bi videlo skoznjo, če ne bi bila dolgolaska, je iz razumljivih razlogov prava princeska na zrnu graha. Vesela sem, da jo še imam, moja prva jutranja misel je namenjena njej.
Slika

Zelo zelo občasno Cicimici in Non grickata brikete skupaj. Ah, kaka miniaturica je naša Cicimici.
Slika

Jutranje usrančkan okoli oči se Non čisti. On zares rad kaj prigrizne, velikokrat na dan/noč.
Slika

Smrekce nimamo, samo malega belega jelena smo v kuhinji postavile na mizo. Mačkam so dobri možje itak da prinesli darile, ideje za hiško in radiatorski ležalnik so našli na tem našem forumu, mišk iz stisnjene mačje mete in prebele "kučme" pa sem se spomnila jaz, skromna skrbnica in strežnica štirih kosmatih veličanstev (ki jih sicer kličem žabice).
Tri žabe so vidne, Non je pa pod mizo. Takole čakamo, da bo Novo leto itd..
Slika
No, skorajda vse 4 sem ujela v kamero... Nekako.... Saj pravim, bližine še manjka...
Slika

Želimo vam srečno Novo leto, veliko zdravja, veselja, osebne moči, pa še več radosti in ljubezni. :) :cat: :cat: :cat: :cat:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To dec 31, 2013 4:17 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Srečno, zdravo in zadovoljno novo leto tudi od nas!

Milina banda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14915

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To dec 31, 2013 5:46 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Srečno, mama in žabice. :) :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To dec 31, 2013 6:14 pm

Re: Non in Safy na kavcu

Vse naj naj v novem letu tudi vam, žabice nepremičninske, in vaši mami <3
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.