Monči in Marči


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Pe okt 28, 2011 10:16 pm

Re: Monči in Marči

Še nekaj utrinkov iz zadnjega (tretjega) tedna odkar sta Marči in Monči naredila red pri nas doma :rolleyes:

"Tunele še vedno obožujeva! Krasni so za skoz letat in še lepši za skrivat"

Slika

Slika

Marči je izjemno mečkljiv muc. Ne zleze sicer sam v naročje ampak se pride dobrikat, tko da Many je čisto očaral (šarmer pač).

Slika

Nikoli ga ni kakšen večji problem dvignit s tal in ga okrog prenašat kot dojenčka, si ga vzet v naročje in ga ...kaj drugega kot ..meeečkaaaaat. Včasih se gresta z njegovo najljubšo dvonožno prijatlejico tudi mal gimnastike:

Slika

Je zlo zlo skuliran muc 8) brez težav namreč prenaša cele trope šestošolk, ki ga dnevno prihajajo občudovat in seveda .. meeeeečkaaaaat...

No ko ma dost, se skobaca iz naročja in se odpravi po svoje.

Manjkrat pride v posteljo kot Monči, saj včasih prespi kar v svoji košarici na hodniku. Tudi drugače je njegov prihod v sobo ponoči (če se že odloči za premembo lokacije) neslišen in prijazen vsem spečim. Zlekne se k nogam in mirno spi :good:

Včasih deluje mal počasno (posebej kadar je treba spokat tačke iz mize!) ampak ..ko se odpro kuinjska vrata je gotovo prvi v kuhinji ali kadar prinesemo perota, sicer kot pravi gentleman prepusti sestrici pobudo, ko pa se ona naigra potem pride on na vrsto. Gibčno izvaja prave salte v skokih za perotom. Prav tako ni niti sledu o kakršnikoli garfieldovski pozi kadar se s sestrico noro lovita po stanovanju. Drugače je zelo nežen muc, lepo ravna s krempeljci, ki so dobro skriti med dolgimi dlačicami na tačkah :nyam:

Je pa tud bolj "tehničen" tip, saj mi pogosto pride pomagat kucat na računalnik in pri delu na pisalni mizi

Slika

Monči pa "obožuje" edine zavese v stanovanju. Upajmo, da jo bo to oboževanje kmalu minilo...

Slika

Monči tudi nadvse rada frizira mlade gospodične, ckrljat in božat pa se jim enostavno ne pusti. Moraš bit že zlo poseben človek, da ti to dovoli, npr. punčka, ki ima doma svojo muco.

Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Pe okt 28, 2011 10:23 pm

Re: Monči in Marči

No še fotodokumentacija prej omenjenega lova na muho - milsim, da je na koncu pristala v njunih želodčkih..drugače zdejle najbrž ne bi bil taaak miiir.

Slika

muha je v lampinjončku nad mizico..uff kooolk daaleč..

kasneje se preseli na drug vir svetlobe in ta je :yahoo: bližje najinemu regalu ;)

Slika

kakšno fokusiranje, ha!
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Pe okt 28, 2011 10:36 pm

Re: Monči in Marči

No tole sta pa mačkončka v svojem drugem tednu "na svojem kavču" :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

enkrat čist sinhronizirana (drugače imamo 15 zaporednih slikic tegale odhoda v pančkovo deželo) :bye:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 140

Pridružen: Sr jul 27, 2011 6:32 am

Odgovor So okt 29, 2011 12:28 pm

Re: Monči in Marči

Iiijooooj :girlblush: kako ste super fajn :). Moram samo povedati, da glede teže in tehtanja. Tudi midva že kakšna dva meseca ne spraviva več muck v tiste skledice, porkaflek kako so zrast :angel: . Drugače pa se tile štirje paroma čisto ujemajo v teži, tako da čist sihrono rastejo :D .

Ampak imate res fejst gimnasitka in super frizerko pri bajti :).

lp
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Sr nov 02, 2011 6:08 pm

Re: Monči in Marči

Ojla,

spet mi. Za nami je 4 dni prazničnega dremuckanja in ckrljanja <3

Ko enkrat že misliš, da si dojel vse o mačjih karakterjih te muce ponovno presenetijo. Mislim, da je imeti muce pravi intelektualni izziv za inteligentne ljudi :lol:

Od nedelje dalje se počutim kot Krištof Kolumb, ki je odkril Ameriko, seveda čisto po naključju... Ker pomaranč ne smem jesti, moja dvonožna sostanovalka pa se je odpravila na daljše počitnice so se le-te začele sušiti in sem ugotovila, da bi jih lahko pravzaprav posušila za razne adventne aranžmaje... Fajn. Ko sem jih hotela odložiti na polico nad pultom pa sem se spomnila, da muce ne marajo vonja pomaranč in ... (jaz zloba grozna :devil: ) postavila pladenj z narezanimi pomarančkami točno na tisti del pulta, ki je najbližje radiatorju s katerega Marči neprestano opreza kako bi splezal na pult. In vidi mačkona..pride bližje, firbčen, povoha in ....ops ga kar odnese za pol metra nazaj! Pride čez 3 minute naša mačja gospodična in povoha in ravno tako ritensko odskoči za pol metra. Sem se počutila kot da sem splezala na Triglav :yahoo: Čeprav naslenji dan se zadeva malce razdiši in nima več tako dramatičnih učinkov, ampak na pult pa ne hodita več..(zaenkrat) ...bom naložila pomarančke še na mizo in v kopalnico....

Tud lepljenje dvostranskega selotejpa na Marčija ugodno deluje, noče več praskat pragov, vendar pa nalepke motijo Monči in jih non stop ovohava, liže in poskuša grizljati... upam, da lepilni trak mucam ne škoduje?

No sedaj pa o karaketerjih in obljubljenih opažanjih.....

Koncem septembra se je naša Manny le odločila kateri mačji parček bi posvojili (je pač nepoboljšljiva ljubiteljica oranžic). Monči ji je na obiskih prirasla k srcu, ker je bila zelo igriva in živahna muca, pa še oranžkasta po vrhu (no na začetku malo "premalo"). Marči je bil pač postavljen za njen parček in sva ga pač posvojili v paketu, saj sva upoštevali nasvet, da je bolje imet dve kot eno samo muco. (uppsss, a da je kosmat??? malj bolj košat se mi je res zdel ampak kosmat?? pa dlake??? no ja bom raje tiho in ne bom komplicirala, saj me bodo drugače tele skrbne tete iz Mačje hiše brcnile čez prag preden bova uspeli posvojiti katero od njihovih najlepših in najbolj negovanih mucic. Saj izgleda prijazen in lep tiger, z dlakami pa se bom morala sprijazniti, sem si mislila. Meni je simpatičen, tko da komot postane MOJ muc :kiss: )

Pred skoraj 4 tedni sva jih nato brez težav naložili v trasporter (Monči je kr zdrvela vanj, Marčiju pa smo nato pomagali za njo) in ..smo se odpravili domov. Med potjo je Marči nežno mijavkal in žaloval za Trixi in njeno človeško, mačjo in pasjo družbo.

Ko pa smo prispeli domov pa smo ugotovili, da "nežni" Marči premore kar veliko samozavesti, saj se je pogumno podal na raziskovanje stanovanja. Ko je osvojil "teren", pa se je naslednji dan šarmersko lotil obeh človekinj. Še posebno piko je položil na manjšo dvonožnico. ki je ipak kazala več interesa za poležavanje na kavču kot njena vednodrveča mama in jo z lubčki čisto začaral. Pa tudi brez težav se ga je dalo prijeti in mečkati kar je bilo za Manny zelo pomembno. Tko je priceska Monči pri Manny žal pristala v drugem planu....

Marči se je čist skulirano obnašal in ga brzinsko vzdušje v novem gospodinjstvu očitno ni preveč vznemirjalo. Njegova sestrica se je na raziskovanje novega bivališča odpravila šele po krajšem bivanju v trasporterju in (kot to sedaj gledam nazaj) je bila očitno mnogo bolj plašnega značaja kot smo to predhodno pričakovali (borka za perota, družabna in živahna muca). Po tem, ko je Marči izbral in osvojil malo človekinjo je ubožici ostala le še "tavelika", ki pa je še bolj drvela po stanovanju gor in dol, ven in not kot pa "tamala". Le zvečer se je vsedla za računalnik in nakaj razbijala po tipkovnici. Ni ji bilo lahko slediti in zato se je ubožica Monči dobesedno nalimala na njen copat in jo poskušala očarati ampak kaj ko ta brezsrčnica ni imela veliko posluha za njene potrebe po sprejetosti in je zato Monči velikokrat ostala pred zaprtimi vrati. Butanje in praskanje po vratih več kot očitno za njen objekt šarmiranja ni bilo najbolj šarmantno. Ta človekinja je sicer prijazna, poboža glavico, vendar si je takrat redko vzela čas za dolgotrajno božanje. Je pa redno čistila wc, natakala svežo vodo in polnila skledice z briketi še preden so se spraznile. Ampak kaj, ko to plašni, božanja potrebni Mončki ni veliko pomenilo.

Koncem prvega tedna bivanja v novem domu si je Monči izborila spanje v spalnici in se začela počutiti malo bolj sprejeto (takrat je mnogo več časa posvečala človeku kot pa bratcu pravzaprav). Po enem tednu je tavelika človekinja začuda ostala dva dni doma in se zelo ukvarjala z malo prestrašeno (živčno kot je pravila) Monči in Monči se je res bolje počutila, še posebej ker ji je ponoči dovolila spati v svoji postelji in vzela si je čas za dolgotrajno božanje. V naročje prestrašena muca še vedno ni hotela in je že ničkolikokrat opraskala (preveč nežna pa res ni...) svoji dvonožni sostanovalki, ampak človekinja je bila potrpežljiva in je božala to nastavljajočo glavico kadarkoli si je to ta zaželela. In sta postali večji prijateljici. No Marčiju to ni bilo preveč všeč, da se njegova kompanjonka ukvarja s človekinjo in ne z njim, pa tudi, da njegove očitno ni bilo doma in je iznašel način vzbujanja pozornosti: praskanje po podih in hoja po jedilni mizi - to sta dejavnosti, ki taveliko človekinjo res spravita v luft . No, prestrašeni Mončki seveda razburjena človekinja nikakor ni po volji, saj je revica prepričana, da se njena jeza nanaša nanjo (ne vem kakšno sevanje je krivo, da imajo današnji najstniki tko zlo slab sluh, ker moramo mame dandanašnji tako glasno govorit? Itak tudi to ne deluje dobro na nežne mucice). Tudi drugače se Monči (predvidevam, da od strahu, ker je npr pri lovu na muhe strašansko hitra in spretna) zapleta v težave v stanovanju - pade npr iz regala višine cca 1,80m; težje od brata spleza na radiator..in podobno, kar verjetno vpliva na njeno slabo samozavest, saj pogosto brezglavo dirja po stanovanju (to se je videlo tudi zadnjič ko so prišli obiski, Marči se je skulirano spravil v hišico na mačjem drevesu in skulirano "proučil" situacijo), kar še povečuje možnost zapletanja v težave..

Potem je Mončina človekinja spet prevzela običajni ritem prihajanja in odhajanja skozi vrata, Manny se je vrnila in vsak dan popoldne pripeljala s seboj trop vreščečih šestošolk, ki so hotle viiideet in meeečkaaaat muce (mama ji prvi teden obiskov še ni dovolila, da se muce ne bi preveč prestrašile). To Monči tudi ni bilo preveč všeč in se nobeni ni pustila prijet, no le ena se ji je zdela dovolj zaupanja vredna, da se je pustila mal pobožat. Skulirani Marči pa je v občudovanju naravnost cvetel in se valjal po hrbtu, da so ga čohale in masirale v neomejenih količinah. Marči se je izkazal tudi kot požerušček, saj pohrusta vse kar postrežemo, medtem ko je naša svilenodlakca bolj fine sorte in ji npr surova bio govedina, kuhana jajčka in nekatere vrste kozerv ne pašejo najbolj (no še pojasnilo o dlaki naših dveh: Marčijeva dlaka je mehka in topla in voljna - približno tako kot moherast pulover najboljše kvalitete mešan z angora volno; Moncina dlaka pa je še nekaj boljšega, čeprav se to na slikah ravno ne vidi - na otip je naša rdečelasa princeska približno taka kot pulover iz najdražje mešanice kašmirja in svile, neskončno mehka in svilena, mmmmmm :kiss: ) Me pa zelo veseli, ker najhitreje pohrustata ravno moje doma prirpavljene zrezke, krožničke pa poližeta, kot da sta profesionalna pomivalca. Mokre hrane se lotita tako kot da ne bi pojedla cele sklede briketov od zadnjega mokrega obroka :good:

Monči si je torej izborila spanje pri svojih čolovekinjah (ki Marčija ne prvlači tako močno kot njo) in se je zato počutila malo bolj sprejeto in ljubljeno. No tavelika človekinja pa si je sedaj kooončnooo vzela dovolj časa za Monči. Do nje je bila zadnjih par dni zelo nežna in jo je božala toliko kolikor si to princeska želi. Včasih jo tudi vzame v naročje in Monči se ob tem sicer ne počuti najbolj lagodno, vendar je nehala praskat, ker jo poboža, počoha, potem pa, ko si Monči že zaželi odhoda iz naročja j tudi izpusti. Sedaj ji je že 2x dovolila,d a jo v naročju malo poboža tudi po trebuščku :angel:

Manny je odšla na počitnice in zato se je dinamika v našem domu nekako spremenila (zato ugotavljam, da je treba bit zelo prilagodljiv za razumevanje mačjih karakterjev). Monči sem se res zelo posvečala in je postala bolj samozavestna muca. V soboto zjutraj smo se do 11 ure crkljali na postelji, Monči je polizala mojo roko do komolca, potem pa se je lotila spečega brata in ga umila od glave pa do zadnjega krempeljca na peti. KO je bil po hrbtu dovolj umit se je speči uživač prevalil na hrbet in mu je umila trebušček in z največjo skrbnostjo tudi vse tačke in krempeljce wiiiiiiiiii :girlyes:

No in ko sem že mislila, da imamo sedaj ponoči mačjo idilo se je vse spremenilo. Odprtine za dostop do zaposteljnih kablov sem zaprla s kartonskimi zaporami in to je moja mačkončka zvečer tako vznemirilo, da sta eno uro norela po sobi potem pa sem ju ob 1:30 ponoči deportirala v njun dnevni prostor, saj nista kazala nobenih znakov zaspanosti... Tudi zjutraj sta norela po stanovanju kot za stavo in uprizarjala strašne mačje boje (nikoli si nisem mislila, da mačje karikature s postrani glavicami in nasršenimi hrbti pravzaprav predstaljajo realnost? :O ). Tudi naslednjo noč nista bila pri volji za spanje in tako od tedaj dalje ne spita več v spalnici, česar ni videti, da bi pogrešala (očitno sta se me vsak vikend-praznični dan že čez dan dovolj naužila). Spet sta se zelo povezala med seboj. Monči je postala bolj samozavestna (sedaj kopira Marčija ob skuliranem sedenju na jedilni mizi! čerpav si nanjo ne upam kričat in jo raje mirno postavim dol) in celo spi včasih dlje od brata...

Marči se je sedaj, ko njegove človekinje ni, odločil šarmirati mene in mi ob sedenju na WCju zjutraj pride s kotlička dajat lubčke na lička (wiiiiiiiiiiii, sem čist raznežena) in se mi dobrika. Moram bit zelo pazljiva, da obema posvečam enakovredno pozornost, zato sta moji roki zelo "zaposleni " z božanjem...

NO tole je bil obljubljeni esej o mačjih karakterih, glede na dinamiko dogajanja pa predividevam, da bo imel še veliko nadaljevanj...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29992

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr nov 02, 2011 6:38 pm

Re: Monči in Marči

:) Si vse čisto v živo predstavljam. :good: :praising:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Pe nov 04, 2011 9:42 am

Re: Monči in Marči

Trixi - a mi mogoče nismo dobili zraven knjigice "Navodila za uporabo?" :O

Drugače pa...Monči je zadnje dni (kljub temu, da sta skor cel dan sama) mnogo bolj sproščena in samozavestna muca. :angel: :kiss:

No Marči v MaxMara pozi (5 minut po tem, ko si je skupaj ogledal njune slikce na forumu!) - fant se hitro uči ne?
:clap: :good:

Slika

Pa še za Skuiki - a taledva zgledata zadost "razkomotena"?

Slika

PS: Tudi kavče smo sedaj barvno prilagodili okusu novih stanovalcev ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29992

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe nov 04, 2011 9:53 am

Re: Monči in Marči

:clap: Uuu, hudo dobr! :good:
Prava scrkljana srčka sta! :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 574

Pridružen: Ne dec 12, 2010 7:21 pm

Odgovor Pe nov 04, 2011 2:48 pm

Re: Monči in Marči

Uf, res bo treba trenirat neke nove poze, drugače se medalja v sinhronem kavčanju izmuzne, tale Marči je "vunshudiča" :kiss:
Dogs have Masters. Cats have staff.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Ne nov 06, 2011 5:12 pm

Re: Monči in Marči

MaxMara je napisal/-a:, tale Marči je "vunshudiča" :kiss:


Če Štajerka to reče gotov drži :P
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Ne nov 06, 2011 5:23 pm

Re: Monči in Marči

Danes Monči in Marči praznujeta svoj 6-mesečni ROJSTNI DAN!

Jutri bo minilo 1 mesec odkar sta se vselila v svoj novi dom. Res sta pridna, ker zaenkrat še ne moremo poročati o nobenih dramatičnih opustošenjih. Imamo, kot ste lahko prebrali, le popolnoma novo opremljen dom v katerem se vsi 4je dobro počutimo :D
(Lampinjonček in slonček sta še vendo na istem mestu 8) )
Pa ne zdej mislit, da jima omejujemo gibanje..zadnji teden imata v stanovanju prave pravcate dirke. Sta neverjetno spretna in nežna.

Za rojstni dan sta dobila koš poljubčkov, jutranje crkljanje na postelji, ter govejo župco z bio govedino :nyam: Igrač jima tokrat nismo nosili, saj sta jih pretekli mesec dobila čez glavo, le skromno darilce v obliki novega perota sta si "prislužila", saj sta prvega par dni nazaj čisto zličkala, ko sta ga "sama postregla" s police, ko nas ni bilo doma.

Zadnje čase sicer kažeta nagnjenje k vrtnarstvu, kar mi seveda ni preveč všeč :devil: Če ne bo šlo drugače bo potrebno deportirat še edino rožo....
Monči pa je včeraj pila izpod pipe :clap: . Ne bojita se ne vode na sesalca.

Hvala Trixi in Mačji hiši za našadva srčka :kiss: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29992

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne nov 06, 2011 5:45 pm

Re: Monči in Marči

:clap: Vse najboljše in še naprej same srečne in vesele dni želim vsem skupaj! :good: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor To dec 06, 2011 11:16 pm

Re: Monči in Marči

Monči in Marči danes praznujeta 7 mesecev :clap: :kiss: :kiss:
Miklavž jima je prinesel žogice, za darilo sta dobila Zoom Groom krtačo in še posebno darilo sta dobila od svoje dolgomesečne skrbne skrbnice - skokico :)
Jutri bosta minila 2 meseca odkar sta doma, rožico smo deportirali, slonček in lampinjonček sta pa še vedno cela, kar pa ne velja za njun transporter, saj je očitno počil ob Marčijevem skoku nanj z najvišje razgledne točke. Njuno mačje drevo jima dobro služi, kar se mu tudi pozna, ene par perotov sta zličkala in precej priložnostinih igračk.

Sta najboljša muca na svetu, najbolj ljubka in najbolj kjutkana in...skratka vsa superlativistična. Zaradi dolgomesečne Mačjehišne socilaizacije imata podobne navade kot vsi mucki, ki se tukaj oglašajo s svojih kavčev: obožujeta umivalnike in banje, igranje z vodo, ležanje na hrbtu in posebne kavč poze, ki jih pridno trenirata za tisto famozno olimpijado v sinhronem kavčanju.

Marči, ta požeruh, je pred 4 tedni pohrustal rep baldrijanovega brcka, ki pa ga nismo opazili niti v pesku, smo še vedno rahlo zaskrbljeni... Je pa mačkon dobre volje in v najboljši formi...

No še mal fotogradiva zadnjega meseca...

Naše mačje drevo smo postavili pred okno, da imata M&M tako prav lepo "sobo z razgledom":
Slika

Poleg drevesa sedanja lokacija omogoča tudi "razširitve" na depandanse levo, desno, naprej in nazaj :yahoo:
Slika

Spodnja slika pa prikazuje napis na naših vhodnih vratih...obešen pred 13 meseci. Vizionarsko, mar ne? Očitno sva takrat že podzavestno vedeli kdo tukaj že in kdo še bo stanoval, mar ne?

Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor To dec 06, 2011 11:36 pm

Re: Monči in Marči

Monči obožuje tekočo vodo, pravzaprav oba pridrvita kot strela ko odpremo pipo :lol: pol pa Monči zleze v umivalnik in se pusti tuširat, Marči pa še ni čist prepričan al je voda res zanj al ne, se gre povaljat v umivalnik, kadar voda ne teče :rolleyes: (pol je pa lih tko moker, hehehe)

Slika

Marči pa obožuje skrivanje za tančico
Slika

Ker je že mal zgledalo, da bo tud tančica oboževala Marčija (al pa Monči) in odpotovala za njima ... smo sedaj zadevo preurediti v takle adventni aranžma :good:

Slika

No tole je pa tisti zloglasni baldrijanov brcko z repom samo malo preden ga je Marči odgriznil in pogoltnil.. Ubooogi muc, ki mu doma ne damo nič za jest :fool:

Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Sr dec 07, 2011 12:10 am

No pa še par čist tapravih slik dobesedno s kavča...

Tud Monči pridno trenira za medaljo
Slika

Marči je vedno .... nekaj posebnega pri valjanju na kavču :lol:
Slika

"znam gledat točno tko kot Grafield" 8)
Slika

"zeeeh, zdej si pa že u iber dolgočasna s tem škljocanjem.."
Slika

No pa še ena za kategorijo sinhrono kavčanje z obratom :clap:
Slika

no pa tale kičasti objemček :kiss: (več kot kjutkano!!! To je možno samo če maš dva krasna mucka!!!!! Sam z enim si za takele prizore prikrajšan!!! Zato je OBVEZNO imet 2)
Slika

Slika
(res nam nikoli ne bo žal, da smo poslušali nasvete naj posvojimo dva mucka ne le enega...)

Tale je pa za kategorijo: nenavadne kavč poze. Je kavč mal prekratek al mu pa le paše, da so zadnje tačke mal gor dvignjene na naslonjalo?
Slika

Takle mehek trebuh, lepo tapeciran pa res ne more ostat neizkoriščen si je mislila naša mačja gospodična
Slika

...in prav sladko zaspala na najmehkejšen in najtoplejšem povšterčku kar jih je.
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29992

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 07, 2011 12:11 am

Re: Monči in Marči

:) Srčka, srečno še naprej! :kiss: :kiss:
Sem zelooo vesela, da sta pri tako skrbnih in ljubečih posvojiteljicah! :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Sr dec 07, 2011 12:19 am

Re: Monči in Marči

Tko kot se masta rada med sabo ju noben najbrž ne bo mogel imet rad :)

Slika

Vsak dan se skupaj umivata, objemata, crkljata...nadkjutkano!

(PS: če mi kdo razloži kako se filmčke naloži na Utube ali kam drugam z veseljem objavim en tak prizor, ki " ubija sladko")
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr dec 07, 2011 6:16 am

Re: Monči in Marči

iiiii, tale tazadnja pa res zmaga.... :kiss: :kiss:

Ampak Monči je pa skoz bolj oranžna, a se samo meni tko zdi, ki imam očitno eno barvno deformacijo? :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16171

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 07, 2011 7:50 am

Re: Monči in Marči

Čudoviti ste vsi skupaj. :kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 140

Pridružen: Sr jul 27, 2011 6:32 am

Odgovor Sr dec 07, 2011 10:17 am

Re: Monči in Marči

Iiiijoj sem se čist stopila :). Super ste :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.