V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:13 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Lučka !
Hvala za prijazno pisemce. Vedno je lepo slišati ,da je tvoj trebušček poln in da uživaš svoje mačje življenje. Pred dvema tednoma sem našla dom prijetnemu staremu mačkonu, za katerega lastniki niso več utegnili skrbeti. Pri devetih letih je postal odveč ( no to so v resnici najlepša leta !!!) in k sreči ga je vzela moja mami. Mucek pa je imel v glavi svoje načrte in je že po tednu dni skočil z balkona v 1.nadstropju stolpnice ter izginil v neznano. Takole 12 ur smo ga klicali in iskali. Težko ga je zgrešiti, ker je velik in oranžen ter kosmat navzven in navznoter. Seveda se čisto po mačje ni oglasil, ker je skušal še uživati svobodo pod kakšnim avtomobilom. Po nekako 24 urah se je sam vrnil, spotoma pa se je najbrž čudil množici plakatov s svojo sliko in ugotavljal, da je postal mimogrede slaven, kot še nikoli v življenju. Ker je bil prej navajen bivanja v hiši, je tudi tokrat lepo skočil na balkon v pritličju in se sprehodil v stanovanje. K sreči so ga takoj odnesli k moji mami in zdaj ga skrbno čuvamo pred nadaljnimi pustolovščinami. Naslednji dan sva imela še posebne bitke okoli česanja, ker se gospodu pač ne da dopovedati, da bi moral izgledati bolj urejeno. Z zelo debelimi rokavicami je nekako šlo za silo, ostalo pa je moral opraviti sam, ko se mu je zazdelo, da bi se umil po svoje.
Vsak dan ga pridem obiskat in vsakič me vpraša,: kaj pa ti tukaj, si me spet prišla mučit s krtačo, ne maram te preveč, zato kar izgini, sicer te bom obdelal s kremplji in še zobmi po potrebi. ! Ko pridem domov, me tudi moji mačkoni prav sumljivo ovohavajo in se sprašujejo, na kakšna skrivna pota se podajam vsak dan.
Lepo preživljaj pomlad in ne pojej preveč muh !
tvoja botra Andreja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:16 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

" :) Kako prisrčno!

Tako rada prebiram vaša sporočila! Kaj ko bi jih zbrali na kup za eno kul mačjo knjigico? :)

Dušica... drži se! Mislim nate."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2015 7:15 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj kosmatinček pobalinček,

dokler pančaš in se premetavaš na prrrremehki blazini, sem pomirjena;) Ja vem, konzervice se čisto premalokrat odpirajo, če bi vprašal moje kosmatinčke, bi ti pritrdili po dolgem in počez. Očitno so vsa skrbništva ista :(
Ker pa vem, da si v krasnem skrbništvu, me tudi ta tvoj želodček ne skrbi. Muhe pa le polovi, naši jih imajo za češnjo na tortici;)

Mišek moj zlati, naj te pobožam na daljavo in zarijem prste v tvojo mehko dlakico. Veš kako bi ti premečkala trebuščka! Bova prosila Romano, naj to stori v mojem imenu, prav ;) Ti pa uživaj še naprrrej na prrremehkih blazinah s polno rito ;)
Čopi, uživaj brezskrbno mačje življenje in prrrrejmi naše poljubčke,

tvoja Mateja s kosmato bando"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2015 7:21 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Pupa pupasta!

Hvala za tvoje pisemce, veselim se še kakšnega novega, ampak seveda, najprej se spočij, ubogo mačje dete.

Vesela sem, ker so blazine, na katerih ležiš z drugimi varovanci zavetišča, mehke kot puhast oblaček, na katerem lahko sanjaš svoje najlepše sanje. Verjetno o papici. Ali pa o kakšnem mačjem princu, ki te reši pred zlobno teto s perotom ali pa pred zlobno teto s fotoaparatom. Ali pa se pride samo pobucat ob tebe, da ti pove, kako zelo rad te ima.

Tvoja mogočna pojava, s čudovitimi okicami, polnimi zvedavosti, ki zrejo v svet; tako si čudovita <3 Če ne bi doma imela treh Mačjehišarjev, bi se prav gotovo odločila zate. Tako pa imam svoje tri bučmane, punčko in dva fantka, pa tudi moja dva fantka mislita, da sta princeski na zrnu graha. Vsi pa imajo, tako kot ti, draga moja, zelooooo radi prrrrrremhke blazine, na katerih počivajo. Pa zelo radi imajo tudi kakšne prigrizke. Jih bom vprašala, če ti jih malo odstopijo, da boš povedala, če bodo tudi tebi všeč, prav?

Sedaj pa zaključujem tole pisemce brez glave in repa in te prrrrrrav lepo pozdrrrrravljam. Do naslednjič, draga moja :kiss: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2015 7:25 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Slavko,
Hvala za pismo. Vsakic se razveselim tvojih novic in zgodb :cat:
Mi se bomo se naprej trudili, da se najde konzervica tudi zate!
Pozdravlja te tvoja botra Dolores in macja banda iz Rozne ter posilja fotko. Zal sta na njej le dva macja razbojnika...tretja se ne mara fotografirat :)
Dolores"


Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2015 7:26 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga "moja" Tritačka,
hvala za čudovit mačji pisemček.
Tako rada bi te vzela k sebi, a zaradi sinovih težav z dihanjem (še) ne morem,
če se izkaže, da se mu to izboljša in še ne boš imela svojega človeka, te vzamem...
Kar javi se še kaj!

Botrca :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2015 7:27 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Jurček en lep pozdravček,

saj veš, da tvoji začasniki želijo le najboljše zate. Fit linija je zdrava tako kot za ljudi tudi za vas mačkone ;). Poznam pa tisti pogled, v smislu jaz pa danes res še nisem nič jedel, ker tako me vedno znova gleda moja huskyica. Ona bi vsako sekundo kaj pohrustala, če bi imela možnost. Ampak ohranjanje linije in sposobnosti, da je aktivna jo ohranja pri njeni 12 letih še vedno izredno vitalno, brez zdravstvenih problemov. Jo pa takole med obrokoma dostikrat pocrkljam z jabolkom ali korenčkom, ki ju ima izredno rada.
Glede muh pa takole. Doma imamo komarnike, ker sem jaz alergična na ves mrčes hahahaha, pa še varno je za moji papigi, ki sta venomer prosti (vrata kletke niso nikoli zaprta). In mi je pomembno, da ne bi slučajno jo ven popihala. Sem pa 2 dni nazaj res eno muho ubila, pojma nimam od kje se je vzela grrrrrr. Tako, da očitno rpi lovljenju muh vodiš, ampak saj se le maček :P.

Jurček en malo sva sigurno sorodni duši - oba očitno rada spiva ;).

Uživaj in kmalu se oglasi!

Tvoja botra Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2015 7:28 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj mucek Rudi :)
Nisem pozabila nate, res ne ;) ...le življenje je včasih malo čudno...pa te kar nekam ponese...pa se ti nekatere stvari kar malo zakvačkajo...po svoje...in nehote...
Tako kot si ti pogledoval in prisluškoval za kako konzervo, sem jaz za nekatere druge....take....bolj človeške zadeve....ahhh....včasih pomislim, kako bi bilo lepo skrbeti le za kako konzervo...pa mogoče kako mehko blazino...malček zavetja...pa kak dotik...in pozdrav.... Pa je tole človeško življenje polno tudi vseh drugih skrbi...ki si jih...konec koncev, ustvarimo sami... Saj gre na boljše...ključ novih vrat že imam v rokah...le še vrata najdem, pa bo vse lepše, boljše :)
Prosim te, nikoli, res nikoli se ne predaj in vedno ohranjaj upanje. Konzerve bodo namreč zelo kmalu prišle, v ponedeljek grem v nabavo in v torek bojo že pri tebi ;) ...in spet se boš lahko najedel, kot se za takega mucka spodobi ;) ...in s polnim želodčkom bo tudi spanje na prrremehki blazini lepše :)
Pa ne pozabi se mi še kaj oglasit, saj zelo rada prebiram tvoja pisemca ;)
En deževno lenoben mačji pozdrav ti pošiljam <3
Marina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So maj 23, 2015 7:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3 Kakšna lepo napisana pisemca. Krasni botri in seveda naša Renata, ki skrbi za vse to. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po maj 25, 2015 9:49 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Metka moja, hvala za tako lepo sporočilce.
Zelo sem vesela vsake novičke, da se imaš lepo in da si zadovoljna.
Tvoji trije razgrajaški prijateljčki pri meni tukaj pravtako razmišljajo, če sem sigurna, da je vse ok in pravično...predvsemm kar se jutranjega deljenja konzervic tiče :)....
ampak bodi brez skrbi tako, kot sem jaz....vsem vam se zelo lepo godi!

4 veliki objemčki letijo v tbojo smer!
Martina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po maj 25, 2015 9:51 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi črnuhasti mačji varovanček!
Se ti opravičujem, nikakor nisem pozabila nate, a saj veš, kako je to pri nas ljudeh - hitimo, hitimo in sploh ne znamo več po mačje počasi ujeti trenutka in uživati v njem :)
Seveda mislim nate in ti tu in tam v mislih zaželim ogromno odličnih mačjih konzerv in občasnih mačjih priboljškov, najmehkejšo blazino in seveda tudi lasten, čisto tvoj kavč ter človeka, ki bo zvesto stregel vsem tvojim muham (pa ne tistim, ki jih ti tako pridno loviš) :)
Sem pa tudi kar malo nesrečna, ker bi te z veseljem vzela na svoj kavč (ne samo tebe, celo kopico mačjih, pasjih in mogoče še kozjih, ovčjih in konjskih kožuhov si želim - ne ravno vseh na kavču, nekje okrog hiše pa vendarle), a imam kar malo smole, saj je moja hčerkica alergična na vse, kar vi kožuščkoti med praskanjem, lizanjem in otresanjem spravljate s svoje kože :( Morda se to vendarle enkrat konča in bo naš domači kavč le lahko gostil kakšno kosmato kepo :)
Vse lepo in sladke sanje, polne ujetih mišk in slastnih briketkov!
Katra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 27, 2015 8:01 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Čombe.

Tvoje pisanje me vsakokrat spravi v dobro voljo in čeprav ti do sedaj še nisem odpisala, vedi, da mislim nate in na ostale mačje kosmatince v tvoji družbi. Uživajte še naprej, veliko se crkljajte pa upam, da čimprej najdete vsak svoj stalni kavč.

Tvoja botra Mojca :kiss: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 28, 2015 8:46 am

Re: Pozdravčki naših botrov

ob posvojitvi Lavazze:

"Zelo sem vesela da se je Lavazzi izpolnila želja ....upam da je dobila topel dom in ljubeče lastnike ...jaz draga Lavazza pa obljubljam da si bom izbrala drugega muca ki mu bom botra ...in hvala za vse tudi tebi in lep mačje življenje želim.
Botra"

"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 28, 2015 12:00 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

odgovor na prvo pisemce Nežice

Draga Nežica,

hvala za tale čudovit mail ob katerem so se mi orosile očke. Zame si zelo posebna mačica s posebno zgodbo in sem vesela, da ti lahko pomagam. Želim pa si tudi in tebi seveda, da bi čimprej našla domek v katerem bi te imeli neizmerno radi takšno kot si! Sama žal nimam te možnosti, zaradi pasje prijateljice, ki jo že imam doma in se z vami mucami ne razume ravno najbolje. Svoj repek pa od zdaj naprej nosi kar se da pokončno, ker si to zalužiš!

Lep sončkasto obarvan dan želim vam in Nežici! :)

Tina
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 29, 2015 10:08 am

Re: Pozdravčki naših botrov

ob posvojitve Lavazze

"Zdravo, Lavazza!
Muca s čudovitim pogledom, ki je očitno očaral tvojega novega atija. Česar sem neizmerno vesela. Ker verjamem, da si prišla v topel dom in se bodo trudili, da se čim prej navadiš nanj in na svoje nove prijatelje. Da te bodo cartali in razvajali in pridno polnili skledico. Da te bodo krtačili in čohljali in boš ostala tako lepo zalita in svetlečega kožuščka, kot so te oddali tvoji dosedanji dobri skrbniki. Da boš lovila muhe samo za zabavo in v uslugo svojim novim sostanovalcem.
Lepo se boš imela Lavazza, saj si že sama ugotovila, aneda. Bodi srečna, da si bila izbrana in se lepo prepusti razvajanju pa tudi ti jih razvajaj, svoje nove ljudi. Saj veš kako, tako kot znate samo muce. Malo jih pobucaj, zapredi jim in zaspančkaj v naročju, da jih pogreješ okrog njihovih src in bodo srečni, da so te dobili, ker vam bo skupaj vsak dan lepši in popolnejši.
Bodi srečna in zdrava, Lavazza. Tudi jaz se te bom pogosto spominjala in mislila nate.
Botra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 29, 2015 10:10 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Žužo

"Ooooo pozmijavljena moja draga Žuža!

Kako lepe novice so prrrišle od tebe! Zdaj se bliža poletje in upam, da bo letos kaj bolj sončno, da se boš lahko nastavljala toplim sončnim žarrrkom in grrrrela svoj kožušček... pa le naj ga pogrrrreje tudi čim več konzerrrvic na dan... morrrda bo pa tvoja skrrrbnica le kdaj pa kdaj pozabila, da ti jo je že danes odprrrrla, ko jo boš pogledala s svojimi žarrrrečimi mačjimi očki ;)
Želim ti, da bo poletje tudi polno muh, naj se le dobrrrrro porrredijo, da bodo še bolj slastne, ane! Kaj pa kakšna vešča ob večerrrih - si to že poskusila? Slišala sem mijavkati, da so vešče tudi zelo okusne :)

Draga moja macica Žuža, včasih ko se spomnim nate, te tudi ljubkovalno pokličem, a sem ti to že povedala? Včasih Žužka, kdaj Žužetka, Žužkica. A ti je kaj od tega všeč? ;)

Lepo se pocrrrrkljaj v današnjem sončku in dan je še dolg za posladke, konzerrrrvice, muhe in božanje!

En prrrrrijeten čoh čoh počoh od tvoje botre Tadeje!"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jun 01, 2015 7:15 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Nežico

"Nežica!
Naj te pozdravim. Tvoja nova botra sem. Z veseljem. Pa vendar upam, da mi boš hitro pobegnila na svoje, saj mislim, da bo tvoj, s prelepimi barvami okrašen kožušček kaj kmalu pritegnil nekoga, ki se ti ne bo mogel upreti. Do takrat pa upam, da se nam še kdo pridruži, saj človek težko ostane ravnodušen ob tem, da kljub temu, da si bila že prav blizu druge strani mavrice, nisi dovolila da bi vsi, ki so se borili za tvoje življenje ostali praznih rok, razočarani in žalostni, brez tebe.
Bila si borka in ostala z nami. Prijazna, igriva, ljubka krasna muca.
Moja presrečno srečna muca Nežica, pošiljam ti veliko dobrih misli, da čim prej najdeš topla naročja, ki te bodo grela in ljubkovala in bodo za vedno tvoja, ti pa njihova.
Nežne pozdravčke ti pošiljam. Botra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jun 03, 2015 6:52 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Bubije

Dragi moj Bubi ღ

Najlepša hvala za prisrčno ''pismo'', katero mi je stopilo srček. Vesela
sem, da znaš že malo sam papat in tako razbremeniš Cvetko, ki jo najbrž že
roke bolijo od držanja flaške :) Pridno papaj, da boš velik muc, jaz pa bom
poskrbela, da boš imel kaj za papat. Verjamem, da se teta jezi, ko se
umažeš ko papaš in dirkaš, samo ti na ušesek povem, da jo sigurno nasmejiš,
ko dirkaš in potem pozabi, da te je morala umivat ;)
Ko si napisal, da si padel v veliko mrzlo vodo, sem se zjokala...najprej od
žalosti, ker si bil tako bogi, potem pa od veselja, da si še živ, da si
lahko stopil v moje življenje in ga polepšal. Nisi bil ti žleht, ima Čombe
prav. Žleht in grdi so nekateri ljudje. Važno je, da si sedaj vesel mucek
in boš za vedno ostal v mojem srčku. Se bom potrudila, da najdem
stanovanje, kamor bi te lahko pripeljala in ti vračala ljubezen.
Zdaj verjetno že sladko spančkaš, jaz pa še kar mislim nate. Moram tudi jaz
spančkat, da bom zdrava in ti lahko pomagala. Rada te imam moj mali Bubi in
tudi tete tam, Cvetko, Čombeta in vse, ki skrbijo zate, moj mali sonček.
Vedno te bom imela rada, najblveliiiik [?]. Priden bodi, vesel, zdrav in
igriv, Bubi moj. Poljubčke ti pošilja

tvoja botra Duši ღ
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jun 03, 2015 7:25 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Hope,
oprosti,ker je tako dolgo trajalo,da sem ti odgovorila.
Ti kar lepo počivaj in se preteguj,za kakšno konzervico bom poskrbela,pa tudi tvoje druge botre.
Jaz še nisem uspela ujeti nobene muhe,zato pa jih preganjata moj muc Nodi in mucica Neža.
Tudi onadva te lepo pozdravljata.Naročila sta mi,da mi poveš naslov,bi ti rada poslala kakšno konzervico,briketek in posladek. Saj veš,ko imaš,malo razdeli med seboj. Tako sta mi naročila.

Ti kar pošlji vprašanja,ki te mučijo in z veseljem ti bomo odgovorili-mačji in človeški osebki.

Draga Hope,želim ti,da čimprej najdeš za vedno,vedno samo tvoj kavč.

Verjemi,da te spremljamo in držimo tačke,da se vse izteče tako,kot si vsi želimo.

Lep pozdrav od tvoje botre ter mačje bande-Nodija in Nežike."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 07, 2015 5:51 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi naš Rudi,

kakšne super novice!!!! Zelo nas veseli in radostni ter polni zaupanja verjamemo, da ti bo v čisto tvojem domu in na čisto tvojem kavču zelo lepo in da te bodo razvajali, cartali in ti omogočili vse, kar lepotec,kot si ti, dragi Rudi, potrebuje. Tvoji novi družini prenesi naše lepe pozdrave.
Z veseljem in v spomin na naše prijateljstvo ti obljubljamo, da bomo v naslednjih dneh med tvojimi dozdajšnjimi kolegicami in kolegi mačkonkami in mačkoni poiskali faciko ali faceka, ki bo v naših srcih našel svoje mesto...tvoje bo pa v naših srcih za vedno.

Radi te imamo.

Družina Bevk"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.