Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 11, 2014 7:04 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moji Žuža!

Danes sem na Fb videla tvojo slikico Žuža, kako zelo si lepa, prav ponosna sem nate.Sem se morala kar pohvalit med Fb prijatelji,
češ to je moja mucica in sem njena botra.
Z veseljem bi te vzela domov, pa imam že dve mucici Riko in Mamo, kateri se med sabo ne zastopita. Večkrat je med njima trenje in kožuščki se velikokrat naježijo, repki pa se kar privzdignejo...in takrat se pihata da je vse naelektreno...tudi jaz!
Moram ti povedati, da velikokrat mislim nate in na vse male mucice, ki so pri vas v varstvu in čakajo na dobrega človeka, na svoj kavč, na lepo dekico, dobro hrano...Prav danes sem nekaj malega nakazala za male dudarčke, nate pa ne bom pozabila brez skrbi!
Bodi pridna, ubogaj svojo skrbnico, čisti svoj lepi kožušček, privošči si dober priboljšek in uživaj v teh poletnih(deževnih) dnevih!

Tvoja ponosna botra Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 11, 2014 7:05 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Meti!

Malo je trajalo preden sem uspela sesti za računalnik in ti odpisati nazaj, ampak mi je! To poletje imam precej manj časa za tipkanje, saj sem dobila hčerko. Ime ji je Ema in že zdaj ji pripovedujemo, da živi skupaj z mucami in kužiko, da jo imajo te naše živalice rade in da bo tudi ona imela rada njih in še vse ostale, ki jih bo spoznala.

Vesela sem, da letos ni preveč vroče, verjamem pa da tebi ves ta dež ne ustreza toliko. Je pa super podrnjohati na deževno popoldne, a ne?

Uživaj v svojih poletnih disciplinah. Držim pesti, da kmalu dobiš čisto svoj kavč!
Rada te ima tvoja botrca
Metka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 11, 2014 7:06 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Jurček en lep poletni pozdrav,

evo pa sem se aklimatizirala na tole čudaško poletno vreme. Človek bi najraje še enkrat jo mahnil na dopust :). Upam, da so tvoji zobje zdaj vredu in da nimaš več težav z njimi. Praviš, da obvladaš skok na komarja? Hm potem sem zgrešila, ker te nisem vzela s sabo na dopust. Zvečer so bili prav nadležni in smo se morali namazati, če smo želeli še malo posedeti pred šotorom. Ampak kaj moremo, tako pač je na morju.

Uživaj Jurček še naprej, na novem ali na obstoječem kavču - saj veš rada berem tvoja pisma :D.

Pozdravček od botre Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 12, 2014 6:30 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Pupi,

prav ob takih urah, kot je tale, se jaz s svojo muco po dolgem delovnem dnevu stisnem na kavču in malo prebereva skupaj, kaj se je čez dan dogajalo po svetu. Pa so povsod vedno samo žalostne novice, vojne, neurja, streljanja, bolezni... Mi, ki imamo srečo, smo živi in zdravi, s polnimi želodci, na mehkih kavčih. Kje je tukaj pravica - že za ljudi je ni, kje je potem še tista za vse vas, ki ne morete govoriti sami zase?

Tvoja zgodba je žalostna, prežalostna, da bi jo želela še kdaj misliti in upam, da si jo tudi ti že malo pozabila. Nismo vsi ljudje slabi in grdi, kar si gotovo že ugotovila zdaj, pri Svoji, ki ti tvoje novo življenje dela karseda lepo. Verjamem, da tudi zate že nekje raste kavček, ki bo samo tvoj, kjer bodo tanajboljši briketi in šetaboljše vrečke, če si jih boš zaželela. Kjer bodo na tvojem NPNPN seznamu res samo še šamponi, občasno kakšen Zantelček in pa škarje za kremepljčke, ne pa tako osnovne in banalne stvari, kot so čist wc, sveža voda in obilica hrane za lačen želodček. Kjer boš lahko razvajena, kot se spodobi za mačjo gospo, kjer bodo vsaj malo plesali tako, kot boš ti mijavkala.... no, saj te ne smem preveč spodbujati, se boš še prehitro naučila, kako se stvari streže (če pa boš res rabila kakšen namig, ti bo pomagala naša Maybe).

Jaz bom z veseljem tvoja botra, dokler boš uživala v udobju Mačje hiše. Upam pa, da ne bo to predolgo... čisto tapravi kavčki so pač najboljši in ko si boš našla novo družino, bomo lahko pomagali kakšnemu drugemu mucku, ki nima sreče.

Do takrat pa uživaj, lepotička, in srečno.

Maša&Mejbi"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 19, 2014 8:37 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Še preden mi je uspelo objaviti pismo namenjeno Slavku ob odhodu v nov dom, se je Slavko vrnil. :negative: Pismo pa vseeno objavljam, saj so bile želje v njem iskrene, čeprav se niso uresničile.

"Strumen mačji pozdrav!

Silno sem se razveselila pisma črnega mačkona Slavka, ki je ponosno odtacal svojemu kavču naproti! Kar malo je mečkal, kako bi mi to povedal, no, a tako zelo spet ne. Prirojena mačja samozavest mu je olajšala to dejanje. Priznam, presenetil me je! A to je tako mačkastična novica, da ob njej ne gre razlagati, da me je skoraj hotelo zaskrbeti, kaj bo nastalo iz zmedenega uvoda.

Naj še jaz dodam nekaj Prrršerna: Hrast stoji v turjaškem dvoru, vrh vzdiguje svoj v oblake, v senci pri kamnitni mizi zbor sedi gospode mačje, ker Turjačan spet gostuje Rozamundine snubače ... Mijaaavvv! :)

Tole mu sporočite, prosim:

Lepo, da si osvojil srce duše, ki ji boš lahko vsak dan napredel pet kil preje in ji dovolil, da te po več ur skupaj prasklja po mehki dlaki. To je pa ja bistvo življenja mačjeljubne osebe, marrr ne? Ti kosmatinec črni! Tudi jaz te ne pozabim! <3 Saj mi boš poslal kakšno sliko z novega kavča?"

Tvoja Piquita
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 28, 2014 6:01 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj Leo!

Si me pa zelo razveselil s tvojim javljanjem. Sem prav vesela, ko vidim, da se imaš sedaj lepo in da dobre tete lepo skrbijo zate. Ko bi vedel, kako sem jokala, ko sem brala tvojo žalostno zgodbo in ko sem videla tvoj drobceni telešček in uboge zobke. Kaj vse si moral prestati, veš pa samo ti. Želim, da bi tudi ti imel tako srečo kot Ajkica in dobil dobre posvojitelje. Če bi imela možnost (imam že dva mucka, enega brezdomčka, v majhnem stanovanju), bi bil že moj. Tako pa boš vseeno majčkeno moj - na daljavo.

Lepo te pozdravlja tvoja botrca Anka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16150

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če avg 28, 2014 6:46 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Uf, eni botrčki pa tako lepo napišejo, da je takoj ploha. :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne nov 09, 2014 6:42 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Ob Leovem odhodu v nov dom :)

"Dragi moj Leo!

Kako zelo si me osrečil s tole nadvse lepo novico, da odhajaš v čisto svoj dom. Res si si ga zaslužil. Prepričana sem, da te bodo razvajali kar se da. Prav polepšal si mi današnji turobni dan. Kako zelo si želim, da bi tudi tvoja sestrica Pupi imela tako srečo kot vidva z Ajkico. Upam, da se boš redno javljal s kakšno slikco. Lepo od tebe Leo, da ne boš čisto nič jezen, če si bom sedaj izbrala drugega mucka, saj razumeš, veliko jih je, ki še čakajo...

Še mnogo srečnih, zdravih let na mehkem kavčku ti želim,

tvoja botrca Anka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 20, 2014 10:08 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Gypsy in Mišek,

kako lepo spet slišat od vaju. Ne nagajajta preveč ljudem z "angelčki", ker ne bodo preveč zadovoljni :D Hvala za sončen pozdrav, ki ga pošiljam nazaj in ti želim, da čim prej oba dobita tudi svoj kavč, dotlej pa uživajta pri svojih tazačasnih tetah :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 20, 2014 10:10 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Čopi,

tvoj sončni pozdrav ima res neverjetno moč, še veš ne kakšno...precej večjo, kot misliš ti!
Vedno si v naših mislih in upamo, da ti zdravje služi, pa glede na napisano ne bomo več tako skrbeli. Nekako tako imaš zapolnjen čas kot mali kosmatinčki tukaj pri meni, prav posrečeni ste. Dela je za take mačje kepe vedno preveč, ni res? Še dobro, da Romana tako lepo skrbi zate in kar povej ji, da sem ji hvaležna, tako kot Mačji Hiši. Ti pa ji hvaležnost izkaži tako, da boš delal mačje angelčke znotraj wc-ja, ne ji preveč smetit;) Ne maramo vsi peščenih plaž, hihi.
Srček lepi, počivaj pod kakšnim toplim radiatorjem s kolegom v objemu in sanjaj mačje sanje;) Radi te imamo prav vsi, saj morajo moji srčki poslušati, kako lep, priden in poseben je naš posvojenček,

tvoja Mateja s kosmato bando ;)"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 20, 2014 10:11 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Levči, moj!
Sem se zelo razveselila, da si se mi oglasil. Seveda večkrat pokukam kako je s tabo in mi je žal, da v poplavi novih in novih rešenih brezdomčkov ostajaš ti in tvoji prijatelji vrstniki kar malo v ozadju. Saj se bo uneslo tudi to in prepričana sem, da te bodo kmalu ugledali tapravi. Ker si lep, to že itak vemo, si pa tudi ljubek mačji navihanec in kdo si ne bi zaželel imeti te ob sebi.
Pridno papaj in se igraj. Pokaži se kaj, da te vidimo botri pa tudi tisti, ki čakajo ravno nate.
Pravijo, da nikoli ne veš, kje te sreča čaka. Zato bodi pripravljen vsak trenutek. Mogoče boš prav kmalu pomahal iz čisto svojega kavča in jaz se bom iz srca veselila s teboj.
Bodi zdrav in srečen muc, rada te imam. Botra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 20, 2014 10:12 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Maks,
najlepša hvala za cel koš novic.
Me veseli, da uživaš v mačjem življenju, skupaj s prijatelji.
Kar tako naprej!!!!

Lep dan,
Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 20, 2014 10:14 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Tigi in prijatelji!

Prav lepa hvala za pismo. Veseli me, da ste dobro, da so vaše skledice in mehki trebuščki polni. Hi, hi, sem mislil, da sem edini, ki rad dela angelčke iz peska. Na uho vam povem, da še rajši zmečem pesek iz strrrrrranišča in delam angelčke po celi sobi. Potem pa izza vogala gledam, kako babnica začne vreščat in besno pometat pesek. A si pošten muc sploh lahko želi boljšo zabavo. Da se ne razburja preveč, se ji potem milostno pustim pobožat. Včasih celo zapredem in se delam, da v tem uživam ;) Baba pa cvili in vzdihuje od navdušenja. Naj ima veselje.

Pa nekaj bi te lepo prosil, bratec Tigi. Reci teti Renati, naj naslov od moje mame zamenja za: xxxxxxxxxxxxxxx. Še vedno nam pošilja tvojo pošto na stari naslov, ta bo pa zdaj, zdaj ugasnil. Zelo bi nam bilo žal, če bi zato zamudili kakšno tvoje pismo. Kaj šele novico, da si dobil čisto svoj kavč. Prav to ti iz srca želim. Tebi in tvojim prijateljčkom. Prav vsakemu od vas. Prav takega, kot si ga vsak od vas želi in zasluži.

Bodite lepo vsi, ki potrpežljivo čakate, da zraste kavč čisto po vaši meri, zate zlati bratec bom pa še posebej stiskal šapice!
Tvoj Jaka
pa še moji Eli&Neva&Mare"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 20, 2014 10:16 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Kako sem vesela takihle sončkastih sporočil od mucka z najlepšim smrčkom na svetu. Ti, Adi, veš, kaj te moram vprašati. Ali ste se z Bertico in Božotom dobili na kaki smetanci in se menili o tehle angelčkih? Ker onadva počneta točno isto, ko me ni doma. Na sumu imam sicer Berto, ampak pst, nisem prepričana, zato ji ne povej, kaj sumim. Meni se sicer zdi ideja nadvse posrečena in se nič ne razburjam, ker moram sprehajati metlo in čistiti za mojima mucama. Prav vesela sem, da sta zdrava, živahna in nadvse navihana. Tudi tebi (in Zari) privoščim še veliko dobrih idej (kot so te s pegazi), zdravja polno skledo, mišk, žogic in perotov na kupe, uslužne človeke in vse najboljše vnaprej. Srečno, sončka moja, vse najboljše vama privošči vajina Neža"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe nov 21, 2014 9:46 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Lino in Tejka!

Hvala za lepo pisemce, vedno se ga razveselim! Kljub temu pa sem malo žalostna, ker bi raje prejela vajino poslovilno pisemce. Prav preverila sem - vajina botra sem že od leta 2010. Že več kot štiri leta ni nihče opazil vajinih lepih bučk. :( Vem, da sta oba plašna tigrčka, kar ni ravno najboljša "reklama" za posvojitev, vendar verjamem, da vaju bo slej ali prej opazil pravi! Tudi sama imam posvojeni dve tigrasti muci iz zavetišča in ena od njiju je zelo plašna. Kljub temu se je navezala na mene in moje najbližje in ni lepšega kot videti kako se plašno bitje spreminja v tvojega najbolj zvestega prijatelja.

Držim pesti za vaju in vama pošiljam en kup virtualnih čohcev za katere verjamem, da jih bodo vajine skrbnice spremenile v čisto ta prave! ;)

Vajina Teja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe nov 21, 2014 9:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Pupi,

želela sem si, da od tebe ne bi dobila prav nobenega pisma več, razen enega, v katerem bi pisalo, da me ne potrebuješ več, ker imaš tako kot tvoj bratec čisto svoje ljudi in čisto svoj kavč. Očitno sem si to tako zelo, zelo močno želela, da se je uresničilo, še preden sem uspela nazaj napisati kaj glede tvojih dogodivščin, o katerih mi tako lepo pišeš.

Želim ti, ne, VERJAMEM, da bo ta kavč tisti za vedno, na katerem boš notri prinesla vse tisto, kar ti v življenju do sedaj ni bilo dano. Zaslužiš si vse in še več. Tvojim pa le povej, naj se javijo s kakšno slikico.

Midve pa bova že danes izbrali novega mucka, ki potrebuje pomoč. Jih je vse preveč, in najbolj sem vesela, da tebe ni več med njimi.

Bodi pridna Pupi moja, in uživaj.

Maša & Maybe"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29981

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe nov 21, 2014 10:17 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3 :'(
Hvala, vsem! :kiss:
:thanks:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 26, 2014 5:37 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi mucici Jill in Žuža,

Vajino javljanje in poročanje o poletju me je TAKO ogrrrrelo, kot da bi cel teden ležala na soncu in mislim, da bodo vajini sončni pozdravi grelo celo megleno zimo prrrr prrrr hvala vama!
Tudi jaz nisem nek navdušenec nad zimo in plundro in ljubljansko meglo, da ne omenjam, kako hitro se znoči, ampak ko pomislim na vaju, da sta dobro, da sta na toplem, imata briketke in priboljške in igrače, se kar sonce naredi. Če bi si med zimo zaželela plaže pa ta ideja s peskom iz mačjega stranišča res zažge hihi :) morda bi se pa človeki večkrat lepše držali, če bi bolj mislili na lepe doživljaje in smeh in zabavo in ponovili kakšno mačjo idejo tudi sami, kajne?

Mislim na vaju obe in na vsako posebej in sem vama zelo hvaležna za take polepšave dni!
Vajina botra Tadeja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 26, 2014 5:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Pika!

Zelo sem se razveselila tvojega pisemca po res dolgem času. Opravičujem se ti, ker ti nisem tako dolgo odpisala. Zdravje me je pustilo na cedilu, sedaj sem ok in ti pišem. Vesela sem da tvoja začasna lepo skrbi zate, da je tvoja skledica vedno polna briketkov in da uživaš. Lepo, da si lovila sončne žarke, saj jih letos res ni bilo veliko. Upam, da si jih nalovila za celo zimo. Lepo, da misliš tudi name in skrbiš, da bo tudi meni toplo pozimi. Vidim, da si polno zaposlena, zato te popolnoma razumem, da se svoji botrici oglasiš le vsake toliko. Angelčki iz peska so tudi meni prav dobro poznani. Mojih 5 mačjih repkov vsak dan poskrbi za to. Verjemi, da so snežni angelčki bolj zabavni kot ti iz peska. Ja Pika te popolnoma razumem da smo ljudje prav čudna bitja, mečemo se po mrzlem in mokrem snegu, pesek v stanovanju nam gre na živce, poleti pa se tudi sami valjamo po njem. Tvoj sončni pozdrav me bo grel vso zimo, prav vsak dan se bom spomnila nanj. Želim ti, da boš še naprej uživala kot uživaš sedaj, da tvoja posodica z briketki ne bo nikoli prazna, da boš še naprej preverjala praskalnike, če so na svojem mestu, in vse miške in žogice še naprej zbrcala na nedostopna mesta. Uživaj in še kaj se javi. Kmalu se prične ¨veseli˝ december, ko ta pridne obiščejo dobri možje. Ne vem, če te bo obiskal ampak tvoja botrica Helena ti bo v mesecu decembru nakazala kakšen euro več, da boš deležna kakšnega boljšega priboljška. Pika moja lepo se imej, hvala za pozdrave in čimprej se mi spet oglasi.

Nate vsak dan misli tvoja botrica Helena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14897

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr dec 03, 2014 11:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:)

"Dragi Jurček,

ne morem verjeti oziroma sem kar debelo pogledala, ko sem danes dobila eno krasno diplomico, da sem tvoja botra že 5 let. Uh kako čas mine. Upam, da se imaš v teh turobnih dneh lepo, čeprav za kaj pametnejšega kot poležavanje na radiatorju najbrž ni :).
Upam, da še vedno ideluješ mačje angelčke, saj veš je le prišel najlepši mesec, v katerem nosijo dobri možje. Pa da ne pozabiš oddati pisma Božičku ;).
Seveda morava med drugim pomisliti tudi na vse ostale muce, ki se jim ne gode tako kot tebi, ki so zunaj na mrazu, bog ne daj poškodovane, lačne ali celo povožene. Ravno prejšnji teden sem videla blizu doma prekrsanega sivega mucka, kateremu žal ni bilo več pomoči. Najbrž je bil res blizu doma, ampak saj veš, raje preventiva kot pa takole končati. Tako da ni ga čez izključno notranji kavč.

Dragi moj Jurček, želim ti lep december, kot darilce bom tokrat nakazala malo več denarja zate. Za prihodnost pa ti želim, da boš če ne na svojem stalnem kavču, še mnoga leta moj mali prelepi Jurček.

Tvoja ponosna botra Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.