V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po mar 07, 2011 8:03 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:) Uff, take super človeške "mačke" bi pa kar klonirala. :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne apr 10, 2011 9:52 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Bijou, muc botre Mateje, pošilja pozdravčke Fergie in ji želi, da kmalu najde vsaj tako superski dom, kot ga ima sam. :*

Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne apr 10, 2011 10:04 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Niki pozdravlja Nikija. :kiss:

Slika

Njuna Nina pa pravi takole:

"Sporočilo za Nikija..Zate sm se odločila iz več razlogov.Prvi je ta,da imam sama doma mucka z imenom Niki.Drugi je ta,da sm rekla da ko bom prvič botra,bom botra tistemu ki ima najmanj botrov,ker imam občutek da marsikdo postane boter mucku glede na videz.Ampak nekaj je v teh Nikijevih očeh.In še ena stvar je.Živim v podnajemniškem,majhnem stanovanju (34m2) ,brez balkona in vedno bolj študiram da se morem preselit,ker moj mucek ni glih najbolj srečen v tako majhnem stanovanju.Živim z fantom.Ko sma se skupaj preselila sem ga prepričala da mi pusti imeti mucka.On prej nikol ni imel živalic,tako da nikoli ni čutil velike simpatije do živalc.Ko pa sma dobla Nikija se je pa čist spremenil.Na živalce je začel gledat čist z drugimi očmi.Tudi njegovi starši so ratali veliki ljubitelji muck,kar prej nikoli niso bili.Še prepričat so me hoteli,češ kaj boš imela mucka če ti bo pa vse uničil.Sedaj pa sta prvič po cca.25 letih spustila živalco v svoje stanovanje...Najslabša stran vsega pa je,da ko sma dobila mucka sma ugotovila da je fant alerigčen na mucke.In to je trenutno razlog da ne posvojim vašega Nikija.Če se bo fantu uspelo rešit alergije(včasih zna bit kr zoprno,se mi kr smili kolko kiha),vem da boma zrihtala družbo najinmu Nikiju in moj posvojenec Niki je prvi na seznamu.Lep pozdrav.
p.s. prilagam slikco našga Nikija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe apr 22, 2011 9:02 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljena Renata, kakor vsi iz Macje hise, kakor tudi vse mucike.
Lepo ste me presenetili s priznanjem in se za to tudi zahvaljujem. Sem
ga bil vesel in sem ga pokazal tudi staršem in babici. Zelim vam vesele
in mirne velikonocne praznike.

Lp, R."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 26, 2011 5:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja LeeLoo

Oprosti, da ti tako pozno odgovarjam na tvoje krasno pismo.Veš prav vesela sem, da sem ti polepšala dan in da je tvoj rep zdaj bolj pokončen, saj je tako lep, da ga morajo vsi videti.
Če ti povem po pravici sem jaz počaščena da sem lahko tvoja botra, ker tako lepe mačje lepotice ne rastejo na vsakem mačjem drevesu. Kar pa se tiče tega, da se ljudje niso tepli zate pa takole, veš ljudje smo ene take čudne živali. Nekateri imamo oči in vidimo mačjo lepoto, drugi pa se malo težje in počasneje učijo, spet tretji pa celo življenje ne spregledajo. Ko bi samo vedeli kaj zamujajo.
V glavnem močno upam, da se bo našel kakšen pameten in poseben človek, ki bo videl kako si krasna in ti bo vedno na uslugo, če mi bo uspelo , da se preselim, močno upam, da bom to jaz. Precej mislim nate in o tebi sem pripovedovala Liski (tvoja mačja sorodnica), ki bi te prav tako rada spoznala.
LeeLoo, želim ti čim manj stvari iz NikakorPodNobenimPogojem seznama in čim več stvari , ki te spravljajo v dobro voljo.
Tvoja botra Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 26, 2011 5:43 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Pa še pismo, ki mu je, po moji krivdi :girlblush: , že malo "zrasla brada":

"Žabica mačja zlata.. <3
Sem opazila da si v novem ,čisto tvojem domu..
Kako krasno, sonček mačji !!! Od sedaj do mačje neskončnosti uživaj,uživaj ,cartaj se in malo misli na vse svoje mačje prijateljčke ki še čakajo na sijajne domove za razvajene muce.
Mi te ne bomo nikoli pozabili ...in tudi zato ker je tebi uspelo bomo izbrali novo mačje srce ki potrebuje nekaj naše skrbi za bolj brezbrižno prihodnost..
Veseli zate ...Lili <3 "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 06, 2011 9:35 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Fergie <3

"Draga Fergie!

Ja to pa je prava praznična novica, verjetno že raziskuješ novi domek in osvajaš vse okoli sebe!! Zelo sem vesela zate in seveda, v mojem
srcu je prostor še za kakšno mačjo srčico (srčka), ki mu bom veseljem malce pomagala :) Lahko pa tudi ti predlagaš kakšno mačjo prijateljico oziroma prijatelja, za katerega si še posebej želiš, da bi dobil nekaj žepnine za majhen priboljšek :)
Zlata Fergie, želim ti najmehkejši kavč na svetu in seveda kakšen par rok, ki te bo neprestano božal, crkljal!!!

Veliko sreče in lepe praznike še naprej!!

Alenka s človeško, pasjo in mačjo družino"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 11, 2011 5:08 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Moja draga Fergie!

Tudi jaz sem zalostna in obenem vesela, da odhajas v nov, upam da zelo prijazen dom, tvoj novi dom.
Solze mi polzijo po licu, malo zato ker sem srecna zate, vec zato ker sem ravno vceraj izgubila mojega dragega zajcka Rubija, s katerim sva prijateljevala 6 let, Priznati moram, da mi je bil kot otrok.
Obljubim ti, da si bom poiskala novega mucija kateremu bom z veseljem botra!
Bodi lepo, uzivaj pri svoji novi druzini!
Vedno se te bom spominjala! Tvoja botra Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 20, 2011 8:28 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Maks :)

Prav solzice so mi stopile v oči, ko sem prebrala tvojo zgodbo in kako si se razveselil, da si dobil botro. Veš, moram ti priznati, da si mi takoj padel v oči lih zaradi tega, ker še nisi imel nobenega botra in ker si že kar 8 mesecev v "mačjem hotelu", pa še kar iščeš svojega človeškega zaveznika.
Žal te ne morem posvojiti, ker imamo doma 3 muce, pa še te so na vsakega "prišleka" zelo ljubosumne, tako da ti zaenkrat lahko pomagam samo denarno. Ampak verjamem, da ti tvoji začasni skrbniki nudijo dovolj ljubezni, cartanja, božanja,...da si zadovoljen, ker si tam :)

Bi pa te z veseljem tudi kdaj prišla sama pocrkljat, če je to seveda možno :)
Drugače pa se že veselim tvojega "pisma" naslednjič, da izvem kako ti gre.

Lep prisrčen mačji pozdrav od tvoje botre Nine :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jun 03, 2011 6:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:kiss: Tanja piše svoji Žuži :kiss:

"Draga moja mucica Žuža!

Vesela sem, da si bila tako zelo srečna ko si zvedela, da sem postala tvoja botra.
Resnično si se mi zasmilila in vsak mesec te bom nagradila, da ti bodo tvoji skrbniki lahko kupili briketov in slastne hrane za tvoj želodček.
Res nekje te čaka čudovit kavč na katerem boš sanjala prelepe mačje sanje. S skupnimi močmi nam bo uspelo!
Bodi pridna, ne tepi se z mačkoni, ki so ti fovš, ubogaj skrbnike!
Tvoja ponosna botra Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jun 03, 2011 6:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Renata pa se je poslovila od Aje :kiss:

"Draga Aja!

Zelo sem vesela, da našla si svoj domek, ta pravi domek, zato ne bodi žalosta....uživaj, predi, poležavaj, malko krempaj, sej pa si le mačkon...a ne?
Bom pa posvojila še kakšno muco, bodi brez skrbi.....

Imej se lepo, dolgoooo predi na tem svetu in...by"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jun 03, 2011 9:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Se vedno stopim, ko berem kaj novega v tej rubriki. :kiss: za vse.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Pe jun 03, 2011 11:05 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Botrica Nina, pozdravljena!

Žal je Maks plašen mucek in rabi veliko časa, da zaupa novemu človeku. Tako obiski niso mogoči, kajti Maks bi se nemudoma skril v najtemnejši kotiček in ga ne bi niti videla. Žal je res tudi to, da v začasnem domu ni zadovoljen, saj je zanj tu vse preveč drugih muc in psov in se tak nežen, plašen maček nikakor ne more sprostiti. Kadar je vse mirno, to pa je zelo redko, rad pride na posteljo in se pusti božati.

Vsi si zelo želimo, da bi tudi Maks končno našel svoj pravi dom, kjer bi potrpežljivo počakali, da jim pokaže, kako mil maček je. In pravi lepotec je tudi.

Maksova krušna mama

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So jun 04, 2011 4:36 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Dobila prvi pozdravček od Marushke in mi je nekaj v uč padlo :girlblush: :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So jun 11, 2011 4:35 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja posvojenka Madonna in vsi skrbniki angelčki, ki so ti priskrbeli topel nov dom in zate nesebično skrbeli do zdaj,
srčno sem srečna, da boš končno imela nekoga, ki ti bo tudi v živo izkazoval vso ljubezen, spoštovanje, skrb in toplino, ki si jo nadvse zaslužiš in ki bo tam samo samo zate!!!
Malo solzic je priteklo, ampak gremo naprej ... si že veselo ogledujem morebitne nove posvojence ;)
tvoja botra Tina (z nadljubko mucico Bači ob tipkovnici hehe) ... navihan in brkasti pozdrav in velik objem :kiss: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jul 21, 2011 4:52 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3

"Dragi moj Čombe, Kuku, Jerči in drugi mačjehišarji

zelo sem se razveselila vašega pozdrava, tako prisrčnega maila mi še nihče ni poslal.
Upam, da bom lahko vsaj malo prispevala k temu, da bo zvok serviranih briketov še bolj slasten, da bodo injekcije manj bolele in da boste svoje repke nosili kar se da ponosno in visoko. Tako, kot si zaslužite. Pa ne bodite več žalostni, saj nas je kar nekaj, ki vas imamo radi. Poglejte samo, kako lepo za vas skrbijo v Mačji hiši.

Lep pozdrav,

Tina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jul 21, 2011 4:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3

"Pozdravljen Stenmark,

ko sem prebrala tvojo žalostno zgodbo in te nato še v živo videla in spoznala ob posvojitvi Naye, sem se odločila, da ti pomagam tako, da postanem tvoja botra...ne bom pozabila trenutka, ko sva s fantom vstopila skozi vrata... takoj si me pozdravil in se pustil božat.... in pa te tvoje prečudovite oči... sm se kr zalubla (ampak ne naokrog govort, ker potem bosta moja mačkona besna )... prav vidi se, da si en tak ultra extra nadprijazen in crkljiv mačkonji lepotec....presrečna sem, da obstajajo punce, ki vsak dan rešujejo mačja življenja....saj so rešile tudi tebe....

toliko zaenkrat....oglasi se kaj in uživaj svoje mačje življenje!!!! pa ne pozabi, da smo nekje ljudje, ki ves čas mislimo nate, te imamo neizmerno radi, ti pošiljamo ogromno pozitivne energije in držimo vse pesti in tačke, da tudi ti kmalu najdeš čisto svoj kavč!!!!

tvoja botra Vesna"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jul 21, 2011 5:22 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:) :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jul 21, 2011 7:57 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:kiss: Botra Irena:

"Dragi mucek TIN!!!!
Jaz in moja muca Zoya držima pesti in tačke za tebe, da boš vnaprej imel življenje takšno, kot si ga zaslužiš!
Vedno dovolj hrane, toploto, nekoga ki te bo imel rad (zraven naju seveda!!!) in čimprej svoj veeelik udoben kavč! Pošiljava ti MILJON poljubčkov!!!!! "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jul 24, 2011 7:04 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Lep in prisrčen pozdrav Renati in Maksu.

Ker sem velika ljubiteljica mačjih kosmatih repkov in se mi je mačji lepotec Maks že preko slikc zelo prikupil, sem se odločila da mu grem za botra. Sama imam dve muci, ker pa imajo levkozo ( žal obe), drugačna posvojitev ne pride v poštev. Veslea sem, da ti bom Maks lahko vsaj malo pomagala in najsrečnejši človek na svetu bom, ko boš šel tudi ti v čisto svoj dom, na čisto svoj kavč.

V mislih sem s tabo.
Janja"

:kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.