V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 07, 2015 5:52 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Joj zlati Rudi, veš da se bom velikokrat spomnila nate, ker zame si zelo poseben muc in sicer sem prav tebi
prvič mačja botra in to je res nekaj lepega in nate sem zelo zelo ponosna .
Nejprej ker nisi popustil , potem ker si zaupal ,sedaj pa ker si postal srečen muc v svojem novem domu in verjemi sem res zelo vesela , da sem ti do sem pomagala prit .
Veš ko sem tvoje pisemce prebrala so se mi orosile oči od veselja .
Prelepo mačje ,scrtano ,predajoče in veselo mačjo prihodnost ti želi tvoja botrica
Anita"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 07, 2015 5:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Dušica...

nikoli te nisem pocrkljala, pa sem te imela rada od prvega trenutka, ko sem zagledala tvojo sliko. Vesela sem, da si šla k ljudem, ki so ti zavestno podarili možnost za preživetje, ko si bila v res groznem stanju. TO so pravi angeli.

Če mi dovoliš, bova z mojo mucko Neli najino boterstvo nadaljevali z Levčkom... tako lep muc, pa samo ena botra... Neli z veseljem nekaj svojih vrečk odstopi takim čednim mačkonom...

Pozdrav tja gor... in čuvaj nas. "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 14, 2015 6:28 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Hope,
oprosti,ampak odgovarjanje na maile ni moja dobra stran,žal. Tudi služba je takšna,da ni časa.

Vesela sem,da si dobila paket.

Upam in želim ti,da čimprej dobiš kavč-zavedno tvoj.

Javi se kaj,tudi jaz se ti bom,čeprav z zamudo.

Tvoja botra Petra."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 21, 2015 4:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljen naš mali Liam!

Kako se kaj imate z mačjo bando v MH? Vidimo, da imate kar precejšnjo gužvo, zagotovo lepo skrbiš za malčke, ki v velikem številu prihajajo k vam.

Pri nas je novica, da smo pred približno 3 tedni našli majhnega ubogega muca starega kakšna 2 meseca, bolhastega, glistastega in s popolnoma gnojnimi očki. Privlekel se je na našo teraso, kjer smo ga na srečo še pravočasno rešili.

In tako je ostal pri nas, in oba z Dariem upava, da se bo naš očka omehčal in bo lahko ostal v našem domu.
Upam, da nisi jezen, da sedaj z nami biva druga muca, tudi tebe bi z veseljem povabili v naš dom, če bi le lahko.

Vem pa, da si vesel, da smo pomagali enemu uboščku, ki bi ga drugače zagotovo doletela kruta usoda.

Lepo se imejte in uživajte!

Tvoja botra Jelka in Dario"


Draga botra Jelka in Dario, Liam vama sporoča, da ni prav nič jezen, pač pa je ponosen na svoja botra. :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne avg 02, 2015 1:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dobro jutro moj Levček

samo sporočam ti, da sem bila tvoja botra že prvič, ko si ves slaboten prišel k tem dobrim ljudem.
Priznam, da sem se veselila s tabo, ko si odšel v nov dom, vendar žel nisi imel sreče, da bi tam lahko ostal. Srečo pa imaš, da si se vrnil spet nazaj k dobrim in vdanim tvojim služabnikom.
Obljubim ti, da boš imel vedno polno skledo, pa verjetno ti bodo dali tudi kakšen mačji piškotek, pa veeeliko iskrene ljubezni.
Pozdrav od botre Andreje in mačkona Škratka (ki je zelo hude narave in ne mara nobenega drugega muca v svoji bližini)."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 13, 2015 9:56 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Levček !
Malo je trajalo , da sem ti odpisala ma zdej sem končno uspela.
V veliko, velikansko, gromozansko veselje mi je biti tvoja botra in veš da bom pomagala da ne boš lačen pa Tvoji naroči naj te še zame crta (ne pozabit).
Zdej ti pa povem takole je bilo- moj prejšnji varovanec je dobil čisto svoj domek in potem sem si jst rekla zdej bo pa Levček na vrsti, da mu prinesem malo sreče, veš tko bom držala pesti, ma tko močno, da ni da ne bi tudi zate zrastu en tak taprav, po tvoji meri scrtanast kauč, kjer boš mel kašnega taprauga prijatla, pa zelo ustrežljive služabnike in seveda vedno, ma res vedno, polne skledice.
No, zdej grem na delo (držat pesti), ti pa pridno čakaj, jst bom pa tudi čakala, da se mi kaj javiš mogoče s kakšno slikco.
Jst bom pa poskrbela, da boš dobil kašen priboljšek drugič, ko bom mela šoping pr Čombetu.

Eno fajn čohanje podbradnika za pozdrav

Tvoja botra Anita"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 14, 2015 6:34 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj Sasaki,
ko sem videla to novico, sem bila najprej zelo vesela, potem pa tudi malo žalostna..saj veš zakaj. Kljub temu pa se držim veselja, da je tudi za tebe končno zrasel kavček, ki bo tisti čisto tapravi.
Prepričana sem, da boš svojega novega človeka (ali ljudi) neizmerno osrečil in ti želim ogromno crkljanja - po brčicah, ušeskih, tačkicah, trebuščku, hrbtku, pod bradico in povsod, kjer ti najbolj paše. Tudi trebušček verjamem, da boš imel vedno poln in da bo Tvoj/a poskrbel/a za zate zelo zabavno »kurjenje« vsega tega kupčka energije, ki jo imaš.
Sedaj pa je čas, da greš lepšati življenje svojemu človeku, jaz pa grem tem čudovitim ljudem v Mačji hiši sporočiti svojo željo za botrstvo tvoji »sestrici« Hope (za katero imam pripravljen en mali paketek).
Srečno, pikec!
Tvoja botra Urša"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr sep 02, 2015 5:05 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga srčica SARABI, zame si posebna, prelepa. Vesela sem, da si del mojega srca. Najbolj pa me osrečujeje dejstvo, da končno živiš s polnim želodčkom, ljubljena in na varnem. Konec koncev si to zaslužiš, saj je za tabo žalostna in kruta pot. Oglasi se še kaj ♡ Radi te imamo ♡
Renatka in mačja banda Piko, Kimy in Rika"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 03, 2015 6:07 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Sarabi!

ne morem ti z besedami opisati kako sem vesela, ko vidim tvoje ponosne zelene očke, ki pogumno zrejo v svet in spet so me oblile solze - tokrat solze sreče, čisto drugačne od tistih,ki so me zalivale, ko sem se prvič srečala s tvojo zgodbo...meglenega meseca marca, ko so te s tvojimi sestricami in bratci našli in hvala bogu rešili! In ko sem spet uzrla tvoj ljubek obrazek s pripisom da iščeš botre ni bilo enostavno nobene druge možnosti, kot da te "poklikam" !
Upam, da nas bo čim več, da tvoja skledica nikoli ne bo prazna in ker si že uglajena gospa v zrelih letih (kar ti vsekakor pristoji!), da boš vedno imela rezervo, da se odpravi kakša glistica, uredi kakšen zobek in pritisne kakšna injekcija (jaaaa vem da ni luštno) da boš zdrava baba!
V drugem tednu pričakuj od nas en skromen paketek s papico za gospe v tvojih jesenskih letih in ne vem če se še rada igraš z igračkami, če ne jih boš pa podarila:)

Tokrat bodi to vse, neizmerno sem vesela, da si se mi oglasila in da boš lahko tudi z mojo pomočjo doživela čim več lepih let, uživala v tem, da komandiraš po mačji hiši in si itak na sploh največja carica!

Poljubčke, čohanje po bučki in trebuščku (če ti je to všeč) ti pošiljava botra Mateja & Tomi, sestrici Luna in Toja pa ti pošiljata en veeeeeellliiik in glasen mew *****! Žal te verjetno ne bom nikoli videla, moram pa ti povedati, da si zasedla en košček mojega srčka, tisti delček, ki je bil fraj za točno tako posebno mucko kot si ti!

Prida bodi :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po okt 12, 2015 5:07 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Nežica,
v veliko čast mi je, da sem postala tvoja botra. Ti si tako posebna muca, da bolj posebna ne moreš biti.
Ostani Lepa,zdrava in vesela.
Nikar se ne boj, hrane in pijače (kozje mleko in voda) bo dovolj.
Će bo potrebno, pojdi obiskat tud teto vetko, nič hudega ne bo.
Lepo te pozdravljamo moji muceki,nas kralj Nodi ter princezi Neza in posvojenka iz MH Flower.
En malo pozdrava pa tudi od mojih novih začsnih mucekov,ki so bili najdeni na pokopališču v Slatini.
Z moje strani pa en velik pozdrav❤️ in poljub. Vsi Bomo držali tačke in roke,da čimprej najdeš svoj za zmeraj Kavcč tako kot moja -njihova Hope.
Tvoja botra Petra❤️."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po okt 12, 2015 5:11 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Hej Liam in cela mačjehišja druščina!

Ja tudi zame in mojo novo družino se je poletje končalo. Sicer ne vem točno, kaj to pomeni saj sem star komaj (približno pravijo na veterini, kjer so me piknili, uffff je bolelo, ampak moja “nova mama” pravi da je treba) 4 mesece in sem samo opazil, da je zunaj bolj hladno.
Kaj me bolj jezi je, da mojega najboljšega prijatelja Daria, ki se ves čas z mano igra - no ja ali moti pri sladkem spanju, ni več toliko doma :( zjutraj nekam gre, pravijo da v šolo, kar koli že to je, in ga doooolgo ni …. pa še potem mora nekaj delati, baje da piše nalogo, ker pa vidim, da mu to ni všeč, mu pomagam in ko mama ne vidi hitro s tačko razmažem, da bi hitreje končal in se z mano igral, ali pa mu odnesem v najgloblji kotiček tisto palčko s katero piše, potem pa me mama lovi .

Najbolj sem pa vesel, da me ima največji dvonožec v naši družini takoo zelo rad in se nič ne jezi, ko zjutraj, če se le da in se zbudim, ko je zunaj še tema, lovim njegove noge pod odejo, aja pa tudi ni nič (kaj preveč) jezen ko napadem kakšen stol ali spim na njegovi glavi.

In v prilogi še slika kaj mi je kupil, mi je mama povedala, da sedaj sem pa čisto zareeees pri njih doma.

Lepo se imejte in mama še sporoča, da vam je že 2x preko čombe, kjer mi naroča najboljšo hrano, dodala tudi donacije hrane zate Liam in seveda za vse tvoje majhne varovance.

Lep se imejte in en lep že skoraj jesenski pozdrav!

Midnight, Jelka in Dario"


Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po okt 12, 2015 5:12 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Mačjehišarji,
hvala za lepo pisemce! Verjamem, da je bilo tisto iz steklenice še lepše, a je kar prav tako, da je vaša pomočnica ekološko usmerjena. Moramo narediti svet lepši za take srčke, kot ste Vi;)
Me veseli, da ste uživali v poletju. Tudi mi smo in se že veselimo lepe jeseni, ki vam bo vsaj nekaterim prinesla tople domove z nežnimi rokami! Vam od srca privoščim!

Lupčke, dragi moji lepi Mačjehišarji, najlepša pasma na svetu ;)"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr dec 30, 2015 7:57 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:smrekca: :smrekca: :smrekca:


"Vsem mucam in muckom ter njihovim skrbnicam in skrbnikom lepe praznike ter zdravo in veselo leto 2016, da bi čim več muc našlo svoj kavč, vam vsem pa velika hvala za vašo skrb in prizadevanja,
Botra Vlasta z družino."



:santa: :santa: :santa:


"Dragi vsi pri Mačji hiši,
Poklon za vse vaše delo z zapuščenimi živalmi. Vidi se da delate s srcem in za živali in spremnite toliko živalim življenje na boljše. Še naprej vam bom pomagal po svojih najboljših možnostih pri vašem čudovitem poslanstvu.
In vem da se vam bo vsa ta ljubezen in skrb povrnila ne tisočktat ampak miljonkrat.
Hvala iz srca, Luka"



:santa2: :santa2: :santa2:


"Draga Renata
Jaz tudi vam in ostalim zelim, da bi Novo leto preziveli kar najlepse in v dobri druzbi, ter seveda vam in vsem drugim zelim v Novem letu veliko zdravja, srece, ter cimmanj brezdomih muckov.
Hvala vam, ker se tako trudite!
Jutri posljem se nekaj, Combe pravicni pa bo ze vedel, katera muca najbolj rabi!

Lep pozdrav in se enkrat Srecno Novo leto vam in celotni ekipi Macje hise, zeli Ines!"



:santa: :santa: :santa:


"Hvala za prisrčno voščilo :) Tudi jaz vam želim nadvse prijazno leto 2016!

Blanka"



:santa2: :santa2: :santa2:


"Lepa hvala za srčne želje <3

Tudi moja kosmata banda (muci Rika in Kimy, muc Piko in kužika Ella) z mano na čelu vam želimo vse dobro v prihajajočem letu.
Čim manj zavrženih mačjih sirot in čimveč odgovornih in ljubečih domov za kosmate rite.
Vam pa zdravja, volje in poguma, da boste njimi še naprej krojili srečne zgodbe. Hvala, ker ste!
Srečno!"



:bozicek: :bozicek: :bozicek:


"Dragi mačkoni, mačice in skrbniki!

Najprej se zahvaljujem za čudovito čestitko in upam, da se mi vse vaše želje v letu 2016 uresničijo.
Jaz pa vam v letu 2016 želim čim več za vedno kavčev, polno priboljškov in nešteto rok za čohanje.
Pa seveda zdravja in lepih brezskrbnih dni.
Vašim skrbnikom, ki lepo skrbijo za vas pa fantastično leto 2016 in vse dobro.

Botrica Helena"



:santa: :santa: :santa:


"Drage mačkonke in dragi mačkoni,
hvala za lepe želje.
Naj vam leto 2016 čim prej prinese topel dom in lastnika, ki ga boste vzgojili po svoji volji... :-))
drugače pa veliko neugnanih trenutkov, neskončnega igranja in veselega praskanja!

Barbara"



:santa2: :santa2: :santa2:


"Drage mačkonke in mačkoni Mačjega botra in Mačje hiše,

tudi vam vsem želimo eno mirno, zdravo in zadovoljnega predenja polno leto 2016!

Mojca & Klip & Issa & Maxi"


Slika


:smrekca: :smrekca: :smrekca:


"Joj punce zlate ste iz srca hvala za vaše voščilo in vse trenutke takšne in drugačne, ki jih delite z nami- moja pomoč ni velika, je pa iz srca in meni ogromno pomeni ,ker enostavno te male srčke moreš imet rad.
V prihajajočem letu vam želim same lepe zgodbe ,veliko sreče in da bi zraslo čim več novih kavčev za vaše varovance (tapravih, odgovornih seveda).

PS: mi je edino žal, ker vas nisem prej našla , ker bi lahko že prej pomagala tem cukrčkom <3

Anita"



:bozicek: :bozicek: :bozicek:


"Dragi vsi pri Mačji hiši z vsemi prostovoljkami vred,

moje želje za vse vas so čisto skromne a vendar tako zelo velike, da so skoraj zagotovo neuresničljive: da bi v prihajajočem letu čim manjkrat imeli opravka z žalostnimi mačjimi zgodbami in da bi tako tudi vaša srca bila čim manjkrat strta. Zato vam tudi v prihodnje želim veliko, ma kaj veliko - ogromno korajže, moči in vztrajnosti.
Hvala, da ste. In hvala, da nam z vsakim rešenim mačjim življenjem znova in znova obujate upanje na lepši, pravičnejši svet.
Zato, ko bo ponovno hudo in ko se vam bo zazdelo, da nimate več moči - spomnite se, da nas je veliko, ki vas tako ali drugače podpiramo, vsak po svojih najboljših močeh in kolikor se le da, kolikor le gre.

Hvala za vse, radi vas imamo.

Clelia, Dodo, Lilli Binkič"



:smrekca: :smrekca: :smrekca:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr dec 30, 2015 8:34 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Hvala za vse lepe besede, naši dragi Botri, veliko pomenijo, posebno še takrat, ko je hudo. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 30, 2015 9:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Ijoj. <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 30, 2015 10:07 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:kiss: Hvala botrčkom + celi ekipi, vsem, ki na kakršen koli način pomagate.
Slika
A prepoznate?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jan 01, 2016 7:17 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:santa: :santa: :santa:

"Hvala Macja hisa :) Tudi jaz vam zelmi vse dobro v novem letu, predvsem pa veliko podpore pri vašem delu.
Botra Petra"



:santa2: :santa2: :santa2:

"V letu, ki prihaja,vam želim obilo sreče in zdravja. Čim več zavedno Kavčov in čim manj nesrečnih mucik. Muci Neži pa skorajšnji Kavč od mojih Neže, Nodija in Flower ter seveda od začasnikov Eli in Gizmo.
Petra"


:bozicek: :bozicek: :bozicek:


"Draga moja Miška,

prvi novoletni dan je miren in vse kaže, da bo sončen. Prav to si želim za novo, pravkar začeto leto: naj bo mir in naj bo sončno, da se bomo lahko zdravi, zadovoljni in dobre volje spopadali z izzivi, ki nas čakajo. Pa naj bodo tvoji izzivi v obliki kakšnih super igrač in polnih skledic, a ne :)

Miška moja, en super dom zate je še vedno moja želja in mogoče bo novo leto poskrbelo, da jo izpolni.

Vse dobro, lepotica <3"


:santa: :santa: :santa:


"Draga Mačja hiša,
najlepša hvala za voščilo.

Želim vam, da bi vam leto, ki prihaja, prineslo čim manj nebogljenih muck oz. da bi čim več muck dobilo svoj novi dom v katerem bodo imele čisto svoj kavč in svoje človeške "strežaje".

Lep pozdrav celotni ekipi in HVALA ker ste,
Tina
Tvoja botra"



:santa2: :santa2: :santa2:

"Draga Renata in vsi iz Mačje hiše!

Pošiljam vam lepe pozdrave in novoletno voščilo. Želim vam vse dobro v novem letu in čim več igrivih trenutkov z mucikami.
To vam želva boter Roberto in mačkon Muri."



:bozicek: :bozicek: :bozicek:


"O lubiboh, draga Renata in ostali Mačjehišarji (dvonogi, tri-štiri tački in ostali srčki) kako ČUDOVITA voščilnica!
Najlepša hvala. Dejansko bom morala voščilnico in ozadje izmenjavati na uro, ker se ne morem odločiti, katero je lepše!!!

Hvala za lepe želje, tudi mi vam iz srca voščimo vse najboljše v prihajajočem letu.
Dvonogim poln koš zdravja, sreče, ljubezni in polno mero optimizma in energije, da boste zmogli še naprej opravljati tako plemenito delo <3
Malim MaHerjem pa želimo ene take krasne kavče in nežne, tople roke, ki jih bodo popeljale v življenje polno mačjih radosti. Zdravi bodite, pikci lepi.

Moji lupčki vam pošiljajo polno buc in mačjih poljubčkov in se zahvaljujejo za vse, kar ste storili za njih - dvonogim za ljubezen, nežnosti, za vedno polne in zadovoljne želodčke in neomajno energijo, ki so jo svoj čas dobili od vas; mucicam pa za dobro družbo in norčije. Zelo so zadovoljni, ker živijo v veliki ljubeči družini in isto želijo tudi za vas, dragi MaHerji <3

Radi vas imamo, vse po vrsti.

Pozdravček od nas 6 zaljubljencev#



:bozicek: :bozicek: :bozicek:


"Hvala! Tudi vsem vam želim, da bi vsaka muca našla ljubeč dom pri ljubečih lastnikih. Hvala, ker dajete tem muckam novo priložnost. Tudi za vero v dobre ljudi.

Veliko dobrega v 2016! Naj ljudje odprejo srca tudi za živali.

Alenka"




:smrekca: :smrekca: :smrekca:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 10, 2016 5:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljena, muca Metkica!

Skrbela sem-tako, od daleč za mucico Žužo, katera je dobila svoj kavč. Prebrala sem tvojo žalostno zgodbo, pa sem se odločila, da pomagam: da dobiš polno dobro skledico hrane, da dobiš prepotrebna zdravila, da dobiš vsak dan objemček in poljubček...
.....da sedaj bom pomagala tebi. Vem, da je to začetek čudovitega prijateljstva.
Vedno boš v mojih mislih in ne bom pozabila nate!
botra Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 10, 2016 5:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moji vsi, ki imate plusek več…

Za prvo pisemce se spodobi, da ga napišem jaz, v ostalih bo pa imel glavno besedo naš pozitivček Maxi z dvema pluskoma, pomagal mu bo pa Muri z enim pluskom (ostalih osem tule nima besede, pravita).
Naj se vam najprej zahvalim za prijetno predstavitev in botrsko darilce. Dobro vem, da vam v vaši sobici v zavetišču prav nič ne manjka, naj le ostane tako, malo tudi z našo pomočjo. Kljub temu, da se imate tu lepo, pa vam želim, da nekoč le dobite svoje domove in ljudi, ki se zavedajo, da so pozitivčki čisto posebni mucki, mucki, ki so človeku neverjetno predani in to z veseljem tudi pokažejo. Pa kaj vam bom to pisala, saj ste mi že sami vse to povedali in iz izkušenj vem, da to še kako drži. Moji prvi trije mucki so bili prav tako pozitivčki in še kako »mojimoji«, Sivko je bil naš kuža muc, Marjetka, Pikica, njuna mamica…sami nadprijazni in predoči mucki, ki pa jih žal ni več med nami, vsi so odšli po 10-12 letih našega skupnega življenja tja, kjer jih nič več ne boli…in nas zvesto čakajo…
Vanilia, Logan, Xena, Čopi, Jani, Silver, Lupita in Shakti, mucki z nekaj več, pa ne samo s pluskom…..rada vas imam in stala vam bom ob strani, dokler me boste potrebovali.

Lahko noč in poljubčke na vaše smrčke vam pošiljam.
Vaša nova botrica
Sonja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne jan 10, 2016 9:31 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.