V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:34 pm

Pozdravčki naših botrov

Sem se odločila, da si pisma, ki jih botri pišete svojim mucom, zaslužijo čisto svojo temo. :kiss:
Odslej bom torej tukaj objavljala pisma tistih, ki to dovolijo. Doslej objavljena pa ostanejo tam, kjer so, da jih ne jemljem iz konteksta.
Tema ni zaklenjena, komentarji so več kot dobrodošli. :)
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:35 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"O ti presrečno srečni Jole,
kako lepo, da si mi pisal. Malce bom huda ker si se spravil na fovšljivega butastega tigra, ti ti ti Saj ti je fovš, ampak čisto malo, sem sigurna. Ti nič ne skrbi in kar lepo uživaj v zajtrku, umivaj si svoja kosmata ušesa in pošastno divjaj naokrog, saj so mi taki mački najbolj všeč. Navihani, nagajivi in ko pride prava oseba, ki ti bo ponudila svoj kavč (pa še kaj drugega lahko zavzameš, verjemi mi), nežni mački z mačjo prejo....

Če bi bila bližje tvojega sedanjega doma, pa če ne bi imela tak noooooro dolg delovnik, bi te sigurno prišla obiskati in bi ti sigurno prinesla nekaj za razvajanje (saj tako razvajam svojega mačkona). Tako pa sem jaz lahko samo ponosna botrica, ki vsak mesec malce poskrbi da si na toplem, da imaš čisto in da ti je udobno.

Sedaj pa kar veselo uživaj življenje in čisto potiho ti bom šepnila - v drugem življenju bom mačka, zato....po pameti

Lepo lepo mi pozdravi tudi Mo-ja in javita se še kaj
Tvoja botra
Ines"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:37 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljen Bubi,

res si priden muc. Spominjaš me ne moji dve muci, kateri smo našli na polju oz. v odtočnih ceveh. Moj dragi Robi jih je lovil dobro uro in nato prinesel domov - bili sta sicer že tako veliki, da sta lahko sami jedli ampak bili sta tako suhceni.
Našim mucam, ki slišita na ime Firbi in Muri, delata družbo dva labradorca in skupaj se vsi zelo dobro razumejo.
Ti bom naslednjič poslala kakšno slikico, da boš videl svojo sestrico in bratca - zdaj sta stara že leto in pol in sta že velika.

Res moraš veliko jesti, da boš močen muc in boš lahko živel polno mačje življenje. Če boš kaj rabil, se obrni name, da ti pomagam z nasveti ali pa kako drugače :)

Hvala, da si se mi oglasil tvoje besede bom shranila in nosila s seboj v svojem srcu.

Tinca"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:39 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi NIci,

Hvala za tako lepo pismo. Vesela sem, da sva se našla. V mojem domu je 10 živali in praktično vse so take, ki so ji drugi pustili in so našle dom pri meni.
Tudi moja sestra Tanja je botra eni tvojih prijateljic z imenom Fergie.
Lepo se imej in upam, da boš kmalu našel dom.
Tvoja botra Ida"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:40 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj presrečno srečen mačkon Stenmark!

Ko sem te videla in prebrala tvojo nesrečno zgodbo, sem se s solzami v očeh odločila, da postanem tvoja botra. Občutek, da bo tvoje mačkasto življenje svetlejše z mojo pomočjo, me je navdal s toplino in ogrel moje srce. Zdaj veš, da te ima nekdo rad...takšnega kot si...in prepričana sem, da za tvoje toplo mačje srce bije še več srčkov, ki te imajo radi in mislijo nate, tudi če ti tega ne pokažejo na tak način kot sem ti jaz.

Lepo uživaj, veliko se igraj in crkljaj in imej vedno v mislih, da te ima nekdo še posebno rad in misli nate!

Tvoja botra Urška :)"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:41 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"POZDRAVLJENA MUCKA FERGIE!

Zelo sem vesela, da lahko pomagam taki lepoticki kot si ti.Prevzela me je tvoja zgodba in ti zelim cim hitrejse okrevanje. Pomagala bom po najboljskih moceh.
Doma imam ze 11letno muco Riko in 6letnega zajcka Rubija. Oba sta zelo prijazna. Veckrat prideta na obisk od necakinje civava Lima in mesancek po imenu Tery, ki je od sestre.
Skrbim pa se za brezdomne muce, ki so se nastanile v nasi blizini, tako da imam velikooo macjo druzino.
Bodi pridna, ubogaj skrbnike! Hocejo ti samo dobro! Poljubcek od tvoje botre Tanje"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Stenmarka:

"Ajoj, srček mali, js bi te dala na svoj kavč, če se ne bi tam drenjala že dva mačka (in fant, ki pravi, da sta dva absolutno dovolj, včasih še preveč, za najino stanovanje). Vesela sem slikovitih pozdravčkov in res zelo rada pomagam takemu mačjemu čudežu, ki je povrhu vsega še tako zelo presneto srčkan! :)

Mogoče te pa pridem kdaj pocrkljat, če si kje v Ljubljani? (in če se skrbnica strinja, seveda - da na lastno pest preverim to nadprijazen karakter, o katerem berem na forumu :) )

Tvoja botrica Martina"

op.: Stenmark je v Celju in je res res nadprijazen. Do ljudi in do mačjih deklet in dam. :)
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne feb 27, 2011 8:47 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:good:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 01, 2011 11:41 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljeni,

hvala lepa za prisrčno sporočilo. Nisem si mogla pomagat, da se ne bi razjokala ko sem prebrala ta zahvaljujoče besede. Mislim na vse mucice in mačkone in upam na vse najboljše za vse. Minko in Nikija bi najraje vzela k sebi domov, pa imam doma že eno Minko in enga Murija. Če bi imela večje stanovanje ali hišo bi imela še več muc. Morda nekoč. Rada bi pozdravila vse mucice in mačkone in vse skrbnice in skrbnike, ki skrbijo za muce. Upam da se Minka in Niki še kaj oglasita, da jima gre dobro, da sta srečna in vesela ter da kmalu najdeta nov krasen domek.

En velik mačji objem za vse... mjaw... Nataša."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 01, 2011 11:46 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Takole pa se je 20.02. botra Alenka poslovila od Miltona ob njegovem odhodu v nov dom.

"Dragi Milton!

Tako zelo sem vesela zate in kolikor sem videla, odhajaš skupaj z Marilyn!
Razumljivo, da si malo zaskrbljen, saj pa si veliko prestal... Nikar se ne boj, verjetno sedaj že predeš na kavču in se novi lastniki kar prepirajo, kdo je na vrsti, da ga malo pocrkljaš :)
Seveda si bom izbrala kakšnega tvojega mačjega prijatelja, kateremu bom botra (takoj bom malo pobrskala), danes pa sem ti vseeno poslala še nekaj malega za popotnico.
Kar malo zavidam tvojim novim lastnikom, res imajo veliko srečo, da so te izbrali :) Tvoje pisemce bom za vedno shranila in tudi ti boš vedno
imel mesto v mojem srcu. Mislila bom nate vsaki dan in vem, da ti bo neskončno lepo. Naj se sedaj mačja zabava začne :) Kar pogumno, moja
družina (človeška, pasja in mačja) močno stiska pesti, da se boš čimprej privadil in da nikogar več nikoli ne boš pogrešal :)))

Dragi Milton, en lep pozdrav vsem v Mačji hiši in tvojim zlatim lastnikom!!!!!

Lepo se imej, pa 'požgečkaj' me kaj, jaz te bom tudi :)"

Alenka se je po Miltonovem odhodu odločila za botrovanje Fergie, botruje pa tudi Neži. :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To mar 01, 2011 12:22 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Kako si lahko tole temo zablokiram?!? :devil:

(pismo, sem pa res ena stara cmerajoča babnica ratala) :'( :girlblush: :'(
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 01, 2011 12:42 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Alexx, le beri, je pa ja lepo jokat zaradi lepega... :)

Zarjini ne samo, da že botrujejo, pač pa tudi že pridno pošiljajo pozdravčke in poljubčke. :kiss:

"Draga moja Zarjica!

Hvala za prelepo pisemce. Tako sem se ga razveselila, da bi najrajši tudi jaz malo divjala naokrog. Pa so me moji muci tako začudeno gledali, da sem rajši samo obsedela z butastim nasmeškom na obrazu.
Veš, tudi oni so tako kot ti nekoč iskali svoj kavč. Prepričana sem, da tudi zate nekje že raste en prav poseben kavč, ki mu boš lahko rekla Dom. Do takrat pa uživaj v številni družbi in ljubeči oskrbi svoje krušne mame!

Dvataužentšestpdvainpetdeset poljubčkov na smrček ti pošilja
tvoja Botra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To mar 01, 2011 2:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Alexx je napisal/-a:pismo, sem pa res ena stara cmerajoča babnica ratala


Sva že dve. :girlblush: Sicer so pa menda solze skoraj tako zdrave kot smeh. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor To mar 01, 2011 8:19 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Tri :girlblush:
Zadnjič spremenil andreja, dne Sr mar 02, 2011 2:51 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Brisanje citata. Prosim izogibajte se citiranju zadnjega sporočila pred vašim!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor To mar 01, 2011 8:27 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Štiri :girlblush:
Zadnjič spremenil andreja, dne Sr mar 02, 2011 2:51 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Brisanje citata. Prosim izogibajte se citiranju zadnjega sporočila pred vašim!
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr mar 02, 2011 9:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Cmere cmeraste :P
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Sr mar 02, 2011 2:17 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:blush:
Zadnjič spremenil andreja, dne Sr mar 02, 2011 2:50 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Brisanje citata. Prosim izogibajte se citiranju zadnjega sporočila pred vašim!
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 07, 2011 11:50 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Garfield ( Jr.... :) )

Z veseljem. Povem ti, da te popolnoma razumem. Tudi sam sem že rahlo čez optimalna atletska leta ( čeprav sem po lastnem mnenju še dovolj prekrasen mačkon človeške sorte )
Me pa bolj ganejo tako ali drugače hendikepirani mucki, kot tisti, za katere je jasno, da je le vprašanje časa do novega doma.

Doma imam več zveri ( hčerke v puberteti in pol divjega - zares – muca ), ki jih stalno krotim. S priboljški. In priboljški. In.....

In se mi počasi pojavlja vprašanje smiselnosti porabe zasluženih sredstev ( ah kriza srednjih let + vprašanje smisla + oh in ah kr neki ).

Zato: ni problema. Posvojiti zares te žal ne morem. Sicer je najlažje dati denar. Ampak to je vse, kar danes zmorem.

Povej tvojim skrbnicam ( skrbnici ? ), da sem izjavil:

1. Krasno poslanstvo !!!
2. Lepšate mi dneve
3. Če potrebujete kako izredno pomoč – nakazilo,.... , povejte !

Matjaž"

:) <3 :good:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Po mar 07, 2011 1:08 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 07, 2011 6:49 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Kako lepo. :) Stara mačka se je čisto raznežila.
Naslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.