V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Če dec 25, 2014 5:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Zarčici in Adiju :kiss: želim vse najlepejše v tem novem letu, pa da čim prej za vaju zraste čisto pravi, topli kavč za vedno. Srečno tudi vajinima mamama in vsem ostalim.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če dec 25, 2014 7:51 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Adijeva mama se zahvaljuje za dobre želje, o kakšnem novem kavčku lahko sicer samo sanjava, ampak nič zato, se imava rada in nama ni nič hudega. Če se na naju spomni kakšen botrček, pa nama je še lepše. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 25, 2015 6:19 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Tule malo zamujam. :blush: Najprej dva pisma ob odhodu Pike:

"Draga moja PIKA,

zelooo sem vesela zate, pa tudi žalostna... moji občutki so mešani. Kar solze mi tečejo.... Vesela sem, da si dočakala čisto svoj kavček in upam da greš k najboljšim služabnikom. Veš, da te bom pogrešala in še naprej vsak dan mislila nate . Bom pozorna na tvoje mačje vibracije, upam, da me boš večkrat požgečkala po nosu in da mi bo velikokrat toplo pri srčku. Pika moja tudi ti boš za vedno moja muca. Želim ti veliko mačjih norčij, rok ki te bodo božale in vedno polne skledice. Uživaj kolikor moreš saj si si zaslužila. Srečno!

Pozdravlja te tvoja bivša botrica Helena"




"Spoštovani, hvala za obvestilo!
Pika, krasna novica na tak (pred)praznični dan! Naj ti bo v novem domu toplo in lepo. Pa da boš imela veliko igračk, dobre hrane, ter seveda ljubeče nove lastnike, ki ti bodo posvečali vso svojo pozornost, te crkljali in razvajali. Si neskončno zaslužiš.
Naj ti leto 2015 prinese samo vse najboljše in kar si želiš.
Seveda te bom pogrešala, hkrati pa ti res iz srca privoščim kavč, ki bo samo tvoj (ali pa še od kakšne cimre, cimra :))
Prijazen pozdrav in upam, da se kaj še oglasiš vsaj prek foruma. :)
A M"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 25, 2015 6:25 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Pa takšna z novoletnimi željami:

"Hvala za lepo čestitko, moja draga Lučka, vedno te imam v mislih in ti želim čim lepše življenje v mačji družbi, pa tudi malo v kakšnem toplem naročju, ki ga gotovo tudi sedaj ne pogrešaš. Botra Andreja (in njene živalice)"

"Draga Package,
tvoje novembrsko sporočilce me je res razveselilo. Vesela sem, da se v svojem začasnem domu kar dobro počutiš in da imaš družbo drugih muck. Kot vidim, včasih tudi malo nagajate ljudem. Pa saj vas razumem. Če ti je kdaj hudo, pa pomisli na tiste muce, ki nimajo take sreče kot ti in so v teh mrzlih dneh prepuščene ulici in potepanju okrog smetnjakov, da najdejo vsaj kaj malega za pod zob.

V novem letu pa ti poleg zdravja, slastnih prigrizkov in dobre družbe drugih muc želim, da bi dobila čisto svoj, pravi domek.

Tvoja botra Breda"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 25, 2015 6:30 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Pa še za Levčka :)

"Žabek, žabek, žabek nežni mačji...najslajši, najlepši...kako ti privoščim topli samo tvoj domek, pa se malega prijateljčka si pridobil, vzel sa seboj Krasna ti mačja dusica..Pozabili te ne bomo nikoli...In seveda, z veseljem bomo pomagali se kaknemu mačjemu lumpku...imamo te radi in: na mnoga leta le zdravje, mačje veselje in poooolne skledice slastnega.."



"Nežni Levček je v novem domu! Najboljša novica je tole, Levček, ki si jo lahko želim.
Res se veselim zate pa tudi za tvojo novo družino in Uršiko, ker skupaj vam bo lepše. In če se jaz kaj na ljudi spoznam, ti zagotavljam, da si prišel k tapravim. Saj jim ni bilo vseeno zate, so ti znali prisluhniti in so razumeli, da potrebuješ malo opore in vzpodbude od tam od koder prihajaš. Od tam kjer si preživel delček svojega življenja, kjer si se počutil domače in varno, kjer si bil brez skrbi srečen in razigran. Si pač eden tistih, ki se navadijo na ustaljeno življenje in je selitev zanje dokaj stresna, kljub temu, da si bil v novem domu zaželen in so se trudili okrog tebe. Ti je kar nekaj manjkalo ane, pa čeprav samo ena micena poredna mucica…J. In si jo dobil, zdaj je pa vse tako kot mora biti.
Uživaj Levči v novem domu, če prav vem, imaš tu kar dve prijazni novi mami. Dovoli jima, da te razvajata in imata radi, brez zadržkov jima razkrij, da se za na pogled odraslo muco v resnici skriva nežni Levček.
Kjer si zdaj Levči, je tvoj dom in tvoji ljudje, ki bodo lepo skrbeli zate. Imaš družbo Uršike in kužka. Imaš vse kar si lahko želiš, nikoli ne boš sam niti osamljen. Zdaj pa razpri tačke in odpri srce in vsakemu podari delček svoje srčnosti in radoživosti in bodi srečen, ko boš vse to prejemal nazaj tudi ti.
Jaz se te bom seveda prav pogosto spominjala, Levči, upam pa tudi, da bom tvoj lepi obrazek s prav posebnima očkama še imela priliko ugledati med tistimi srečneži, ki se že oglašajo s svojega kavča. Naj te nova mama kdaj malo pokaže in seveda Uršiko in kužka.
Veliko veselja in skupnih srečnih let želim, tebi Levči in tvoji novi družini.
Zdenka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne jan 25, 2015 7:00 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3 Me je kar ganilo. :'(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jan 27, 2015 6:54 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj nežni Levček ♡,
Veš, še preden si mi uspel poslati pisemce, sem vedela, da si v svojem novem domu. In tudi jaz sem bila vesela...žalostna...zaskrbljena....zmedena... Na koncu pa vendarle vesela in resnično močno upam, da je ta dom to, kar si iskal.
Veš, skoraj prepričana sem bila, da bo tvoj dom nekoč pri meni doma. In bi tudi že bil, če bi ti le lahko to omogočila. Žal pa so pri meni trenutne razmere take, da še jaz nimam svojega pravega doma :(((
Imam pa veselo novico zate in zame :) ...s tvojo novo skrbnico sva dogovorjene, da te lahko pridem obiskat :))) ...in verjemi mi, da bom to uresničila v najkrajšem možnem času :)))
Do takrat pa ti želim, da bi ti bilo privajanje na tvoje nove življenske razmere čim manj stresno :) ...glede botrstva pa... seveda..na tvojo željo in z mojim največjim veseljem bom botrstvo vsekakor podarila nekemu drugemu mucku ;) ...a spomin na tebe bo za vedno ostal ♡
In veš....nekaj ti moram zaupati. Nekega dne...ko si bom to lahko privoščila, bom tudi jaz imela tak začasni dom, kakršnega si imel ti (in vsi ostali mucki). Pomagala jim bom postati to, kar si danes postal ti ♡. In vem da bo ta dan prišel :) In ni več prav daleč :) ...in vhod v njega bo krasila tvoja slika. Slika, ki bo govorila o upanju in pogumu ter o najinem prijateljstvu in ljubezni ♡♡♡.
Dragi moj nežni Levček...želim ti resnično lepo in udobno mačje življenje, polno mačje preje :) ♡♡♡
In zapomni si za vedno: če boš kadarkoli v težavah, spomni se name in vedi, da je vse rešljivo. In če bi se ti kdaj zgodilo, da ne bi našel rešitve nikjer drugje, pokliči me in prišla bom ♡♡♡
Za vedno boš ostal v mojem srcu ♡♡♡
Marina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jan 27, 2015 7:29 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20925

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor To jan 27, 2015 8:18 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:'(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jan 29, 2015 7:08 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Slavko ima novo botro :)

"Slavko, hvala ti za prelepo mačje pisemce. Moje bo bolj kratko, a upam, da ga boš vseeno razumel. Jaz ti namreč želim le to, da bi bil vedno čisto po mačje sproščen in da bi se počutil ljubljenega. Papce ne bo nikoli zmanjkalo, za zdravje bo tudi poskrbljeno, zato ti poskrbi samo za tisto dvoje. Ker veš, čeprav si v začasnem domu, si v resnici tam po malem tudi res doma, to pa zato, ker te imajo radi. Ko pa se bo zgodilo, da te bodo ugledali tisti tapravi, čisto-za-stalno-v-tebe-zagledani-Tapravi, takrat boš najsrečnejši muc na tem svetu in jaz ti iz srca privoščim, da bi ta dan prišel prav kmalu. Do takrat pa ti želim polno zadovoljnih, predočih mačjih dni.

Tvoja nova botra Clelia"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če mar 12, 2015 5:46 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Liam,

tudi jaz sem zelo vesela, da sem lahko tvoja botrica. In vesela sem, da si ti vesel. In najbolj sem vesela, da si mi poslal tale krasen mail.
Prav je, da ponosno hodiš naokrog z dvignjeno perjanico in razglašaš da imaš fajn botro hehe. Ti le misli name, pa popredeš tudi lahko malo
v mojo čast. Tudi jaz bom mislila nate in držala pesti in upala, da boš čimprej dobil čisto svoj kavček in najboljše služabnike.

Tudi jaz te toplo pozdravljam, mislim nate in ti želim vse lepo, pa čimprej se mi spet kaj oglasi.

Tvoja botrica Helena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 6:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Mucki so znova pisali. No, pravzaprav niso, ker jih je tok zavesti prej odnesel čisto pregloboko v zzZZZZZzzzzzzZZZZZz. A vseeno so dobili cel kup odzivov svojih boter in botrov.
Hvala vsem, tudi tistim, ki ste se odzvali le z besedo ali dvema. Veseli nas, da smo vam (tako pravite :) ) polepšali dan. <3
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 6:57 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Liam!

Upam, da si že dobil svojo konzervico. Brez skrbi vsak dan mislimo nate in tako bo tudi vnaprej.
Tudi ko pridemo na obisk, obljubimo kakšne priboljške. Do takrat pa lepo predi in ko se ti zdi, da je kdo pozabil nate, glasno zamijjjavkaj in vsi bodo skočili k tebi.

Poljubček in veliko merrro carrrrkljanja

Tvoja botra in botrček Jelka in Dario

PS
Hvala za polepšano jutrrrro <3 "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 6:57 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Ja, ti eno majčkeno na daljavo moj muc. A tako te stradajo, da moraš muhe lovit? Cccc. No, se strinjam, da če muha zatava v tvoje kraljestvo, je to nekaj nadvse nezaslišanega in jo je treba takoj zdaj in prec razčetverit, ne, ups, razosemnajsterit ter tako dokazat njenim sorodnicam, kaj jih čaka. Mislim tudi, da bo treba počasi izdati dekret - odpiranje konzervice se mora zgoditi najmanj enkrat na dan, svečano in mačjemu stanu primerno. Priložnost je treba obeležiti in zabeležiti, da se ne bi dogajalo, da podložniki pozabijo na svojo dolžnost. Na eno svojih pomembnejših dolžnosti, pravzaprav.

Lepo vaju pozdravljam, Zara in Adi in vama želim veliko okusnih konzervic (oz. tiste okusne papice, Adi, ki jo lahko papcaš) in ravno prav mehkih blazin. Cmočka na vajina lepa smrčka vama pošilja botra Neža"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 6:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živjo Jani!

Blagor tebi, da ležiš na premehki blazini... Tudi jaz bi še, pa je bilo treba vstat in hitet, najprej v vrtec da sem odložila Nadjo, potem pa v službo... In zdaj sem že v pisarni in to taki brez okna... Res je grda... malo sem jo polepšala z mačjim koledarjem..
Muhe nisem letos še nobene ujela... čeprav je danes že 21. maj... ne morem verjeti da čas tako hitro beži... še malo pa bo spet vroče in bomo iskali senco, no vsaj zase vem da jo bom..
Upam da ti zdravje služi in da ti še dolgo bo! Pa držim pesti da bo na poletnem sončku zate zrasel kavč... tak čisto tvoj s čisto tvojimi ljudmi, ki bodo razumeli da tak lep muc kot si ti, nujno potrebuje vsaj dve konzervici na dan!

Lepo da si se oglasil in res me veseli da si dobro, sploh ob dejstvu, da je veliko mačjih dušic tam zunaj samih in lačnih...
Uživaj na svoji premehki blazini in kmalu se spet oglasi!

V mislih te ima tvoja botra
Ines"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 6:59 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Maks,
sočustvujem s tabo. Lakota je huda stvar! :-))))

Mislim pa, da tile tvoji botri sploh ne pozabijo nate in tvojo papico, samo ne zgodi se takoj, ko bi si ti želel (vem, imam eno tako doma, ki mijavka na vse grlo in zganja take in drugačne, če ni zjutraj, ko vstane, takoj "postrežena"). Da o "prav posebnem pogledu" in trepetanju s trepalnicami sploh ne govorim ... :-)))
O muhah kdaj drugič!

Uživaj še naprej na najbolj mehkih blazinah!!

Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:00 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Rudi zlati si.
Z velikim veseljem ti pomagam, na žalost pa nisem lih blizu doma, da bi prišla te tudi kaj obiskat in pocrtat bi pa rada prišla mogoče me pa pot nese kdej mimo pa se oglasim.
Ti pa povem da imam doma eno pridno lepotičko Lili ,ki me je super natrenirala in s pogledom in navadno
mi tudi zapoje že zjutro ko ustanem ,da nebi pozabla na njeno konzervico ko jo veselo poliže me pokilče še če gre lahko na sprehod (da nebo pomote na balkon kjer ne more utečt )tako počaka, da se pripravim za v službo h mojim rožicam in ko grem pridna prteče noter še po pribolšek palčke ima rada. In potem kot si napisal tudi ona čaka in zzzzzzz...zzzzzzz.Če želiš, drugič ko grem v šoping po palčke, kupim tudi kakšno zate da probaš če so ti všeč pa še kakšno za tvoje prijatelce .
Veš Rudi jst bi te kar pršla iskat in te mela k si tko car muc ma naša gospodična noče nobenih prijataljev (smo že probali in je bla potem jezna name ) zato ti pomagam kot botra .Lih tko te mam rada samo na daljavo.

Lepo se mej in komi čakam da vidim kašno tvojo novo likco na forumu veš ta redno spremljam
papa Anita"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:09 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj Liam,

zelo si me razveselil s tvojim pisemcem. :) Če praviš, da ležiš na premehki blazini potem je očitno recesija res mimo, pa saj je prav, da je blazina premehka. Bi rekla, da je precej udobna hehe. Po moje tvoji začasniki kar lepo skrbijo zate, dokler slišiš odpiranje konzervic nekajkrat na dan, pa šumenje vrečk z mačjo hrano in odpiranje vrat hladilnika, to so znaki, da je vse pod kontrolo. No, da si odlično streniral pogled, s katerim (si te kar predstavljam) izgledaš popolnoma sestradan in ubogi, kot da ne bi jedel že vsaj par dni pa čestitke. Upam, da z njim dobro vrtiš začasne okoli tačke. Da ste muce odlični lovci - tudi na muhe mi je prav dobro znano. Da si pa letos ujel že cele tri muhe in za povrh še osemnajstinko pa kapo dol. Osemnajstinko si kar dobro predstavljam veš. Res si pravi lovec. Sama letos še nisem ujela nobene muhe, zato skrbijo moji kosmati lovci. Pri nas smo sedaj zelo žalostni, ker je ravno včeraj naša zlata muca Loti odšla čisto prehitro za mavrico. :( Upam, da ji bo tam lepo vsaj tako, kot ji je bilo pri nas. Si me pa ti ravno ob pravem času s svojim pisemcem malce potolažil. :praising: Spim na srednje trdi postelji ampak tako mi odgovarja veš. Jem pa očitno manjkrat na dan kot ti hehe. Bi pa rekla, da sva precej sorodni duši. Po moje je moja duša sorodna z vsemi mucki.
Liam lepo se imej, čimprej se mi spet kaj oglasi, misli na mene, kot tudi jaz mislim na tebe. Spremljam novičke in slikice o tebi preko FBja in če kje kaj zasledim o tebi mi je toplo pri srčku. No ti kar oddremaj še kakšno kitico, jaz pa v najkrajšem času pričakujem tvoje lično pisemce.

Lepo bodi in pošiljam ti en mačji poljubček, tvoja botrica Helena :kiss: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:10 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pikca moja zlata, jaz te ves čas spremljam, predvsem preko FB in sem ful vesela, da nisi več tečka boječka, da se včasih tudi fotoaparatu nastaviš in da si znaš prva priborit najboljša mesta v zavetišču.
To, da se konzervice zate ne odpirajo dovoljkrat, me pa sploh ne skrbi.... :-P Pri tvojih letih, tako kot pri mojih, morava malo pazit na težo, da bova še dolgo dolgo časa fit pa fejst :-)
Bodi še naprej taprava šefica zavetišča. Pozdravčke tebi in vsem tvojim mačjim in nemačjim prijateljem.
Tvoja Alja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:12 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Hej, moja varovanka

Napisala si tako lepo pisemce, da mi je zelooo toplo pri srcu.
Moram priznati, da prav lepo znaš "fehtati" in predvsem svoje služabnike ovijati okrog svojih kosmatih šapic tako, kot vse mačje kepice.
Veš tudi pri nas doma imamo črnega, veeelikega mačkona, ki je zelo hude narave in ne mara nobenega muca. Tudi čez vrt ne pusti nikogar in vsakega natepe in odžene, zato, ga moramo kar dobro paziti, da ne pride do bližnjega srečanja.
To je tudi razlog za mojo odločitev o posvojitvi na daljavo, ker drugače žal ne gre.
Razumem, da si želiš svojega "ta pravega" doma, vendar moraš priznati, da ti tudi pri tvojim služabnikih ni čisto nič hudega in držim pesti, da se ti bo tvoja želja čimprej uresničila.
Sedaj pa hitro na dopoldansko malico (da ti kdo ne poje konzervice), potem pa se prrrileže počitek v mehki blazini in zzzz.

Pozdrav od botre Andreje in muca Škratka."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.