Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 11, 2014 6:32 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Metki z Metelkove je pisala botra Lili <3

"Draga Metka,

zelo, zelo, ampak res zelo sem vesela, da se je zate tako hitro našel udoben in topel kavček. Upam, da ti bo od sedaj naprej vedno lepo, da bo skledica vedno polna in kožušček vedno počesan. Želim ti veliko užitkov v poležavanju, lenarjenju, predenju in vseh ostalih zahtevnih mačjih opravilih ;) Hura za Metko!
Zdaj pa grem pogledati, katerim mačjim tačkam lahko še pomagam.
Mrnjaw!!

Tvoja botra Lili

p.s. Le pazljivo pri brušenju krempeljčkov, izogibaj se pohištvu, da ne bodo tisti na dveh nogah hudi! :D "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 11, 2014 6:34 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

In tudi botra Klavdija <3

"Pozdravljena Metka !
Vesela, vesela, vesela…sem, da si dobila čisto pravi dom J. Uživaj v njem 100 na uro in kdaj pa kdaj zapredi, ko se spomniš name J.
Z velikim veseljem bom postala botrica kakšnemu drugemu mucku, le izbrati si ga moram.
Srečno, kosmatinka mala J

Pozdrav iz Posočja
Klavdija"


Obe, Lili in Klavdija po novem pomagata do novega doma nežnemu Levčku.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29992

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To mar 11, 2014 7:03 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 8:15 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Levcek,

hvala ti za tole krasno pisemce! Tudi jaz sem vesela, da ti lahko pomagam. Se najbolj pa bom vesela, ko bos koncno drnjohal in predel na svojem lastnem kavcku. Do takrat pa bom pridno prispevala zate, tvoje brikete, plasticne miske in, ja, tudi veterinarja (ceprav se ti ne dopade) ;)

Drzi se mali kosmatincek, tvoja botra misli nate! :)

Lili"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 8:16 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Francka moja,

navihanka mala, hvala za pozdravčke. Pošiljam jih tudi jaz tebi, dišeče po pomladi. Takšne optimistične, bolj kot kadarkoli prej. Ker v zadnjem času izgledaš strašno dobro, ker se dobro počutiš in ker se v zadnjem času tudi zelo dobro imaš. Z največjim veseljem redno kukam v tvojo temo in sem nadvse zadovoljna, ko zagledam tvoje nove slikice. Te je tako lepo videti polno življenja in srečno.
Še posebej pa me osrečuje misel, da je bojazen, da boš verjetno bolj težko našla svoj dom, sedaj preteklost. Da so te že obiskali ljudje, katerim bi te vsi, ki te imamo radi z največjim veseljem zaupali za vedno.

Kljub temu, da je bila usoda v zgodnjem otroštvu tvojega življenja s tabo nadvse kruta, da si veliko hudega prestala, si postala prava ljubka mačja damica, ki se zna nosit tako samozavestno, da si upam trditi, da te tvoja pojavica dela še prisrčnejšo. Skratka Francka, postala si prava mična mačja gospodična. Razigrana, navihana, scrkljana pa tudi dovolj pametna punca si in si znaš izbrati dobro družbo. Mi je kar toplo pri srcu, ko te vidim kako rada imaš kužiko Kajo in ne moreš in nočeš brez nje. Moraš pa pazit veš, da bo imela Kaja na svoji postelji vedno dovolj prostora, da si bo tudi ona odpočila. Je tako prijazna dušica, da se raje naredi čisto majhna in ti prepusti toliko prostora, da se lahko ti razkomotiš v vsej svoji veličini. Vem, vem, da jo imaš strašno rada in da se ti to dogaja iz nevednosti, po nesreči.

Francka, naj te tale pomladni sonček pospremi v dom, kjer jim boš v veliko veselje in kjer se boste skupaj veselili v pričakovanju mnogih pomladi.

Ostani takšna kot si, predvsem pa ostani zdrava in naj se v tvojih toplih učkah vsako jutro, ko jih odpreš, pokažejo nagajivi prijazni mali škratki.
Rada te imam, tvoja botra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 8:19 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Lep macji pozdravcek tudi vam od Jilline daljne sestrice, belosive Line in bratca, tigercka Barneyja ;)"

Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 114

Pridružen: Sr avg 21, 2013 7:04 pm

Odgovor Po mar 17, 2014 8:30 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Zarči in Adija :)

Živijo, Zara in Adi,

vidim, da vama dogaja na polno :). Kar se tudi spodobi mačjim kraljevičem in kraljičnam. Zara, a ti imaš tudi poligon, ki ga vidiš samo ti? Mislim, da sta si nekaj takega postavila tudi B&B - saj veš, onadva črna bandita, pri katerih stanujem. Ja, tudi pri nas stanujejo eni nesramni ptiči, ki se nekaj kregajo pred oknom in ne dajo in ne dajo mira. Mislim, da so bližnji sorodniki od onih tvojih sitnob. Hm, NLPji. Kako jih pa prepričaš, da priletijo tudi k nam bolj pogosto? B&B namreč menita, da jih je pri nas absolutno premalo. Sicer se njuna guvernanta ne strinja, ampak - kaj pa ona ve, a ne :D.

Vesela bom še kakega vajinega pisemca. Želim vama, da čimprej zraste kak kavč posebej in samo za vaju. Vse najboljše vama želi vajina botra Neža
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 18, 2014 7:40 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Slavko,
vedno se razveselim tvojih novic in jih delim s kosmatinci doma!
Pazi, ko lovis NLP-je, na vaze, okraske & ostalo kramo, ki jo ljudje radi nastavljamo, kjer ni treba :)
Pozdravcek,
Tvoja botra Dolores"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 18, 2014 7:41 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja sončica Pika,

prav razveselila si me s svojim ˝pisemcem˝. Komaj sem že čakala, da se mi javiš in mi poročaš kako se kaj imaš in kaj počneš. Vidim, da ti ni prav nič dolg čas in da se imaš lepo, kljub temu, da žal za vedno kavča še nisi uspela dobiti. Pri nas vsi držimo pesti in tačke, da ti čimprej uspe dobiti za vedno kavč in topel domek ter služabnike, ki ti bodo zvesto služili. Zdi se mi, da boš imela letos precej dela z lovom na NLPje. Zima ni bila strašno huda in letos zna biti veliko NLPjev, tako, da ti kar pridno vadi in telovadi, da boš v formi. Želim ti, da poloviš čim več NLPjev. Upam, da se mi čimprej spet javiš in me razveseliš s svojim pisemcem.

Pošiljam ti en lep sončni pozdravček, pa še naprej bodi tako pridna kot si...

tvoja botrica Helena, ki vsak dan misli nate in te ima rada"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 18, 2014 7:43 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živjo Jani! <3

Ja res je bilo pestro! Naši so raztural v Sochiju, pol nas je vkovalo v led...(al je bilo ravno obratno...) na srečo je naša leska zdržala.. me je bilo res strah da jo bo polomilo... v gozdu pa... katastrofa! Vse je polomljeno... je prav žalostno. :(

Ampak zdaj je pomlad, vse se prebuja... sonček je že fino topel... A ni super? Prav paše! :)
Praviš da športaš? No super, sva že dva! Dokler zdravje služi je treba izkoristit a ne? NLP-jev bo pa vsak dan več, tako da rekvizitov za razgibavanje ne bo zmanjkalo!

Mogoče ti pa pomlad prinese za vedno dom... nikoli se ne ve.. Če bi imela možnost bi bil tako ali tako že pri meni... moja Nadja bi bila navdušena! Ravno v soboto je praznovala 4.roj.dan! Si zelo želi mucka, ampak njen ati ni ravno živaloljub... sta mu že 2 psa in ena morska prašička včasih preveč... :P

Jani, imej se lepo, ostani zdrav, uživaj na sončku in v preganjanju NLP-jev!

tvoja botra Ines :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 18, 2014 7:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pomladni remrjav,

Hvala tebi in vsem ostalim, da je v vaši hiši vedno dosti dobre volje, potrpljenja, sočutja, znanja, zavedanja, vesti, moči....pa še česa!
Prispevki pa so mačja malenkost."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 18, 2014 7:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Bubiji zlati!

Le kdo se vas ne bi spomnil, ko ste pa tako ljubka bitja pod tem soncem. Dokler boste vsi tisti Bubiji, ki vas je doletela sreča v nesreči in ste pristali v čudežnih rokah 'mačjehišark', vztrajali, tako dolgo bom jaz verjela, da bo enkrat v prihodnjosti zagotovo bolje. Takrat ne bo več nezaželjenih, poškodovanih, bolanih in shiranih Bubijev, le tu in tam kakšna zaželjena ljubka kepica, rojena v ljubečem domu.

Držimo šapice za vse vas!
Buc! <3"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To mar 18, 2014 7:48 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"O Jurček en prav lep pomladni pozdrav,

pomlad je res lep čas, ampak ni pa moj najljubši veš. Te moje alergije na cvetoče zadevice mi omogočajo postavljati rekorde v hitrostnem kihanju, robčki pa so moji najboljši prijatelji. Ampka gibanje na zrake preko celega leta, mi kar blaži te nadloge. Ptiči ne govori, imam doma dva kričača (nimfi), ki sta po dolgem zimskem spancu oživela hahaha. Moja huskyca ju ignorira, ker ju je vajena, vižlek pa ju gleda kot live TV :). Tako, da ju raje dam na varno mesto. Ker sta pa predrzna in neustrašna. Kokica leti tako nizko nad pasjima bučama, da ju skoraj udari s krilom. Saj veš varnost in dobrobit živali je vseeno najpomembnejša.
Jurček uživaj na sončku - si te kar predstavljam, kako se kot nemški turist nastavljaš žarkom na kateri od okenskih polic in kmalu se spet oglasi!

Za vedno tvoja botra Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 24, 2014 7:21 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Po kratki pavzi nadaljujemo s pismom za Nikija:

"Dragi Niki,

zelo sem bila vesela tvojega sporočila in od navdušenja čisto pozabila odgovoriti :) res pa sem tudi zelo zaposlena zadnje dni... otroci, mačkoni in mož ti dajo veliko dela in veliko veselja... pa tudi zame mora ostati še nekaj časa... pa še pomlad je, saj sam veš kako je. tudi ti vidim, da imaš natrpan urnik, pa vseeno ne pozabiš name. kako lepo. upam da si dobro, da NLP-ji letajo na veliko. ti kar pridno telovadi, za ptičke pa se ne zmeni preveč, sej veš, vsak ima svoje veselje, naj čivkajo kolikor jim je mar ;) ti uživaj pomlad in nikar ne obupaj nad svojim novim kavčem, saj veš pomald in novi začetki vedno prinesejo kaj dobrega... tudi zate, dragi moj Niki.

Mislim nate, držim pesti in ti pošiljam poljubčke.

Lepo pomlad ti želi tvoja botra Nataša."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 24, 2014 7:35 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Pisale so tudi tri vsem znane punce :)

"Dragi naš Čopi!

Vidim, da si ravno ene toliko zaposlen kot me tri...saj veš, toliko punc na kupu, da se mora dogajati;)
Pa bi bilo lepo imeti še enega takega fejst fanta ob sebi, kot si ti. Komaj čakam, da dobim pisemce, da si si izbral nov kavč, čisto tvoj in samo tvoj. Nekdo veliko zamuja, ker te ne popelje v svoje življenje. Tudi to se bo zgodilo, lepotec;) Do takrat bomo pa me tri polnile tvoje posodice in skrbele tudi za tvoje zdravje, seveda...saj muke ježeve bodo hitro pozabljene, samo da se ti počutiš bolje in loviš nadležne NLP-je;)
Zadnjič sem gledala tvoje slike in moram reči, da si vsakič lepši...madoniš, zdaj si že kar malo kičast. Zares škoda, da me moreš k nam. A prepričana sem, da ti je tamle pri Romy in ostali druščini zelo lepo in sem ji hvaležna, da tako lepo skrbi zate. Lepo jo pozdravi, ti pa se ji odkupi s kakšnim bucem ali dvema. Saj veš, kako se dvonožci topimo ob vaših nežnostih.
Matejka in Ula ti bosta odstopili kakšen NLP, ga bosta usmerili z GPS-om do tebe, jaz pa ti pošiljam koš poljubčkov!

Rade te imamo, tvoje babe Matejka, Ula in Mateja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 24, 2014 7:36 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja muca Ita, zelo sem vesela, da si se mi znova oglasila.
Jaz velikokrat pomislim nate, si v mojem srčku in močno držim pesti, da najdeš
svoj dom stalni nekje, kjer te bodo imeli radi, saj si to res zaslužiš.

Skoraj vsak dan greva s hčerko in našo maltežanko (ne se ustrašit, je čisto miroljubna psička) na sprehod in če srečava kakšno muco, jo vedno malo pocrkljava, počohava (seveda, če se muca strinja s tem). In takrat se tudi vedno spomniva nate, ter se pogovarjava o tebi. Obe te imava namreč zelo radi, pa čeprav zgolj "na daljavo". Zato upam, da moj prispevek zate vsaj malo pripomore k temu, da so tvoji mačji dnevi lepši in je tvoj trebušček sit.

Želim ti veliko NLPjev, toplih sončnih žarkov in seveda, da "tvoj" kavč čimprej pokuka na plano...

Rada te imam in ti pošiljam en nežen objem <3

Tvoja botra Slavka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 24, 2014 7:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi maček Slavko (ki si zanesljivo prekomot, da bi v resnici sam tipkal ;) ... in ki ti težko rečem "moj maček", ker od mene res dobiš samo drobno mačjo žepnino, zato pa veliko virtualnih misli),

zahvaljujem se ti za pomladni mrnjav. Pa tudi za prejšnjega, novoletnega, in predprejšnjega, skratka za redno mačje javljanje! To mi vselej pogreje srce. K sreči uspem kar dobro užiti sonce, saj imam v zdajšnjih časih precej razgiban urnik, podoben tistemu, ki ga imajo aktivni in zdravi upokojenci (čast in slava jim!). Še dobro, da sem lahko aktivna, kajti razlog za to ni prav prijeten. Skoraj eno leto je že, kar sem brez službe in nič še ne kaže, da bo to kmalu minilo. Da mi je laže, se tolažim s tistimi mačjimi kosmatinci, ki so mi fizično bliže kot ti (živijo na enem sončnem hribu in na meni izvajajo vsak svoje terapevtske metode), tvoja pisma pa mi vsaka dva do tri mesece pobožajo kosmato dušo. K sreči je tudi pri meni izdatno poskrbljeno za priboljške, s katerimi so me za rojstni dan založili dobri ljudje ... si lahko misliš, da so tiste znane rrrjave barve, podobne, kot so briketki. :) Zaloga bi skoraj morala zdržati do poletja. :D

Dobro mi prrredi in se še naprej redno motaj okoli svojih dobrosrčnih skrbnikov in skrbnic!
botra Piquita"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po mar 24, 2014 7:40 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Lina :)

"Živijo lepotec moj!

Saj lahko rečem, da si vsaj mičkeno moj? Saj vem da si vsekakor mačkasto samosvoj, ampak vseeno si pa maaaalo tudi moj.

Tvoji dvonožni služabniki so zelo super in imajo na internetnem forumu celotno temo namenjeno samo tebi! Tako lahko s parimi kliki pridem do tvojih slikic in takoj zvem kaj kej počenjaš. Zaradi te teme tudi vem, da si pred kratkim zamenjal skbrništvo. Upam, da se tudi pri novih služabnikih lepo obnašaš in da nisi preveč strog pri njihovem urjenju ;) So vseeno samo ljudje, ne mačke.

Počasi moram iti, me kličejo moji mačji šefi. Očitno je skledica samo 70% polna in jo moram it hitro dopolniti :)

Priden bodi, pazi na tiste NLP, ki pikajo!!

Bom mislila nate! :kiss:

Tina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So mar 29, 2014 8:24 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Francko (pa mičkeno tudi za Levčka) <3

"Francka moja,

Še vedno sem do solz ganjena in srečna, da si dobila čisto tazaresen dom, tazaresno kužiko in tazaresne tanove. Še posebej sem vesela, ko vidim, kako lepo si se takoj vklopila v svojo novo družino, začutila, da jim lahko zaupaš in urno zavzela svoje najljubše položaje.
Pa vendar moram priznati, da te bom pogrešala, saj si mi prirasla k srcu in sem čutila s tabo, ko si bila uboga in žalostna in se veselila, ko si se vračala in povsem vrnila v pravo mačje življenje.

Ko sem postala tvoja botra sem bila skoraj prepričana, da bo to botrstvo zelo dolgotrajno. Ampak meni je navihanka mala, en, dva, tri pobegnila in si našla svojo družino. In kot se za lepo mično mačjo gospodično spodobi, si je nadela eno prav lepo nobel ime in je po novem Gracie.

Ko si danes odhajala v nov dom Gracie, te je pospremil sonček, naj ostane vedno prisoten v tvojem življenju in življenju tvoje nove družine. Bodite drug drugemu v veselje, imejte se lepo. Jaz bom seveda še vedno prav pogosto mislila nate in bom nadvse vesela, če se boš oglasila s svojega kavča s kakšno slikico, povedala kako si in kaj počneta s Pegico.

Baje te je Levček pogrešal, ko si odšla, mi je bilo kar hudo zanj. Sem pa prepričana, da tak krasen mačji mladenič, kot je nežni Levček, na svoj dom ne bo dolgo čakal. Da bo tudi on prav kmalu nekomu zelo drag in ga bo želel imeti vedno ob sebi. Do takrat pa bom ena od njegovih boter.

Gracie, prostor, ki si ga zapolnila v mojem srcu ostaja tvoj in zato se te bom vedno spominjala, verjemi!

Tvoja botra, Zdenka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14907

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če apr 03, 2014 10:00 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Levček, zdravo!

Ti si še eden od premnogih ubogih muckov, ki so bili rešeni v zadnjem trenutku, ko jim je življenje viselo na nitki, dobesedno na nitki. Toda neizmerna skrb in ljubezen tistih, ki so storili vse, da te ohranijo pri življenju je bila močnejša. Pa še mnogo tačk in rok, ki so stiskale pesti in dobre želje, da se pozdraviš, je pripomoglo, da je Levček iz ene uboge nebogljene kepice z ranjenim srčkom postal krasen ljubek mucek. Zdrav, postaven in strašno lep pa še priden za povrhu. O tisti roži, ki je zadnjič bohvezakaj izgubljala cvetke, ne bomo, ane, ker kako bi se pa naj ti pa še na rože spoznal, lepo prosim.
No, zadnje čase ti bojda tudi crkljanje vedno bolj paše. To je pa še najlepše slišat. Le pusti se razvajati, Levček.

Veš Levček, v sebi čutim, da boš prav kmalu v svojem domu. Samo, da pridejo tisti tapravi. Taki, ki imajo radi bolj umirjene muce, si vzamejo čas in jim prisluhnejo tudi s srcem in vedo, da čas in ljubezen delata čudeže. Take ljudi ti čakaš in bodo prišli. Te je nemogoče spregledat, veš.

Do takrat, pa se bom delala, da si enmejčkeno tudi moj, Levček. Bodi mi lepo in ne boj se živeti, ker tu kjer si, lahko to počneš popolnoma brez skrbi, brez vsake bojazni, da se ti bi lahko kaj slabega zgodilo.

Tvoja botra, Zdenka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.