V središču

Pozdravčki naših botrov

Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor So jan 07, 2017 11:34 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:santa2: :santa2: :santa2:

"Hvala, Mačja hiša. Zelo cenim vaše delo, zato ostajam botra tudi v letu 2017.
Srečno, Pupikina botrca"

:santa: :santa: :santa:

"Dragi Mačjehišarji,
hvala za lepe želje. Jaz pa vam želim, da bi vas v letu 2017 čim več našlo topel dom, z lastnikom, ki vas bo do onemoglosti razvajal! :-))
Barbara"

:bozicek: :bozicek: :bozicek:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor So jan 14, 2017 9:33 pm

Draga moja Katrca! <3

Tudi jaz sem malo vesela, pa malo žalostna pa malce zaskrbljena pa.... superca, da si dobila čisto svoj domek. Zaslužiš si ga in kar se da uživaj v njem. Sem vesela zelo... sicer te bom malo pogrešala ampak to je res super da imaš čisto svoj domek. Mislila bom nate in čakala na tvoje nevidne mačje vibracije. Ne skrbi glede botrstva, novi muci seveda bom botrica še naprej. Skratka Katrca moja, uživaj v čisto svojem domu in naj te imajo tvoji služabniki radi in zate naj lepo skrbijo.

Lep pozdravček in buca od nič več tvoje botrice Helene :kiss: "
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor So jan 14, 2017 9:33 pm

"Draga Selmica!

hvala za tvoje prisrcno pisemce! Po dolgem casu si jo sedaj kar na hitro popihala, upam, da v srecen macji dom! Ce kdaj kaj rabis, pa kar sporoci, botra je botra, za vedno! :)

Lep pozdrav vsem skrbnim v Macji hisi, en kavcek je zrasel tudi pri nas! :)

Lp, Petra"
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor So jan 21, 2017 3:58 pm

"Dragi Pikec,
hvala za tvoje prisrčno mačje sporočilo, ti si moj drugi mucek na daljavo! :) Prvi mucki, ki je srečno popihala v nov mačji dom, sem obljubila, da bom poskrbela še za kakšnega mucka, zato dobiš še en mačji zalogaj za dobrodošlico (naj ga "Naša" pretvori v tisto kar potrebuješ, pobožala te bom pa na daljavo. *buc* :)

Lp, Petra"

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

"Draga Ebony! <3
Hvala za tvoje lepo sporočilo. Moram priznati, da so se mi kar malo orosile oči. :dash: :'( Moram pa priznati tudi, da sem še bolj vesela, da sem lahko tvoja botra, še posebej, ker si nisem niti mislila, kako te bo osrečilo.
Sporočam ti, da si čudovita mucka in si res želim, da bi tudi ti našla svoj dom in lastnike, ki te bodo imeli neizmerno radi. <3 Jaz sem v Mačji hiši pred 1 letom posvojila tritačka Billyja, ki je prav tako črn kot ti, in ker si me spomnila nanj, si pritegnila mojo pozornost.
Želim ti, da si vesela, srečna in zadovoljna muca. In kar pokončno mahaj z repkom še naprej. <3
Eva"
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor So feb 04, 2017 5:57 pm

"Dragi Tigi,

Takih pisem sem neizmerno vesela, četudi je za naju žalostno slovo. Namen vsega je, da le dobiš svoj kavč in po "srečnih" 7ih letih kot šefu svoje sobe, ti je to tudi uspelo. Želim ti, da bo tvoj kožušček vedno na toplem in želodček vedno poln. Srečno!

Seveda bom upoštevala tvoj nasvet in svoj mesečni prispevek namenila mačkonu, ki še nima te sreče, kot ti.

Mateja"

Mateja je sedaj Bobova botra. :thanks:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor To feb 28, 2017 8:59 pm

"Draga Pupa pupasta.

Ob vsem, kar se zadnje mesece dogaja, sem potrebovala točno takšnole novico. Ne znam ti povedat, kako zelo zelo vesela sem zate, iskreno vesela. Vem, da ti bo v novem domu super lepo. So mi prišepnili neki online ptički, da si trenutno še podkavčna. Ampak veš kaj, to tvoje nove prijateljice ne moti niti malo. Dala ti bo toliko časa, kolikor boš potrebovala. Ampak ti povem, da je na kavču tako zelo udobno, sploh ko se boš usedla zraven svoje nove prijateljice, ta te bo pobožala in te bo božala v nedogled, ti pa ji boš pela najlepšo pesmico s svojim predenjem - prrr, prrr, prrr. Oh, kako ti bo lepo.

Draga Pupa pupasta. Kaj naj še rečem? Uživaj. Ti samo uživaj. Zdaj imaš ves čas na svetu, da boš uživala pri svoji novi prijateljici, katera te ima že rada, pa še bolj te bo imela. Ker kdo te pa ne bi imel rad, ane?

Lepo bodi, super mačka. Pa oglasi se nam kaj.

Petra"
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor Ne jun 18, 2017 11:00 am

"Draga moja EBONY.
<3 <3 <3
Tako sem vesela tvojega sporočila. Tudi jaz te bom pogrešala a to ni nič v primerjavi z lepo novico, ki si mi jo sporočila. Želim, da bo tvoj dom prijeten in ljubeč in da se boš v njem dobro počutila. Da te bodo tvoji novi lastniki neskončno vzljubili!!! In v to ne dvomim.

Hvala, za tvoje lepe misli. Da misliš name sem pa že občutila in bom se naprej pozorna, ko me bo kaj požgeckalo po nosku.
Tudi jaz te ne bom nikdar pozabila ... Javi se mi kaj, ko bos utegnila, da vidim če si dobro.

Pobožam te za ušeski in te poljubim na smrček. :kiss:

Za vedno tvoja botra Eva

Ps: in sporoči svojim, da bom seveda še naprej botra - mucku Jaku, ki so ga njegovi lastniki vrnili po petih letih. Mislim da še posebej potrebuje ljubečo roko, da ga boža in kakšen priboljšek, da ga pocrklja. <3 Se že veselim."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor Sr jul 12, 2017 10:26 am

za Anuško ob začetku botrovanja

"Lepo zahvalo si mi spisala, me je ganilo. Saj to je point, da nosiš rep in glavico visoko saj hočem da veš, da mi ni vseeno za nobeno muco, še posebej take, ki jih drugi sploh ne vidijo. Res je, da nikoli ne bom občutila tvojega kožuščka in slišala tvojega predenja, verjamem pa, da te v Mačji hiši vsak dan kdo pocarta. V prilogi pošiljam mojo razvajenko Maco. 14 let je stara in si sploh ne predstavljam, da je ne bi imela. Želim ti samo uživancijo in rep gor.
Pozdravček"

Slika
Prejšnja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost