V središču

Licitacije - čvek


Moderatorji: biarritz, Bela šapa, metina

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po okt 11, 2010 10:43 am

Re: Licitacije - čvek

sleepy je napisal/-a:
Leia je napisal/-a:Že, samo je malo hecno, če v temi, kjer jaz ponujam, tudi jaz licitiram :)

:D Ja kaj, so ti pač všeč lastni mafini! Dobro blago se samo hvali, so rekli včasih :D


če ne boste dovolj pridno licitirale, bom svoje piškotke kupila in pojedla sama! :devil:

(a kje v pravilih slučajno piše, da ne smemo? :lol: )
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po okt 11, 2010 10:48 am

Re: Licitacije - čvek

OK! :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 15331

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:11 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po okt 11, 2010 11:39 am

Re: Licitacije - čvek

Leia je napisal/-a:Prijateljica bi rada licitirala, pa se noče registrirat :rolleyes:
Ali lahko v njenem imenu jaz licitiram? Obljubim tudi, da bo plačala, sicer ne dobi mafinov ;) Ha!


Kot pravi taperverčki - licitiraš lahko komot za prijateljico, odgovorna si pa ti kot licitator.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po okt 11, 2010 4:09 pm

Re: Licitacije - čvek

A je mus vsak zlicitiran predmet ekstra plačat, al se lahko sešteje znesek in plača z eno položnico?
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Po okt 11, 2010 4:11 pm

Re: Licitacije - čvek

z eno, itak.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor So okt 16, 2010 8:24 pm

Re: Licitacije - čvek

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, jst sm pa mislila da je do 22h čas :girlcry:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor So okt 16, 2010 8:26 pm

Re: Licitacije - čvek

pa saj je še do jutri čas? se motim? sem šla pravila še enkrat brat ... :scratch:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor So okt 16, 2010 8:31 pm

Re: Licitacije - čvek

:dash: :fool: :fool:

Ja, očitno sem res že skurjena. Včeraj sem čopič z barvo pomočila v kavo namesto v vodo, danes pa tole :O Nujno si morem jutri kaj kupit na licitacijah, jaz mislim da je vse skupaj posledica prenizkega cukra v krvi ;) :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor So okt 16, 2010 8:35 pm

Re: Licitacije - čvek

predlagam sacher muffine ;)

(hec, hec, pač delam reklamo ;) )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor So okt 16, 2010 8:39 pm

Re: Licitacije - čvek

:nyam:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor So okt 16, 2010 8:57 pm

Re: Licitacije - čvek

Zala_, res morava na en skupni kufe s cukrom!!!! :lol:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor So okt 16, 2010 8:58 pm

Re: Licitacije - čvek

Definitivno :D Samo jaz v mojih zmedenih fazah v kavo vlivam ananasov sok namesto riževega mleka in notri namakam čopiče z barvo. Samo v opozorilo 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor So okt 16, 2010 9:00 pm

Re: Licitacije - čvek

zala_ je napisal/-a:Definitivno :D Samo jaz v mojih zmedenih fazah v kavo vlivam ananasov sok namesto riževega mleka in notri namakam čopiče z barvo. Samo v opozorilo 8)


Sem že prej hotela preveriti - si to kavo potem pila? Ali si kaj naslikala z njo? :lol:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor So okt 16, 2010 9:07 pm

Re: Licitacije - čvek

Ej a veš da uno z ananasom sem celo spila, to z barvo pa samo par požirkov - je bil čopič mini, pa sem sklepala da če še nisem slišala da bi se kakšen otrok kdaj zastrupil z vodenkami, pa ziher kdaj barvo v usta dobijo, tud men ne more bit hudega (končala je pa nisem ker je bila zanič) :D

Ja, poleg vsega ostalega sem tudi neverjetno lena kar se tiče določenih stvari (na primer ponovno kuhanje kave) :girlblush: 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor So okt 16, 2010 9:08 pm

Re: Licitacije - čvek

:fool: jo bo kar jaz kuhala!!!! :lol:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor So okt 16, 2010 9:10 pm

Re: Licitacije - čvek

:lol:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor So okt 16, 2010 9:11 pm

Re: Licitacije - čvek

Deal :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne okt 17, 2010 10:10 am

Re: Licitacije - čvek

zala_ je napisal/-a:Ej a veš da uno z ananasom sem celo spila, to z barvo pa samo par požirkov - je bil čopič mini, pa sem sklepala da če še nisem slišala da bi se kakšen otrok kdaj zastrupil z vodenkami, pa ziher kdaj barvo v usta dobijo, tud men ne more bit hudega (končala je pa nisem ker je bila zanič) :D

Ja, poleg vsega ostalega sem tudi neverjetno lena kar se tiče določenih stvari (na primer ponovno kuhanje kave) :girlblush: 8)


Hvala za dozo smeha :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Ne okt 17, 2010 6:48 pm

Re: Licitacije - čvek

Do devetih so licitacije, a ne (da si pripravim budilko na 8:50)? :nyam: Bi morali imeti kot na ebayu še odštevanje do konca licitacij, za tiste, ki smo lost in space & time. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1477

Pridružen: Ne okt 10, 2010 11:28 pm

Odgovor Ne okt 17, 2010 6:54 pm

Re: Licitacije - čvek

Ojla. Sem čist nova tukaj :girlblush: , pa me nekaj zanima. Kako je z iskanjem kakšnega predmeta/storitve? Nujno namreč rabim nekoga (majos, recimo ;) ), ki bi mi prevedel en jedilnik v angleščino (mam težave recimo z ričetom s prekajeno vratovino, filanimi paprikami in podobnim). Gre samo za 13 različnih jedi, bi bilo pa fino, da je zadeva narejena prav (ker gre za jedilnik, ki ga gostje dobijo na mizo in jaz ne bi potem prevajala iz "kao angleščine" v angleščino. :lol: ).
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Licitacije

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.