V središču

Iščemo oblikovalca


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Sr jan 09, 2013 6:08 pm

Iščemo oblikovalca

Januar je tu in čeprav nam še napovedujejo nekaj snega, so nas malo višje temperature spomnile na poletje :) Mi o toplih in sončnih dneh premišljujemo že nekaj časa, saj načrtujemo novo serijo majčk za letošnjo poletno sezono :) A tu imamo težavo - kaj naj bo motiv, kaj naj bo zapisano na njih?

Računamo na vas! :) Če imate idejo, kakšne majčke bi "zažgale" letos, na plan z njo. Majčke DZZŽ Kranj prejšnjih sezon verjetno poznate - lahko pa si jih še enkrat ogledate na naši spletni strani med izdelki (http://www.dzzz-kranj.si/nasi_izdelki/koticek_zame). Nekaj prijaznega, navihanega, spodbudnega ... saj veste, tako, da odraža delovanje DZZŽ Kranj - prijazno do živali in ljudi. Motiv naj bo preprost, a učinkovit, izraža naj prijateljstvo, povezanost, razumevanje in naj bo pasje-mačji. Ali mačje-pasji, kakor želite ;) Poleg motiva spada tudi moto - torej, treba je imeti predlog obojega.

Pretežko? Kje pa! Prepričani smo, da imate že kup idej - in komaj čakamo, da jih vidimo! Vabimo vas, da svoje predloge pošljete na e-naslov jerneja@dzzz-kranj.si do 22. januarja 2013. Avtorja izbranega motiva bomo nagradili, ravno tako pa prvih pet, ki bodo prišli v ožji izbor.


https://www.facebook.com/dzzz.kranj#!/n ... 1104203024

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor Sr jan 09, 2013 8:42 pm

Re: Iščemo oblikovalca

Prvo kar mi je padlo na mojo ubogo pamet je napis: Gotof si, če me ne posvojiš! :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jan 09, 2013 8:45 pm

Re: Iščemo oblikovalca

Patricija :lol: :lol: :lol: Samo tole moraš še prevest v gorenjščino :D :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jan 09, 2013 8:50 pm

Re: Iščemo oblikovalca

:lol: :lol: :lol: A je kakšen problem, samo "ejga" dodaš, pa je. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr jan 09, 2013 8:51 pm

Re: Iščemo oblikovalca

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jan 09, 2013 10:53 pm

Re: Iščemo oblikovalca

Glede motiva bom še premislila, bi pa samo dala idejo za kroj majčk na katerega sem NORA! Pola, a veš tisto brez rokavov pa zadi tko na not, na kateri imaš DZZŽ Kranj motiv? Tak kroj, ne znam opisat, Pola bo vedla :blush: Takoj prec kupim, če bo tak kroj (ali vsaj na izbiro).
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

Vrni se na Naše delo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.