V središču

Rushie/Trzin


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jul 03, 2018 8:04 pm

Rushie/Trzin

Enega petka sem se po službi pripeljala domov in namesto, da bi v miru spila kakšen gin tonic, saj veste, kot vse izčrpane nore mačje tetice, sem izstopila iz avta istočasno kot moj sosed in oba sva se zagledala v mijavkajoče bitje pod parkiranim avtom tretjega soseda. "Kdo je ta maček," me je vprašal sosed. "Pojma nimam", sem odgovorila, in potem sva ga oba kot na znak začela lovit. :D

Malo prefrigano se ni pustilo motit in je skakalo po gumah, pod avti, v motorje, skratka, žur. Prišel je še drugi sosed (tekom tega se je izkazalo, da imam vsaj dva fejst soseda ... kar dober občutek) in se ponudil, da spleza pod avto, ker "je tk droben" (to je treba prebrat s koroškim naglasom, ker je bilo tako izgovorjeno :lol: ). Pa je res mal lezel pod avte, malo prefrigano je mal skakalo pod avti, prvi sosed je moral psa peljat na sprehod, jst sem šla po boks, potem je počasi obupal še ta tk droben sosed, no, jst sem šla pa tud svoje mace nafutrat.

Ampak mi tisto mijavkanje res ni dalo miru. In sem šla nazaj dol, kjer me je prav mirno čakal pri gumi enega avta. Malo sva se še lovila na hrano pa na gruljenje, al kako že reče oaza88, no, potem sem ga ujela pa na igranje s travo, mulca.

Ker pa sem šla čez par dni na morje in ker rednih karanten že davno ni bilo več prostih, sem potrebovala še zadnji lucky break ... ;) Pokličem mami: "Mamiiii ... a veš, k mata vidva mene naaaaajbolj rada" "Kaj hočeš" ( :D ) "Ja, našlaaaaaa sem enga mačjega mladičaaaaaa" "Izvoli očija" ( :D ) Oči: "Ja?" Jst: "Očiiiii ... a veeeeeeeš, k mata vidva mene naaaaaaaajbolj rada?" ( :D ) "No ... kakor kdaj. ( :lol: ) Kaj pa je?" "Ja, našlaaaaaa sem enga mačjega mladičaaaaaa" :D :D Rezultat? Čez pol ure sem bila na poti najprej k oazi po stvari za malega, potem pa domov domov :D A sem že kdaj povedala, da sta moja starša najboljša sploh? :kiss: :girlyes:

To je bilo pred dobrimi 14 dnevi, naš mačji tata je za malega dobro poskrbel, ga socializiral, mu dal ime Rushie in evo, sedaj smo tu, danes je bil testiran na FIV/FeLV (negativen, juhej!), bil kastriran, sedaj bo pa pri poli iskal najboljši možen dom.

Je zdrav, vražji, razigran, scrkljan mali ogromnež, ki bo nekomu kralj in puma doma :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če jul 05, 2018 4:59 pm

Re: Rushie/Trzin

Išče dom :)

Info: petra@dzzz-kranj.si ali 041/230-616

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jul 08, 2018 9:49 am

Re: Rushie/Trzin

Pridni srček :kiss: :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr jul 25, 2018 10:32 am

Re: Rushie/Trzin

Rushi ima čisto svoj kavč v Ljubljani :) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So avg 11, 2018 3:23 am

Re: Rushie/Trzin

Res ga ima <3 Srček, srečno! :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

Vrni se na DZZŽ Kranj arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.