Tigrasta Malu


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Če apr 05, 2012 1:24 pm

Re: Tigrasta Malu

lepa fuuuuuulll :kiss: :kiss:
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Če apr 05, 2012 10:33 pm

Re: Tigrasta Malu

Pa naaaaaajbol skulirana mačka v naši hiši. ;)
Čisto nasprotje petarde Ponga! Malu je najbol srečna, če lahko leži v naročju. Ure in ure bi predla in se cartala, ni pa tudi nič sitna če je zaprta v mačji sobi(za razliko od enih, ki se recimo začnejo kr metat v vrata, če so zaprti več kot 5 minut...), razveseli se me ko pridem not in se zvije v klopčič v naročju. <3 mačja! Nezakomplicirana, nežna, prijazna, potrpežljiva, neusiljiva... Oh in sploh :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe apr 06, 2012 5:30 am

Re: Tigrasta Malu

To! :good:
:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Pe apr 06, 2012 10:10 am

Re: Tigrasta Malu

a mi je treba še bolj skomine delat, a? :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:11 pm

Re: Tigrasta Malu

Na Kozmopolitanka, še dve slikci... :P

Moja-moja mala srčica :kiss:
Slika

Slika

Do ljudi blazno prijazna muca, psov se res na smrt boji, mačke jo pa sicer zanimajo, spet pa ne tolk, da bi bla z njimi na bližje kot 1m. No, sej tudi to bomo še uredili.
Aja, na wc pa hodi zdej normalno, še par dni, pa bom probala z zaprtim. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:43 pm

Re: Tigrasta Malu

ijoj, srčica <3
malo me spominja na tiste okroglobučne tigre (Lina, Lana, Kaya,...), ampak ima še lepši vzorec na kožuščku...

bravo za wc, mačke so ful pametne in učljive, ko gre za njihovo higieno...
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Po apr 09, 2012 1:55 pm

Re: Tigrasta Malu

Sploh so pametne in iznajdljive, ko gre za njihovo korist. ;)
Malu je danes že predla v naročju, medtem, ko je bil v sobi pes. Sicer je potem tudi primazala eno tej gromozanski kosmati pošasti, ki ji je hotla ukrast košček polike, ampak se je tud dokaj hitro nakulirala. Je blazno odločna mačja punca, zna se postavit zase. :D Tko je tud prov, ane? ;)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Sr apr 11, 2012 6:19 am

Re: Tigrasta Malu

Malu vsem skupaj želi DOOOOOBRRRRRO JUTRO! :sunny:
Tamalu mače je odkrilo igračke, danes zjutraj se je tresla cela hiša ko je ona divjala po svoji rezidenci. :D Trenutno sta najbolj zanimiva ropotajoči brcko in neropotajoča miš.
Malo se je tudi poredila in zdej je najbolj zadovoljna mlada mica na svetu. No, v bistvu bo najbolj zadovoljna, ko bo dobila svoje stanovanje/hišo... :rolleyes:
Je res minjaturna, drobčkena za svojo ocenjeno starost...

Pa Pola me je spomnila, da množice njenih občudovalcev rabijo je kontakt, kjer se zmenijo za posvojitven obisk... :D
ziva.krapez@gmail.com ali 040/799-043
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Če apr 12, 2012 6:37 am

Re: Tigrasta Malu

Osvojila pokrit wc-brez vratc :)

Razživela se je na polno, vse se trese ko divja, ima pa ene 15 minut divjanja čist zadost in pol mora jest, da se lahko potem neumorno carta. Je prava mala raziskovalka, nikomur se ne pusti sekirat, pse napiha in je mir, mačkam primaže klofuto če rinejo vanjo in je mir, tečne ljudi ugrizne v roko in je mir... :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če apr 12, 2012 5:33 pm

Re: Tigrasta Malu

omg to je eno tako luškano mini mače <3 <3 <3
taka, "kayasta" je :) in samo prede...
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Po apr 16, 2012 6:41 am

Re: Tigrasta Malu

Malu ni navdušena nad drugimi mačkami in če sem čisto odkrita tudi druge mačke ne ravno nad njeno "prijaznostjo". ;)
Danes je mojega bogega Jama spravla pod kavč in mu ni pustila ven. Kolk je blo enga renčanja, pihanja in mhanja... :rolleyes: Tamala žverca se upa postavit pred vsakim, hodi naokrog kot pav in terorizira vse po spisku.
Imam močan občutek, da se bo prej na psa navadla kot na mačke.
Ne morem sicer verjet, da to pišem (pa to glih js, ki res 1000% zagovarjam teorijo, da mora bit mačkov pri hiši več), ampak Malu odlično funkcionira sama, v središču pozornosti z vsaj enim parom rok za božanje. :) Mogoče da bi šla skup s kakšno res umirjeno, nevsiljivo in neradovedno mačko...ampak ne morem sprobat te teorije, takih pri nas nimamo. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po apr 16, 2012 7:47 am

Re: Tigrasta Malu

:D hihi, k nam jo daj na probo
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Po apr 16, 2012 9:40 am

Re: Tigrasta Malu

A si pozabla, da imaš Pongota? :O
No, on je vse to, kar so moji mačkoni, sam v mal potencirani obliki... :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po apr 16, 2012 11:07 am

Re: Tigrasta Malu

Pongo je do mojih povsem nevsiljiv :D najbrž sedaj, ko je zvezda, misli da je nad vsemi in se mu ne zdi vredno ubadati z običajnimi mačkoni :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po apr 16, 2012 1:17 pm

Re: Tigrasta Malu

:offtopic: (sem ravno mislila na to, da bi bila Pongo in Malu ziher "match made in heaven"!) :girltruce:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po apr 16, 2012 7:26 pm

Re: Tigrasta Malu

Iiiiiiiiiiiiiiiiiii, kak srček!!! Sam za lubčkat in mečkat! :kiss: :kiss: :kiss:
Ista kot moja Kayči, čist zares! Zihr sta u žlaht! :D
KozmoPoly, mislim, da je čas za posvojitev! Mislim Malu k tebi! 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po apr 16, 2012 7:45 pm

Re: Tigrasta Malu

saj vidiš, kaj piše krušna mama- vprašanje, kako bi se ta damica vklopila v našo družbo :) bolje, da počaka na optimalen nov dom <3

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po apr 16, 2012 8:00 pm

Re: Tigrasta Malu

Še malo, še malo jo glej, pa se ne boš mogla upret. :D Pa poglej to bučko, no! :kiss:
Noro lušna in nič ji ne bo hudega pri tebi! :D Spomni se Kaye...zdaj pa...hm, hm...
Joj, moram tud jaz nehat gledat, da mi ne bi začele kakšne bedastoče po glavi hodit! :girlblush:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor To apr 17, 2012 6:28 pm

Re: Tigrasta Malu

Malu NE MARA mačk... ;)
Jam ima na nosu 2cm dolgo prasko, Jerry se je na smrt boji, Jasper ne upa sam v sobo z briketi, ker mora mimo vrat za katerimi se skriva POŠAST, Gema spet kot obsedena laufa naokol po hiši in piha... Edin Gipsy še ni imela te časti, da bi kej pokasirala. Psi mirno stojijo, ko gospa paradirajo naokoli. Pa niti ni noben rinil vanjo, samo pogledat so jo šli in še to ne prov od blizu (ok, Jam je šel še najbliže, zato pa verjetno tudi ima bojne rane).
Ne počuti se dobro, če so v prostoru drugi mački, je pripravljena tudi človeka kresnit ker je čist jezna. Ko je sama je najbolj sladka in pridna mica. Rabi svoj mir in roke za božanje.
Pri njej ne gre za plahost, utesnjenost...je izredno samozavestna in jo je brezveze tiščat med ostale ker so posledice. :rolleyes:

Pongo pa tudi v moje (po 2,5 mesecih) ni več rinil - na začetku, ko so mu Brie odpeljali je bil res obseden s tem, da mora bit na enem mačku... Jih je pa skos zasledoval in želel bit v mačji družbi (če seveda ni bilo nobenega razpoložljivega človečka v bližini). Pač družaben mačkon. ;)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor To apr 17, 2012 6:36 pm

Re: Tigrasta Malu

Aja, še tole...da ne bo kdo mislil, da je zaradi nekoliko "zašpičenih" odnosov skos sama... Vsak dan se pskušamo navajat en na drugega, ravno zdejle recimo je spuščena in leži pri meni v delovni sobi. Prej sta se tudi z Jamom srečala in je on mirno obležal, ona se je pa malo napihnila. Ni sicer skočila v njega, ampak če bi se ji zdejle kdo približal bi pa znala znoret, malo lažje je, če je v prostoru, ki ga ne pozna dobro (predvidevam, da ga pač ne jemlje za svoj teritorij), takoj ko se počuti domače pa ni varno rinit vanjo. Tudi moj rumeni mirovnik ni varen...revež bo še zgubil kak gram ker se je tok boji...7kg kup dlake se boji tega mičkenega zlodeja... :D Seveda se jo je treba pazit samo če si maček/pes, ljudje so pri njej vedno dobrodošli in deležni nežnosti ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DZZŽ Kranj arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.